Dog.bg Форуми : кангал или сао

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

кангал или сао

#1 Потребителят е офлайн   dean Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 25-December 10

Публикувано: 25 December 2010 - 06:49 PM

Здравейте, много искам да си взема и друго куче, но се колебая между турскиа кангал или азиатска овчарка, според вас кое да си взема, кое става по голямо, кое е по агресивно. Искам да е по-голямо и по-агресивно, поради причината, че имам Бок и той е голям, но е много страхлив, страхува се като срещнем много хора, страхува се даже от по-малко куче по размери когато му лае, също така не лае много, страх го много, когато духа силен вятър и гърми, с неговите размери невиждам причина да се страхува толкова, на 1год и 3 месеца е. Взехме го когато беше на 6 месеца и от тогава явно нещо му има, стопанина му казваше, че от ваксината, която са му били нещо му е станало и според мен от това се е наплашило, защото когато дойте при нас нито смего били нито нищо, много си го обичаме, но е много плах, та вие как мислите, дали след време ще придобие малко самочувстие и ще стане малко по "лош" или няма за кога вече. Та затова искам да си взема куче, което да е малко по-агресивно, защото сегашното невиждам как ще ми пази къщата.

#2 Потребителят е офлайн   vanjo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 426
  • Регистрация: 06-November 09
  • Gender:Male
  • Location:Пазарджик
  • Skype:

Публикувано: 25 December 2010 - 07:10 PM

от къде взе кучето ,даи снимка

#3 Потребителят е офлайн   Евтим Стамболов Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 865
  • Регистрация: 23-November 10
  • Gender:Male
  • Location:Велинград

Публикувано: 25 December 2010 - 07:33 PM

Показване на мнениетоdean, в 25 December 2010 - 05:54 PM, написа:

Здравейте, много искам да си взема и друго куче, но се колебая между турскиа кангал или азиатска овчарка, според вас кое да си взема, кое става по голямо, кое е по агресивно. Искам да е по-голямо и по-агресивно, поради причината, че имам Бок и той е голям, но е много страхлив, страхува се като срещнем много хора, страхува се даже от по-малко куче по размери когато му лае, също така не лае много, страх го много, когато духа силен вятър и гърми, с неговите размери невиждам причина да се страхува толкова, на 1год и 3 месеца е. Взехме го когато беше на 6 месеца и от тогава явно нещо му има, стопанина му казваше, че от ваксината, която са му били нещо му е станало и според мен от това се е наплашило, защото когато дойте при нас нито смего били нито нищо, много си го обичаме, но е много плах, та вие как мислите, дали след време ще придобие малко самочувстие и ще стане малко по "лош" или няма за кога вече. Та затова искам да си взема куче, което да е малко по-агресивно, защото сегашното невиждам как ще ми пази къщата.

Някои кучета се раждат страхливи при теб маи е такьв случая а колкото до кангал или азиат има доста изписано и за двете породи прочети преди да решиш погледни и тук http://www.maximus-hanmo.com/forum/
User's Signature

НИЕ СЕ РОДИХМЕ В ТАЗИ НОЩ КОГАТО РАЖДАШЕ ВЪЛЧИЦАТА СУТРИНТА ПОД РЕВ НА ЛЪВ НИ ДАДОХА ИМЕНА

#4 Потребителят е офлайн   dean Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 25-December 10

Публикувано: 25 December 2010 - 07:47 PM

ето 2 снимки , иначе кучето един приятел му го е дал, били са 2ма братя и този го е дал на баща ми
Качена снимка

Качена снимка

#5 Потребителят е офлайн   RedDog Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 102
  • Регистрация: 05-December 10

Публикувано: 26 December 2010 - 03:14 PM

Не те знам, не те познавам, ама чуй кво щи кажа. Голямо куче може голяма беля да ти донесе! Ако не си гледал преди това такова, ако немаш опит, ако ти самия си още незавършен като характер, зими се по добре по малко и незлобливо... Тука има ора дека ного разбират, питай и тех де, но аз така мисла

#6 Потребителят е офлайн   pityr Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 336
  • Регистрация: 11-March 08
  • Gender:Male
  • Interests:http://sao-kubaraligurbash.com/

Публикувано: 26 December 2010 - 05:41 PM

Това с ваксината ми хареса :ea_103:

#7 Потребителят е офлайн   pityr Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 336
  • Регистрация: 11-March 08
  • Gender:Male
  • Interests:http://sao-kubaraligurbash.com/

Публикувано: 26 December 2010 - 05:42 PM

Показване на мнениетоЕвтим Стамболов, в 25 December 2010 - 04:38 PM, написа:

Показване на мнениетоdean, в 25 December 2010 - 05:54 PM, написа:

Здравейте, много искам да си взема и друго куче, но се колебая между турскиа кангал или азиатска овчарка, според вас кое да си взема, кое става по голямо, кое е по агресивно. Искам да е по-голямо и по-агресивно, поради причината, че имам Бок и той е голям, но е много страхлив, страхува се като срещнем много хора, страхува се даже от по-малко куче по размери когато му лае, също така не лае много, страх го много, когато духа силен вятър и гърми, с неговите размери невиждам причина да се страхува толкова, на 1год и 3 месеца е. Взехме го когато беше на 6 месеца и от тогава явно нещо му има, стопанина му казваше, че от ваксината, която са му били нещо му е станало и според мен от това се е наплашило, защото когато дойте при нас нито смего били нито нищо, много си го обичаме, но е много плах, та вие как мислите, дали след време ще придобие малко самочувстие и ще стане малко по "лош" или няма за кога вече. Та затова искам да си взема куче, което да е малко по-агресивно, защото сегашното невиждам как ще ми пази къщата.

Някои кучета се раждат страхливи при теб маи е такьв случая а колкото до кангал или азиат има доста изписано и за двете породи прочети преди да решиш погледни и тук http://www.maximus-hanmo.com/forum/

точно казано

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни