Dog.bg Форуми : ОГРАБЕН РАЗВЪДНИК

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

ОГРАБЕН РАЗВЪДНИК Издирват се чихуахуа

#61 Потребителят е офлайн   luchi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 177
  • Регистрация: 14-March 08
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 23 February 2011 - 11:27 AM

Качена снимкаКачена снимкаКачена снимка!!!!!!!!!!!!!!!! Ох... още ли ги няма!!! И аз всеки ден влизам с надеждата да разбера че са намерени!!! Дано са живи и здрави където и да са сега !!! Те ,миличките , каква вина имат за каквото и да е , че да страдат така!!! Дано поне са добре!!! Стискам им палци!!! Дано позитивното мислене на толкова много хора да ги пази!!!
User's Signature

Качена снимка

#62 Потребителят е офлайн   biba_2000 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 27
  • Регистрация: 07-February 11

Публикувано: 23 February 2011 - 05:35 PM

И аз следя всеки ден!Дано ги намерите и то бързо!!! Стискам ви палци !!! :ba_025:
User's Signature

Моето коте Сузи на :

Качена снимка

Качена снимка

#63 Потребителят е офлайн   piletosasho Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 107
  • Регистрация: 09-February 11
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:chihuahua,miniature pincher,french buldog

Публикувано: 23 February 2011 - 07:47 PM

Жена ми и аз също влизаме всеки ден с надеждата да прочетем добри новини. дано всичко свърши добре ...
User's Signature

"End ? No,the journey doesn`t end here. Death is just another path. :One that we all must take ."
Gandalf
Качена снимка

#64 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 28 February 2011 - 01:02 AM

Здравейте!
За сега все още не мога да зарадвам никого от доброжелателите ми.Благодаря на всички за съчувствието от сърце.Обаче не мога да зарадвам и злорадстващите...да не забравят,че една изгубена битка не е изгубена война.Да не си въобразяват,че това което става в момента с изчезналите ми кучета,няма да ги върне при мен.И че нещата ще останат безнаказани както за повечето неща у нас.
Както се досещате получавам различни частични информации,повечето нелогични,всеки изказва предположения в които твърдо е убеден и разбира се заподозрените са едни и същи герои,те си знаят кои са... хм, вероятно има защо...Освен това всеки ме убеждава да си отпиша кучетата и да не ги търся повече...Недейте!Няма да го направя!!!Ще помоля, ако някой иска да ми каже нещо да не го прави чрез друг човек, а да използва телефона ми, който не веднъж е публикуван тук.

А сега едно специално обръщение към ...борсаджията Върбанов!
Във връзка с писаниците от теб по мой адрес,защото няма как да напиша Вие въпреки,че никога не сме имали никакъв контакт под каквато и да е форма, ще те посъветвам да не ме споменаваш повече по никакъв начин.
За незнаещите- била съм се самоограбила и определя психичното ми здраве!Следват съпоставка на легитимните развъдчици и предимствата на борсите.Всеки поне средно интелигентен човек ще си направи изводите на кой колко му е умственият багаж.Но какво да говорим,господинът развъжда цели 35 породи и ги има в наличност...коя съм аз да оспорвам неговото мнение за мен и колегите ми!
User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#65 Потребителят е офлайн   lidiya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1784
  • Регистрация: 06-January 07

Публикувано: 28 February 2011 - 01:25 AM

Качена снимка да тоя е супер "уникален". Само, че и тези дето си купават кучета от него, явно нямат много между двете уши. После почват да ни пишат на нас за проблемите си и ние да ги решаваме.
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

Отмъщението е най-сладко, когато не влагаш чуства и е като доброто вино, поднася се добре отлежало и добре изстудено.

#66 Потребителят е офлайн   viki6 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 234
  • Регистрация: 18-May 07
  • Gender:Female
  • Location:софия

Публикувано: 04 March 2011 - 08:46 PM

много съжалявам за случката . дано нещата имат добро развитие и намериш всичките си мъници.
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА ЧИХУАХУА "CHARINA"

#67 Потребителят е офлайн   БРУНО Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 296
  • Регистрация: 29-December 08

Публикувано: 20 March 2011 - 10:42 AM

Какво става с откраднатите кученца, явно не са намерени горките щом нищо не се пише. Жалко!!! Въпреки всичко стискаме палци, дано се открият! :dh_188:

#68 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 20 March 2011 - 11:26 AM

Няма новини. Добре , че повечето са ги върнали.

#69 Потребителят е офлайн   durka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 448
  • Регистрация: 05-December 08

Публикувано: 08 June 2011 - 06:42 PM

techichi какво става с нея? Надявам се не е сърдита на форума.............
А кученцата?

#70 Потребителят е офлайн   techichi Икона

  • !!! CHIHUAHUA !!!
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 12-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:https://www.facebook.com/mini.muzzles

Публикувано: 04 February 2012 - 07:24 PM

Привет!
Спомняте ли си за мен?! На днешния ден преди една година започна тази тема,която като всичко останало е чудо за три дни,но за мен остана отворена.Искам отново да благодаря на всички, които дори само мислено бяха с мен и мислеха доброто ми! :rc_036: Ще попитате какво стана,как се развиха нещата,каква всъщност е истината?Ами ето какво!Ще започнем с поговорката ,,Пази ме боже от приятели...,,Истината в целият и блясък не мога да ви я кажа,не и тук!Знаят я доста хора ,без да съм им я казвала аз.Самата аз,съвсем сама представлявам развъдника ми,за който се грижа.Е,грижех...Защото вече нямам кучета...освен няколко бебета,които по стечение на обстоятелствата не можаха да гепят.Но и те не са при мен по ясни причини.Тези, които са чели предишните страници знаят,че след като съм следена достатъчно,за да няма издънки,вечерта на днешният ден в който нямаше никого вкъщи са разбили вратата на двора ми,после вратата на къщата в която живеех и са влезнали и ,,напазарували,,.Натоварили са кучетата в белия микробус и.....след два дни бяха у нас...срещу 1700лв и фалшиви показания в полицията,за което няма смисъл да го крия, тъй като това е известно не само на нея,но и от разпространителите на слухове.Няма да разказвам за ,,съветите,, които получих,за уж предлаганото тук,пък там и т.н.Както знаете 7 не ми бяха върнати.Последно уж били открити в Радомир.И до тук свършва всичко! Да,ама не! Отидох да живея с кучетата си на 20 км от София,където за три месеца минаваше само по един човек и само жабите и грабливите птици ми правеха компания.Кучетата ми живееха в рая!Аз също,не поддържах връзка с никой,освен със семейството ми!Нооо има същества,които ги гори отвътре и никога не им стига!Намериха ме и там! На 31 август вечерта се повтори всичко!Мен ме нямаше през ноща.Когато се върнах сцената беше същата-разбит катинар,разбита врата и без кучетата.Но този път нещата бяха по-добре подготвени,въпреки че в бързината не са направили перфектно нещата.
Както и на мен,така и на вас веднага ви е станало ясно каква е целта на всичко,както зная и кой е поръчителя,но това няма да спомена.Резултата от двете ,,прибирания,, на кучетата е общо 25!
Исках да го спомена с всички ви,защото повече няма смисъл да го премълчавам,а и да дам някои отговори на все още задавани ми впроси.Кученцата ми няма да си ги видя повече,особено тези които ,,не вършат работа,, ,като три годишната ми кастрирана мелезка например!
Благодаря още веднъж на всички, които проявиха елементарно човешко съчувствие към мен в цялата нечовешка история! :rc_036: :rc_036: :rc_036:
п.п.Това ще го прочетат и облажилите се от моите кучета!!!
User's Signature

MINI MUZZLES
chihuahua kennel
Sofia

#71 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 04 February 2012 - 08:52 PM

:zz_209: :ic_133: :ua_028:

#72 Потребителят е офлайн   biba_2000 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 27
  • Регистрация: 07-February 11

Публикувано: 01 August 2012 - 10:08 AM

:eg_033: :eg_033: :eg_033:
Какви гадняри има само

Много съжелявам за кучетата
:dh_188: :dh_188: :dh_188:
User's Signature

Моето коте Сузи на :

Качена снимка

Качена снимка

#73 Потребителят е офлайн   БРУНО Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 296
  • Регистрация: 29-December 08

Публикувано: 12 August 2012 - 11:08 AM

Не съм влизала отдавна във форума и сега виждам какво е станало с кученцата ,много съжалявам .В гадана държава живеем ,нямам думи! :ed_142:

#74 Потребителят е офлайн   Ronyy Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 02-November 12
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 05 November 2012 - 08:14 AM

ИЗРОДИИИИ :td_144: :ua_028: :ed_142: :ed_142: :ed_142: :ed_142: :ed_142: Затвор за такива ! ( а за някой и смътни присъди са им малко !)
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

#75 Потребителят е офлайн   Tuzik Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 06-November 12

Публикувано: 06 November 2012 - 09:54 AM

Ужасно е всичко това, нямам думи просто...
User's Signature

за наеми вижте този сайт

  • (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни