Dog.bg Форуми : Подарявам Хъски!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Подарявам Хъски! Моят най-верен другар си търси ново семейство..

#1 Потребителят е офлайн   kristian92 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 31
  • Регистрация: 10-June 09
  • Gender:Male

Публикувано: 06 August 2011 - 09:45 AM

Здравейте, казвам се Кристиян и съм от Сандански. Имам мъжко хъски на име "Ати". На възраст е околооо 2-3 години. От 2 години е при мен а преди това просто се е скитал самичък по горите и е живял като вълк. Това обаче изобщо не му е променило характера и той е много игрив добричък и никога не се е и опитал да стори лошо на някой. Както и да е сега обаче вече съм почти на 19 и ми се налага да ходя да уча студент в Благоевград... И от тук идват проблемите и майка ми и баща ми много го харесват, но поради една или друга причина (мързел..) няма да могат да го гледат, т.е. разходки и занимаване с него... Всячески опитах да ги накарам, но просто.. няма да искат! :( И затова сега търся някой който би искал да се грижи за него. Той не е като масовите хъскита черно - сиво - бяло а е просто бял... като сняг е бял и дори с къпане 1 път в годината козината му винаги си е чиста. Също така той е с най-редките очи за хъски- кафяви с бели петна в тях! (Particolour) Има изградени хигиенни навици. Ето и малко снимки и който иска да се свърже с мен : e-mail: kristian_13@abv.bg Skype : bmw_power92 GSM: 0887696917

Прикачена снимка
Прикачена снимка
Прикачена снимка
User's Signature

Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   arina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 474
  • Регистрация: 11-December 09
  • Gender:Female

Публикувано: 06 August 2011 - 10:29 AM

Наистина много е красив Ати, пожелавам му да си намери най-добрите стопани! Аз самата съм на възрастта на твоите родители и имам син колкото теб, представям си какво ти е да се разделиш с домашния си любимец. Никога не бих причинила такова нещо на детето си - поговори още веднъж с тях, кажи им колко е важен за теб той - може да променят мнението си. Дано!

#3 Потребителят е офлайн   kristian92 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 31
  • Регистрация: 10-June 09
  • Gender:Male

Публикувано: 06 August 2011 - 10:54 AM

Благодаря ти много, но... не виждам изход... майка ми може да се съгласи но тя самата няма да може да го разхожда сама защото Ати е много силен и понякога на мен ми е трудно да го държа. Но пък баща ми е твърдо против.. Хубави моменти имахме с Ати, но... :( Благодаря все пак!
User's Signature

Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   Rain Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 25-January 10
  • Gender:Female
  • Location:Плевен
  • Skype:

Публикувано: 14 August 2011 - 01:18 PM

Какво стана с кучето, намерихте ли му стопани??

#5 Потребителят е офлайн   katetol Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 586
  • Регистрация: 06-October 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 14 August 2011 - 02:12 PM

А защо не вземете Ати с Вас? Има хазяи, които нямат нищо против домашните любимци? Обмислете варианта да заминете заедно с него в Благоевград - така и вълкът ще е сит, и агнето цяло!
User's Signature

Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   keti5 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 35
  • Регистрация: 07-April 11

Публикувано: 14 August 2011 - 03:31 PM

И аз бих Ви пожелала да си го запазите.много е хубав,като бял вълк.струва си ,стига да има такъв вариант.защо толкова лесно загърбваме любовта.И аз съм срещала прекрасни кучета, които ми се е искало да имам, но не ми е стискало и сега малко съжалявам.сега си имаме една Снежа , която е светлобежова като лабрадор и прилича на Вашия.Ето нейна снимка като малка.иначе вярвам,че ще го вземат някои, защото е хубав.но ако има начин, борете се.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни