Dog.bg Форуми : Фондация "Шарко"

Към съдържанието

 
 
 

"Величието на една нация, нейният морален прогрес може да се определи според начина, по който тя се отнася към животните.”
Махатма Ганди

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (8 Страници) +
  • « Първа
  • 6
  • 7
  • 8
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Фондация "Шарко" обл.Пловдив

#141 Потребителят е офлайн   rodegunda Икона

  • планински вир
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7045
  • Регистрация: 30-October 07
  • Gender:Female

Публикувано: 05 November 2013 - 08:32 AM

Приятели, имаме нужда от вашата помощ!
Моля, гласувайте за нас в този прокт за да можем да спечелим малко трошички за нашите подопечни.
Като отворите страничката, врътнете мъничко надолу, не първата анкета, а втората. Под изброените три или четири организации пише "още 7". Натиснете там и ние сме малко надолу в списъка.
Казваме се - Tierschutzverein "Scharko" - Bulgarien
Много, много имаме нужда от подкрепата ви!!!
https://www.facebook...3514695/?ref=22


#142 Потребителят е офлайн   Fullmoon Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2269
  • Регистрация: 27-January 08
  • Gender:Female

Публикувано: 05 November 2013 - 12:45 PM

Гласувахме. ;)
User's Signature

Качена снимка

#143 Потребителят е офлайн   fanfann Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 516
  • Регистрация: 21-April 09
  • Gender:Male

Публикувано: 05 November 2013 - 01:28 PM

done :ba_025:

#144 Потребителят е офлайн   rodegunda Икона

  • планински вир
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7045
  • Регистрация: 30-October 07
  • Gender:Female

Публикувано: 05 November 2013 - 03:11 PM

БЛАГОДАРИМ!!!
Качена снимка

#145 Потребителят е офлайн   Andriana Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 263
  • Регистрация: 10-October 07
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 12 November 2013 - 11:03 PM

Едва намерих, дано не е късно..
User's Signature

Всеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства на кучета, сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен живот.

#146 Потребителят е офлайн   rodegunda Икона

  • планински вир
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7045
  • Регистрация: 30-October 07
  • Gender:Female

Публикувано: 13 November 2013 - 07:09 AM

Благодарим! :)
Не е късно, гласуването ще продължи до 17.12, но наистина не е направено удобно.

#147 Потребителят е офлайн   bojilov Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 22
  • Регистрация: 19-July 07

Публикувано: 03 October 2020 - 07:27 PM

Даряването на суми на вас,дмс кампаниите и прочие са хубаво нещо,но още по-хубаво би било и да вършите някаква дейност.По стечение на обстоятелствата съм Ви съгражданин.В двора ми преди 3ч. влезе котка,не знам хорска ли е или улична,но видимо според мен е отровена.Ходи като пияна,повечето спи,като се изправи и треперят краката,кашли едно странно такова.Реших че като нормална европейска държава може би има институция която да се грижи за такива случаи.Най-малкото-това не е първи случай на масови отравяния на кучета и котки в града.Рекох да подам сигнал.Проблема е че няма на кой.От 112 учтиво отказаха да ми предадат сигнала на местния дежурен било в общината,било в полицията.Въпреки че може примерно да са нахвърляни кремвирши в пясъчника в парка наблизо и да се отрови и дете което играе вътре...Случайно открих че в града ми е баш най-главното седалище на въпросната фондация "Шарко" за защита на животните.Намерих им телефоните на въпросното НПО.Естествено-изключени...Опитах се да се свържа с тях на ФБ профила им и...о чудо-отговориха.Нямали телефон никакъв и не пожелаха да дадат техен такъв,нито личен,нито служебен.Дадох им моя личен телефон на който вече час и нещо не последва обаждане.Дадох им и мой адрес ако евентуално решат да дойдат на крака,все пак животното е още живо и може би може да му се помогне.По случайност в момента никой от фондацията не бил в града.Също така по случайност и никой от доброволците им от града не можел да дойде да вземе котката.Също така по случайност и никой от ветеринарите към фондацията не желаел да дойде на помогне на въпросното животно.Животното вече 2-3часа е все още живо и може би можеше да му се помогне...Но до утре сутрин едва ли ще изкара...Накрая комуникацията приключи-прочитат си съобщенията и не отговарят нищо.Та имайте едно на ум преди да дарите каквото и да било на въпросните.

  • (8 Страници) +
  • « Първа
  • 6
  • 7
  • 8
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни