Dog.bg Форуми : Нормално ли е ?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

Нормално ли е ? копаене

#21 Потребителят е офлайн   Fahity Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 23
  • Регистрация: 06-April 11
  • Gender:Male
  • Location:Мадан/Смолян
  • Interests:Компютри, Технологии, Кучета и др.
  • Skype:

Публикувано: 06 April 2011 - 03:13 PM

А ако кучето ака много, означава ли някакъв проблем.. ака предимно вечер, когато "всички спят" и то по няколко пъти /3-6/.. и се притеснявам много :uc_029: :uc_029: :uc_029:

Писах по няколко форума, но никъде нямаше отговор, беше или СПАМ или :oa_092: :oa_092: :oa_092: :oa_092


Моля,въздържайте се тук да пишете с големи червени букви!
МОД!

User's Signature

Качена снимка

#22 Потребителят е офлайн   Дизел Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 975
  • Регистрация: 20-January 11

Публикувано: 06 April 2011 - 03:15 PM

Ааа и моето си върши работата по 3-4-5 пъти на ден ... на 1ния ден му чистя... и до утре вечер е пак минирано всичко...
User's Signature

Качена снимка

#23 Потребителят е офлайн   Fahity Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 23
  • Регистрация: 06-April 11
  • Gender:Male
  • Location:Мадан/Смолян
  • Interests:Компютри, Технологии, Кучета и др.
  • Skype:

Публикувано: 06 April 2011 - 03:18 PM

Показване на мнениетоДизел, в 06 April 2011 - 03:15 PM, написа:

Ааа и моето си върши работата по 3-4-5 пъти на ден ... на 1ния ден му чистя... и до утре вечер е пак минирано всичко...


Моето през деня когато е на раходка, по 2-3 пъти, казаха ми, че маркирало територия :ab_041: а вечерно време по 3-5 пъти, и то някво.... желе, не твърдо затова се притеснявам.
User's Signature

Качена снимка

#24 Guest_navar_*

  • Група: Гости

Публикувано: 06 April 2011 - 03:51 PM

лелееееееее..каквото и да попита някой се почава едно си също-кастрирай го,не го вад навън преди 3 ваксина,храни го само с гранули..хора съвсем сте издухали гарнитурата,от много промиване на мозъци..
защо копае кучето-очаквах да се напишат отговори щот не е хранено с премиум клас гранули,щот е вързано,щот нее кастрирано..разочаровате ме...
в интерес на истината всички кучета копая-е да ,някои повече други по малко..ловните ,особено за подземен лов копаят много,хъскита и кокери-също...останалите по малко..защо ли ?? ами питайте ги,знам само че копаят врат си носовете в земята..ааа,да не би да копаят защото са хищници,и в приодата им е заложено да закопават част от храната си ,и да я търсят в "гладни години",или пък надушва някаква миризма пропита в пръстта и копае за да стигне до място където е по силна и да си души на воля....как можах да си го помисля значи,къде по логични обяснения има-вързано,некастрирано,нехранено с премиум гранула ,и най страшното-навън ,преди да има 3 ваксина..анатема..
чак сте ми смешни понякога,като пишете глупости..моите се раждат навън( а и не само моите,всички които имат кучета пазачи ,на добитък и не само) не само че живеят навън преди да имат трета ваксина,те живеят навън от деня на раждането си ,сред животни..и нямам случай на умряло животинче ,щот видиш ли хванало няква болест от това че не е на топло под юргана..
проблемът не е в това че кучето не трябва да е навън преди ваксината,а че не трябва да има вероятност да се зарааи -я от среща с друго животно( болно) я от изпражнения на болно животно..такива нещица..а се предполага че в собствения ви двор такива неща не се срещат,нали..научете се не само да слушате какво ви казва ветеринаря,а и да разбирате..
та хайвана си копае ,щот това е в природата му-можете да го отучите ако искате,но това вече е друга тема..

#25 Потребителят е офлайн   Fahity Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 23
  • Регистрация: 06-April 11
  • Gender:Male
  • Location:Мадан/Смолян
  • Interests:Компютри, Технологии, Кучета и др.
  • Skype:

Публикувано: 06 April 2011 - 03:58 PM

Показване на мнениетоnavar, в 06 April 2011 - 03:51 PM, написа:

лелееееееее..каквото и да попита някой се почава едно си също-кастрирай го,не го вад навън преди 3 ваксина,храни го само с гранули..хора съвсем сте издухали ..................................................... че в собствения ви двор такива неща не се срещат,нали..научете се не само да слушате какво ви казва ветеринаря,а и да разбирате..
та хайвана си копае ,щот това е в природата му-можете да го отучите ако искате,но това вече е друга тема..


А за 2-рия ми въпрос, по-горе написан с големи червени букви ще съчиниш ли нещичко ?!?
User's Signature

Качена снимка

#26 Guest_navar_*

  • Група: Гости

Публикувано: 06 April 2011 - 09:22 PM

виж ,бре остроумни ми друже/дружке..аз нищо не съчинявам,те хората са го съчинили вече отдавна,ама чукча е писател,не читател..
нормално е кучето ти да сере,и то по няколко пъти,и колкото е по-малко на възраст-по често сере..както и бебетата го правят..нормално е когато храниш едно куче на 2-3-4 месеца по 4-5 пъти на ден ,то да изхвърля преработеното..имайки предвид че храносмилателния и отделителния му тракт са мноого малки все още,а количеството храна което поема доста голямо-съвсем в реда на нещата е да си сере..през деня,през нощта -какво значение има,или очакваш да сере когато на теб ти е удобно..
ти какво очакваш-да яде ,ама да не сере..
освен ако не го храниш,и затова се чудиш..
това че сере желе,е резултат от храненето което му правиш...или от стомашно разтройство .да не говорим че ако е на възраст 2-3 месеца-си сере желе при всички положения
та изключвайки факта че писането с огромен шрифт не е желателно,писането с червено е приоритет на модераторите-нещо друго да трябва да измисля??
п.п. ш ма извинявате за тона,ама малко в повече ми идват някои неща..
сега очаква въпроси -що кучето се ближе,защо лае,защо скимти,защо спи под масата и пр..

#27 Потребителят е офлайн   Fahity Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 23
  • Регистрация: 06-April 11
  • Gender:Male
  • Location:Мадан/Смолян
  • Interests:Компютри, Технологии, Кучета и др.
  • Skype:

Публикувано: 06 April 2011 - 10:06 PM

Показване на мнениетоnavar, в 06 April 2011 - 09:22 PM, написа:

виж ,бре остроумни ми друже/дружке..аз нищо не съчинявам,те хората са го съчинили вече отдавна,ама чукча е писател,не читател..
нормално е ............................п.п. ш ма извинявате за тона,ама малко в повече ми идват някои неща..
сега очаква въпроси -що кучето се ближе,защо лае,защо скимти,защо спи под масата и пр..


Ще го напиша кат точки щот ми е по-лесно.
1. Друже, а не дружке, да не се колебаеш следващият път ;)
2. казах "съчиниш" защото е доста дълго и се вижда, че си го писал ти а не си го копирал
3. не мислиш ли че ако големите, червени букви са "приоритет" само на модераторите на нас 'обикновените потребители' нямаше да е разрешено да го ползваме.
4. не целях да те ядосам, ако си се изнервил...просто и на мен ми се събира повечко в последните дни и пиша 1-вото което ми мине през главата
:rc_036: :rc_036:Дано да си ме разбрал правилно ;)

User's Signature

Качена снимка

#28 Guest_navar_*

  • Група: Гости

Публикувано: 06 April 2011 - 11:07 PM

ъхъ..разбрах те..
но пак ,писането с големи букви =крещене
с червено пишат модераторите-няма нужда да е забранено,ясно е на всички,това не е концлагер а форум:)
и определено нито мен ,нито някой друг го вълнува какво ти е на главата,както теб не те вълнува на моята какво е..колегиалността предполага,да се спазват правилата на форума,и да не се нарушава моабетя..
ай сега лека вечер,и ако мога да по могна-насреща съм
п.п аз копи пейст не ползвам

#29 Потребителят е офлайн   jacko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 251
  • Регистрация: 29-January 09

Публикувано: 22 April 2011 - 07:28 PM

Показване на мнениетоelena07, в 06 April 2011 - 12:58 PM, написа:

Ако двора е обезопасен, добре поддържан (хигиена) и животното няма пряк контакт с други животни няма проблем да е на вън и преди третата ваксина, това е моето мнение и е обсъждано с не един и двама доказали се ветеринари.



Подкрепям. Дали двора, дали вкъщи все тая, пак може да се внесе зараза с обувките например :)

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни