Dog.bg Форуми : топ 10

Към съдържанието

 
 
 

БКК Китайски Шар-Пей


Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

топ 10 или какво най-много харесвам в моя шар пей

#1 Потребителят е офлайн   sweety_bonbon Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 98
  • Регистрация: 13-November 09

Публикувано: 02 August 2011 - 05:45 PM

Позволявам си да отворя нова темичка с цел да поразведрим форума :md_064: Стига сме писали само за болежки като някои стари баби ;))) Та идеята ми е всеки, който има желание да сподели за най- странните, най- любимите, най- забавните неща, които неговият куч прави :af_089:
Та да започна:
1. мразим водата- настава истинска драма, когато навън вали... никакъв шанс да я разходя ;) а когато ходим на изглед минаваме през едно поточе- всички кучета преджапват, умирайки от кеф, хората минава по камъните кой откъде свари, а наша Мегуна по мен стъпка по стъпка по камъчетата сакън да не си намокри ценната кожичка...
2. никога не ляга на земята- няма ли килимче, одеалце може цял ден да виси права, но няма да легне :ud_009:
3. никога не пие от чужда купичка- признава само нейната, когато сме навън не мога да я накарам да пийне, понякога си мисля,че ще се дехидратира.
4. любим плод- диня и банан- направо като ги види и се започва едно мляскане и преглъщане...
5. играе си само с хора- навън се държи с другите кучета като някоя "vip" персона и всички са под нейното достойнство.
6. винаги, когато и се карам отваря ушаците настрани като хипопотам в стил "пей си не ми пречиш" :dry:
7. много е важно, когато се прибирам да ме дари с обстойна целувка по цялото лице, иначе не мирясва :wub:
8. има гъдел на лапичките- и винаги, когато се мием аз много се забавлявам - очевидно за нейна сметка :ab_041:
9. през деня обича да стои само в определена стая- това го разбрахме по трудния начин след като пожертвахме една врата и секция, но... какво да се прави то милото не иска да стои в другите стаи! А и това са единствените бели, които някога е правила :ba_025:
10. любимата й поза за сън е както казва сестра ми "като утрепана буба:)" сиреч на една страна със силно изпънати лапи:)

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни