Dog.bg Форуми : Истинско чихи или не

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (8 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Истинско чихи или не

#41 Потребителят е офлайн   radoslava Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 179
  • Регистрация: 03-July 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Skype:

Публикувано: 06 January 2011 - 07:23 PM

Показване на мнениетоjuleto18, в 06 January 2011 - 06:12 PM, написа:

i az imah chihuahua s RODOSLOVIE i tyk pak mi kazaha,4e ne e i ,4e rodoslovieto sigurno e fal6ivo,taka 4e niama ugodia.A Ivan ne sam se izgbila,a ne pi6a za6toto sam ostanala s vpe4etlenie,4e tyk samo se zaiajdate,ina4e prez vremeto,v koeto ne pisah se slu4iha i mnogo lo6i ne6ta,no vse si misleh 4e ako napi6a tyk,6te zapo4nete s AZ TI KAZAH,a niamah nujda ot tova.

Не съм видяла кученцето ти с родословие.Но не се обиждай на хората тук.Те са професионалисти личи си по кучетата им :rc_036: за да ти го кажат е имало защо а не е от заяждане сигурна съм.Можеш само да се учиш от тях и от съветите им за отглеждането на кучета.Надявам се кученцето ти да е добре!
User's Signature

Качена снимка

#42 Потребителят е офлайн   MyDuality Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 928
  • Регистрация: 15-July 10
  • Gender:Female
  • Location:софия
  • Skype:

Публикувано: 06 January 2011 - 07:25 PM

Извинявам се ,но се пробваите да докажете ,че ст еди кои си без да имате акт за раждане , лична карта , паспорт ...товеа е то родословие ... на личната ти карта не пише ли българин, значи не си ... независимо колко добре говориш български ...
мисля ,че го обясних достатачно ясно и просто
User's Signature

Качена снимка

#43 Потребителят е офлайн   ivan-z Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1303
  • Регистрация: 31-January 07
  • Gender:Male
  • Location:ЗЛАТИЦА

Публикувано: 06 January 2011 - 08:04 PM

juleto18- Надявам се всичко вече да е наред . Кучетата нямат вина за незнанието на собствениците си , и Лъжите на Прекупвачите...
Като сте сигурни , че Родословието ви е истинско заверихте ли го в клуба ???
/там ще го проверят преди да го впишат и ще ви кажат дали е ксерокскопие или истинско /
User's Signature

р-к http://zlaticamountain.com/


Който не е ЛУД не е НОРМАЛЕН

#44 Потребителят е офлайн   juleto18 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 83
  • Регистрация: 16-October 09
  • Gender:Female
  • Location:sofia

Публикувано: 06 January 2011 - 08:09 PM

za sajelenie ve4e e bez zna4enie(molia vi bez komentari za smartta i,badete hora)

#45 Потребителят е офлайн   ivan-z Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1303
  • Регистрация: 31-January 07
  • Gender:Male
  • Location:ЗЛАТИЦА

Публикувано: 06 January 2011 - 08:14 PM

Да в случая каквото и да се каже е без значение :rc_036: :rc_036: :rc_036:
User's Signature

р-к http://zlaticamountain.com/


Който не е ЛУД не е НОРМАЛЕН

#46 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 06 January 2011 - 08:36 PM

Показване на мнениетоjuleto18, в 06 January 2011 - 07:14 PM, написа:

za sajelenie ve4e e bez zna4enie(molia vi bez komentari za smartta i,badete hora)

juleto18, нашите кучета не са безсмъртни и не са 100 % застраховани от проблеми и болести.
Искрено ти съчувствам :zz_219:

#47 Потребителят е офлайн   чери1 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2388
  • Регистрация: 23-May 09
  • Gender:Female

Публикувано: 06 January 2011 - 09:20 PM

juleto18,много съжалявам за малката принцеска :dh_188: Ужасно ми е тъжно да прочета че с Фифи се е случило непоправимото. :dh_188:
User's Signature

Качена снимка

#48 Потребителят е офлайн   Desi_H Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 137
  • Регистрация: 25-February 10

Публикувано: 06 January 2011 - 09:30 PM

Леле, ако искате ме обявете за заядлива, но такива като Juleto18 изкарват всичко най-лошо от мен на показ. Надявам се да разбере какво точно искам да и кажа, защото не искам да обиждам всички други симпатични хора тук. :eg_033: Как пък има хора, които винаги си намират оправдание за свои отрицателни качества. Дано не бъда принудена да употребя точните думи. Надявам се да продължа да общувам с повечето от вас тук. Но ми писна от.... :eg_033:

#49 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 06 January 2011 - 11:22 PM

Понеже сте сигурни,че и аз ще се обадя не искам да ви огорчавам и ще го направя :ab_041:
juleto18 като толкова много ни мразите нас дето отговаряме щото все пак повече разбираме от такива като теб защо изобщо пишеш и настройваш хората тук?! Те си имат мозък и сами ще преценят.Да обясним ли на новите и да припомним на старите как ти влезна в темата и как се държа изобщо?! Ние ли сме ти виновни,че си купи куче от борса,,Нети,, за фантастични пари и после почнаха проблемите,за които се обърна към нас,а не към него?А че се стигна до там,че заради твоите заяждания той ме заплаши чрез трети човек,щото други негови клиенти като теб не били доволни от това което съм писала?!Защото ти, ако не помниш,то аз няма да забравя,това си е обида!Ние ли сме ти виновни,че ти не си направи изводите след толкова четене и писане тук и отиде и си взе второ куче от друга борса и пак рев?!Че този път и без родословие пък после що не ми го харесвате?!Какво, от две кучета стана много опитна и взе да даваш акъл, а ние пак гадните?!Ами разбери вече,всеки си отстоява позициите и няма да се откажем!Съжалявам за кучето ти!Макар,че със сигурност на теб не ти пука изобщо за нашите умрели.Така е на всеки си му е болно за своето! И разберете вече всички-никой от нас развъдчиците няма отрицателно отношение към мелезите!Самата аз имам такова и ми е не по-малко мило!Имаме неприязън към тези,които не желаят да приемат истината за собствените си кучета и прехвърлят вината за качеството им върху нас!Аз да се сърдя ли на вас,че не си харесвам това и онова в моите?!Ми няма перфектно куче,затова се стремим с нашата работа към това!Да се доближаваме все повече към идеала!
User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#50 Потребителят е офлайн   babylicouse Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 18
  • Регистрация: 02-January 11

Публикувано: 07 January 2011 - 12:55 AM

ama kakvo vi stava be hora ima li zna4eniq kakva poroda e az obojavam mo0eto dali e chihi ili ne ne mi dreme ne se qdosvaite nqma smisal samo maikamu na ku4enceto znae kakvo e i na men mi kazaha 4e ne e chihi no na men li4no stra6no mi prili4a na takova no dali e taka ili ne neznam ne mi i dreme obi4am si go takova vakvoto e v4era go karah na veterinar i za vseki slu4ai po4nahme s obesparazitqvane no ni6to nqma tejim celi 550 gr na 9 sedmici http://www.facebook....3306.1694787400

#51 Потребителят е офлайн   ivan-z Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1303
  • Регистрация: 31-January 07
  • Gender:Male
  • Location:ЗЛАТИЦА

Публикувано: 07 January 2011 - 01:05 AM

Ехоо babylicouse - като не ти дреме , Защо отвори тази тема с въпрос ???
И защо го купи за Чихуахуа а не прибра бебе от улицата ???
Нали не ти пука ???
Без да ми се обиждаш но леко си противоречиш....

п.п. Снимките не ти се виждат . Направи албума публичен ....
User's Signature

р-к http://zlaticamountain.com/


Който не е ЛУД не е НОРМАЛЕН

#52 Потребителят е офлайн   babylicouse Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 18
  • Регистрация: 02-January 11

Публикувано: 07 January 2011 - 01:11 AM

parvo to mi e podarak ne sam go kupuvala az..az iskah malko ku4ence i neznaeh 4e za da popita6 ne6to tuk trqbva da dava6 obqsnenie.no kakto i da e be6e mn samnitelen tozi pasport i t.n. i za tova vi popitah taikato ste profesionalisti ako ne go iskah 6tqh da go varna sled kato mi kazahte. kakto kazah obi4am si ku4enceto nezavisimo kakvo e . predi malko ka4ih snimki v profila si mn mi e sladi4ak 6te go izqm napravo

#53 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 07 January 2011 - 01:31 AM

Мила babylicouse, питаш какво ни става ли? Ами това, което ни става всеки път когато се появи нов потребител като теб тук и реагира така класически когато чуе това, което не му харесва.Никой не ти иска обяснения,най-много някои пояснения!Ти самата нещо не си наясно с това,, което искаш от нас,тогава не ни се сърди!Попита, отговори ти се!Дали има значение каква порода е кучето ти?Разбира се,че има,това е тема за чихуахуа и говорим за тях,не за друга порода или още повече за непородни кучета. Реши как да наричаш кученцето си -чихуахуа или каквото пожелаеш.При всички положения ще си добре дошла!
User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#54 Потребителят е офлайн   babylicouse Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 18
  • Регистрация: 02-January 11

Публикувано: 07 January 2011 - 01:34 AM

nesam osporvala mnenieto vi prosto go poiskah nesam izqvqvala nikakvi pretencii nito sam se obijdala :smile:

#55 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 07 January 2011 - 11:29 AM

Тук пишем на кирилица!!! :ea_103:
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#56 Потребителят е офлайн   juleto18 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 83
  • Регистрация: 16-October 09
  • Gender:Female
  • Location:sofia

Публикувано: 07 January 2011 - 01:33 PM

techihi,s Fifi ne sam imala nikakvi problemi,imah s drugoto,iavno ne pomni6,i pomolih da `badete hora(blagodariana ivan).Prosto dadoh savet na momi4eto za hipoglikemiata,a ti otnovo mi dokaza svoiata bez4uvstvenost

#57 Потребителят е офлайн   DessyD Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4080
  • Регистрация: 25-February 06
  • Gender:Male
  • Location:PLOVDIV, BG

Публикувано: 07 January 2011 - 01:57 PM

Ейййй ..... този цирк няма край ..... всеки път отначало и отначало...... като не ви пука и не ви интересува малко по-надолу има цяла част, посветена на кучета без порода и без дом. Там има и дребни, и едри, и добри, и лоши, и капризни, и безпроблемни, и...и...и... каквото поискате, при това "бутиков вид"! Но не, няма да е такова, то трябва непременно да прилича на нещо, но пък на вас не ви било пукало! А какво правите тогава в този форум за породни кучета?! Ако някое куче има здравословен проблем има едни хора, които са с професия "ветеринарен лекар". Най-малко форума е място, където да се решават или да се иска съвет за решение на здравословен проблем. Отговоре на всичко пак малко по-надолу има цял раздел за ветеринарна медицина, където може да се поиска съвет и там няма нужда да се обяснява или доказва какво е кучето. Там отговорят точно на съвети относно гледане и здравословно състояние на всякакви кучета.
Аман от разочаровани хора! Откъде накъде ние, които знаем какво искаме и сме положили усилия да го получим трябва да търпим някой си да ни обяснява как сме безчувствени, сноби, маниаци или т.под. ?! Само защото искаме определено нещо, а не каквото и да е. Повечето от нас с години са гледали и все още отглеждат безпородни или породни клас "домашен любимец", защото някой е останал разочарован или е проявил безотговорност, но никой никога не си е правил илюзиите, че те са нещо повече от това. Но не, за вас това е снобария, безчувственост и маниащина. Суперлогика!! Няма що! Истината няма нищо общо с чувствата, въпрос на гледна точка - или я приемаш или не, останалото е въпрос на здрав разум и ценностна система.
User's Signature

Това, което ни тревожи не е това, което НЕ ЗНАЕМ, а това, което ЗНАЕМ, ЧЕ НЕ Е ВЯРНО.
"Животът е трагедия за този, който чувства и комедия за този, който мисли" Фрасоа дьо Ларошфуко
"Можеш да победиш другите със собствените си доводи. Но да ги убедиш можеш само с техните."
Жозеф Жобер, "Мисли, максими и есета"
God says: Animals are my quite beings. Now they remain silent to cruelty but the day of reckoning they will talk!.." Mevlana Celaleddin Rumi

#58 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 07 January 2011 - 02:05 PM

Точно на теб няма какво да доказвам!Бих го направила само пред хора,които имат стойност за мен! Каква съм,ще го кажат само тези които поне са ме виждали на живо.Човек съм,с този който и мен смята за такъв.Факта,че влезна във форума с питането,какво мислим за това куче-първото ти ,дали да го вземеш или не означава, че имаш вече проблем,така че не говори! Като си толкова веща с хипогликемията я я светни тогава как да реагира, ако кучето и влезне във фазата на вдървявянето.Да видим тогава ще и свърши ли работа даването на вода със захар :ab_041: С чувствителност ,която казваш,че не притежавам,работа не се върши.Трябва да има и такива като мен,че да се върви напред.А най-правилният съвет за здравето на което и да е куче ще даде само ветеринарен доктор.
User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#59 Потребителят е офлайн   ninichka Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 10-January 11

Публикувано: 11 January 2011 - 12:02 AM

Здравейте,моята любов се казва Арчибал (Арчи) -мъжкар,на 4 месеца.Продадоха ми го за чихуахуа и като беше малък изглеждаше като истинско чихи,но сега прилича на пинчерче.Моля,кажете дали съм права.
Няма ли някакъв закон или орган,който да следи за всички тези развъдници и хора,които пускат обяви,че продават породисти кучета,а всъщност не са такъв?.И такива хора,които са прецакани да могат да пускат оплаквания към този орган ,за да бъдат санкционирани и закрити!

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#60 Потребителят е офлайн   DessyD Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4080
  • Регистрация: 25-February 06
  • Gender:Male
  • Location:PLOVDIV, BG

Публикувано: 11 January 2011 - 12:15 AM

Ами ако Ви се води дело за измама - има полиция, следствие, прокуратура, съд. Все такива едни институции, които се занимават с това. Но не знам доколко Ви се иска да се занимавате с това, защото едно такова дело се води с години и точно на това разчитат тези "развъдници" - че "прецаканите" няма да се занимават защото или ще загубят по ужасен начин любимеца си или ще им е все тая, нали ще го обичат вече. Идеята е все повече хора да правят информиран избор, а не да си купят нещо и после да му мислят или да се опитват да докажат недоказуемото. Виждам, че си го обичате и Ви пожелавам дълги и щастливи години заедно, но ако желаете лично да направите нещо - не го пускайте в развъждане, независимо колко красиво Ви се вижда. То си е Ваше и ТРЯБВА да бъде най-хубавото на света, иначе няма как да живеете заедно, нали?! Ако успеете да надвиете емоционалната си нагласа и да не участвате в размножването на кучета с неясен произход, значи сте направили достатъчно или поне минимума от необходимото. Успех! :ba_025:
User's Signature

Това, което ни тревожи не е това, което НЕ ЗНАЕМ, а това, което ЗНАЕМ, ЧЕ НЕ Е ВЯРНО.
"Животът е трагедия за този, който чувства и комедия за този, който мисли" Фрасоа дьо Ларошфуко
"Можеш да победиш другите със собствените си доводи. Но да ги убедиш можеш само с техните."
Жозеф Жобер, "Мисли, максими и есета"
God says: Animals are my quite beings. Now they remain silent to cruelty but the day of reckoning they will talk!.." Mevlana Celaleddin Rumi

  • (8 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни