Dog.bg Форуми : Стаф разправии ...

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Стаф разправии ... И пак, и пак, и пак .... карайте се в тази тема и НИКЪДЕ ДРУГАДЕ !

#1 Потребителят е офлайн   toshko18 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 407
  • Регистрация: 19-September 09
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив

Публикувано: 30 April 2011 - 07:36 PM

Показване на мнениетоAdonis of Angel`s staff, в 30 April 2011 - 12:38 PM, написа:

CACIB Balkan winner 29/04/2011

АСТ / Американски стафордшир териер /
Клас млади мъжки


APOFIS of ANGEL’S STAFF
- Exl., V1, JCAC , Best Junior / JBOB / - МЛАД ШАМПИОН на БЪЛГАРИЯ



Честито за титлите!
Само да вметна, че кучето Apofis of Angels Staff получи оценка Много добър и не бе допуснато за сравнение! Изгледах внимателно съденето на породата и чух ясно организатора на ринга да казва на собственика, че кучето му е получило Много добър и няма да влиза повече в ринга.

Apofis в ринга на 29.4

Прикачена снимка


Сравнение за BOB

Прикачена снимка
User's Signature

Качена снимка Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   elena07 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1875
  • Регистрация: 08-March 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 30 April 2011 - 07:56 PM

Е, има и такива с много добър, които продължават в състезанието - българска му работа :ab_041:
User's Signature

Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   Adonis of Angel`s staff Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 716
  • Регистрация: 15-March 07
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 30 April 2011 - 08:16 PM

Показване на мнениетоtoshko18, в 30 April 2011 - 08:36 PM, написа:

Показване на мнениетоAdonis of Angel`s staff, в 30 April 2011 - 12:38 PM, написа:

CACIB Balkan winner 29/04/2011

АСТ / Американски стафордшир териер /
Клас млади мъжки


APOFIS of ANGEL’S STAFF
- Exl., V1, JCAC , Best Junior / JBOB / - МЛАД ШАМПИОН на БЪЛГАРИЯ



Честито за титлите!
Само да вметна, че кучето Apofis of Angels Staff получи оценка Много добър и не бе допуснато за сравнение! Изгледах внимателно съденето на породата и чух ясно организатора на ринга да казва на собственика, че кучето му е получило Много добър и няма да влиза повече в ринга.





И аз искам да вметна - Кой какво чул и недочул или ясно чул от тук и от там , всеки може да сбърка . Важно е какво пише в оценителният лист .
За повече инфо следи линка .
- http://amstaffbg.com...28&p=5279#p5279
User's Signature

Ели Баранова - Sari4ka, в момента собственик на Adonis Of Angel's Staff
и свидетел на всичко в т.нар. "българска кинология" от 2005-та година насам.

#4 Потребителят е офлайн   toshko18 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 407
  • Регистрация: 19-September 09
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив

Публикувано: 30 April 2011 - 08:38 PM

Показване на мнениетоAdonis of Angel`s staff, в 30 April 2011 - 08:16 PM, написа:

Показване на мнениетоtoshko18, в 30 April 2011 - 08:36 PM, написа:

Показване на мнениетоAdonis of Angel`s staff, в 30 April 2011 - 12:38 PM, написа:

CACIB Balkan winner 29/04/2011

АСТ / Американски стафордшир териер /
Клас млади мъжки


APOFIS of ANGEL’S STAFF
- Exl., V1, JCAC , Best Junior / JBOB / - МЛАД ШАМПИОН на БЪЛГАРИЯ



Честито за титлите!
Само да вметна, че кучето Apofis of Angels Staff получи оценка Много добър и не бе допуснато за сравнение! Изгледах внимателно съденето на породата и чух ясно организатора на ринга да казва на собственика, че кучето му е получило Много добър и няма да влиза повече в ринга.





И аз искам да вметна - Кой какво чул и недочул или ясно чул от тук и от там , всеки може да сбърка . Важно е какво пише в оценителният лист .
За повече инфо следи линка .
- http://amstaffbg.com...28&p=5279#p5279



Можете да вмятате каквото си искате, но в случая няма чул и недочул за (ваше)съжаление. В първия оригинален оценителен лист пишеше мн. добър. От там нататък...какво пише в следващите е божа работа.


Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка Качена снимка

#5 Потребителят е офлайн   bulldogmen Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1996
  • Регистрация: 14-January 08
  • Gender:Male
  • Location:Velingrad

Публикувано: 30 April 2011 - 09:07 PM

Тошко,не си видял...кучето е било на пoправителни изпити в полите на Витоша :db_046: !
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА АНГЛИЙСКИ БУЛДОГ И АМЕРИКАНСКИ СТАФОРДШИР ТЕРИЕР www.desirefortouch.com
Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   Adonis of Angel`s staff Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 716
  • Регистрация: 15-March 07
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 30 April 2011 - 10:29 PM

toshko18 , и аз бях преди Нова в София и отскочих да зала Локомотив , имаше две CACIB изложби и Клубна .
Тогава много добре чух съдията какво каза за едно женско куче , а и после за едно мъжко, които за първи път участваха на изложба : '' Няма смисъл да вадя щока , разликата от стандарта е много очебийна , но поне да имаха породни глави '' .Кучетата и двата дни станаха последни Кучетата заели тогава първите места не бяха Шампиони на България . Втория ден мъжкият скокна да хапе съдията ,добре ,че е корав и пъргав българин. и направи компромис , това в повечето случай е дисквалификация..
От тогава до сега тези две кучета са участвали на един CAC , а са обявени като Млад Шампион и Шампион.. :ba_025:


bulldogmen , едно мъжко куче е обявено че е Млад Шампион , но си пропуснал да сложиш в сайта си сертификата , за да потвърдиш тази титла . :ba_025:
/ Не можахте ли , да не си взимате кошаревски свидетел зъболекарка ''Д-р ...... '', живеещ на 500 км. от вас във Варна за фалшиво заключение . Добре , че разследващите не са слепи . / :rc_036:


ПП - Била съм много пъти секретар и организатор на ринг и знам от личен опит , че се допускат грешки в записването , превода и т.н. Имали сме случай най-различни , в оценителния лист на куче класирано на първо място му е записвано второ , пропуснати и не нанесени CACIB и др. Мен най-много ме е нервирал неправилния превод .Твърденията Ви , че '' В първия оригинален оценителен лист пишеше мн. добър. От там нататък...какво пише в следващите е божа работа.'' не са сериозни такива голи твърдения ,
Знае се , какви нежни чувства ви налягат като чуете БККАСТ / от десет кладенеца вода ...../. :eg_033:


Темата е друга , спама достатъчен , липсва Торментор .




Качена снимка
User's Signature

Ели Баранова - Sari4ka, в момента собственик на Adonis Of Angel's Staff
и свидетел на всичко в т.нар. "българска кинология" от 2005-та година насам.

#7 Потребителят е офлайн   bulldogmen Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1996
  • Регистрация: 14-January 08
  • Gender:Male
  • Location:Velingrad

Публикувано: 30 April 2011 - 10:55 PM

Ми запалете си джипчето и елате да ви го покажа ,то дали е млад,голям и какъвто и да е шампион,то е МОЕТО куче,а не ваше!!! Не ми казвате вие,как да го обичам и какво да правя с него,е това ви яде вас. Да сте живи и здрави за да видите своето падение и мерзост изпълнили голите ви души...и нещо интересно като сте спонсори на изложбите поне имайте капчица уважение към другите и не си извеждайте кучетата вие :ae_085: ! Или действате по своите си правила ??? Като искате да пишете ,пишете от своите никове,а не от чужди...знаем,че не пише Ели Баранова. Разочароващо плоски сте...хайде сега стягайте дружинката си,то кой ли ви остана,та започнете да плювате с ГОЛЕМИ букви,че сме кьорави и не виждаме какви ги вършите. То и руснаците бяха слепи на морските изложби миналата година :rc_036: И пак ви казвам,ако ви интересува нещо елате и ще ви го покажа лично на вас, добре дошли сте ! Мисля,че добре бяхте приети като ми гостувахте :beer: ! Айде, лека нощ и приятни сънища !!! :rc_036:


п.п. Забравих да ви честитя за титлите,бравос най-добрите в породата сте в България !!!
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА АНГЛИЙСКИ БУЛДОГ И АМЕРИКАНСКИ СТАФОРДШИР ТЕРИЕР www.desirefortouch.com
Качена снимка

#8 Потребителят е офлайн   toshko18 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 407
  • Регистрация: 19-September 09
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив

Публикувано: 30 April 2011 - 11:01 PM

Показване на мнениетоAdonis of Angel`s staff, в 30 April 2011 - 10:29 PM, написа:

Темата е друга , спама достатъчен .


Много точно казано. Можете да плюете и да спамите колкото си искате. На мен лично не ми пречи но.....
Темата е Балканиадата и всичко свързано с нея. Че всички амстафи в България освен вашите са пълен брак го знаем. Тук си говорим конкретно за Apofis и неговото оценяване (мн. добър), не кой кого щял да изяде и кой е участвал еди къде си.


П.П. Едно грозно според вас мъжко куче внесено от далечна Америка вчера спечели класа си на специалка в Тимишоара. Нали сте там и участвате и гледате. Качена снимка
Добре поне, че вашите другари в съседна Сърбия го оценяват и скоро ще има поколение от него там Качена снимка

П.П. 2 Какво стана с купираните уши? Нали уж бяха забранени... От всички участници имаше само един с некупирани уши и получи мн. добър! Останалите защо не ги дисквалифицираха, че даже и BOB им дадоха?
User's Signature

Качена снимка Качена снимка

#9 Потребителят е офлайн   TORMENTOR Икона

  • First Duke of Tormentor
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5557
  • Регистрация: 21-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Силистра

Публикувано: 01 May 2011 - 12:21 PM

Защо ли пак "семейството от полите на Витоша" е в центъра на скандал
със подправяне на някакви киноложки документи и пак след като ги изобличът,
падат възможно най-ниско и замерят пространството с мръсотии от минало време?

Таз простотия с едноличното решение на "семейството", видите ли стафове с купирани
уши да не участвали на български изложби е повече от смешна. Значи, отивам аз
на дадения Цац или Цациб и ми се отказва записване или ако съм си записал
вече кучето ми се връщат парите и не участвам, щото "председателката"
така била решила. Да, но идват промоционални изложби и девушките
от голямата братска Русия изскачат с кучета, всички купирани
и даже си стават шампиони на нашата страна. Логика?
User's Signature

"TORMENTOR" Kennel . 7500 Silistra (BULGARIA) . +359.887.798.427

Качена снимка

#10 Потребителят е офлайн   xael Икона

  • Perfect Stranger
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3662
  • Регистрация: 30-April 08
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 02 May 2011 - 09:18 AM

Показване на мнениетоtoshko18, в 30 April 2011 - 11:01 PM, написа:

[

П.П. 2 Какво стана с купираните уши? Нали уж бяха забранени... От всички участници имаше само един с некупирани уши и получи мн. добър! Останалите защо не ги дисквалифицираха, че даже и BOB им дадоха?


В страницата на изложбите в Албена пише, че кучета с купираи уши могат да участват-без конкретизация дали е преди или след 2009. Предполагам същото е било и за Балкан уинъра. А вчера същия черен стаф с купираните уши, който го мярках в Христо Ботев беше и в Сърбия и до колкото видях май и на група излезе(не съм съвсем сигурна, тъй като трета група хич не ме вълнува и не обърнах особено внимание).
User's Signature

Five exclamation marks, the sure sign of an insane mind.
Sindarin Siberian husky kennel

#11 Потребителят е офлайн   Eivann Atanasoff Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 35
  • Регистрация: 18-February 11
  • Gender:Male

Публикувано: 03 May 2011 - 02:07 AM

bulldogmen , едно мъжко куче е обявено че е Млад Шампион , но си пропуснал да сложиш в сайта си сертификата , за да потвърдиш тази титла . :ba_025:
/ Не можахте ли , да не си взимате кошаревски свидетел зъболекарка ''Д-р ...... '', живеещ на 500 км. от вас във Варна за фалшиво заключение . Добре , че разследващите не са слепи . / :rc_036:

Стига само с едно и също да се оправдавате като развален грамофон сте, сменете плочата, време е....... а да друго НЯМАТЕ какво да кажете.
Като гледам почти във всяка тема плюете само за едно и също и това ме води до следния извод - кучетата на bulldogmen имат перфектни зъби. Време е да помислите и за вашите Шар-пейове / с извинение към породата / Прикачена снимка

#12 Потребителят е офлайн   Adonis of Angel`s staff Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 716
  • Регистрация: 15-March 07
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 03 May 2011 - 02:00 PM

В заключене на полемиката и набеждаването ще кажа :

- Публикувания резултат е копиран от клубния сайт.
- http://amstaffbg.com...28&p=5279#p5279

- Въпросното куче от 1 година има собственик и той се казва Цветомир.
APOFIS

- Хората по които плюете и хулите не са участвали на тази изложба - 29.04.2010 и не са били в залата ./ на път за Румъния 2 x CACIB /


Относно кълцането на уши

- От 01.01.2005 год , съгласно законите в БЪЛГАРИЯ , е забранено да се копират ушите в БККАСТ .
- Внесеното предложение от УС на БККАСТ до УС на БРФК , за забрана участие на кучета родени след 01.01.2009 год. е прието.
- ЧЕТИРИ годишен период е достатъчен и полемиките са безсмислени.
- Това не е първия случай на анулирани резултати поради тази причина.
- Собственика и Ветеринаря извършил манипулацията носят отговорност пред закона .
- Медицински сертификати за “наложената манипулация” не се уважават.
- БГ Кучета с копирани уши не се допускат до разплод.
- БГ Кучета пускани за разплод на безпородни , се изключват от разплод и от Клуба.

Относно връщането на пари от участие - не би трябвало да се връщат.!
На снимки 1,3 и 4 един руски участник през 2010 записала кучето си за участие в Австрия на Бундесзигера , бе дисквалифицирана и не и върнаха парите.

Вие които режете ушите за красота на кучето , имате възможност да участвате на изложби в други страни .
Или вие сте умните , а ние в БККАСТ сме глупаците .Кучето се води на чужд гражданин и всичко е ОК - НЕ СТАВА !!!
В организацията UCI , рязането на уши не го забелязват , а го поощряват. Имате избор.

Проблема е в манталитета на собственика .
Да , по-трудно се побеждава на големи изложби в конкуренцията срещу рязаните уши , това е факт но какво от това .
Не , че Вие сте се залетели да участвате на престижни изложби .
Най-добри сте пред компа.

На снимка 2 , 5 и 6 едно 11 месечно момиче с уши , оценявано от експерт на породата Ханна Брезинова победи напълно заслужено -
Billie Jane Of Daft Raptors
- Junior World Winner-2008
- Res.Junior European Winner 2008
- Res.Wold Winner 2010
- BOW National Specialty in USA 2010 / Best of Winner /


На снимка 7 и 8 , едно женско подрастващо в конкуренция с 25 други участници бе класирано на 2 място на Световното 2006 .

Линк - http://www.worlddogs...g_po.php?gr=003

Примери много , за отлични резултати на кучета с не копирани уши. .

Качествата на кучетата се доказват при участието на изложби.
Оценяват се кучетата , а не техните родословия .Всяка изложба е индивидуална . Голям брой победи в различни държави и различни по ранг изложби са доказателство , че това са най-добрите представители на дадена порода.


За всеки собственик неговото куче / С и БЕЗ родословие / е на първо място в сърцето му , така и трябва да бъде . Но , не всяко куче може да бъде победител и не всеки победител може да бъде добър разплодник. Не бъдете подвластни на желанието на всяка цена да остави потомство , улиците и приютите са пълни . Обяви за безпородни колкото искаш , но с етикет за чисто породни кучета ..

Eivann Atanasoff , кой ти е окасапил ушите на лисицата ? :re_037:

Темата е изчерпана , продължете с хуленето някъде другаде.
Лек ден.


Мод: Червеният цвят се използва от модераторите и поради тази причина не се допуска използването му от обикновени потребители!

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Ели Баранова - Sari4ka, в момента собственик на Adonis Of Angel's Staff
и свидетел на всичко в т.нар. "българска кинология" от 2005-та година насам.

#13 Потребителят е офлайн   Eivann Atanasoff Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 35
  • Регистрация: 18-February 11
  • Gender:Male

Публикувано: 03 May 2011 - 07:02 PM

Хахаха кой го казва *** такъв..... Аре бе *** мойта лисица face to face с твойте житни бегачи ама преди да дойдеш да ги закараш на стенд че доста криви милите. Кой си ти, че за уши да ми говориш. Твоя БККАСТ да го свиеш на фунийка и да си го сложиш там където ***.....Мойта лисица не с одрязани уши ами без око и без 2 крака пак ще те бие бе смешник.За разлика от вас ас не изхвърлям кучето си от ринга, защото не е победило, а ще се вдигна и ще стисна ръката на победителя.Кажи сега какъв коректор ползваш та и ние да си поправаме титлите като вас.Как не те е срам да говориш за качества на кучетата не мога да те разбера. Вие не сте кучкари,а кучевъди......не развъдник, а ферма за кучета имате. Ти срам нямаш ли бе как може такива кучета да продавате и само да лъжете хората мама и тате колко "поправени титли" имат и колко са добри. Е резултата се вижда. Сабирай си бумащината до крак и в някои приют както ти каза, че само мъчиш животинките, там хората по-добре ще се грижат за тях - поне няма да ги бият.....
Лек ден и на теб.

Мод: Моля, спазвайте добрият тон!!!

#14 Потребителят е офлайн   bulldogmen Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1996
  • Регистрация: 14-January 08
  • Gender:Male
  • Location:Velingrad

Публикувано: 03 May 2011 - 07:17 PM

Вижте сега "дружки" , ама баш ви се кефя на писаниците, кой победил с уши и кой победил без уши, тук никак не ни интересува...интересното при вас е, че явно манипулирате някои неща. Запазете си "безцените" съвети за учениците си, аз лично няма какво да науча от вас . Такива фрази като: "За всеки собственик неговото куче / С и БЕЗ родословие / е на първо място в сърцето му , така и трябва да бъде . ", грам не ви отиват,понеже знам какво представлявате. Първо, преди да обиждате на някой кучето погледнете вашия двор, защото думи нямам,но никога няма да падна на вашето ниво да обиждам кучета,насаждам лоши чувства от човек към човек . Това си е типично във ваш стил, злобна, интрига,пошлост и т.н.
Запане марка на хора,които нямат капчица срам и достойнство. Защо господа развъдчици заплождате няколко кучки на един мъжки ? Отговора е прост,вие правите зависими хората,които си взимат куче от вас и много добре знаете,че ,след като са близко родствени , те не могат да заплождат по-между си. От друга страна случайно някой от тях,ако не желае да заплоди под ваше давление с някой приготвен от вас мъжки, тези хора са оплюти и изхвърлени набързо от клуба ви, да личния,частен ВАШ клуб. Не на хората, които обичат породата...Вие милеете единствено и само за собствените си интереси, другото всичко е празни приказки, на които сме се наслушали. Относно рязането на уши, плюете, че този или онзи си осакатявал кучето, ами вие драги, защо осакатихте Анубис и Атина като ги взехте !? Нещо май заприличвате на фурнаджийска лопата, ама нейсе ние не ги разбираме ,тези работи...е не сме и идиоти !
Преди време си спомням как отбелязвахте разни снимки,че еди кое си куче няма зъби, еди кое си куче било шар-пей, друго пък сега било лисица, направо сте смешни ! Айде слезнете си долу във фермата и разгледайте, какви ги вършите, после плюйте ! Да не всички наши кучета са идеални, но имаме смелоста да си го признаем . Само вашите са топ-класа до едно...да ама не !!! :rc_036:

п.п. Извинявам се на всички за поредните словоизлияния, но понякога на човек му писва от мърсотия...и друго нещо, не знаех, че участието по изложби ще направи кучето ми по качествено, брех, брех значи със всяка изложба, то ще става по-добро и по-добро, евала за развъдното мислене !!! То като се замислиш, с всяка изложба, може би на кучето ще му поникнат зъби...може би ще му се оправят кривите лапи...може би ще му се оправят лошите ъгли...може би,може би...но надали :ae_085: ! Успех с развъдната дейност !!!
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА АНГЛИЙСКИ БУЛДОГ И АМЕРИКАНСКИ СТАФОРДШИР ТЕРИЕР www.desirefortouch.com
Качена снимка

#15 Потребителят е офлайн   TORMENTOR Икона

  • First Duke of Tormentor
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5557
  • Регистрация: 21-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Силистра

Публикувано: 03 May 2011 - 07:33 PM

Показване на мнениетоAdonis of Angel`s staff, в 03 May 2011 - 02:00 PM, написа:

.....

Или вие сте умните , а ние в БККАСТ сме глупаците .Кучето се води на чужд гражданин и всичко е ОК - НЕ СТАВА !!!

.....

Пак показвате колко ви е яд на другите българи, притежаващи Ам Стаф Териери!

Значи за вас, куче родено в Америка, Унгария, Сърбия, Румъния, Хърватско, Македония и
къде ли още не и със съответното чуждестранно родословие не е миродавно и щом като това куче
се показва от българин не мопже да участва на родните ни изложения. Опасни сте бе, направо ВЕЛИКИ!

Заради вас и завистта ви почти всички Ам Стаф Териери в България са чужди поданици или са без експортни
родословия, щото хората загубиха вяра в ЧАСТНИЯ ви клуб и въобще не възнамеряват да се молят да ги вземете
под крилцето си. Да, обаче в безсилието си вие почнахте да правите и невъзможното само и само кучетата на
обикновените собственици, съсобственици или просто отглеждачи на чужди Стафове да да не участват!

Пак ни натрапвате снимки, класации и тем потобни изхвърляния. Абе велики сте - не вярвам
да има някой, които да го оспорва. Признавам ви, вие сте най-велики в ГАЛАКТИКАТА!
User's Signature

"TORMENTOR" Kennel . 7500 Silistra (BULGARIA) . +359.887.798.427

Качена снимка

#16 Потребителят е офлайн   Vesela_5 Икона

  • Afrodita of Angel's staff
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2664
  • Регистрация: 28-April 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:American Staffordshire Terrier
  • Skype:

Публикувано: 07 May 2011 - 08:46 AM

Как съм пропуснала тая тема? :)

Искам да коментирам относно началото на темата, където Тошко каза, че кучето Апофис е получило оценка Мн.Добър, а след това оценителният лист е бил подменен.

През недалечната 2009та година участвах в Киноложката седмица в Шкорпиловци. Там станах свидетел как куче, което дори не е влязло в ринга става Млад шампион и взима съответния сертификат. Станах свидетел също на едно потресающо събитие. Това беше ЦАЦ Черна гора, участващи кучета - Afrodita of Angel's staff, Artemida of Angel's staff и Helios of Angel's staff.
Афродита и Артемида влязоха в ринга. Направиха 2 кръга, оцениха ги и ни повикаха да си вземем оценителния лист. В листа на Афродита пишеше JCAC. Излезе Хелиос и като сам в ринга си взе ЦАЦ-а. Съдията направи жест с ръка и ме повика за сравнение между Афродита и Хелиос. Хелиос взе БОБ. След това аз съвсем спокойно отидох в канцеларията и от там срещу 40 евро ми издадоха чисто нов сертификат за Млад Шампион на Черна гора. Най-странното е, че в сертификата като собственик на кучето беше посочена г-жа Попантонова. Явно тия сертификати се печатат предварително и са готови да се преобразуват в пари. В последствие видях как в канцеларията се издава същият сертификат и на Артемида. Няма логика. Или двете кучета са взели първо място. Или моето е взело второ място без да зная, но пък тогава защо тя тичаше в ринга за сравнение за БОБ?! Странна работа.

Но не се косете, дами и господа, това е нормална практика за БРФК - българска федерация по кинтология.

#17 Потребителят е офлайн   KokiR Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 61
  • Регистрация: 19-November 10
  • Gender:Male

Публикувано: 18 July 2011 - 04:41 AM

Каква жалка история е само тази пародия БККАСТ . . . и продължава да съществува, като частна собственост, лелелелеле? :mg_062:
User's Signature

Любим Цитат (откраднат):
Вярвам , че Времето поставя всяко нещо и ВСЕКИ на мястото му !!!
Вярвам , че Всеки получава това , което заслужава!

#18 Потребителят е офлайн   Vesela_5 Икона

  • Afrodita of Angel's staff
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2664
  • Регистрация: 28-April 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:American Staffordshire Terrier
  • Skype:

Публикувано: 06 August 2011 - 10:00 AM

Ново двайсе! - http://www.blitz.bg/.../article/115112

Хляб и зрелища! Мамичката му й мръсен педофил, представете си че това е ВАШАТА дъщеря!!!

#19 Потребителят е офлайн   Karichka Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 29-August 12
  • Gender:Female

Публикувано: 29 August 2012 - 11:28 AM

Добър ден, "Колеги"!
Доста бързо успях да съжаля, че влязах в тази тема....наистина картинката отстрани е жалка!
Аз по изложби не съм ходила, а така като Ви чета коментарите няма и да отида!Имам само един въпрос към Вас!
Вие, професии нямате ли си, че мъчите животните и забравяте всъщност за какво са тези изложби или страдате от някакви жестоки комплекси?!

#20 Потребителят е офлайн   tihomir.s.t Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 172
  • Регистрация: 06-November 11

Публикувано: 29 August 2012 - 02:24 PM

МЪЧИТЕ ЖИВОТНИТЕ СИ ? Ходил съм веднъж на изложба и кучето, и аз си изкарахме супер ! Определено ще ходим отново. Не коментирай нещо в което не си вземала участие. :md_064:

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни