Dog.bg Форуми : Убиват масово животни заради шап ?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Убиват масово животни заради шап ? а дали е така ? Оцени темата: -----

#61 Guest_navar_*

  • Група: Гости

Публикувано: 16 January 2011 - 12:05 PM

а аз чух че от 100-тината проби, 30 са били + ..
а при положителна проба-си има начин за реакция..
не знам какво разбираш под това че няма да се отърва от НПО -тата,според мен до няколко години първо ще има доста осъдени НПО -та за злоупотреба със средства,и използването им не по предназначение,а след това може и да не се отърва..
да наблюдават е ок,ама да си имат понятие от това,което наблюдават..щото май не са много наясно за какво иде реч..не схващаш май,избиването на животни реално е в моя вреда,утре може да се наложи да избият моите животни,но както виждашподкрепям напълно..
същото положение ще е ако се отстреля лисица с бяс близо до населено място..ще има проби,и избиване ..със свинска чума-отново..
да ,може би ще си замине и някое друго здраво животно,но по добре така,отколкото да се пропусне болно и след месец положението да е извън контрол..

а никой не ми оговори какво всъщност е Натура 2000,по скоро какъв е смисълът и ??

между другото,пак ви казвам НПО си имат някакви функции,не се мъчете да насадите у хората схващането че видите ли полята им е да контролира каквото и да е..да наблюдават-ок,ама пак питам имат ли понятие какво наблюдават..?

единственото НПО с което съм контактувал,се мъчеше да опази вълците в нашия регион,въртяха ,сукаха какви ли не гимнастики правеха само и само да не стреляме по вълците,които са в пъти повече от нормалното..
аз съм съгласен-няма да стрелям,стига да има кой да ми плаща всяко убито животно на пазарна цена-уж имаше обещания,ама само на думи ...когато им направих една малка сметчица за 2009 г и решиха че сме безнадежден случай..
30 загубени животни,средно по 1000 лева на брой....ама те щели да ги хранят-хвърляха по едно заклано магаре месечно,купено от някой закъсал циганин,и с това ще хранят глутница вълци,която според специалисти е по голяма от 20 бр..ама иначе за това хранене се купи джип за 20-30 000 лева,вместо една УАЗ-ка за 1500 -2 000..
та извини ме за недоверието към НПО

#62 Потребителят е офлайн   mil_ Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 11311
  • Регистрация: 04-October 04
  • Gender:Male
  • Location:София, Борово

Публикувано: 17 January 2011 - 02:58 PM

Ма ти що реши, че не схващам?
Доста ясно схващам, а това, което ми преразказваш, е доста отдалечено от това, което аз ти говоря.
Когато хвърляш обвинения е добре да бъдеш конкретен, иначе така - всичките са маскари ... все едно нищо не си казал.
За Натура смисълът - защитени зони с регламент какво може и какво не може да се прави вътре. Понеже от птици и диви животни не разбирам, не мога да давам оценки доколко е необходимо, попитай Зелени Балкани.

#63 Guest_navar_*

  • Група: Гости

Публикувано: 17 January 2011 - 05:28 PM

абе питам си за Натура,щот доста неща се правят ,уж заради нея..ама май са гледани-недогледани нещата..
та ,поради факта че заради една такава наредба,уж заради натура 2000 се очертава да обикаляме съдилищата из европейския съюз( щот някои неща в Бг не могат да се решат) та затва попитах..
а иначе ако иска\ да омаскаря някоя НПО -ще го направя,но съм тактичен ,току виж се поправили в последните години,аз от 2 години не съм имал контакт с тях ..

  • (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни