Dog.bg Форуми : Помогнете да го намерят

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Помогнете да го намерят загубен в "Мотописта"

#1 Потребителят е офлайн   gabipap Икона

  • Непоправим оптимист
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2128
  • Регистрация: 03-August 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Животни, природа, истински хора, MLM. Здравословен и природосъобразен начин на живот. Хубави книги, нови знания - всичко, което ме провокира да мисля.

Публикувано: 14 February 2011 - 12:27 AM

Ако някой от вас види този самоед - моля, обадете се на хората му, които много го обичат!
Казва се Барон.

User's Signature

Ако всеки от нас прави добре и отдадено това, което е негова работа, ако осъзнаем, кои са истинските ни желания и не пожелаваме това, от което нямаме нужда, ако помагаме на беззащитните - светът ще е едно прекрасно място!

#2 Потребителят е офлайн   gabipap Икона

  • Непоправим оптимист
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2128
  • Регистрация: 03-August 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Животни, природа, истински хора, MLM. Здравословен и природосъобразен начин на живот. Хубави книги, нови знания - всичко, което ме провокира да мисля.

Публикувано: 14 February 2011 - 03:13 PM

Прикачена снимка ето и снимката.
User's Signature

Ако всеки от нас прави добре и отдадено това, което е негова работа, ако осъзнаем, кои са истинските ни желания и не пожелаваме това, от което нямаме нужда, ако помагаме на беззащитните - светът ще е едно прекрасно място!

#3 Потребителят е офлайн   anery Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 15-February 11

Публикувано: 15 February 2011 - 11:40 AM

Барон все още не е намерен :(
Такова голямо куче е трудно да остане незабелязано . Притесняваме се да не е завързан на някой строеж.....моля оглеждайте се ! Разлепили сме обяви навсякъде .....до този момент никой не се е обадил.Обиколили сме по няколко пъти всички околни квартали - няма и следа . Не сме на себе си от притеснение....: (
Ако някой го е взел , нека да го върне , моля !

#4 Потребителят е офлайн   Survivor Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 37
  • Регистрация: 09-March 10

Публикувано: 15 February 2011 - 11:06 PM

Това е ужасно,дано някой добър човечец,с голямо сърце,да го намери и да ви го върне.ПОЖЕЛАВАМЕ ВИ УСПЕХ ! ! ! :dh_188:

#5 Потребителят е офлайн   anery Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 15-February 11

Публикувано: 17 February 2011 - 11:47 AM

Вчера сутринта сина ми се събуди с думите "Мамо , сънувах , че днес ще намерим Барон". Но аз бях толкова отчаяна , че дори и сега още не мога да повярвам , че разбойника си е в къщи.
Накратко - Барон е изпран , сресан , нахранен и най - вече нагушкан здраво .
Откраднали са го още в събота , предполагам почти веднага след като е изскочил от оградата на Мотописта- та ./казали са , че са го "намерили " на бул. България , т.е. - точно до нас / Схемата е следната -с бус "баничарка" със залепени с хартия задни стъкла , и завързана разгонена женска/Алгона е права/ .Глупчото се е вкарал в капана без изобщо да му мисли.Явно е паднала борба все пак, защото вчера не е искал да се качи в колата и се е задърпал здраво , а той обожава да се вози в кола.....Държан е завързан в двора на някаква къща в Люлин 6. Първоначално срещата с "добрите хора" , които са го намерили е била при Факултета , от там са казали , че кучето е в Овча Купел .Отишли са до там и тогава се появила въпросната "баничарка " с трима "симпатяги "вътре.Оказало , се , че кучето е в Люлин и са се разходили и до там.През цялото време те са били абсолютно сигурни ,че това е нашето куче, което говори красноречиво за ситуацията.Естествено са поискали да ги "почерпим " за намирането му, което е и целта на цялата операция.
Барон е бил ужасно смърдящ ,мръсен и доста стресиран.Аз като се прибрах вкъщи вече беше изъпан няколко пъти и не видях грозната гледка . Явно са го хранили , защото не беше много гладен , но изпи две пълни купи с вода.Случило се е нещо странно с опашката му , сякаш някой е рязал големи кичури от нея ...?? Щураше се неспокойно от стая в стая цяла вечер , спеше му се ,но не можеше да се отпусне.На няколко пъти задремваше прав , след което се стряскаше.Първоначално много ни се радваше , изтанцува си танца , с който обикновенно ме поздравява , но след това стана един такъв странен....дано да се оправи миличкия .Сутринта на разходката не е искал да си играе с кучетата , което също не е типично за него.Надявам се да се оправи през следващите дни . Много, много сме щастливи и за пръв път от четири нощи спахме като хората.
Искам да благодаря на всички за подкрепата !!!
Стискаме палци дано всички кучовци се намерят , защото никой не трябва да изживява този ужас.....! И си пазете кучовците!!!

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни