Dog.bg Форуми : ПИШМАН РАЗВЪДЧИЦИ-АМА НА КАКВО???

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

ПИШМАН РАЗВЪДЧИЦИ-АМА НА КАКВО???

#1 Потребителят е офлайн   GOD OF TROY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 28-March 11
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 01 June 2011 - 07:59 AM

Знам ,че много хора не ме обичат и то не за друго,а защото просто имам мнение. Действително то не винаги е правилното,но докато човек се учи може и да греши. Не и необходимо да си строши главата да разбере ,че греши ,но понякога и това помага. Няма да влизам в подробности как попаднахме в лайната- кинология. То самата кинология си е супер ,ама се върти от хората и от там идват проблемите.До каквото и да се Е докоснал човека обикновено го скапва.
Създавам тази тема единствено с цел да се опитам да разоблича няколко хора ,които са се опитали или просто са ме измамили с думи и намерения.
Отдавна следя форумите и се опитвам да намеря за себе си отговор-защо хората са против не родословното развъждане. И знаете ли до какъв извод стигнах. хората ,които размножават кучета без правила ,създават поколение ЕДИНСТВЕНО И САМО ЗА ПАРИ!!!! .Убеден съм в това на сто процента. Няма човек който да ми каже,че е пуснал женското си куче само да е здраво както му е казал вета.Това са глупости на глупостите.Може да има някой да вярва на това ,но това не съм аз.Познавам много стари моми и никоя не е умряла рано ,напротив ,тези които са имали деца си отиват обикновено по-рано.Това с раждането е пълна глупост.
Не отричам ,че тези които размножават кучета и им приписват породна принадлежност имат и някое прилично попадение,но това в никакъв случай не ги прави развъдчици.
Пиша това с възмущение от множеството обяви в интернет за предлагани кучета от породата кане корсо.Навярно се случва и с другите породи.НО МИЛИ ПРИЯТЕЛИ,ТЕЗИ КОИТО ИСКАТЕ ДА ОТГЛЕЖДАТЕ КУЧЕ ОТ ПОРОДАТА КАНЕ КОРСО,НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ ХОРА ОБЯВИЛИ СЕБЕ СИ ЗА РАЗВЪДЧИЦИ,НЕ КУПУВАЙТЕ КУЧЕТА БЕЗ РОДОСЛОВИЯ,ЗАЩОТО ТЯХНАТА ЦЕЛ НЕ Е СЕЛЕКТИРАНО РАЗВЪЖДАНЕ ,А КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ПОВЕЧЕ РАЗМНОЖАВАНЕ НА КУЧЕТА РЕПЛИКИ НА ПОРОДАТА КАНЕ КОРСО ЕДИНСТВЕНО С ЦЕЛ ПАРИЧНА ОБЛАГА!!!!!!!!


Доста съм мислил върху това което пиша,доста неща се случиха последните 2 години,но бях провокиран от глупостта на един човек ,които е толкова ДРЕБЕН АМБУЛАНТЕН ТЪРГОВЕЦ ,че просто нямам думи.На същият този човек от Ловеч-КАМЕН се опитах да дам идеята за ново начало,за зачеркване на миналото,за излизане от безразборното размножаване и какво -нищо.Този човек -Камен ,през последните години е произвел толкова кучета реплики от великата си двойка ХЕКТОР и ХЕРА ,че могат да са 20 % от популацията на реплики на кане корсо в България. На същият този човек ,след дълги обещания от негова страна Развъдника GOD OF TROY продаде кученце от отлична връзка, даде женско куче на 2 години единствено да спре тази практика на размножаване на реплики и ако е действително запален да развъжда кучета от породата кане корсо да има този шанс! Но същият Камен против волята ни и без наше знание е заплодил кучето ни Еланка с великата мастия без известен произход Хектор,които носи 8 килограма вериги на врата да прави мускули ,къде сте виждали такова велико куче??? Нарушил е всички условия ,които му е поставил развъдника. Поставил е обява ,в която е изброил титлите на кучето ни Еланка постигнат с много труд,а за великият баща Хектор ни дума. Уверява ме ,че ще му направи родословие на ХЕКТОР ,НО КАК - ФАЛШИВО ИЛИ..... , обещала му някоя си Мария,собственичката на ЦЕЗАР КИКАБОНЕ -баща на Хектор ???
НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ ТОЗИ ЛЪЖЕЦ И МАНИПУЛАТОР,ТОЙ ПРОИЗВЕЖДА КУЧЕТА ,НО НЕ И ЧИСТОКРЪВНИ КАНЕ КОРСО!!!
Това е любители на кане корсо,тук и навсякъде има плява,но ние трябва да не оставаме слепи за случващото се!!!


#2 Потребителят е офлайн   kristera Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистрация: 07-July 07
  • Gender:Female
  • Location:NY

Публикувано: 04 June 2011 - 09:09 AM

....."но ние трябва да не оставаме слепи за случващото се!!!" - Митак,според мен не само сляпи ами и глухи,ще останат повечето хора тук! Ти лично колко пъти получи подкрепа или вид съдействие от някой?Аз поне не знам за такива случаи - напротив - само спънки и ядове при всяко ново начинание.
Къде са сега големите усти...или дори онемяха?!

#3 Потребителят е офлайн   elrisha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 587
  • Регистрация: 20-January 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 04 June 2011 - 10:24 AM

Аз пък съм сигурна,че както има хора,които ехидно протриват ръце в този момент,така и има хора,които разбират напълно какъв е проблема и биха помогнали.
Постът ви обаче е с малко предизвикателна насоченост..не ви ли омръзна да четете караници та ги търсите нарочно?!

#4 Потребителят е офлайн   kristera Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистрация: 07-July 07
  • Gender:Female
  • Location:NY

Публикувано: 14 June 2011 - 04:51 PM

На МЕН лично - не ми е писнало,защото не Ви чета караниците,а още по-малко съм подстрекател на такива!!!
Вие явно смятате за провокация, всяка простичка истина написана тук и не пропускате да вземете дейно участие?!
Няма как да ме убедите,че греша изразявйки мнението си,или може би всяко различно мнение от Вашето е повод за караници?Къде Вие се почувствахте предизвикана?И последно питане : в ролята на кой точно давате квалификация на "предизвикващия" ми пост?

#5 Потребителят е офлайн   GOD OF TROY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 28-March 11
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 14 June 2011 - 06:42 PM

Не се карайте момичета,всичко ще се оправи!!!! Едната я познавам отдавна, с другата преплетохме шпаги много пъти ,но мисля че се разбрахме и мислим в една посока.Но от такива амбулантни търговци ми писна последите 3 месеца. Обявявам война на духовната нищета и експлоатация на марката "кане корсо". Надявам се да ме подкрепите.

#6 Потребителят е офлайн   kristera Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистрация: 07-July 07
  • Gender:Female
  • Location:NY

Публикувано: 17 June 2011 - 09:12 AM

Не търся повод да се карам Митак :) - знаеш ,винаги съм била в страни от дебатите online и каквото мисля съм го казала и ще го кажа в очите на всеки ...Просто ми се иска наистина повече хора да застанат до теб в този момент и наистина да спре това меко казано експлоатиране.Бедата е,че нямаме закони - иначе е простичко - имаш документ за произход - създаваш поколение,нямаш документ - нямаш ПРАВО на поколение.
Ето малко закони,които се оказва,че работят със страшна сила ...http://animallaw.info/ ..

#7 Потребителят е офлайн   terminatora123 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 44
  • Регистрация: 26-June 11

Публикувано: 27 June 2011 - 12:12 AM

Ей алоо ти за, какъв се мислиш бе пич? Доста хора вече знаем истината за твоите продажби , подаръци и т.н. , които в последсвие се оказват не изгодни за теб и се започват едни изнудвания за заплождания за родословия за доплащания и какви ли още не простотии !!! Незнам с какво толкова се чувстваш полезен на този клуб, но със сигурност не е с така наречените от ТЕБ шанпиони, защото едвали има вече някой, който незнае как са се здобили с титлите си при всичките тези дисплазии, трети клепачи , криви крака и т.н. , които въобще не са им чужди!!! Доста помия изля по кучетата на кой ли не единственно твойте извинявай" НА ЖЕНАТИ " останаха на сухо егати майтапа! И тъй като всеки си има кирливи ризи айде по- кротко, че с още колко неща мога да запозная аудиторията нали се сещаш ! Играеше го голям тарикат, но времето ти изтече от тук на татък ще се съобразяваш и с мнението на тези около теб иначе помията ще те настигне и ще се удавиш в собствените си лайна ПИЧ !!!

#8 Потребителят е офлайн   GOD OF TROY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 28-March 11
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 27 June 2011 - 07:58 AM

Ето го развъдчика на мастии КАМЕНЧО ОТ ЛОВЕЧ,ПРОИЗВОДИТЕЛЯ НА КУЧЕТА БЕЗ ПРОИЗХОД,тези дето си нямат име. Добре дошъл и весело прекарване.Теб те защитавах и мислех за умник,ама си много дребна душица,да си жив и здрав,но бъдещето на такива амбуланти търговци ще свърши и то не е далеко. Терминатор къде си ,в горите и на село. Може да се въртиш и сучеш,но истината е една,ти си амбулантен търговец на мивки.Може да използваш думите ми както решиш,но истината е една,желанието ти за пари доведе да заплодиш кучката ни с мастията-Великият Хектор зад гърба ми и то с една цел,да изкарваш пари.Съсипа кучето,съсипа труда на Диди да я създаде и затова ще направя всичко да не е твоя "собственост" както си решил да бъде. Как са пострадали хора от мен не знам ,ако има някой да напише.Чакам оплакване. И това ПИЧ,много семпло,подмазваш ли ми се,може да почна да се съобразявам с теб,а!!
ПП Ти защо си купи куче от мен веднъж,пък после както твърдиш си купи второ,като са болни и криви с измислени титли и тн...защо се чешеш там където не те сърби.ХЕЙ ,достатъчно си ме ядосал.Помията си е помия,вълка кожата мени,нравите не, много си долен.А това "нали се се сещаш", не прекрачвай тънката линия ,че и в гората няма да има място за теб.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни