Dog.bg Форуми : Българските КАНЕ КОРСО актьори

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Българските КАНЕ КОРСО актьори

#1 Потребителят е офлайн   rysev Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 121
  • Регистрация: 11-July 10
  • Gender:Male

Публикувано: 20 November 2010 - 09:55 AM

Представям едно участие в реклама на нашият ХАДЕС-BOSS CORSO IMPERIUM .Надявам се с участието си да направи породата по-популярна и обичана.Надявам се повече българи да станат част от голямото семейството на КАНЕ КОРСО България :rc_036: :flagbg:

ВИЖТЕ ТУК!!
http://www.facebook....?v=467352322070

#2 Потребителят е офлайн   elrisha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 587
  • Регистрация: 20-January 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 20 November 2010 - 06:24 PM

Не за първи път кане корсо участва в клип или в рекламна фотосесия..просто не сме пускали тема по случая...

#3 Потребителят е офлайн   vlado zoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1818
  • Регистрация: 12-February 07
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 20 November 2010 - 09:00 PM

Ако това ще е темата - участие в реклами, Деси, моля сподели клипове. А може да се промени и заглавието на темата.Аз лично не държа породата да става полулярна, но ще ми е интересно как как се развива популярността й.
User's Signature

Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   elrisha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 587
  • Регистрация: 20-January 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 20 November 2010 - 09:23 PM

Клипът не е мой,ако хората,които имат правата за разпространение и чието куче е участник решат - нека покажат.Мога да кажа само,че е страхотен! :ba_025:
За фотосесията трябва специално да търся къде са кадрите..нещо не ми е до това в този момент ;)

ПП: Да си призная..и на мен не ми се иска породата да става "модерна".

#5 Потребителят е офлайн   vlado zoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1818
  • Регистрация: 12-February 07
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 20 November 2010 - 09:30 PM

Показване на мнениетоelrisha, в 20 November 2010 - 08:28 PM, написа:

Да си призная..и на мен не ми се иска породата да става "модерна".

:ba_025:
User's Signature

Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   lolera Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 263
  • Регистрация: 24-January 08
  • Gender:Male
  • Location:Габрово

Публикувано: 20 November 2010 - 10:43 PM

За съжаление,тя вече Е "модерна"........наблюдения от личен,ежедневен опит.

#7 Потребителят е офлайн   rysev Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 121
  • Регистрация: 11-July 10
  • Gender:Male

Публикувано: 21 November 2010 - 08:23 PM

Съжалявам Приятели,че отново нещо сгреших.Явно пак не съм уцелил "точката". Само да отбележа,че намирам голяма разлика между думите ми "популярна " и "обичана".Никъде не говоря ,че е "модерна",а чрез предложение за участие в подобен формат да се използва за популяризацията на породата,а и това ако не се лъжа е залегнало в целите на клуба КККБ. Не мисля ,че темата е сложих с цел да насърчавам нещо отрицателно за породата,а само да покажа колко различни дори функции може да изпълни едно корсо ,не само защитник на дома и най-милият ви приятел, а в определен момент може да бъде използвано и за актьор.Не може да ги мислят за тъпи кучета и трудно командвани! Владе, темата е кане корсо-актьори! Може да не е реклама,този път така се е случило,аз знам за кане корсо,което е участвало във филма КОНАН , който се снима миналата година.Чакам да ми изпратят снимки и мисля да ги представя на всички.И Деси ,да питам ,пък ти съм сигурен ще ми отговориш,темите в този форум ги пуска????????????? ,а пък може и да се налага да искаме и разрешение,а????Може би ти си от комисията! Май една тема открита от мен пък и с участие на най-титуловано българско куче Хадес-BOSS CORSO IMPERIUM пречи,това лично ли е ????? Митак,така е ,не може да се избяга от хорската суета,снобария и ...Сега може да ни обвинят ,че сме част от тях ,а какво ще кажеш?

#8 Потребителят е офлайн   rysev Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 121
  • Регистрация: 11-July 10
  • Gender:Male

Публикувано: 21 November 2010 - 08:27 PM

Явно трябва форума да е скучен! Дано пак не съм сгрешил! Ама много ,ама много Ви моля да ми простите! Деси,не ми се карай,моляяяя те!

#9 Потребителят е офлайн   vlado zoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1818
  • Регистрация: 12-February 07
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 23 November 2010 - 11:44 PM

Показване на мнениетоrysev, в 21 November 2010 - 07:28 PM, написа:

чрез предложение за участие в подобен формат да се използва за популяризацията на породата,а и това ако не се лъжа е залегнало в целите на клуба КККБ.

Митко, популяризацията (или поне масовата) на породата не е залегнало в целите на клуба.
/2/. КККБ има за основна цел да работи за развитието и подобряване здравословното състояние на породата Кане корсо в Република България и на киноложкото дело, и да издига техния международен престиж, чрез своите членове и структури, като:
а/ повишава киноложката култура на своите членове и популяризира дейността им сред обществото;
б/ подобрява племенните качества на породата Кане корсо, посредством целенасочена развъдна дейност и внос на чистопородни кучета,
в/ организира и усъвършенства защитата на чистопородните кучета от породата Кане корсо и формирането на правилно отношение към тях;
г./ осъществяване защита на своите членове.
д./ стимулиране на чистопородното развъждане на кучета от породата Кане корсо.
е./ популяризиране на своята дейност и резултатите от нея.
ж./ насърчаване, консултиране и задоволяване интересите и нуждите на своите членове по въпроси свързани с отглеждането, селекционната дейност и запазване на породата Кане корсо, както и осигуряване на информация и специализирана помощ.
з./ осъществяване и развитие на международните връзки и сътрудничество със сродни организации и развитие на международни срещи и прояви във връзка със своята дейност.
и./ контрол за стриктното изпълнение на селекционно-развъдната дейност на породата Кане корсо.
й./ Разяснителна работа и агитационна дейност.
к./ Да съдейства съобразно своите възможности за защита на природата и опазване на околната среда.

Нищо лошо, ако това е твоя цел. Личното ми мнение е, че колкото по-популярна е, толкова по-комерсиална ще е с всичкинегативи, произтичащи от това.

Иначе, по темата: Хадес се е справил много добре с актьорството.
User's Signature

Качена снимка

#10 Потребителят е офлайн   SmoothCriminal Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 18-December 10

Публикувано: 18 December 2010 - 07:30 AM

Показване на мнениетоrysev, в 21 November 2010 - 07:32 PM, написа:

Явно трябва форума да е скучен!

Имаш ли някакви ясновидски способности?

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни