Dog.bg Форуми : pomo6t

Към съдържанието

 
 
 

Dogo Argentino



Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

pomo6t

#1 Потребителят е офлайн   galia5335 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 09-June 11

Публикувано: 09 June 2011 - 11:19 AM

Imam Dogoarjentino na 4 meseca,,,,mnogo e sladak,,,,no ne e poslu6en,,,,IMA MOMENTI KOGATO ME NAPADA I ME HAPE SAS RAMJENE,,,,MOLIA NIAKOI AKO ZNAE ZA6TO PRAVI TAKA,,,NEKA MI PISHEПрикачена снимка

#2 Потребителят е офлайн   kari__ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 98
  • Регистрация: 10-March 10
  • Gender:Female

Публикувано: 09 June 2011 - 11:24 AM

МИ ПРОСТО Е БЕБЕ ОЩЕ И НЕЗНАЕ КАКВО ПРАВИ.АЗ ИМАМ РОТВАЙЛЕР И КАТО МАЛКА БЕШЕ СЪЩАТА.С ВРЕМЕТО ЩЕ СЕ КРОТНЕ НО Е ДОБРЕ ДА ОТИДЕ НА УЧИЛИЩЕ,МОИТА ХОДИ И РАЗЛИКАТА БЕШЕ УНИКАЛНА :) УСПЕХ

#3 Потребителят е офлайн   In4et0 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2722
  • Регистрация: 06-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Белгия
  • Interests:Дого Аржентино

Публикувано: 10 June 2011 - 04:35 PM

Аз не мисля, че ще се кротне. По-скоро ще е следващото приспано дого, защото е "изпуснато" и си напада стопаните. Има книги, има толкова много информация. Аз четох за породата 2 години преди да си взема такова куче. И четох всеки ден...всякаква информация. Хора, поинтересувайте се! Дого не е просто красива декорация в къщата. Това са живи същества, които имат нужда от много внимание и дисциплина приложени по правилен начин, които трябва да се разучи.
User's Signature

Бъдете ГЛУХИ когато хората ВИ казват, че ВИЕ не ще можете да осъществите мечтите СИ

#4 Потребителят е офлайн   boxer_s6 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 58
  • Регистрация: 18-March 11

Публикувано: 10 June 2011 - 04:47 PM

Повечето малки кучета независимо от породата правят така ...В повечето случай проблема са зъбите ..Моят Боксер правеше така до 5-6 месечна възръст и спря. :smile:

#5 Потребителят е офлайн   paloma_blanka Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Dogo Group
  • Мнения: 377
  • Регистрация: 18-November 07
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 10 June 2011 - 08:52 PM

Показване на мнениетоboxer_s6, в 10 June 2011 - 04:47 PM, написа:

Повечето малки кучета независимо от породата правят така ...В повечето случай проблема са зъбите ..Моят Боксер правеше така до 5-6 месечна възръст и спря. :smile:


Ключовата дума е "доминантност"... а при Дого тя присъства в излишък. Това, което сега е невинна игра, след година и половина-две ще се превърне в огромна опасност. А на автора препоръчвам да намери добър инструктор, който да обучава едновременно него и кучето!
User's Signature

Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   Валентин Вълчев Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 44
  • Регистрация: 23-November 10
  • Gender:Male

Публикувано: 10 June 2011 - 10:36 PM

Аз имам Амстаф на 4г. и дого на 9 месеца, живеят заедно без проблеми но ако доминанта до преди месец беше стафа сега нещата стоят по друг начин.Ветеринарен лекар съм и само искам да ви кажа,че поне веднъж на 2-3 месеца идват хора искащи да им се приспи кучето ,ама не поради здравословни проблеми и ефтаназията да буде хуманно решение ,а поради агресия ,изпращам ги по живо по здраво , да търсят някои друг които може да екзекутира. Повечето са ротваилери , кавказки и Нок, които са гола вода спрямо Дого! А БЕ ХОРАААААА това са кучета за сериозни и отговорни личности, а не е за лигльовци,вземете си бял пудел,разликата е никаква и двете са бели :ab_041:
User's Signature

Visvenator

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни