Dog.bg Форуми : Плюшената Бони търси временен и/или постоянен дом

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (9 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Плюшената Бони търси временен и/или постоянен дом

#1 Guest_elitto_*

  • Група: Гости

Публикувано: 20 November 2010 - 09:01 PM

Намерен е женски шар пей(бял) в района на люлин-2.Кучето е с (лечимо) кожно заболяване,но ветеринара каза че не е младо.Ако не намери своя стопанин ,търсим дом за него и някои да го обича :smile: Много е добра и не е агресивна.

#2 Потребителят е офлайн   strugel Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 356
  • Регистрация: 22-October 10
  • Gender:Male
  • Location:България, Правец
  • Interests:Възпитание, обучение и спорт със немско овчарско куче

Публикувано: 20 November 2010 - 09:33 PM

ако качите снимки ще е по добре, колкото повече обяви пуснете в сайтове толкова по добре
User's Signature

If you wanna' be the best, first, you've gotta' take out the best..

#3 Потребителят е офлайн   Nickey Икона

  • the BlueAngelicDevil
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7420
  • Регистрация: 25-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 21 November 2010 - 02:44 AM

Чрез гугъл намерих обявата ви на друго място, ето снимка на кучето:
Прикачена снимка

Първо потърсете добре стопаните й - може някой да я търси и да му е мъчно за нея!
Не е редно веднага да пускате обяви, че й търсите дом.


Проверена ли е за микрочип?!
Разлепете хартиени обяви в района, където сте я намерили, както и във вет. клиниките наоколо. Не давайте подробности за кучето, само снимката и ваши контакти.
Ако някой трърди, че е негова, преди дори да ги срещнете, разпитайте добре за някакви специфични неща, които само нейният чове може да каже. Задължително изисквайте да докажат с паспорт, че кучето е тяхно.

Ако известно време не се намерят стопаните й (поне месец), чак тогава евентуално можете да й търсите нови.
Освен това, щом е женска е най-добре да проверите дали е кастрирана и ако не е, задължително да я кастрирате преди да я дадете на други хора.

Успех!

Дръжте ни в течение какво се случва с момичето
Заповядайте и в шар-пей подфорума тук, копирах обявата и там
User's Signature

Качена снимка

#4 Guest_elitto_*

  • Група: Гости

Публикувано: 22 November 2010 - 08:03 PM

Да това е кученцето,нарекох я Бони,преди около месец я намерих на поляната,с един кабел на гушката.От тогава я гледаме от блока,направихме и колибка.Викнах и ветеринар,каза че е на около 10 год.и че не е от района . Наи вероятно е изхвърлена,заради кожните проблеми.Голям бомбон е :smile:

#5 Потребителят е офлайн   Nickey Икона

  • the BlueAngelicDevil
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7420
  • Регистрация: 25-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 22 November 2010 - 09:13 PM

Не разбрах - в момента кучето прибрано ли е от някого, гледате я "от блока" и сте й направили колибка? Искрено се надявам да нямате предвид, че все още е някъде навън, защото въобще не е от порода, която би могла да оцелеее навън в студеното време и най-вече зимата, която тепърва предстои.
И проверявана ли е за микрочип? Как се разбира с други кучета?
Ако наистина е на такава възраст, според мен има нужда от по-сериозен преглед. Какъв е кожният проблем - диагнозата и лечението?
За съжаление нямам никаква възможност или идеи за временен дом, но бих искала да помогна поне с пълни кръвни изследвания и обстоен преглед при добър ветеринарен лекар.
Имайте предвид, че 10 години са сериозна възраст за шар-пей и милото момиче има нужда от спокоен дом, в който да изживее последните си няколко години. Да не говорим, че шансът някой да поиска да я осинови на такава възраст е нищожен. Доколко е сигурно, че е на толкова години?!
User's Signature

Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   Nickey Икона

  • the BlueAngelicDevil
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7420
  • Регистрация: 25-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 23 November 2010 - 09:12 PM

Ами, да ми е честита новата подопечена! :ab_041:

Бони бонита в момента се намира в "рехабилитационен център" - клиника Добро хрумване. Утре ще й пуснат пълни кръвни изследвания, за да се види какво й е здравословнот състояние. Микрочип няма, а е и намерена с вързан черен кабел за врата, което сочи, че едва ли е изгубена.

Ще вземат й проба от оголените места, за да стане ясно има ли кожно заболяване и ако да, какво. Съответно от тук нататък следват обичайните грижи - обезпаразитявания, ваксина, каквото евентуално лечение е необходимо, разбира се и кастрация. След като поне имам повече яснота за здравния й статус, ще започна да й търся осиновители.

Междувременно... хора, много е сладко това момиче!!!
Много мила, добродушна и доверчива, кротка. Възрастна е, но може би по-скоро на към 7 години поне според мен - лекарите утре на светло ще я прегледат по-обстойно. Не е кретаща бабичка - тежи й възрастта, но си има енергия и хъс, тичка си и върти опашка.
Много възпитано момиче е - съвсем безропотно ми даде да я вдигна на два пъти, обича да се вози в кола и според мен дори и харесва. Много е спокойна и след като излюбопитства и обдуши всяко ъгълче на клиниката, си легна тихо и кротко в клетката. Ходи съвсем чудесно на повод.

Тъй като още от вчера ми беше притреперило под лъжичката за нея, сутринта дори преди да съм говорила с момичето, пуснало темата тук, бях взела одеало и кърпа за вечерта. Ех, забравих повода и нашийника вкъщи, но имаше кой да ми услужи :wub: Толкова бързах и ми беше нервно след работа, е забравих в офиса и фотоапарата, който уж специално заради нея с донесох. Нищо, де - утре ще гледам да се реванщирам с представяне на момичето.

Та... пожелайте ми успех, лека полека тръгваме към един по-хубав живот за Бони, сега остава и тя самата да има повечко късмет!

PS
Мнооого аматьорски клипчета от днес:

http://www.youtube.c...h?v=WIEHols60K0


http://www.youtube.c...h?v=WgJ94Oeuw6c
User's Signature

Качена снимка

#7 Guest_elitto_*

  • Група: Гости

Публикувано: 23 November 2010 - 10:00 PM

Наде,от сърце ти благодаря за оказаната помощ и подкрепа.Знам че Бони е в сигурни ръце :md_064: . Дано да си намери и добри стопани.Благодаря ти :ae_085:

#8 Потребителят е офлайн   Hela Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1042
  • Регистрация: 02-October 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 24 November 2010 - 02:53 PM

Tолкова се радвам за момичето!
Nickey, :rc_036:
Чакаме добри новини!

#9 Потребителят е офлайн   Рот Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 161
  • Регистрация: 03-September 08
  • Location:София

Публикувано: 24 November 2010 - 03:20 PM

Здравейте, работя много близо до мястото от което е взето кучето, мислех да го снимам и да пусна тема тук ако може някой да съдейства, но така и не ми остана никакво време. Днес минах пак оттам исках да го снимам и да му занеса храна, но кучето го нямаше. Безкрайно много се радвам, че сте го прибрали и вече има кой да се погрижи за него. Благодаря ви! :rc_036: Притеснява ме само, че мястото на което беше всъшност е частна собственост и се надявам никой да не е видял и да не направи проблем. Ако дочуя нещо, веднага ще кажа, защото мисля че кучето има собственици, който нарочно са го оставили там и го гледат. Силно се надявам да не го търсят а кучето да намери по-добро стопани!
User's Signature

Качена снимка

#10 Потребителят е офлайн   Nickey Икона

  • the BlueAngelicDevil
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7420
  • Регистрация: 25-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 24 November 2010 - 03:24 PM

Рот,
Никой не го гледа, кучето вероятно е изхвърлено.
Няколко загрижени човека са му направили къщичка и са го хранили след като е намерено преди около месец. Да не говорим, че куче в ужасно състояние, безпризорно на улицата и без никаква идентификация, не е ничие.

Довечера ще имам повече новини за момичето, но засега поне мога да кажа, че според лекарите е на около 5-7 години максимум, което си е добра новина, защото вече няма да й викаме "бабичка" :ab_041: и разбира се увеличава шансовете й за осиновяване!
User's Signature

Качена снимка

#11 Потребителят е офлайн   missi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1232
  • Регистрация: 29-January 09
  • Gender:Female

Публикувано: 24 November 2010 - 04:41 PM

Качена снимка страхотно! Да се оправя бързо и да е щастлива мноооооого!

#12 Потребителят е офлайн   Рот Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 161
  • Регистрация: 03-September 08
  • Location:София

Публикувано: 24 November 2010 - 10:39 PM

Nickey, много се радвам, и на мен ми изглеждаше на повече от 5 год. дори мислех че е доста по старо и хората са го оставили там да живее, но му дават храна, понеже се виждаше, че е заградено и има къщичка. Ехххх много се радвам, ТИ си златна :) цял ден го мислех горкото и сутринта ми стана много тъжно, че го нямаше там. След това като видях темата и ми се развесели денят.
Браво на Теб! Стискам палци всичко да е наред с кучето, защото изглежда много красива въпреки кожното заболяване.
Късмет!!!!
User's Signature

Качена снимка

#13 Потребителят е офлайн   Nickey Икона

  • the BlueAngelicDevil
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7420
  • Регистрация: 25-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 24 November 2010 - 11:52 PM

Много ви поздрави от Бони-бонбони! :wub:

Качена снимка

Бяхме на свиждане на момичето - да си поговорим с любимата ни Д-р Бобадова, да разходим и нагушкаме Бони и да й направим няколко снимки.

Кожния проблем засега не е ясен- от пробите на микроскоп не се изолират никакви гадове засега. Съмнението е за демодекоза (съвсем лечима) - засега ще й се дават хранителни добавчици за подсилване на кожата и козината, пак ще взимаме проби от време на време и ще се наблюдава. Все пак е много вероятно проблемът да идва от това, че Бони като всеки шар-пей има по-нежна кожа и не са й понесли условията на улицата. Докато не се види подобрение или не се установи конкретния проблем, няма как и да я изкъпен и ще си е все така смрадливичка :ab_041:

Направени й е пълна кръвна картина и резултатите й са повече от добри - съвсем в норма за куче, което е било бездомно. Освен безобидна брадавица на тила, има и туморче на една от млечните жлези. Утре сутринта ще я гледат на ехогаф, за да може евентуално да се установи дали е кастрирана и да решим как ще подходим по-нататък. Модернизирана е - обезпаразитена вътрешно и външно. До момента сметката й беше 56лв (стационар, ПКК, обезпаразитявания) с отстъпка за бездомни животинки. Засега имам възможност да се справя, но вероятно все пак ще се наложи да измрънкам за помощ по-нататък.

Момичето е много кротко и послушно - докторите я похвалиха как всичко им е позволила безропотно. Няма никакви проблеми нито с хора (мъже, жени, непознати), нито с кучета (мъжки, женски, дребуси). Не е нахална и така активна като лабрадорче примерно :) Но това си е типична характеристика за повечето шар-пеи, леко индивидуалисти си падат. Със сигурност вече ме помнеше от вчера, защото ми се зарадва и ми въртя опашка! Ходи си на повод, само понякога се инати да отиде в дадена посока и подръпва (отново, колко познато).

Иска ми се да имам по-цялостна представа за това какво ще й бъде необходимо като манипулации и лечение (най-вече държа да съм сигурна, че е кастрирана и ваксинирана), очаквани последващи грижи и необходими условия и чак тогава ще започна да пускам обяви за осиновяването й.
Както се вижда, бонБончето не е в особено представителен вид и е с доста опърпано кожухче, но гарантирам, че има ли си топъл и любящ дом, че разцъфне! Пак да кажа, кучоната е вероятно на 5-6 години и да е жива и здрава, може спокойно да си изкара още толкова в хубав бръчкав живот.

А ето и още картинки на сладураната:

Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка

И как изглеждат в момента задните й части (както и лактите на предните лапички, най-вече дясната)

Качена снимка
User's Signature

Качена снимка

#14 Потребителят е офлайн   snezhinka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 367
  • Регистрация: 26-May 09
  • Gender:Female
  • Location:Прага

Публикувано: 25 November 2010 - 03:17 AM

О,милата муцуннка! Много ми става мъчно като я гледам колко е омърлявено момичето! Но се успокоявам като знам, че е в сигурни ръце и съм сигурна,че скоро ще се оправи и няма да можем да я познаем! Браво, Наде, ти си златна!
User's Signature

Качена снимка
Precious Pei Kennel Bulgaria http://www.facebook....eciousPeiKennel

#15 Потребителят е офлайн   missi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1232
  • Регистрация: 29-January 09
  • Gender:Female

Публикувано: 26 November 2010 - 10:42 AM

Боже каква плюшка. Дано се оправи. Чудя се всеки път: какъв трябва да си, за да си зарежеш кучето ей така навън, примерно защото има проблем. Ами като имаме проблем с хората около нас зарязваме ли ги навън? Тази душа е била член на нечие семейство, после е изгубила вяра в тях, колко ли й е било мъчно навън, а сега пак се радва на внимание и обич. Браво хора, браво.Качена снимка



#16 Потребителят е офлайн   Nickey Икона

  • the BlueAngelicDevil
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7420
  • Регистрация: 25-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 26 November 2010 - 12:18 PM

Много поздрави от миризливата плюшка :ab_041: Последно съм я виждала онзи ден, но утре мисля да я изведа на разходчица.

Гледаха я на ехограф и уж не се вижда матка, НО това никак не значи 100%, че е кастрирана. Може да се погледне пак след десетина дни.
Иначе, тъй като и тумурчето на мл. жлеза е добре да се махне, след като се закрепи кожния въпрос можем да планираме операция за тумурчето + да се погледне дали е кастрирана и съответно ако не е, да се свърши и тази хубава работа :) Това, обаче, трябва да стане след известно време, след като състоянието на кожата й козината й се подобри.

За тези неща вчера й биха противогъбична ваксина, а от днес е и на хранителна добавка за кожа и козина (Петнил).
Тук ще кажа, че ако някой случайно иска да ни подари подсилващи добавки за кожа и козина или пък малко специализирана храна, с Бони бихме му били безкрайно благодарни!!! :wb_052:

Засега Бони трябва да остане на стационар, защото не е ясен кожния въпрос. Когато постигнем подобрение, ще бъда много благодарна, ако някой може да й предложи временен дом (в София) иначе ще мога само да я оставя на хотел в домашна обстановка, но това струва парички...

Да обобщя, хубавата Бони :wub: е обезпаразитена вътрешно и външно, разбира се чудесно с всякакви кучета, супер е и с хора (включително непознати). Като цяло май се очертава като съвсем непретенциозно и безпроблемно куче, така че стискам палци съдбата й да се нареди добре. Много много ми е мъчно за нея и ми се иска да можех да я прибера вкъщи, но просто нямам тази възможност поради много фактори :(

Утре се надявам да й направя хубави снимки и ще действам по обявите.
User's Signature

Качена снимка

#17 Потребителят е офлайн   Nickey Икона

  • the BlueAngelicDevil
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7420
  • Регистрация: 25-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 26 November 2010 - 08:56 PM

Леко е нахално, но ще актуализирам списъка ни за подранилия Дядо Коледа:
:bm_008: С Бони приемаме подранили коледни подаръци като: добавки за кожа и козина (в момента приема Петнил, но може и други подходящи), капки за уши Aurizon (15-20лв бяха), следваща противогъбична ваксина Biocan M (струва 15лв, след 9 дни трябва да бъде), а в момента най-вече бихме се зарадвали и ако някой има възможността да ни даде за нея малко специализирана храна за кожни проблеми.
С плюшката бихме могли да ви се отблагодарим поне с някоя нейна хубава снимка, пък а дано е и във все по-представителен вид! :fe_079:

И съм пропуснала да дам мейл ЗА КОНТАКТИ: nadia@velvet-heart.net

Моля мод да промени заглавието на темата на "Плюшената Бони търси временен и/или постоянен дом" и да махне телефона на момичето от първия пост, за да не я притесняват хора излишно.
User's Signature

Качена снимка

#18 Потребителят е офлайн   Nickey Икона

  • the BlueAngelicDevil
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7420
  • Регистрация: 25-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 28 November 2010 - 06:47 PM

Имам доста работа и не ми остана време по-рано да напиша актуални новини за бонБончето...

Вчера не само, че й бяхме на гости, но и я водихме на разходка в Борисовата градина!
Гъзарката тя, кое ли куче на стационар може да се похвали с такова нещо... Ама имах възможност и така го измислихме, за да можем и да направим хубави снимки на момичето.

Тя е по-добре - като цяло още си смърди, но козинката й ми изглежда по-добре.
Важно е да благодаря от сърце на samotnata :wub: , която засега е единственият ни подранил Дядо Коледа и ще ни осигури специална висококласна храна за кожни проблеми!
Специален поздрав за samotnata и Eukanuba :rc_036:

Качена снимка


Иначе Бони определено не чува добре, но не смятам, че е напълно глуха. Има ужасяващо възпаление в ушите и вече ще се почиства редовно и лекува с капки. Не реагира като я повикаш, но като видя мен и приятеля ми, както и Ели (която беше пуснала темата още докато Бони беше на поляната в Люлин), много се радва и върти опашка, на Ели дори примрънкваше и сякаш разказваше нещо :ab_041: Чувства се добре, уверено и с любопитство се разхожда. Запозна се с разни кучета, които минаваха покрай мястото, където се мотахме и наистина е съвсем спокойна и дружелюбна кучонка!

Неудобно ми е, но ми се иска да помоля който има възможност, да ми помогне за Бони колкото има възможност и желание. Сметката й до вчера беше малко над 100лв и съм я покрила, но колкото и да не е грандиозна, вече ще срещам затруднения. Бихте могли да го направите както на общата сметка на подфорум "Без дом", така и директно на мен след уточнение на ЛС. Приемаме и подаръци от списъчето по-горе, както разбира се и разни лакомства или друго, което би могло да е от полза.

Е, ето и още от Бони в цялата й прелест!

Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка


С едно ново другарче

Качена снимка
Качена снимка


И още!

Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка

Както и малко типични шар-пей смешки :db_046:

Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
User's Signature

Качена снимка

#19 Потребителят е офлайн   Nickey Икона

  • the BlueAngelicDevil
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7420
  • Регистрация: 25-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 02 December 2010 - 12:03 PM

Леле, колко бързо потъват темите тук...


Първо искам да благодаря специално на sweety_bonbon :wub: - първият собственик на шар-пей и човек от подфорума за породата, който реално ми помага за куче в нужда!!!
Тя отдели за Бони сумичка според възможностите си и аз и бонБони сме й безкрайно благодарни за жеста! :rc_036:

Кучонката е добре - лекуват й ушичките, дават й добавки за кожа и козина, хапва си вече специална храна - Eukanuba Daily Care Sensitive Skin. На кожните проби все още не излиза конкретен проблем, чисти са.
Довечера ще мина да я видя и после ще мога да ви кажа повече новини. За съжаление, обаче, следващата седмица поради лични причини вероятно изобщо няма да имам възможност да я посетя лично и затова довечера ще се постарая да й се подмажа с малко лакомства и много гушкане :ab_041:
User's Signature

Качена снимка

#20 Потребителят е офлайн   Nickey Икона

  • the BlueAngelicDevil
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7420
  • Регистрация: 25-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 05 December 2010 - 04:46 AM

За съжаление в четвъртък така се стекоха нещата, че нямах възможност да отида до клиниката, но днес одихме да видим Бонита!
Носихме й подаръци - малко кучешки бисквитки и солети, една играчка да не скучае и парченца кучешка торта от рожденния ден на моите гуцета :db_046:

Качена снимка


Сладураната бавно, но славно се подобрява и чака дая огрее късмета за нови стопани. Доста пъти взимаха нови проби от кожата (free и от сърце), но засега без резултат. Похапва си със страхотен апетит от хубавата храна, която всъщност е ветеринарната Dermatosis, а не както бях написала предния път и е още по-добра!.
Козината й като цяло изглежда по-добре, на гърба й пониква нова. Само отзад все още изглежда доста зле, но според мен има поне малко подобрение спрямо преди.

Ето как горе-долу изглежда сега:

Качена снимка

Днес й е било второто вътрешно обезпаразитяване, а в понеделник трябва да й сложат втората противогъбична ваксина. Сметката й за всички изледвания, ваксини, обезпаразитяващи, капки за уши, добавката за кожата и стационара до 10ти декември ориентировъчно ще бъде почти 250лв след добра отстъпка. След помощта на sweety_bonbon и при положение че Ели (момичето, което пусна темата за Бони в раздела "Без дом") обеща утре да помогне с 30 :wub: от тях засега висящи са стотина. Работя по въпроса с търсенето на стопани, но да видим колко време ще отнеме...

Честно казано, не съм обнадеждена да стане особено бързо, защото знам колко е трудно да се намерят подходящите хора дори за родословно и здраво куче, а и малко хора биха отворили сърцата си за такава като Бони. Ужасно мъчно ми е за нея и ако Авела не беше при нас със сигурност щях да си я взема въпреки че приятелят ми казва, че до момента щях да съм прибрала друго :) Да не говорим, че в сравнение с моите дизастъри, тя е много кротко и непретенциозно куче. Дори ми прави впечатление, че като се разхожда е чак прекалено индивидуална - ходи си, душка си, обикаля по нейни си дела и за да ти обърне внимание трябва буквално да се навреш пред нея. Малко е неориентирана и с лакомствата, но като разбере вече от коя ръка идват, се облизва... както ще видите по-долу.

Снимчиците ни не са много добри, защото беше мрачно, но все пак да се отчета:

Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка


Вижте каква е плезла-глезла

Качена снимка


Нямах никаква възможност да останем да я видим за по-дълго, а и времето беше лошо. За десетина минути дъжда почти спря и използвахме намалението дасе разтъпчем в дворчето на клиниката и да направим няколко снимчици след като Бони си свърщи работите. Между другото, Бони пишка много смешно! Една от лекарките в клиниката казва, че е като жаба. Много странно е, че като кляка да пишка, си сгъва и предните лапи и реално леко поляга. Не би трябвало за това да има някава медицинска причина, нито показва нещо да я боли, но просто излежда смешничко :ab_041:

Ето и още няколко лакомо-позьорски от двора:

Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка


И пак си шльопна езика на носа :me_065:
Качена снимка


А това е брадавичката, за която бях писала. Любимата ни Д-р Бобадова казва "Е, к'во пък сега! Момичето си има копче" :ab_041:
Качена снимка


Следващата седмица мен ме чака една малка операция и евенуално чак към края ще имам възможност да отида пак да я видя, но ще си поддържам връзка с клиниката и когато мога ще пиша. Ако междувременно някой ми пише тук или на мейл да има предвид, че от понеделник до петък не знам точно кога и дали ще мога да отговоря.
User's Signature

Качена снимка

  • (9 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни