Dog.bg Форуми : Инвалидни колички за кучета

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Инвалидни колички за кучета

#21 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 10 May 2012 - 09:33 AM

Търся инвалидна количка за немска овчарка. Търся втора употреба, заради цената.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#22 Потребителят е офлайн   eeelly Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 18-August 08

Публикувано: 29 July 2012 - 11:01 PM

Продавам инвалидна количка за немска овчарка или подобна по размер порода куче. Количката е закупена от САЩ преди година и половина специално за ЗЕН. Купихме я за 400 $, с транспорта доста хвръкна цената нагоре, но и за ден не сме съжалявали!!! Ползвахме я и сме благодарни, че я имахме, тъй като зачително подобри живота на ЗЕН... всъщност тя му беше шанса за качествен живот година и половина. За съжаление ЗЕН си отиде. Убедена съм, че количката ще помогне на някой друг!!! Продаваме я за 400 лв. Възмонжно е и лично предаване, и изпращане по ЕКОНТ. Към нея има и два слинга, които помагат, когато кучето не е в количката - да се изправя и да ляга, да ходи. За контакт: 0884644065. Прикачена снимка

#23 Потребителят е офлайн   Ариел Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1895
  • Регистрация: 20-August 09
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 30 July 2012 - 01:38 PM

Съжалявам за прекрасника! :dh_188: Може ли мод да премести темата в подходящия раздел?
User's Signature

....нито дъжд,нито смях,нито слънце....

#24 Потребителят е офлайн   allure Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 248
  • Регистрация: 16-September 05
  • Location:Sofia

Публикувано: 30 July 2012 - 05:25 PM

Показване на мнениетоeeelly, в 29 July 2012 - 09:01 PM, написа:

Продавам инвалидна количка за немска овчарка или подобна по размер порода куче. Количката е закупена от САЩ преди година и половина специално за ЗЕН. Купихме я за 400 $, с транспорта доста хвръкна цената нагоре, но и за ден не сме съжалявали!!! Ползвахме я и сме благодарни, че я имахме, тъй като зачително подобри живота на ЗЕН... всъщност тя му беше шанса за качествен живот година и половина. За съжаление ЗЕН си отиде. Убедена съм, че количката ще помогне на някой друг!!! Продаваме я за 400 лв. Възмонжно е и лично предаване, и изпращане по ЕКОНТ. Към нея има и два слинга, които помагат, когато кучето не е в количката - да се изправя и да ляга, да ходи. За контакт: 0884644065. Прикачен файл Viki more 066.jpg



Съжалявам за загубата ви!Аз на Ваше място бих дарила количката на някое нуждаещо се куче...Просто лично мнение...
User's Signature

allure&Jack Ray

#25 Потребителят е офлайн   eeelly Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 18-August 08

Публикувано: 06 August 2012 - 03:01 PM

Благодаря Ви! Искам само да кажа, че количката вече е с нов притежател! И искрено желая на кучето и стопанина му да я ползват дълго време!!!

#26 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 27 December 2012 - 11:34 AM

Ето и един телефон на човек, който прави такива колички в София. Не знам нищо за него, който има нужда - да проучи: 0885 867 336
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#27 Потребителят е офлайн   maria st Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 27-October 10
  • Gender:Male

Публикувано: 01 March 2018 - 08:47 PM

Здравейте имам нужда от инвалидна количка за куче .Тук прочетох някой неща ,но са от преди доста години и не знам дали нещата все още са валидни. Ако някой има по прясна информация ,моля да я сподели. Благодаря.

#28 Потребителят е офлайн   zzzeen Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 03-July 17

Публикувано: 19 September 2018 - 09:55 AM

Показване на мнениетоeeelly, в 29 July 2012 - 11:01 PM, написа:

Продавам инвалидна количка за немска овчарка или подобна по размер порода куче. Количката е закупена от САЩ преди година и половина специално за ЗЕН. Купихме я за 400 $, с транспорта доста хвръкна цената нагоре, но и за ден не сме съжалявали!!! Ползвахме я и сме благодарни, че я имахме, тъй като зачително подобри живота на ЗЕН... всъщност тя му беше шанса за качествен живот година и половина. За съжаление ЗЕН си отиде. Убедена съм, че количката ще помогне на някой друг!!! Продаваме я за 400 лв. Възмонжно е и лично предаване, и изпращане по ЕКОНТ. Към нея има и два слинга, които помагат, когато кучето не е в количката - да се изправя и да ляга, да ходи. За контакт: 0884644065. Прикачен файл Viki more 066.jpg

.............................
Количката вече е продадена... Но за тези които търсят такава - НЕ СЕ ОТКАЗВАЙТЕ, ЩЕ НАМЕРИТЕ вариант да помогнете на своя кучо!!!

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни