Dog.bg Форуми : ГРИЖИ ЗА КОЗИНАТА И КОЖАТА

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (33 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

ГРИЖИ ЗА КОЗИНАТА И КОЖАТА

#21 Потребителят е офлайн   YORK ANASTASIA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2866
  • Регистрация: 21-October 04

Публикувано: 15 February 2007 - 06:48 PM

Можете да се обадите разбира се тел 088 600 751 -Мария
User's Signature

http://yorkanastasia.com
facebook: Mariya Tsaneva
tel za Bg :+359 888 600 751
tel za Croatia :+385 977 600 751

#22 Потребителят е офлайн   kasiel Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 74
  • Регистрация: 27-December 06
  • Gender:Female
  • Location:Варна
  • Skype:

Публикувано: 15 February 2007 - 11:59 PM

А аз искам също да използвам темата да попитам York Anastasia нормално ли е шампоана който ни изпрати да не прави никаква пяна, или аз нещо не правя както трябва? Защото така хабим доста ,макар и разреден както ни каза, за да се растеле по цялата козина и да се изкъпе кучето както трябва.

#23 Потребителят е офлайн   iory Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 14-February 07

Публикувано: 20 February 2007 - 10:28 AM

Здравейите,казвам се Камелиа и от скоро има своето малко йорки.Освен,че за пръв път имам териерче то и никога до сега не съм имала куче:)за това циалата информация ми е ужасно полезна за което много ви благодаря.Остана само един въпрос на които така и не разбрах отговора и ви моля за помощ,много съм ви благодрна предврително,а ето и проблема:
Доста хора ми казват,че на йорките им се режат ушите като са малки,за да могат да се изпражиат,но тъикато аз съм сигурна в тази инфирмация не знам какво да правя????Разгледала сум всички снимки на йорки ж саита и на всичките около два три месеца ушенцата вече са прави,моята Йори и на подщи на два месеца без ниаколко дена и е истински клепусшко...Моля да ми помогнете като ми кажете триабва ли ж краина сметка да се режат или не????
Благодария предварително Камелия

#24 Потребителят е офлайн   iory Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 14-February 07

Публикувано: 20 February 2007 - 06:20 PM

Благодария много за вниманието относно нашите ушета,наистина беше много важно за нас:)
Виждала съм и майката и бащата на нашата Йри и бяха перфектни,явно им триабва още време...
Ще следия всички матеряли свързани с темата и така БЛАГОДАРЯ искрено още веднъж!

#25 Потребителят е офлайн   yorki_svetla Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 244
  • Регистрация: 26-May 05
  • Location:Варна

Публикувано: 21 February 2007 - 09:03 AM

нека и аз да добавя нещо:колкото и банално да звучи-първото подстригване на ушите на кученцето се прави на възраст около 40-ия ден-т.е. от хората,които са го произвели в случая,защото собствениците на развъдници това не го пропускат никога- именно поради причината за олесняване на изправянето на ушичките и предпазване от неправилно подстригване и омаскаряване,а и за максимално улеснение на новите собственици на кученцето.Желая ви късмет при първата подстрижка на ушите на вашето йорки-разгледайте внимателно всички случаи назад във форума и гледайте да не повтаряте грешките!
User's Signature

здрави и красиви
www.yorkibows.com

#26 Потребителят е офлайн   Irra Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 30
  • Регистрация: 11-January 07
  • Location:София

Публикувано: 27 February 2007 - 08:26 PM

Ох,имам проблем с малкия Тоби..... беше изправил ушетата перфектно,но от няколко дни постепенно започна да му клепва едното и сега е напълно клепнало! Не знам на какво се дължи.... на лекар ли да го водя? Или... s)

#27 Потребителят е офлайн   Little_sweet_di_and_Andi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 304
  • Регистрация: 22-December 05
  • Location:Sofia Bulgaria

Публикувано: 28 February 2007 - 12:52 AM

Цитат

Ох,имам проблем с малкия Тоби..... беше изправил ушетата перфектно,но от няколко дни постепенно започна да му клепва едното и сега е напълно клепнало! Не знам на какво се дължи.... на лекар ли да го водя? Или... s)

Привет Irra , незнам на колко месеца е Тоби, но според мен място за притеснения няма. Когато малките кученца започват да сменят млечните си зъбки с постоянни, е нормално ушенцата да клепнат въпреки че са били напълно изправени. В този период, калцият от хрущялите в ушетата се преразпределя към изграждането да зъбките. Ето защо моят съвет е да започнеш да даваш калций ако не си или си го спряла. 1super

Поздрави d)
User's Signature

Качена снимка

#28 Потребителят е офлайн   lidiya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1784
  • Регистрация: 06-January 07

Публикувано: 28 February 2007 - 01:45 AM

Цитат

Ох,имам проблем с малкия Тоби..... беше изправил ушетата перфектно,но от няколко дни постепенно започна да му клепва едното и сега е напълно клепнало! Не знам на какво се дължи.... на лекар ли да го водя? Или... s)

Irra, защо не се обадиш там от където си взела. Аз когато имам някакво съмнение или притеснение се обаждам на човека от когото съм взела фъстъка и получавам изчерпателни практични съвети и препоръки. Тук колкото и да сме съпричастни можем да сбъркаме, защото само онзи който е генетически съпричастен може да ти даде правилния съвет. Е разбира се стои въпроса колко го е интересува, но Вие вече сте поели този риск. Преди известно време ми казаха за бебета и аз от любопитство отидох. След като си поиграх с едно кученеце незнам каква порода беше попитах за майката и те ми казаха, че това с което съм си играла е майката. Може да съм 100% невежа, но със сигурност поне от снимките в сайтовете знам как изглежда един Йоркширски териер.
Така, че не се тормозете един истински собственик на развъдник никога не остава безучастен към съдбата на което и да е свое кученце. Без да звучи като реклама ще ти кажа, че Мария Цанева участва в живота на всичките си кученца и съвсем безрезервно винаги помага на новите им собственици.
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

Отмъщението е най-сладко, когато не влагаш чуства и е като доброто вино, поднася се добре отлежало и добре изстудено.

#29 Потребителят е офлайн   Крисо Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 243
  • Регистрация: 17-November 06
  • Gender:Female

Публикувано: 28 February 2007 - 10:05 AM

Абсолютно си права, lidiya, Мимето помага и на внуците си с особен произход, и на всички бебоци-рошльовци d) абсолютно всеотдайно. За което много, ама много благодарим w)

Добре дошли и от нас с Кристофър Робин bgflag
User's Signature

"Най-хубавото се вижда само със сърцето. Най-същественото е невидимо за очите."

Качена снимка

Качена снимка

#30 Потребителят е офлайн   Irra Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 30
  • Регистрация: 11-January 07
  • Location:София

Публикувано: 28 February 2007 - 11:50 AM

Благодаря ти Little_sweet_di_and_Andi! Тоби е на 5 месеца,а калция почти го спрях да,но ще послушам съвета ти и веднага започвам да му го давам пак.

#31 Потребителят е офлайн   Irra Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 30
  • Регистрация: 11-January 07
  • Location:София

Публикувано: 28 February 2007 - 02:41 PM

Цитат

Може да съм 100% невежа, но със сигурност поне от снимките в сайтовете знам как изглежда един Йоркширски териер.
Така, че не се тормозете един истински собственик на развъдник никога не остава безучастен към съдбата на което и да е свое кученце. Без да звучи като реклама ще ти кажа, че Мария Цанева участва в живота на всичките си кученца и съвсем безрезервно винаги помага на новите им собственици.

Уважаема lidiya, не е необходимо да правиш излишна реклама на Мария Цанева, жена, която аз и мисля всички във форума уважаваме! Както и да не ми даваш съвети от къде да търся помощ и мнение за кучето ми. Това е форум в който всички споделяме и търсим съвет.
И бъди така добра да ми спестиш мнението си, относно произхода и достоверността на кучето ми, само защото е взето от друг развъдник!
Въпреки всичко оставам с уважение и добри чувства!

#32 Потребителят е офлайн   Крисо Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 243
  • Регистрация: 17-November 06
  • Gender:Female

Публикувано: 28 February 2007 - 02:54 PM

Ех, че тъжно, в последно време в този форум само прехвърчат искри. Защо така, бе хора?!?

Ако ще се обменят реплики и дуплики - нека да е на лични поне. Много е грозно така, като се четат постовете от последните 3 седмици. Говоря общо за всички ни.

(love)
User's Signature

"Най-хубавото се вижда само със сърцето. Най-същественото е невидимо за очите."

Качена снимка

Качена снимка

#33 Потребителят е офлайн   Irra Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 30
  • Регистрация: 11-January 07
  • Location:София

Публикувано: 28 February 2007 - 03:07 PM

Ами аз съм толкова благодарна на всички, които ми помагат със съвети, та нали и за това е този форум! Не съм нападнала никой без да има повод! В случая аз съм потърпевшата.
А утре ще ходя да си купя от препаратите на Canina и съм много щастлива!! wink

#34 Потребителят е офлайн   Крисо Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 243
  • Регистрация: 17-November 06
  • Gender:Female

Публикувано: 28 February 2007 - 03:39 PM

d) bravoS 1super super best
супер!
аз съм доволна от хаповете на Канина - излъгах го да ги взима, че беше трагедия преди. За което хапване благодарим на "бабинка" angelpik
User's Signature

"Най-хубавото се вижда само със сърцето. Най-същественото е невидимо за очите."

Качена снимка

Качена снимка

#35 Потребителят е офлайн   YORK ANASTASIA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2866
  • Регистрация: 21-October 04

Публикувано: 28 February 2007 - 04:45 PM

1super е надхитрихме го значи!!! l)
User's Signature

http://yorkanastasia.com
facebook: Mariya Tsaneva
tel za Bg :+359 888 600 751
tel za Croatia :+385 977 600 751

#36 Потребителят е офлайн   Крисо Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 243
  • Регистрация: 17-November 06
  • Gender:Female

Публикувано: 28 February 2007 - 04:57 PM

хихи, сега само ме гледа какво му слагам в чинията и се върти около него си от кеф bravoS super best
User's Signature

"Най-хубавото се вижда само със сърцето. Най-същественото е невидимо за очите."

Качена снимка

Качена снимка

#37 Потребителят е офлайн   iory Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 14-February 07

Публикувано: 28 February 2007 - 07:21 PM

Здравейте,вждам,че всички дават калций на своите бебоци,но някъде тук бях чела,че в храните на ROYAL CANIN (starter и baby junior) с които аз храня моито бебе били достатъчно силни и ниамало нушжда да се дават калций с тях?Има ли нещо ткова,защото аз не и давам и ако триябва бързо да почвам???
Благодаря предварително Камелия wink

#38 Потребителят е офлайн   iory Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 14-February 07

Публикувано: 28 February 2007 - 07:26 PM

А и за продуктите на canina видиях че се поръчват на Мария надявам се,че нямя да е проблем и аз да се писъединя с поръчка!?!:)

#39 Потребителят е офлайн   YORK ANASTASIA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2866
  • Регистрация: 21-October 04

Публикувано: 28 February 2007 - 10:45 PM

Защо е това питане разбира се че може !!! 1super

Като допълнение представям и четири нови продукта за който гордо имам принос от повтаряне че са ни важни :
шампоан с масло от норка !
шампоан с овесено мляко (днес го пробвах !!! е немското си е немско !!!!)
олио с копринени протени !!!
и лосион -балсам започистване на уши !!!

cheers
опитайте вашите йоркита ще ви покажат резултата !!!!
Аз съм доволна !!!
User's Signature

http://yorkanastasia.com
facebook: Mariya Tsaneva
tel za Bg :+359 888 600 751
tel za Croatia :+385 977 600 751

#40 Потребителят е офлайн   lidiya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1784
  • Регистрация: 06-January 07

Публикувано: 28 February 2007 - 11:26 PM

Цитат

Цитат

Може да съм 100% невежа, но със сигурност поне от снимките в сайтовете знам как изглежда един Йоркширски териер.
Така, че не се тормозете един истински собственик на развъдник никога не остава безучастен към съдбата на което и да е свое кученце. Без да звучи като реклама ще ти кажа, че Мария Цанева участва в живота на всичките си кученца и съвсем безрезервно винаги помага на новите им собственици.

Уважаема lidiya, не е необходимо да правиш излишна реклама на Мария Цанева, жена, която аз и мисля всички във форума уважаваме! Както и да не ми даваш съвети от къде да търся помощ и мнение за кучето ми. Това е форум в който всички споделяме и търсим съвет.
И бъди така добра да ми спестиш мнението си, относно произхода и достоверността на кучето ми, само защото е взето от друг развъдник!
Въпреки всичко оставам с уважение и добри чувства!

Уважаема Ирра не знам защо се чувствате засегната от това което Ви написах, прочетох, че търсите помощ и Ви споделих моя опит с цел ако мога малко да съм Ви полезна, защото на всеки може да му се случи да изпадне в ситуация с която да не може да се справи сам. Уви явно грешно съм разбрала какво питате.
Колкото до развъдници, борси и родословия Ви уверявам, че въобще не ме интересува. Тука има достатъчоно изтрещели на тази дето толкова са се вманиачили, че забравят, че става въпрос за живи същества, които се нуждаят от съвсем малко и за което са ви признателни до смърт. За разлика от нас "хората".
Колкто до Мария Цанева не мисля, че някога ще стигне до там, че да се нуждае точно пък от моята реклама.
Ако Вие имате нещо против г-жа Цанева си е лично Ваш проблем.
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

Отмъщението е най-сладко, когато не влагаш чуства и е като доброто вино, поднася се добре отлежало и добре изстудено.

  • (33 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни