Dog.bg Форуми : Намерен кокер, женски, София, Лозенец

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Намерен кокер, женски, София, Лозенец

#1 Потребителят е офлайн   bubole4e-me4e Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 292
  • Регистрация: 18-February 06
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 27 April 2006 - 09:33 AM

namerih zenski koker-vuzrastna e.tsitskite sa i uvisnali vse edno ima bebeta.neznam kokvo da pravia.ima kaiska,no niama tel.moia tel.za vruska 0888682432 i adres kudeto e ku4eto lozenets ul.Milin kamuk 12 v magazin za tsvetia Edelvais.

#2 Потребителят е офлайн   insult Икона

  • свободен радикал
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3974
  • Регистрация: 04-November 05
  • Gender:Female

Публикувано: 27 April 2006 - 09:54 AM

Хм, понеже има изглед скоро да намерим дом за намерения от нас кокер, взимам телефона ти и ще го давам на хората, които звънят. Направи хубава обява, изчисти го, снимай го... Възможно е кучето да се е загубило, да не е било изхвърлено.
Сега при кого е? В какво състояние е?
User's Signature

Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 27 April 2006 - 10:00 AM

Какъв цвят е и може ли да се направи снимка, за да се види?
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#4 Потребителят е офлайн   bubole4e-me4e Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 292
  • Регистрация: 18-February 06
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 27 April 2006 - 11:18 AM

Няма смисьл пустах я.Беше кафява и много неспокойна.Гризеше повода,скимтеше и лаеше постоянно.Нахраних я и проверих - имаше мляко в цицките.Затова я пуснах-някьде има бебета. Повьртя се малко и изчезна някьде.Ще наблюдавам района,но не сьм я виждала преди.

#5 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 27 April 2006 - 11:23 AM

Мисля, че си направила добре.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#6 Потребителят е офлайн   bubole4e-me4e Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 292
  • Регистрация: 18-February 06
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 27 April 2006 - 08:36 PM

Кучето беше вьзрастно на около 10 год.С мрьсна козина и уши,костите на таза леко стьрчаха,а цицките и висяха.С лявато око не вижда или вижда слабо има перде,а дясното е леко мьтно.Ядеше много лакомо направо гьлташе,а после повьрна и пак яде.Казала сьм на няколко човека и на деца от района ,ако я видят или разберат ,че е някьде навьн с бебетата да ме потьрсят.Подозирам,че или е изгубена бременна,или е изгонена.Като краен вариант допускам да я гледа някой.

#7 Потребителят е офлайн   karelka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 490
  • Регистрация: 25-October 05

Публикувано: 27 April 2006 - 09:28 PM

Ако е навън с бебетата ще и е много трудно.Хубаво ще е да я наглеждате.
User's Signature

Качена снимкаВсеки ден в България умират десетки кучета от човешка ръка.Ако и ти си против нечестните убийства на кучета сложи това под подписа си.Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен свят![br]

#8 Потребителят е офлайн   bubole4e-me4e Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 292
  • Регистрация: 18-February 06
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 28 April 2006 - 11:18 PM

Днес цял ден сьм разпитвала за нея,но никой не я познава и не я е виждал.Все пак говорих с доста хора и се надявам,че ако някой я види ще ми каже.Отделно ще продьлжавам да говоря и сьс децата в района,защото те се врат навсякьде и по-има шанс да я видят.Утре мога да пообиколя улиците но пак не е гаранция ,че ще я срешна.Местните хора с кучета които са я виждали казват,че не я познават.Това затвьрждава убеждението ми че е с бебета някьде навьн.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни