Dog.bg Форуми : Отровиха ми животинката в собствения ми двор

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Отровиха ми животинката в собствения ми двор Оцени темата: -----

#61 Потребителят е офлайн   cvety99 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 66
  • Регистрация: 11-April 10

Публикувано: 23 April 2011 - 02:08 PM

Подадена е жалба, куршумът е даден за експертиза....
Надявам се да има наказани.

#62 Потребителят е офлайн   Pretty Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 82
  • Регистрация: 03-April 11
  • Gender:Male
  • Location:София
  • Interests:+359878787912
    arolski911@gmail.com

Публикувано: 08 May 2011 - 11:21 PM

Показване на мнениетоvitality, в 20 April 2011 - 05:08 PM, написа:

Здравейте.
Отдавна не бях влизала. След като подадох жалбата при кварталния, все още не са ги привикали ИЗРОДИТЕ. Ще има тормоз, няма как иначе. Чакам ИЗРОДКАТА да се прибере от някъде си ( понеже много пътува) и ще свиря с тромбата, която купих скоро. Един ден свирих, надявам се да е имало ефект. Смятам като я видя ОНАЯ да я запсувам, а не да си въртя главата на другата страна, както ме съветват.
Преди няколко дни се видяхме с момчето, което беше казало, че ОНАЗИ му е като втора майка. :zz_020: И знаете ли какво ни вика?
- Е, как може за такова нещо да се сърдите? Какво толкова? Вместо да се сдобрите? Какви добри приятели бяхте, а вие се карате за глупости :ud_009: :уд_009:
Просто останахме като гръмнати, като ни го каза.
Ние естествено веднага му казахме, че това не са глупости и че точно за това, че сме приятели, те ни посегнаха на семейството. Това един приятел никога няма да го направи!
Сега уж по новините казаха, че е влезнал закона за животните. Но каква полза от това, като никoй няма да дойде да разследва, въпреки, че има и доказателства. Много е тъпо всичко. И точно за това, хората си позволяват да посягат на животинките. Просто нямам думи.
Благодаря ви, че ме разбирате. То няма и как да е друго, тъй като всички вие имате домашни любимци и знаете какво е.
Клипчето е много добро. Тъй като аз бях написала в един пост, че не знам как да го науча кучето да не взима храна от чужди хора, както и други хора казаха, че и на тях са им отравяли животинките, за това и Pretty си е направил труда да заснеме клипче. Сигурна съм, че това не е реклама, а с цел да помогне на другите, за което му БЛАГОДАРЯ!
Просто на ден по стотици пъти си сещам за Горди и веднага ми илиза физиономията на ОНАЯ. С цялата си омраза си я представям, че и разбивам лисичата усмивка. А що клетви е отнесла, само аз си знам! :eg_033: Извинете ме за дръзките думи, но омразата ми е много голяма, а на никой никога не съм пожелавала нещо лошо! Но винаги има първи път!









В света има 4 власти - Законодателна , Съдебна , Изпълнителна и четвъртата са Медиите.
Моят съвет е свържи се с " Господари на Ефира " на 100 % съм сигурен,че ще се отзоват.
Ето ти линк за Контакти с тях http://www.gospodari.com/page/contacts

П.с. Свържи се с тях и нека посегателството над твоята животинка стане публично достояние така държавата ще се размърда да си свърши работата.
Успех и отново съжалявам за загубата ВИ :dh_188:
User's Signature

Асен Аролски треньор на кучета
и
техните собственици


Качена снимка

#63 Потребителят е офлайн   vitality Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 13
  • Регистрация: 30-March 11

Публикувано: 30 May 2011 - 03:45 PM

Да аз също си мислех за това, но се отказах, защото ИЗРОДКАТА е уж известна ( не че ако ви кажа името ще я знаете - само тя се мисли за известна и дори като се представя пред някой си казва каква и що е (пълна олигофрения) ) и понеже няма как да докажа, че тя е виновна и може да ме съди, за клевета. Много се прави на важна. Иначе аз бях писала на БТВ и после им писах да го изтрият имейла, защото ме е страх да не ме осъди. Те естествено нищо не ми отговориха. Общо взето сега което правя е рядко да пускам една много силна пищялка и то я пускам рядко, защото не знам кога си е тука, тъй като тя често пътува. Просто само гледам дали са и отворени щорите. Сега искам да си взема друго куче, но със сигурност не искам Старонемска, защото само ще ми напомня и ще си мисля само за Горди. Бях пуснала обява, че търся Ризенщнауцер и преди 2 дни ми се обадиха. След 2 седмици ще стане на 45 дни и ще ходя чак до Плевен да го взема. Малко се разправям с мъжа ми и свекървата, че те не го харесват и не искат такова, но надявам се да го взема. Лощото, че сега умирам от страх ония ИЗРОДИ да не му навредят и на него, че направо ще умра. Не знам как да го защитя. Бих го затваряла вътре през нощта, но мъжа ми категорично не иска. Освен ще държа лампата пред къщата светната. А като се замисля те посегнаха на Горди, до като бяхме много добри приятели, а какво остава сега, като не можем да се гледаме. Сега вече абсолютно нищо не ги спира. Кварталните са ги предопредили, да не се саморазправят с нас и че ако бъде отровено бъдещото ни куче, съмненията ще паднат върху тях! И какво от това? Ако го отровят какво ще стане, пак едно голямо НИЩО! Влязоха закони ама като нямаш свидетели, никой няма да дойде да ти разследва. Все пак това е България и цената на живота не струва пукната пара! А никой не си дава сметка, че тази животинка е като част от семейството и ти я обичаш като собствено дете. Но това държавата не я интересува!!! Остава само да се примиряваме и да се молим да не се случва.

п.с Ще пусна тема да поразпитам за Ризеншнауцера. Знам че е разкошно куче, но искам мненията и на други хора, за да ги покажа пред мъжа ми, за да мога по-лесно да го убедя да си вземем точно такова.

#64 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 30 May 2011 - 03:50 PM

според мен не си вземайте друго куче,трудно ще преживеете втора загуба,а и жалко за животинката.Още взимайки го го обричате,че някой ден ще му се случи случка.Да се чудите не дали ще го отровят,а кога не звучи приемливо поне за мен. :dh_188:
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#65 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 30 May 2011 - 03:56 PM

Показване на мнениетоvitality, в 30 May 2011 - 03:45 PM, написа:

Да аз също си мислех за това, но се отказах, защото ИЗРОДКАТА е уж известна ( не че ако ви кажа името ще я знаете - само тя се мисли за известна и дори като се представя пред някой си казва каква и що е (пълна олигофрения) ) и понеже няма как да докажа, че тя е виновна и може да ме съди, за клевета. Много се прави на важна. Иначе аз бях писала на БТВ и после им писах да го изтрият имейла, защото ме е страх да не ме осъди. Те естествено нищо не ми отговориха. Общо взето сега което правя е рядко да пускам една много силна пищялка и то я пускам рядко, защото не знам кога си е тука, тъй като тя често пътува. Просто само гледам дали са и отворени щорите. Сега искам да си взема друго куче, но със сигурност не искам Старонемска, защото само ще ми напомня и ще си мисля само за Горди. Бях пуснала обява, че търся Ризенщнауцер и преди 2 дни ми се обадиха. След 2 седмици ще стане на 45 дни и ще ходя чак до Плевен да го взема. Малко се разправям с мъжа ми и свекървата, че те не го харесват и не искат такова, но надявам се да го взема. Лощото, че сега умирам от страх ония ИЗРОДИ да не му навредят и на него, че направо ще умра. Не знам как да го защитя. Бих го затваряла вътре през нощта, но мъжа ми категорично не иска. Освен ще държа лампата пред къщата светната. А като се замисля те посегнаха на Горди, до като бяхме много добри приятели, а какво остава сега, като не можем да се гледаме. Сега вече абсолютно нищо не ги спира. Кварталните са ги предопредили, да не се саморазправят с нас и че ако бъде отровено бъдещото ни куче, съмненията ще паднат върху тях! И какво от това? Ако го отровят какво ще стане, пак едно голямо НИЩО! Влязоха закони ама като нямаш свидетели, никой няма да дойде да ти разследва. Все пак това е България и цената на живота не струва пукната пара! А никой не си дава сметка, че тази животинка е като част от семейството и ти я обичаш като собствено дете. Но това държавата не я интересува!!! Остава само да се примиряваме и да се молим да не се случва.

п.с Ще пусна тема да поразпитам за Ризеншнауцера. Знам че е разкошно куче, но искам мненията и на други хора, за да ги покажа пред мъжа ми, за да мога по-лесно да го убедя да си вземем точно такова.


Кучетата са част от семействата ни. Не се страхувайте да остстоявайте правата си.

Щом се страхувате - не си вземайте друго куче, ще пострада и то.

#66 Потребителят е офлайн   geriat Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 218
  • Регистрация: 16-July 04
  • Gender:Female
  • Location:Bulgaria,Sofia

Публикувано: 04 June 2011 - 03:54 PM

Polu4ih info... Otroveni okolo 6-7 ku4eta v rajona na Vladaq-Sofiq! Moje i da sa pove4e. Sred tqh,moj Rot! Po4ti vsi4ki sa otroveni doma6ni-dvorni i dokolkoto razbrah 2 bezdomni,otglejdani pred portite na horata. Ednoto malko po-edro ot pin4er,drugoto-slqpa ku4ica!
Posyvetvah stopanite da se aktivirat,da zvynqt po medii i t.n.,kakto i v policiqta i na SOT-a.V ponedelnik,6te izpratqt i par4e ot namerena nadenica za izsledvane vav Instituta na Pen4o Slavejkov.Do momenta,nqma reakciq ot strana na policiqta.Minali sa 5-6 4asa!

#67 Потребителят е офлайн   geriat Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 218
  • Регистрация: 16-July 04
  • Gender:Female
  • Location:Bulgaria,Sofia

Публикувано: 04 June 2011 - 04:02 PM

Tel. na li4no zasegnat stopanin,za komunikaciq,syveti i predloveniq kakvo da napravqt potyrpev6ite-s negovo razre6enie 0888/565 355 Martin

#68 Потребителят е офлайн   vitality Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 13
  • Регистрация: 30-March 11

Публикувано: 05 June 2011 - 09:29 AM

Леле това е ГОЛЯМ УЖАС!!! С какво им пречат животинките. Как може това да се случва?! В коя държава това е нормално ?!!! Нека да стачкуваме, не че ще ни чуят. Но има ли някаква страница във фейсбук, в която може да се направи организация? Сигурна съм, че ще се включат не само стопани, претърпели загуба, но и всички, които ги е страх да не ги сподели същата съдба! Така по отделно нищо няма да успеем да направим!
geriat - това твоя номер ли е? Ако искаш кажи си фейсбука?
Моят фейсбук е Ралица Кънчева - нека всеки който иска, да се свърже с мен. Да направим стачка до като е време.
Ако разберете къде във фейсбук може да стане това, пишете. В краен случай ще направим група там.

#69 Потребителят е офлайн   geriat Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 218
  • Регистрация: 16-July 04
  • Gender:Female
  • Location:Bulgaria,Sofia

Публикувано: 05 June 2011 - 09:44 AM

Показване на мнениетоvitality, в 05 June 2011 - 07:34 AM, написа:

Леле това е ГОЛЯМ УЖАС!!! С какво им пречат животинките. Как може това да се случва?! В коя държава това е нормално ?!!! Нека да стачкуваме, не че ще ни чуят. Но има ли някаква група във фейсбук, в която може да се направи организация? Сигурна съм, че ще се включат не само стопани, претърпели загуба, но и всички, които ги е страх да не ги сподели същата съдба! Така по отделно нищо няма да успеем да направим!
geriat - това твоя номер ли е? Ако искаш дай си фейсбука?
Моят фейсбук е Ралица Кънчева - нека всеки, който иска, да се свърже с мен. Да направим стачка до като е време.
Ако разберете къде във фейсбук може да стане това, пишете. В краен случай ще направим група там.



Tova e telefona na Martin. Negovoto ku4e v4era umrq vav Vladaq. Az nqmam Feis. Mojete da mu se obadite.Otvoren e za vsqkakvi predloveniq!

#70 Потребителят е офлайн   vitality Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 13
  • Регистрация: 30-March 11

Публикувано: 06 June 2011 - 09:16 PM

Има ли развръзка ???

#71 Потребителят е офлайн   sa6o policaq Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 07-July 11
  • Gender:Male
  • Location:nasekade (софия)
  • Interests:pu6ki i oragia
  • Skype:

Публикувано: 07 July 2011 - 12:16 PM

пишете ми на скайпа и мога да ви помогна

#72 Потребителят е офлайн   Krisii Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 30-June 11
  • Gender:Male

Публикувано: 09 July 2011 - 09:13 AM

Прочетох цялата ти история! Знам как си се чувствала, когато си го гледала като си отива, моето бившо кученце също умря пред очите ми, от един некадърен шофьор..Дано да им се връща тъпкано! Моите съболезнования ..

  • (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни