Dog.bg Форуми : Снимки и клипове с кане корсо

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (17 Страници) +
  • « Първа
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Снимки и клипове с кане корсо Нашите кучета

#141 Потребителят е офлайн   desi79 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1592
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Испания

Публикувано: 22 August 2011 - 12:40 AM

Права сте,ама те все кривват темите.Мод да ни почисти :ab_041:
User's Signature


Никой не може да те накара да се чувстваш посредствен без твоето съгласие.
Елинор Рузвелт

#142 Потребителят е офлайн   angareva Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 82
  • Регистрация: 21-October 10

Публикувано: 22 August 2011 - 12:44 AM

Да,в някакъв смисъл,след като от толкова години прави това,да,КККБ няма как да не прави компромиси ,необходимо е време да разберат хората за какво става дума.

#143 Потребителят е офлайн   GOD OF TROY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 28-March 11
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 22 August 2011 - 06:54 AM

Ваня,знаеш че съм си перко,ама само ми кажи какви компромиси!!!!! Та Иван от Пазардвик ви се смее в лицето,той никога няма да спазва правилата и ти много добре го знаеш!!!!! Причината е друга и тя е свързана с една личност ,която го бута напред само от лични интересеси .Защо да задълбавам в темата.Ако вие го приемете този човек ,аз ти казвам ,че ще направя всичко възможно това клубче да понесе последствията от действията си в съда.Добре съм се подготвил по темата.Не ме интересува кой и как управлява ,нямам нищо тротив теб,Пламен,Митко или който и да е ,но трябва да има принципи и правила ,които трябва да се спазват.Аз не видях едно действие от Иван в посока на това, само едно елементарно усилие да регистрира развъдник. И хайде отговорете ми как той регистрира развъдника чрез клуба без да е член,а доколкото ми е известно ти и Пламен сте свършили това.Пише ,че имал оценки на заплодените си кучки,защо не кажете как това стана,да не е посетил "ЧУЖБИНА", защото освен в Пазарджик на специализираната изложба на българско овчарско куче май не е ходил никъде.Може да греша,но по думите му Ти си му уредила бъдещо снимане за диплазия на женските и някакво мъжко, друго пък нямало да снима защото собственика му не искал.Откога започнахте толкова да дружите с него.Ако не е вярно горенаписаното кажи тук ,че греша :rc_036: .
Ако бе спазил поне основната част от изискванията добре ,ама той си вее коня.Как ще докаже ,че точно това са родителите във връзката и всичко останало .Държаш се сдържано и наблюдавах процеса,но защо май ми се чини ,че някой натиска той да е регламентиран развъдчик и не разбирам защо му трябва да е легитимен развъдник като е токова известен и хората оценят труда му,за него няма тайни в развъждането.
Знаеш ,че съм вбесен от случващото се ,избухвам лесно ,но мога да се извиня ако бъркам.Все пак не мисля ,че този Михайлов е фактора ,който ще развие клуба.Той съществува от години,но сега се сетил да прави нещо, сега и за какво ли му е?????Аз знам ,и Вие знаете,но смятам да знаят и всички.Аз като представител на член на клуба съм против да не се спазва начертаната политика,може да се правят компромиси,но не и свободия!!! :rc_036: :rc_036:

#144 Потребителят е офлайн   IzrodGaden Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 473
  • Регистрация: 23-December 08
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 22 August 2011 - 08:17 AM

Интересно! Направо все едно аз съм го писал.

Докока КККБ смята да прави компромиси с човека от Пазарджик ? Толкова ли ще загуби породата, ако той не стане член на КККБ ? Защо точно за него се правят такива компромиси ?

п.п. Респект за теб desi79

p.s. Въй, въй, въй. информирах се от другия форум за какво става дума. Закъснял съм с въпросите.
Как 'развдъчика' от Пазарджик, ще докаже, че родителите на неговото кучило са точно тези ( които ще минат тестове за дисплазия пост фактум ) ? При заплождането, нетрябваше ли да присъства член на КККБ ?

Май, май ръководството се поднесе на тепсия със свалени гащи.

#145 Потребителят е офлайн   angareva Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 82
  • Регистрация: 21-October 10

Публикувано: 22 August 2011 - 09:20 AM

Браво,най-после реакция,това очаквах да се случи. Регистрацията на развъдник се случва от името на Клуба чрез БРФК, а аз нямах нищо против това да се случи, нали и това е идеята, да се тръгне по верния път, защо Иван до момента не е станал член и дори сега мълчи питайте него, аз ще продължавам да съм "сдържана", както когато бяха направени компромиси за голяма част от приетите за членове. Когато Иван и не само той, пишеше тук във форума как клуба не предоставя свободно членство и е едно затворено общество, клуба на общо събрание прие свободно членство за всеки изявил желание за това. Сега се получава противоположно мнение - не всеки трябва да може да членува. Къде е истината? Владо на предното общо събрание Ви каза, че ще се получи така. Клубът предложи на Иван да стане член, понеже от доста време се занимава с развъждане на кучета. До сега това не се е случило, но причината не е в КККБ. Ако Иван е член на клуба, тогава може да се очаква съответната реакция. Нали общото събрание на КККБ решава каква ще е политиката на клуба по прием и членство? На последното общо събрание се решиха тези неща, при положение, че не работят и не е в интерес на членовете на клуба такава политика, то тя може да бъде променена на следващото събрание от самите членове. За снимките съм се обадила в клиниката, както бих го направила за всеки.

#146 Потребителят е офлайн   GOD OF TROY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 28-March 11
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 22 August 2011 - 11:13 AM

Ванче,аз още съм за свободен прием в клуба,всеки трябва да може да стане член. Бях от хората ,които твърдо застанаха зад тази инициатива.Обаче какво общо има това с Иван.Той много добре е уведомен за бъдещето на клуба и правилата в него,но това не значи ,че щом има свободен прием клуба ще стане разграден двор и всички ние ще робуваме на определени лица и действия.Иван през цялото време ни обяснява как оценките на кучетат му са излишни,как за него няма тайни за развъждането.Пълни глупости.Никой не го спира да си плоди кучетата.и след всичко изговорено и опити за разясняване на общите правила той пак ни прави на глупаци.И ти го подкртепяш,аз още на Албена на срещата ни ти казах ,че това е глупаво и грешно.Той не уважава никой от тази структура,не се съобразява с елементарните правила.Не съм против теб или някой,но той многократно е показал безразличие към казаното.Сега пък се натиска ,а и Вас навярно също.Сещам се за един човек ,който го лансира. Този уважаван от мен мъж ми е казвал да му подам ръка. Добре, подавал съм , коментирали сме теми,но това НЕ МЕ ПРАВИ НЕГОВ СЪМИШЛЕНИК.
Знаеш ли как аз виждам нещата.Много като него усещат ,че този вид дейност ,с която се занимават вече започва да боксува.След година- две кане корсо няма да е толкова популярно и желано. Навсякъде ще се намерят хора като тях да плодят.Тогава ще дойде времето на премерените покупки,информацията залива интернет и всеки ще прави правилният избор,не избора на емоциите.
Пак казвам ,че всеки може да е член на клуба,но не и хора с компроментирано минало и настоящи действия.ТОВА Е ЗАЛОЖЕНО И В УСТАВА ,КОИТО ОЧАКВАМ ДА КАЧИТЕ КАТО НАСТОЯЩ. ТАК ЩЕ МОЖЕ ДА ГО ЦИТИРАМ.

Обясни ми Ваня,защо не изпълни Иван условията / поне полувината / имаше 3 месеца , в които върви дискусията и тогава да заплод.Чакай , как ще изпусне заплода????????.Ще ти отговоря, трябва усилия, трябва да е сигурен ама не е , така и да не се получи голяма работа,ако пък стане добре му дошло.Това е кофти поведение.Ние ли сме глупаците да влагаме усилия ,време,пари и тн,.....,а Иван или който и да е било , да си прави каквото иска,е това е прекалено.Готов съм на компромиси ама чак толкова,ебати тъпотията!!!!!!!!!!! Нашят развъдник е против тази процедура,дали за Иван / нямам като човек към него лошо отношение / или някой друг ,не защото ни е конкурент,а защото правилата са за всички, компромиси може ,ама не идиотизми, винаги съм казвал ,че компроментирани хора нямат място в КККБ.Те могат да съществуват и с клуб или без клуб, с родословия или без родоловия, ще си плодят и с това и без това,правят го от години!!!!!!!!!!! :rc_036: :rc_036:
Опитах се да бъда мек макар вътре в мен да кипи ,когато виждам човешкото нахалство, надменност и самолюбие. Да живее българското кане корсо италиано :flagbg: :flagbg: :flagbg:

#147 Потребителят е офлайн   angareva Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 82
  • Регистрация: 21-October 10

Публикувано: 22 August 2011 - 11:52 AM

Аз на това му казвам отбор,и много се радвам,че реагираш,няма значение дали това е Иван или някой друг.Всичко което казваш е вярно,знаеш и позицията Ус на Клуба ,който не играе по правилата е извън отбора.Да дадем право на отговор,пък и да стане дискусия,няма лошо.

#148 Потребителят е офлайн   IzrodGaden Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 473
  • Регистрация: 23-December 08
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 22 August 2011 - 12:34 PM

Като бивш зам.председател в клуб УС на КККБ :)), съм за приемането на многоуважавания от мен г-н Михайлов в клуб КККБ. За целта той нетрябва да си вири много носа, а скромно и почтенно да се извини, след което по най бързия начин, да подаде молба за членство и заради свободния прием, да плати годишна такса в троен размер, за всичките години от учредяването на КККБ. След което да обясни на четящите тук, какво точно е имал в предвид под 'кучета танцьори'. А да, да се закълне в Библията или в Корана ( не съм съвсем сигурен коя религия го влече ), че повече така няма да прави :)))))))))))
( То ясно че ще бъде приет в клуба, ама поне клуба да изкара някой друг лев от него :)))))

п.п. Ако толкова много го искате в КККБ, дайте му краен срок в който може да подаде молба за членство в КККБ, защото в противен случай, ще разочаровате много хора.
Този срок нетрябва да е след като му се родят кученца на момчето, защото изглежда малко като "Аз ще ги снимам и ако неиздържат теста за дисплазия, ебал съм му чичото на клуба, ще си продължа както аз си знам, защото замен няма тайни в развъждането "
Аллах Акбар или Господ здраве да ви дава :))))

#149 Потребителят е офлайн   animal heart Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 48
  • Регистрация: 23-July 11
  • Gender:Male
  • Interests:Kane Korso Italiano

Публикувано: 22 August 2011 - 12:45 PM

Браво! Много се радвам че вече има диалог,а не завист и омраза която води до провал на всичко.
Аз отглеждам моето КАНЕ не с развъдна дейност,а защото я обичам толкова много както и самата порода защото те са наистина прекрасни и верни приятели.Не ми е приятно когато чета в форума да виждам само завист и скандали,а да има диалог и прозрачност на всчко.
Искам някой ден да видя един задружен клуб в който да се работи честно,а не да се забива нож в гърба на колегата си.
Още нещо искам да кажа,да не се обръща внимание на паразити които идват от някаде без дори да са виждали куче през живота си да си позволяват да плюят така нагло.
Пожелавам успех на всички защото го заслужавате.................. :dog: !

#150 Потребителят е офлайн   IzrodGaden Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 473
  • Регистрация: 23-December 08
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 22 August 2011 - 01:03 PM

Барон е станал голям хубавец, ето една обща снимка с моята 'хрътка'
Качена снимка
Цялтото потомство
Качена снимка
И пак
Качена снимка
И само Корина
Качена снимка

#151 Потребителят е офлайн   angareva Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 82
  • Регистрация: 21-October 10

Публикувано: 22 August 2011 - 06:17 PM

Шампионска снимка на КоринаКачена снимка,

Алма от Малина Валей.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#152 Потребителят е офлайн   Vessy cc Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 269
  • Регистрация: 15-January 10
  • Gender:Female

Публикувано: 24 August 2011 - 01:42 PM

И ние ще се покажем колко сме порастнали, на цели 4 месеца :va_010:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#153 Потребителят е офлайн   angareva Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 82
  • Регистрация: 21-October 10

Публикувано: 24 August 2011 - 03:45 PM

Аякс/Лео от Малина Валей.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#154 Потребителят е офлайн   ketti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 49
  • Регистрация: 11-March 09
  • Gender:Female
  • Location:холандия
  • Interests:Мод: Редакция.
  • Skype:

Публикувано: 25 August 2011 - 10:50 AM

ето я и нашата Кая...тя е на 3,5 месеца

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#155 Потребителят е офлайн   angareva Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 82
  • Регистрация: 21-October 10

Публикувано: 25 August 2011 - 02:16 PM

Много очарователна малката госпожица,споделете нещо за нея,Качена снимка,а господина ?,дано не бъркам...

#156 Потребителят е офлайн   Pr1nc3ss Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 45
  • Регистрация: 25-June 11
  • Gender:Male
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 30 August 2011 - 10:13 AM

Ето ги Принцес и Данте. На последните снимки е на 35дена. Първите е на 20дена. Учудващо за мен беше че се грижи добре за него, даже още го кърми.

#157 Потребителят е офлайн   Pr1nc3ss Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 45
  • Регистрация: 25-June 11
  • Gender:Male
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 30 August 2011 - 10:16 AM

Ето ги Принцес и Данте. На последните снимки е на 35дена. Първите е на 20дена. Учудващо за мен беше че се грижи добре за него, даже още го кърми.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#158 Потребителят е офлайн   desi79 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1592
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Испания

Публикувано: 30 August 2011 - 12:41 PM

Мишоче сладко :wub:
Ама и надписа в заграждението си го бива :ab_041:
Да е живо и здраво и да радва новите си стопани много.
User's Signature


Никой не може да те накара да се чувстваш посредствен без твоето съгласие.
Елинор Рузвелт

#159 Потребителят е офлайн   lolera Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 263
  • Регистрация: 24-January 08
  • Gender:Male
  • Location:Габрово

Публикувано: 01 September 2011 - 09:00 PM

Няколко нови снимки и от нас

BESTIA CAELUS ANTIQUUM - 13 месеца

Качена снимка

Качена снимка

и една на татко и - АРОН

Качена снимка

#160 Потребителят е офлайн   IzrodGaden Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 473
  • Регистрация: 23-December 08
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 01 September 2011 - 09:11 PM

Има неговите очи :)

  • (17 Страници) +
  • « Първа
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни