Dog.bg Форуми : Родословни Чау Чау в България

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Родословни Чау Чау в България представяне

#41 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 27 July 2011 - 11:42 AM

Писна ми да коментирам един и същи проблем и човек.Само ще кажа,че от година си кореспондирам със
Марина Вековищева.

Приятел ми е и във Фейса. Следя постиженията на всичките и кучета.Ето снимка изпратена от нея от въпросната изложба.



Само да кажа, болни мозъци, не пълнете темите с лъжливи постове.
Не забравяйте , че тук има хора които милеят за породата,влюбени са в нея.
Следят нейното развитие по цял свят.
Не си бъркат в носа,не се чудят как да привличат липсващото им внимание с лъжливи постове.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#42 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 27 July 2011 - 12:24 PM

IA--- :vb_024: Абсолютно съм съгласна! Едно не мога да разбера, нима тази въпросна личност още не проумява че ние тук в този подфорум не ядем домати с колци че да ни лъже - за пореден път - със снимки на чужди кучета.

И за да доуточня относно Вики от ЛеПаш, късо филмче, заснето есента миналата година от местна телевизия в дома на развъдчика Елена Иванова, където живее Вики. Можете да видите в клипа Le-Pash Gendolf, Le-Pash Merlin, Le-Pash Richard, Le-Pash Shanty и Le-Pash Viva Victoria в дома й. Личи си колко обичат тези кучета своята стопанка и как й се радват, и изведнъж за пореден път влиза с болните си фантазии небезизвестната тук дама и почва да ръси лъжи че кучето е нейно.



Със сигурност и до сега Вики си живее щастливо в дома на стопанката си, още повече че на 7-ми януари имаше бебета нейни с ЛеПаш Шахрияр, така че каква ти България, какво ти "Моето вики на 4 годинки", какви са тези фантазии. Аз тогава много ги гледах тези бебета, но не искам смуф, инак малките са симпатяги: http://www.le-pash.ru/puppies.php

По преценката на Мода може би лъжата и последващите хващания за ръка трябва да се пренесат в Говорилнята, да не пишем офф-топ, защото темата е за родословни кучета в БЪЛГАРИЯ, а не за лъжите, когато някой си приписва собственост върху чужди кучета.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#43 Потребителят е офлайн   Lexus Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 332
  • Регистрация: 25-October 10
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:Chow chow

Публикувано: 29 January 2012 - 12:55 PM

Представяме ви след дълго очакване госпожица Elen Grozio Akcentas /която ще наричаме Бриа/. Пристигна вчера от Литва, от развъдник Akcentas /www.akcentas.eu / - Е-кучило.

Много е любознателна, общителна и любвеобилна и вече всички мното се обичаме и радваме.

Засега снимките, които ви показваме, са правени в развъдника. По-късно ще пуснем и по-актуални,
правени тук.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#44 Потребителят е офлайн   doncho Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 14-November 11
  • Gender:Male

Публикувано: 29 January 2012 - 01:27 PM

Браво! Да ви е честито мъничето и нека да ви носи много радост!

#45 Потребителят е офлайн   Имаме мечка вкъщи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 24-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Sofia, Bulgaria
  • Interests:чау-чау , пътешествия , кулинария и др.

Публикувано: 29 January 2012 - 01:28 PM

Браво, честито! Да е жива и здрава и да се правите щастливи едни- други!
Скоро ще се внесе и женска от развъдниа " Leoni Imperiali" до колкото имам информация от самият развъдник, не съм питала коя е собственичката, но знам , че е жена от София! Ако е някой от форума да си каже, няма да я изядем :db_046:

Иначе вчера Аурелия и Дончо се срещтнаха за 1ви път с братчето на Аури - Блек Барон. Пускам клипче във видео галерията.
User's Signature

Качена снимка

#46 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 29 January 2012 - 03:43 PM

Lexus
Честито, честито, честито плюшен бонбон! Много интересен произход, виждам назад в произхода работа на развъдник Цунами, а Jolanta Taujeniene от Цунами има доста интересни кучета. Снимайте го бебето, ще е много интересно да го гледаме как расте.

Все пак май няма нищо по-симпатично от едно бебе чау:-))))))))))
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#47 Потребителят е офлайн   Имаме мечка вкъщи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 24-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Sofia, Bulgaria
  • Interests:чау-чау , пътешествия , кулинария и др.

Публикувано: 29 January 2012 - 04:04 PM

Да развъдник " Cunami" имат хубави кучета. В Румъния има няколко. Но на мен повече ми е интересен мъжкарят. Той е от американският развъдник Парамаунт, но е собственост на българка - Стела Сьорли , р-к " Incipit" Норвегия. Те с Парамаунт доста си менкат кръвни линии. Доста парамаунтски кучета имат кръв от Европа , да не кажа повечето. :ae_085:
Браво Лексус , свежо попълнение към увеличаващите се чау редици!
User's Signature

Качена снимка

#48 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 29 January 2012 - 04:24 PM

Парамоунтите ги знам, кучетата им са страхотни, имаше цяла тема на руски клубен форум за тях със страхотни снимки от развъдника, кучетата максимално са ми близки като тип.

Този баща специално давал хубави малки, в съчетанието с Цунами трябва да е наистина нещо интересно.

Лексус, честито още веднъж, браво на вас:-)))
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#49 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 29 January 2012 - 09:19 PM

Браво Лексус ,най сетне. От кога чакам тази новина. Да ви е честита малката принцеса. Видя ли, че и в снега пак всичко е наред? Целувки на сладурката от нас.

#50 Потребителят е офлайн   North face Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4588
  • Регистрация: 05-August 04
  • Gender:Female
  • Location:Bulgaria,Sofia
  • Interests:siberian husky, akita,amerikan akita pomeran, grooming and handling.

Публикувано: 29 January 2012 - 09:38 PM

Показване на мнениетоLexus, в 29 January 2012 - 10:55 AM, написа:

Представяме ви след дълго очакване госпожица Elen Grozio Akcentas /която ще наричаме Бриа/. Пристигна вчера от Литва, от развъдник Akcentas /www.akcentas.eu / - Е-кучило.

Много е любознателна, общителна и любвеобилна и вече всички мното се обичаме и радваме.

Засега снимките, които ви показваме, са правени в развъдника. По-късно ще пуснем и по-актуални,
правени тук.


Честито още веднъж и тук, радвам се че всичко с транспорта беше ОК :ba_025:
User's Signature

Golden Nicol siberan huskies
Качена снимка

Сибирско хъски - истината е повече от две сини очи

#51 Потребителят е офлайн   Lexus Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 332
  • Регистрация: 25-October 10
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:Chow chow

Публикувано: 29 January 2012 - 09:47 PM

Благодарим на всички за хубавите думи. Наистина сме много щастливи и няма такава радост като бебенце
чау чау.

Само Лекси ни е грижа. Той си е ревнив по принцип, и от вчера е един тъжен и вял, не е истина! Винаги го целуваме и гушкаме точно колкото нея и даже повече, но нещо се натъжи много. Дано това мине бързо, ако някой има идея за съвет - казвайте, приемаме веднага.
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#52 Потребителят е офлайн   dragomira Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 14
  • Регистрация: 18-November 11
  • Gender:Female
  • Skype:

Публикувано: 30 January 2012 - 11:46 AM

Е, да ви се представим и ние най-накрая! Това е Black Baron from Relnature
Прикачена снимка

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#53 Потребителят е офлайн   Имаме мечка вкъщи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 24-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Sofia, Bulgaria
  • Interests:чау-чау , пътешествия , кулинария и др.

Публикувано: 30 January 2012 - 11:47 AM

Според мен скоро ще се кротне и ще свикне с малката! Всичко би трябвало да е наред! Вие ли ходихте да я вземете малката или ви я пратиха? Изобщо разкажете малко повече подробности... как се спряхте на тази връзка и този развъдник. На РД на Фей казвахте , че няма как да вземете женска и хоп- има вече ! :)
Между другото единият Румънкси развъдник гледат кучетата си в апартамент. Освен чау имат и уипети, в момента имат и малки чау , и малки уипети и общо са 22 кучета в апартамент! Представяте ли си...Но хората си ги обожават и не им пречи :)))

Ооо Блек Барон, малката пишкаща цистерна! Добре дошли! :)
User's Signature

Качена снимка

#54 Потребителят е офлайн   Lexus Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 332
  • Регистрация: 25-October 10
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:Chow chow

Публикувано: 30 January 2012 - 02:05 PM

Малката Елен ни беше докарана със самолет с придружител от развъдника. Това, което ни очарова е, че тя вече е социализирана и с изградени хигиенни навици. Контактувахме по Интернет с няколко развъдника - Тин Пан Алей, Леони Империали, Марусос, но на сърцето ни легна майката Инара от Цунами - тя е толкова красива и по тип е подобна на Лексус, което най-много ни допадна. А за бащата - няма какво да кажа - разкошен! Остана да чакаме в дълъг списък за женско кученце, което бе искано от два развъдника. Но развъдчицата предпочете да го даде на нас, за което сме много благодарни. Отговорността е голяма да отгледаме правилно и добре такова кученце. Затова в началото много мислихме и оглеждахме всички варианти, разпитвахме всички които са с по-голям опит от нашия, имаше много за и против как ще гледаме две кучета в апартамент, съседите.... Надяваме се, ще допринесем за развитието на нашата любима порода с вноса на една по-различна кръвна линия и да обогатим генетичния фонд на породата в България. А как ли е с трето куче...... В Тин Пан Алей ще ражда скоро една фантастична синя женска!!!


User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#55 Потребителят е офлайн   Имаме мечка вкъщи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 151
  • Регистрация: 24-March 11
  • Gender:Female
  • Location:Sofia, Bulgaria
  • Interests:чау-чау , пътешествия , кулинария и др.

Публикувано: 30 January 2012 - 02:09 PM

Ммммм значи вие сте хората които чакат от Леони Империали... Аз не бих пропуснала бебе от там, но вие си знаете в крайна сметка!
User's Signature

Качена снимка

#56 Потребителят е офлайн   Lexus Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 332
  • Регистрация: 25-October 10
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:Chow chow

Публикувано: 30 January 2012 - 06:13 PM

Показване на мнениетоИмаме мечка вкъщи, в 30 January 2012 - 02:09 PM, написа:

Ммммм значи вие сте хората които чакат от Леони Империали... Аз не бих пропуснала бебе от там, но вие си знаете в крайна сметка!




Не, не сме ние, макар че страшно много ги харесахме. Ние засега сме суперщастливи от наличните меченца и само внимаваме да не ядосаме етажната собственост. :):):)
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#57 Потребителят е офлайн   Мечонка Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 79
  • Регистрация: 11-December 11
  • Gender:Female

Публикувано: 01 February 2012 - 03:29 PM

Честито малко меченце на Lexus и от мен, сега гледах и видеото, страхотни са сладурите, да са живи и здрави и двамата! :wub:
Както и Black Baron на dragomira, радвам се, че има шанса да остане тук, в България, този прекрасен мъник! И качвайте снимки да се радваме на малките топчовци!
User's Signature

Ако искаш ИСТИНСКИ приятел - вземи си КУЧЕ!



#58 Потребителят е офлайн   tornado Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 383
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:Хасково

Публикувано: 06 February 2012 - 06:31 PM

Привет, привет!!
Виж ти, човек да не влезе във форума седмица, две, три и какви новини се натрупали!
Лексус, честито!!Малката изглежда много обещаващо, родословието и също!Да ви е жива и здрава и да ви радва и да ви носи успехи!!
Драгомира и на теб честито и добре дошла във форума!:)Да ти е жив и здрав Барон и много да те радва и да ни носи поводи за гордост, спокоен съм , че е в твоите ръце!
За щастие всички ми кученца от кучило А и кучило Б отидоха при чудесни стопани!Това ме радва много!
User's Signature

www.chowchowbg.com
Kennel "Realnature", FCI 53/07

#59 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 28 February 2012 - 02:01 AM

Да ви се представимКачена снимка

Аз се казвам Ch-Dalen Love Me Tender, в превод Обичай ме Нежно, кръстена съм на една песен на Елвис Пресли. Моята мама ме нарича Кис, защото много я целувам и обичам. Да ви разкажа как мама се сдоби с менКачена снимка

Тя ме чака още преди кака Фей да се роди. Беше пратила капаро и чакаше от дълг списък. Аз бях платена от друга развъдчица от Германия,но мама много ме искаше и говори с развъдчицата, моята и на кака Фей. Нямаше начин, аз бях платена и хората бяха наред в списъка с чакащи. И просто аз явно не съм била нейното синьо слънчице.Трябвало да чака още. Да, ама Не. Мама говори със всички тях. Тя просто каза ,че аз съм нейна , и това е. И накрая другите хора склониха да вземат мое братче. А и развъдчиците прецениха, най вече. ДААААА аз, явно съм на мамаКачена снимка. С кака Фей имаме обща кръв.Моят тати, е на кака дядо. Но мама беше решила още преди години,че ме иска. ИИИИ аз съм нейна.Качена снимка Много се радвам и я обичкам, показвам го постоянно. Целувам яяяяяяКачена снимка


Сега да ви разкажа от къде идвам.Качена снимка
Аз съм от развъдник http://www.chow-dalen.ru/.От далечният Новосибирс. Моят тати се казва Симон, а рождената ми мама Лада.
И вече съм собственост на този развъдник. Вижте тук
Ето тяхни снимки


Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка - Тати

Прикачена снимкаПрикачена снимка - рождена мама


Ето такъв дребосък бяхКачена снимка
Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка




Така папках от рождената мамаКачена снимка
Прикачена снимкаПрикачена снимка



После пораснах и станах на месецКачена снимка
Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка




След това на 40 дниКачена снимка
Прикачена снимкаПрикачена снимка


ИИи мама дойде да ме вземе. Запозна се лично с моята развъдчица. разпита я за разни неща и научи интересни факти. Беше много приятна за тях среща.Тя чакала жена с куче.А видяла висока жена с чанта и една пухена ръкавица. Решила, че съм пухкав маншонКачена снимка Голям купон ,щеше да припадне като ме видя. Мен дребосъчето в ръцете на голяма жена с пухкаво палто. Толкова беше весело и интересно, целувахме се от самото начало. Че, мама забрави да направи някоя снимка за спомен. Ама то като се появя аз, все така става. Хората си губят умаКачена снимка Но ето снимки от едното летище и единият самолет.

Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка



Мама от Москва взе две приятелчета за друг развъдчик в България. То бяха едни приключения,то беше чудо, но пък с изкарахме страхотноКачена снимкаЕто ги.. дребсита смешнички двете тежаха 2,500, а аз нищо че съм фъстък. И мама не бе гледала до сега по малко чау чау, то 10 дни си оказват страхотно значение. За това ме помисли за ръкавицаКачена снимка но пък тежах цели 7 килцаКачена снимка
Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка


Сега съм си вкъщи и всички ми се радват. Запознах се с кака Ия и кака Фей. Те подскачат около мен, учудващо много ме харесват. Аз също.Качена снимка
Но но но, няма да си играем скоро.Много съм мъничка и си нямам нито една ваксина. И мама много я страх за мен. държи ме в карантина и всички които ме видяха, не им дава да ме гушкат,щот много я страх. И аз се налага да си играя само със семейството. А ми е мъчно за каките. Ние много се харесваме, но сега най важното е да съм жива и здрава. Има много време за игри. моля ви стискайте палци.
Ето така се забавлявам без каките. Тати махна килимите щот много обичам да си играя с водата и да спя в нея.И после правя локвички на всякъде като си сложа муцунката да спя. Много ми е топло в тази държава ЕйййКачена снимка

Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка- а тук баба много ми се радва. Какво съм дребси, а как са ми щръкнали ушичките Качена снимка


Благодарим на всички които изпратиха мама да ме вземе. И на всички приятели и развъдчици които ни посрещнаха и ни се радваха. Благодарим на цялата тайфа за добрите пожелания. Изпраща ме им много целувки, на всички изпращачи и посрещачиКачена снимка

Аха, леля Фурия е наказана да си играе много с менЗащото няколко дена не можа да се сети, мама защо заминава за Новосибирск. При условие, че са ме обсъждали милиони пъти. Още преди години. Последно преди месеци даже мама отново и прати линкове на родителите ми. Когато се разбра че ще има сто процента скачка на точно тях двамата. А тази леля забравана, ме беше изключила от главата си. И пита ли пита, що за пътуване по работа ще е до Новосибирск. Мама нарочно не и каза, докато тя естествено не се сети ,че са говорили всеки път за мен. И тъй като винаги и е обещавано тя първа да ни види. Сега е наказана, освен да ни гледа и да си играе , ама много с мен. Нищо, че се сети навремеКачена снимка. Само да съм жива и здрава Качена снимка хахаха натопихметеКачена снимка
Много целувки от мен.
С обич. Кис

Р.Р. Забравих да ви кажа. За тези които не се усещат. Аз съм, синьо, момиченце, чау чауКачена снимка

#60 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 28 February 2012 - 06:30 AM

IA---

Оххххххххх, най-накрая! Вчера като не те видях по Скайпа и само стисках палци да си отспиваш след дългъя път, а да не е станало нещо по митниците и с двете ви.
Дочака ли си синьото чудо, маменце?:-))) Честито! Да ти е жива и здрава, и час по-скоро да я намачкам!
Целуни я по нослето от мен:-)
Уффффф, вече мога да поема въздух спокойно.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни