Dog.bg Форуми : Стаф разправии ...

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Стаф разправии ... И пак, и пак, и пак .... карайте се в тази тема и НИКЪДЕ ДРУГАДЕ !

#21 Потребителят е офлайн   Karichka Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 29-August 12
  • Gender:Female

Публикувано: 29 August 2012 - 02:43 PM

Да, не съм взимала участие и се надявам да греша! :) Но коментарите които видях по- горе въобще не ми харесаха... на други състезания съм ходила и знам какво е спортменство!А, тук май липсва (поправи ме ако бъркам, моля те)Като цяло тези спорове и обиди в публични чатова ми се струват много "евтини" и меко казано несериозни, а от тези неща хора като мен (които не са присъствали на живо) си правят доста кофти изводи! :)

#22 Потребителят е офлайн   tihomir.s.t Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 172
  • Регистрация: 06-November 11

Публикувано: 29 August 2012 - 06:10 PM

Селкси прояви винаги ще има. Щом не участваш в тях няма какво да ти пречат. А относно спортменствово също е относително...

#23 Потребителят е офлайн   Karichka Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 29-August 12
  • Gender:Female

Публикувано: 29 August 2012 - 06:14 PM

Уви така е....

#24 Потребителят е офлайн   peternm Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 402
  • Регистрация: 24-January 09
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 11 December 2012 - 11:09 PM

:tb_195: :ab_041: :ab_041:

#25 Потребителят е офлайн   peternm Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 402
  • Регистрация: 24-January 09
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 14 December 2012 - 12:42 PM

Защо се карате бе хора? Все едно делите баницата. Не е сериозно. Никой не отива на изложби от БГ , има разединения, за какво!?? Лични отношение, стига бе, не е сериозно. Така губите вие!!!

Има един развъдник за мен в България, на породата и това е ANGEL STAFF ©
а другите IN THE HOOD NIGGA :beer: :db_046:

#26 Потребителят е офлайн   Hera_mp Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 293
  • Регистрация: 08-June 11
  • Gender:Female
  • Location:Plovdiv

Публикувано: 14 December 2012 - 08:35 PM

Боли ме фара че някой е фен на еди кой си развъдник.
Важното е че си обичам и гледам кучето както трябва.
Ми не може една птичка пролет да прави.
Не е ли по добре да си говорим с приятелски тон, да обменяме информация за кучетата си, какво защо и т.н., отколкото да комениратаме този или онзи развъдник.
Кой каквото му е по сърце от там и от където си иска ще търси куче.

#27 Потребителят е офлайн   TORMENTOR Икона

  • First Duke of Tormentor
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5557
  • Регистрация: 21-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Силистра

Публикувано: 15 December 2012 - 12:28 AM

Абе и аз съм си фен на ЦСКА, ама не говоря глупости от сорта че видиш ли ти клубове
като ЛЕВСКИ и СЛАВИЯ не съществуват или поне не играят в "А" група. Тъй че мистър фен,
ти пак бъди фен на който искаш, ама айде не се изказвай така че ме караш да се пукам от смях! :af_089:
User's Signature

"TORMENTOR" Kennel . 7500 Silistra (BULGARIA) . +359.887.798.427

Качена снимка

#28 Потребителят е офлайн   peternm Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 402
  • Регистрация: 24-January 09
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 15 December 2012 - 10:08 AM

Пошегувах се , разбира се... явно не умеете да четете между редовете. Да, аз смятам, че кучетата от ейнджъл стаф са най-хубавите, видени от мен в БГ. Виждал съм няколко и в чужбина. Съгласен съм, че не трябва да се разправяте. Това се опитвах да ви кажа, защото тук виждам, че много лично нападате (не слагам под общ знаменател всички) определени хора. Няма смисъл. Живейте си живота, а относно, дали си обичте кучетата, да съм писал някъде, че не си ги обичате, че да ми се защищавате по този начин?!!! Къде го написах това!!!?
За мен чешки, словашки и италинакси кучета от породата са страхотни. Красавци. За братята хамериканци, няма да коментирам. Те са 400-500мил. маймуни, то това си е породата на америка. :rc_036:
Там няма стигане, каквото ще да става. И ми е на мен, де, комично да гледам как брато сръбин печели няколко пъти евро или световно, като те са една плюнка народ. :) Всичко е индустрия. В САЩ Роял Канин е топ продавана манджа за кучета и домашен добитък 10г. Имаше една витал кво беше, не я помня, от както излязоха на Борсата, под 22,00$/share не падат. Тъй че... това си е индустрия там.

За мен лично, да се ходи като ФЛ на изложба, а не като рег. развъдчик, е меко казано хвърляне пари на вятър. Нямаш шанс!!! По-добре ги оползотвори в нещо друго. Аз примерно, ако искам, бих пуснал кучето с развъдчика, да го представи като негово куче, отколкото сам да катеря Олимп. :smile:

#29 Потребителят е офлайн   tihomir.s.t Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 172
  • Регистрация: 06-November 11

Публикувано: 15 December 2012 - 03:48 PM

Показване на мнениетоpeternm, в 15 December 2012 - 10:08 AM, написа:

И ми е на мен, де, комично да гледам как брато сръбин печели няколко пъти евро или световно, като те са една плюнка народ. :)

Какво искаш да кажеш ? Какво като го печелят сърби ? Имат желание, работят по породата, имат резултати. Щом не ти харесват сръбските кучета защо си си взел куче от техен тип ? Не можах да те разбера много много.

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни