Dog.bg Форуми : Намерена млада лабрадорка във Варна

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Намерена млада лабрадорка във Варна (ВЕЧЕ У ДОМА!)

#1 Потребителят е офлайн   Vilito85 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 16
  • Регистрация: 24-November 10
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 28 April 2011 - 10:45 PM

Здравейте, приятели! Моя приятелка намери млада лабрадорка зад ресторант "Тримата мускетари", до затвора, гр. Варна. Няма каишка, гони неистово котки, знае команди и е много дива :dog: и жизнена. Утре ще се разбере дали е чипирана. Настанена е в моята приятелка, докато й намерим стопаните. Прилагам албумче във фейсбук със снимки на кучето: http://www.facebook....19131.727619258
Тел. за връзка: 0883/394907.

#2 Потребителят е офлайн   Vilito85 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 16
  • Регистрация: 24-November 10
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 03 May 2011 - 08:35 PM

Момичето все още издирва стопаните си.... :( Разлепили сме обяви из квартала, в клиниките, в Позвънете, в сайта на Лабрадор клуба и никой :( Не искам да си мисля, че това хубаво животно е поредното натирено :( Между другото няма чип...

#3 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 03 May 2011 - 09:15 PM

Прикачен файл  222150_10150170650984259_727619258_6542416_244111_n.jpg (39.07K)
Брой сваляния: 540
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#4 Потребителят е офлайн   fontanka Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 10
  • Регистрация: 04-August 10

Публикувано: 07 May 2011 - 09:27 PM

Здравейте,какво следва,ако не и намерите стопаните? Ще търсите ли нови ? Защото аз мога да я гледам,ако не се намери собственикът.Хубав ден!

#5 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 07 May 2011 - 10:49 PM

Показване на мнениетоfontanka, в 07 May 2011 - 09:27 PM, написа:

Здравейте,какво следва,ако не и намерите стопаните? Ще търсите ли нови ? Защото аз мога да я гледам,ако не се намери собственикът.Хубав ден!

Не зная защо продължавате да ходите по темите за породисти кучета и да се кандидатирате за всяко. Направихте си втори акаунт, защото бяхте "забравили" за предишния си. Не отговорихте на въпроса какво стана с хъскито, което намерихте. Мисля, че сте объркали мястото за това, което правите.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#6 Потребителят е офлайн   Vilito85 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 16
  • Регистрация: 24-November 10
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 08 May 2011 - 10:24 AM

Момичето е у дома, все още издирваме стопаните, но ако не се намерят, ще я даваме за осиновяване. Към момента имаме кандидати. Много жалко, че не си я търсят :( Не знам къде още да пусна обяви ... :dh_188: На мен ако ми се случи нещо подобно, ще се побъркам :uc_029:

#7 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 08 May 2011 - 11:08 AM

Показване на мнениетоVilito85, в 08 May 2011 - 10:24 AM, написа:

Не знам къде още да пусна обяви ...

http://forum.dog.bg/...8F%D0%B2%D0%B8/
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#8 Потребителят е офлайн   fontanka Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 10
  • Регистрация: 04-August 10

Публикувано: 08 May 2011 - 03:05 PM

Показване на мнениетоbushkata, в 07 May 2011 - 10:49 PM, написа:

Показване на мнениетоfontanka, в 07 May 2011 - 09:27 PM, написа:

Здравейте,какво следва,ако не и намерите стопаните? Ще търсите ли нови ? Защото аз мога да я гледам,ако не се намери собственикът.Хубав ден!

Не зная защо продължавате да ходите по темите за породисти кучета и да се кандидатирате за всяко. Направихте си втори акаунт, защото бяхте "забравили" за предишния си. Не отговорихте на въпроса какво стана с хъскито, което намерихте. Мисля, че сте объркали мястото за това, което правите.


Не знам какво хъски съм на намирала,вие ще ми кажете,но създавате доста неприветлива обстановка във форума.По важност на първо място сме хора,след това сме пазители на животните,а на n-to място сме модератори на форуми.Поздрави!

#9 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 08 May 2011 - 05:47 PM

М да, моя е грешката с хъскито.
Но факта, че ходите по темите за породистите остава непроменен.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#10 Потребителят е офлайн   Vilito85 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 16
  • Регистрация: 24-November 10
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 12 May 2011 - 09:34 PM

Момичето вече е при стопаните си :) днес се обадиха и си я взеха. Казва се Сара :)

#11 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 18 May 2011 - 09:36 PM

http://bulgoldens.co...?t=2728&start=0


Цитат

Ох, да ви разкажа завършека на историята с Беса... Sad Сигурно много ще ме укорявате, аз не по-малко се обвинявах и си скубах косите... не можах да повярвам, че попаднах на такива хора и къде ми беше акъла да се доверявам Mad Хем си знам, и всички ме предупреждаваха... и пак се излъгах Sad вече ще съм много по-мнителна ако ми се случи отново и определено ще ги проучвам до 9-то коляно какви са и що са...
Та.. ето и цялата история, както вече знаете се заблудих, че онова момче беше собственика, след като няколко пъти му звънях да се видим, той не ми вдига тел или ме отрязваше... което мен много ме обиди и още повече се усъмних. Гугнах му телефона вчера и това, което видях ме изуми Shocked Не знаех къде се намирам, идеше ми да потъна вдън земя Sad Имаше напускани обяви за шар пей, кокерче, стаф, бебета немски дог, ротвайлер, булдог..... продава ги... освен тях, имаше обява за лаптоп и други техники, секс обяви.... Mad Обезумях! Звъннах на моя приятелка в една от варненските организации - Анимал Хелп и се уговорихме да му намеря адреса и да идем да вземем кучето, без значение по какъв начин! Не можех да се намеря място при мисълта какво съм й причинила Sad Обадих се на мой приятел, който ми помогна да разберем името и адреса му. Малко по-късно ми се обади и истинската собственичка на Бес... разменихме си скайп, изпраща ми снимки на кучето, говорихме, имаше отличителни белези, които тя цитира, взели са я от развъдник, с родословие и т.н. ... и са я изгубили на същата дата когато ние я намерихме, на доста близко място... и как досега не се сетиха да проверят в клиниките Mad видяла обявата във ветеринарната клиника до нас, ходила да взима храна за птичките си.... а ние там сложихме още на следващия ден... заспала работа!!! В същия момент, когато с нея говорихме, баща й беше по два сигнала за намерени кучета, и изчаквахме да видим дали е тя и ако не, плана беше да се обадим на Мартин (Метин) и да се уговори среща за покупка на бебе немски дог. Баща й се върна без резултат, а трябваше да заминава на работа, взех я с колата и отидохме на уговореното място. Моите приятели също дойдоха, едното момче си беше цяла грамада Smile доста внушителен, но нямаше друг начин, по който да го сплашим поне малко... полицията няма как да ни помогнат, т.к. им е много тромава системата... а трябваше да действаме колкото се може по-скоро... взех малката, отидохме на мястото, той закасня, дори препознах един .. малко го шашнахме човека и така... аз се скрих в тяхната кола, за да не ме види, дойде с бебето... те настояха за лабрадор, питаха го дали има .. и той тръгна. Аз наблюдавах от колата, защото ако ме беше видял щеше да се усъмни... та тръгна той... и те тръгнаха след него да го следят.. обаче той се върна от другаде и застана пред колата с кучето - с Бес!!! , а тях ги няма... реших да чакам да се върнат... да, ама той се завъртя около колата и дойде до вратата, видя че има някой. И трябваше да изляза. С излизането си му се развиках: Нали щеше да се обаждаш, това куче не е твое! Къде ти е паспорта?! , и той ми връчи Бес и вика, ей сега ще ти го донеса! .. изобщо не очаквах да ми я даде.... и тръгна! Обадих им се да идват, а аз самата не можех да повярвам, че ми я даде!!! Те дойдоха, кучето скимтеше като видя момиченцето!!!! Скимтеше от кеф!!! Направо... такава радост... уф! Малката се разплака чак! А тоз така го насметах........просто си излях всичко, сравних го със земята! Обаче пича с мускулите скръстил ръце и до мен Very Happy Всички мълчаха, а аз редях ли редях... а тоз.. донесе току що надписан паспорт :@ няма ни ваксини ни нищо! И тръгнал да ни убеждава малоумника му с малоумник! И така приключи историята! Хепи енд, молех се на Господ да ми помогне!!! И съм толкова благодарна!
Повече никога, никога, никога не искам да ми се случва подобно нещо, ще съм максимално предпазлива, а вие всички, бъдете много внимателни, не се доверявайте на такива хора, такива бели стават Sad((((( още се обвинявам за случилото се, ако не бяха всички мои приятели, които помогнаха в акцията, не знам какви обяснения щях да давам на хората Sad(( Представям се ако се беше случило на мен, сигурно щях да се побъркам! А кучето - Лара, си беше като моя... затова ме заболя толкова, а и всяко друго същество, минало през ръцете на този изрод! Искаше да я продаде за 1000 лв., била от Германия .... ето и телефонните му номера: МЪЖ,ПРЕДСТАВЯЩ СЕ ПОД ИМЕТО МАРТИН С ТЕЛ. НОМЕР 0892921441 И ЖЕНА МУ ИВАЛЕНА С ТЕЛ: 0892921431.
И при подобни сигнали взимайте хора, които са от някоя организация, да са с Вас за подкрепа, не ходете сами, понякога в емоцията и радостта си, могат да се пренебрегнат съмнителни знаци и сигнали, че нещо не е наред...
Знам, че всички ще кажете, предупреждавахме, говори се, знае се... и пак се допускат грешки... хубавото от цялата работа е, че днес ще се опитам да убедя собствениците да пуснат жалба срещу този измамник, и поне да му направят една проверка... не знам какви други последствия би могло да има. Ако можете разпространете сред приятелите си да не им се доверяват и ако някой се обади с подобни имена и тел. номера, да се съмняват! Уффф, още ми е много тъпо, дано си чипират вече кучето и да са внимателни като я разхождат...
Ами това е... колкото и да е неприятно, явно аз съм каръка да ми се случват подобни неща! Не го пожелавам на никого, чувството, че си обрекъл животно е ужасно Sad жал ми е и за тези кученца, които са в ръцете му в момента...

Бъдете много мнителни и съобразителни, не като мен....
Поздрави!

User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#12 Потребителят е офлайн   blueocean Икона

  • Терористка
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7895
  • Регистрация: 17-December 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 18 May 2011 - 11:57 PM

Колко ли още кучета са попаднали на този изрод :dh_188:
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни