Dog.bg Форуми : Истинско чихи или не

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (8 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Истинско чихи или не

#21 Потребителят е офлайн   babylicouse Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 18
  • Регистрация: 02-January 11

Публикувано: 02 January 2011 - 10:48 PM

в паспорта ми е написал кога да му направя следващата ваксина и ми каза да не го обеспаразитявам преди това защото тои го е направил дайе и ми е написал какви ваксини да му направя сега в сряда ще го карам

#22 Потребителят е офлайн   babylicouse Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 18
  • Регистрация: 02-January 11

Публикувано: 02 January 2011 - 10:51 PM

а и са му пораснали забки и се храни с гранули 3 пати наден и е много сладичак и игрив

#23 Потребителят е офлайн   ivan-z Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1303
  • Регистрация: 31-January 07
  • Gender:Male
  • Location:ЗЛАТИЦА

Публикувано: 02 January 2011 - 10:57 PM

Нищо няма да му стане ако го обезпаразитите пак преди ваксината :ba_025:
Ако изкара глисти , ще се замислите дали да продължавате да вярвате .
Относно храненето , това бебе трябва да яде МИНИМУМ 6 ПЪТИ В ДЕНОНОЩИЕТО
/зада не припада пак /
User's Signature

р-к http://zlaticamountain.com/


Който не е ЛУД не е НОРМАЛЕН

#24 Потребителят е офлайн   babylicouse Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 18
  • Регистрация: 02-January 11

Публикувано: 02 January 2011 - 11:17 PM

благодаря за инфото

#25 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 03 January 2011 - 12:22 AM

Здравейте. Да ви е живо и здраво кученцето. Не е чихуахуа, но това вече е без значение ...продавача няма да го коментирам :zz_020: :zz_020: :zz_020: Безобразие :eg_033: че и Ви обучава да тъпчете кученцето със захар :eg_033:
Послушайте колегата и още утре отивайте при ветеринаря и хубаво обезпаразитете мъника - след 7 дни отново ако изака глисти ..... и е много важно с какъв препарат ще бъде обезпаразитено. Препоръчвам Ви засега да не давате Витаминте ,а нещо друго. Ваксините след обезпаразитяването. Сега се пазете и да не седи на течение, да не лежи на студен под...все такива неща :md_064:

#26 Потребителят е офлайн   Chupacabra Икона

  • animal lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1343
  • Регистрация: 24-July 07
  • Gender:Not Telling
  • Location:свят

Публикувано: 03 January 2011 - 12:33 AM

Не правете нищо без консултация с добър ветеринар!

#27 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 03 January 2011 - 02:15 PM

И още нещо! Освен,че е задължитено за това кученце да се погрижи читав доктор,бих препоръчала първо да овладеете положението с хипогликемията и тогава да мислите за каквито и да е ваксини и т.н.Но като за начало вземете и си поговорете честно с прекрасният човечец пробутал Ви това бебе за истинската му рожденна дата.За мен твърде рано е лишено от майка си! Когато стане стабилно и му мине и последният ден от карантината на последната ваксина,едва тогава го представете на външният свят-т.е го извеждайте навън и позволявате да го пипат хора, които не знаете какво са докосвали пред това.До тогава ще се радваме на негови снимки! :smile:
User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#28 Потребителят е офлайн   babylicouse Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 18
  • Регистрация: 02-January 11

Публикувано: 03 January 2011 - 03:46 PM

в сряда ще ходим на ветеринар да видим какво ще каже .неска почна да лае падам да се смея. ама тои няма спиране нали уш бебетата спяли повече а той от три часа не е застанал на едно място само бяга и ръба нещо

#29 Потребителят е офлайн   Swanheart Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 05-January 11

Публикувано: 06 January 2011 - 12:39 AM

Здравейте!

И аз бих искала да потърся съвет. Сега като чета това... Моето чихи е преживяло огромен стрес. (Докарано е от чужбина твърде малко (на месец) и е припаднало в БГ, където започват да го захранват с едни гранули, които и до днес си хапва с удоволствие. Те ми каза, че е припадало, но казаха, че било от студа - то е лятно бебе). Сега е страшно щастливо, игриво, обича всички и всичко - дори огромните хрътки, с които се разминава, но сутрин му се случва да има нещо като... хмм.. държи се както котките, когато се опитват да изплюят погълнатите косми. Не знам дали това е сериозно - ветеринарят ми казва "Имам нужда от повече информация", но това е всичко - храня го като бебе-той е на 5 месеца вече. Похапва си добре, нормално - Страх ме е да не би да има здравословен проблем, нещо с коремчето...

Иначе никога не съм предполагала, че ще харесам чихуахуа, но когато го видях, начинът, по който то ми се радваше...просто беше моето момченце. Взех си го и си живеем в пълна хармония. Изключително интелигентно и умно животно. Беше си избрало един ъгъл вкъщи, където ако му повиша тон, отиваше и сядаше и ме гледаше с насълзени очички. Като му викна да го гушна (за да се извиня) и веднага скача към мен - близък ветеринар ми каза, че кучето е преживяло много и иска да остане при мен, затова стои там като наказан - в знак на покорство - показва, че ще направи каквото искам от него, стига да му покажа ясно какво искам.

Обожавам го - много е палав, но е страшно добър и жалостив. Реакциите му към уличните кучета ми допадат. Взех от неговата храна и пред него дадох на едно улично куче, което очевидно страдаше, а той само гледаше и скимтеше около кучката, беше много мил. Изобщо не е ревнив, нито страда от комплекси (засега):))

Поздравии:)

#30 Потребителят е офлайн   Chupacabra Икона

  • animal lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1343
  • Регистрация: 24-July 07
  • Gender:Not Telling
  • Location:свят

Публикувано: 06 January 2011 - 01:29 AM

Консултирайте се и с друг ветеринар.

#31 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 06 January 2011 - 01:31 AM

един съвет не придавайте човешки чувства и емоции на кучето,то е куче не човек!!! :ae_085:
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#32 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 06 January 2011 - 12:06 PM

Здравейте Swanheart !
Това,за което искате съвет по моя преценка за сега не е проблем.Вероятно наистина сутрин при събуждане има по някой косъм, който има нужда да повърне.Наблюдавайте го още известно време.Така изглежда за сега.Но би могло да бъде и признак за проблем със сърцето- типичен за породата чихуахуа.Не позволявайте на вашето куче да има излишни тлъстини,тъй като това ще засили проблема,ако има такъв.Това,че кучето Ви е продадено на тази престъпна за мен възраст за отделяне от майка си може да е допринесло за някой и друг проблем.Може и да са бързали не само да Ви вземат парите,но и защото са знаели за нещо, което не могат да чакат,за да не си проличи.Не се плашете!Това са само мои виждания от практиката.Нали сега кучето е добре,това е важното.Що се отнася до изстрадването му по пътя до вас сте много права! Никак лесно не му е било!
User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#33 Потребителят е офлайн   juleto18 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 83
  • Регистрация: 16-October 09
  • Gender:Female
  • Location:sofia

Икона за мнението  Публикувано: 06 January 2011 - 06:32 PM

zdravei(izviniavaite za latinicata,no pak ne namerih kirilicata),az sa6to imam chihuahua,koeto sa6to kazaha tyk 4e ne e.Dvadni sled ,kato go kupih pripadna,zavedoh go na vet i v kraina smetka se razbra,4e e hipoglikemia.Pisah tyk v foruma i mi obiasniha,4e e normalno za tezi porodi,NEZAVISIMO DALI E OT RAZVADNIK ILI NE.tai,4e davai mu voda sas zahar,gledai da ima priasna voda i hrana vinagi.Sled kato razbrah kakvo mu e ku4,kogato go vijdah,4e univa mu davah malko med v ustata(taka me posavetva veta) i v kraina smetka go izrasna i sega ni6to mu niama i ne e pripadal.Uspeh ti pojelavam,ku4enzeto ti e mnogo sladko i ako pita6 men,koito i da popita ne6to tyk,vinagi 6te bade hulen i ku4eto niama da e istinsko

#34 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 06 January 2011 - 06:39 PM

то кучето си е баш истинско ама не е чухуахуа
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#35 Потребителят е офлайн   valnata Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 28-January 10
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 06 January 2011 - 06:48 PM

Показване на мнениетоShiBumi_GirL, в 06 January 2011 - 05:44 PM, написа:

то кучето си е баш истинско ама не е чухуахуа


Няма смисъл.. Хората като научат, че не е чихуахуа и започват да мислят, че има някакви заговори срещу тях, че форума е против тях. :zi_182: щеше да е чудесно ако имаха поне мъъничко желание да разберат какво е истински развъдник.. :oi_129:

#36 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 06 January 2011 - 06:49 PM

нямаш представа колко си прав :ba_025:
и най-лошото знаеш ли кое и защо се обиждат щот не могат да преглътнат да им каже че кучето им е мелез,щот явно за тях има значение дали гледаш мастьок или чихи.Видиш ли е как ще кажа на хората че гледам ''мастия'',а ве вие тука ко разбирате от кучета ве а,нищо че ми е първо куче мн ясно че е чихи :ab_041:
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#37 Потребителят е офлайн   ivan-z Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1303
  • Регистрация: 31-January 07
  • Gender:Male
  • Location:ЗЛАТИЦА

Публикувано: 06 January 2011 - 06:52 PM

ОО --juleto18 - Загуби се , защо не пишеш ?
Виждам , че продължаваш да вярваш , че имаш чихуахуа / в което няма лошо / но няма как да убедиш . и нас :ba_025:
Както виждаш всички са отзивчиви и дават съвети , както на теб така и на Новодошлите ..
Така че не виждам защо е нужно пак да ни обявяваш за Безсърдечни , хулещи и т.н.
Както се казва който се минал , минал :rc_036: :rc_036: :rc_036:
User's Signature

р-к http://zlaticamountain.com/


Който не е ЛУД не е НОРМАЛЕН

#38 Потребителят е офлайн   radoslava Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 179
  • Регистрация: 03-July 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 06 January 2011 - 06:57 PM

Как искате кучето да е породисто,когато няма родословие!Нама как да стане ако, ще и 1000 човека и лекари да ви кажат,че е.Аз също съм с неродословно куче приличащо на мопс и това е ,обичам си го ,гледам си го и не питам по форумите какво е.Няма родословие и е приличащо на порода.Вижте снимките на родословни кучета и сравнете.За жалост,като сме толкова наивни и взимаме кучета от измамници ще си даваме парите по лекари, намакак не можеш да оставиш животинката особенно,когато се привържеш.
Дано всичко е наред с мъниците и нека дълго да ви радват!
User's Signature

Качена снимка

#39 Потребителят е офлайн   valnata Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 28-January 10
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 06 January 2011 - 07:06 PM

Показване на мнениетоShiBumi_GirL, в 06 January 2011 - 05:54 PM, написа:

и най-лошото знаеш ли кое и защо се обиждат щот не могат да преглътнат да им каже че кучето им е мелез,щот явно за тях има значение дали гледаш мастьок или чихи.Видиш ли е как ще кажа на хората че гледам ''мастия'',а ве вие тука ко разбирате от кучета ве а,нищо че ми е първо куче мн ясно че е чихи :ab_041:


Ей, като започне някой да се обижда ми е най-интересно. :ab_041: И аз моето го пиша пинчер, но съм съвсем наясно какво е истински пинчер(идва ми дългичко да пиша пинчероподобно) Който е запознат с породата ще разбере веднага, че не е закачил нищо пинчерско, но няма как да ме обиди.. Аз си знам. На пътя като ме видят и като ме питат им казвам или Чихуахуа, или смеска между Джак ръсел и Пинчер(майтап да става :r_181: ).. Пробвал съм да кажа, че е смеска и веднага ме спират и започват да ме убеждават, че греша, че е пинчер..

Имам съседи, които по никакъв начин не приемат, че тяхното "Чихуахуа" е просто мелезче.. Нямат желание да разгледат сайт на развъдник, да видят истинско на снимка... И за да няма сърдити всички му казваме чихуахуа.. :ab_041:

Мисля си обаче, че дълбоко в себе си знаят.. Абе шоу си е, но от цялата работа печелят борсите и мошениците.. Един от години зарежда магазините във Варна... Върви му бизнеса и това е жалкото. глистави кутрета на по 35-40 се продават на поразия. :zz_020:

#40 Потребителят е офлайн   juleto18 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 83
  • Регистрация: 16-October 09
  • Gender:Female
  • Location:sofia

Публикувано: 06 January 2011 - 07:07 PM

i az imah chihuahua s RODOSLOVIE i tyk pak mi kazaha,4e ne e i ,4e rodoslovieto sigurno e fal6ivo,taka 4e niama ugodia.A Ivan ne sam se izgbila,a ne pi6a za6toto sam ostanala s vpe4etlenie,4e tyk samo se zaiajdate,ina4e prez vremeto,v koeto ne pisah se slu4iha i mnogo lo6i ne6ta,no vse si misleh 4e ako napi6a tyk,6te zapo4nete s AZ TI KAZAH,a niamah nujda ot tova.

  • (8 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни