Dog.bg Форуми : Какви размери да очаквам?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

Какви размери да очаквам?

#1 Потребителят е офлайн   dibabu Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 26
  • Регистрация: 27-June 11

Публикувано: 06 August 2011 - 06:35 PM

Октомври месец са ми обещали куче таткото БОК майката Кангал може ли да ми кажете каккви размери да очаквам горе доло търсех из нета снимки на подобна кръстоска, но не намерих.

#2 Потребителят е офлайн   dibabu Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 26
  • Регистрация: 27-June 11

Публикувано: 08 August 2011 - 08:09 AM

Показване на мнениетоdibabu, в 06 August 2011 - 06:35 PM, написа:

Октомври месец са ми обещали куче таткото БОК майката Кангал може ли да ми кажете каккви размери да очаквам горе доло търсех из нета снимки на подобна кръстоска, но не намерих.

Някой може ли да ми каже

#3 Потребителят е офлайн   miro_kz Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 28-March 11
  • Gender:Male

Публикувано: 08 August 2011 - 12:53 PM

За размери незнам,но предвид визията на двете породи.....грозниче .Не знам кой и защо допуска такива кръстоски.

#4 Потребителят е офлайн   Xion Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 14
  • Регистрация: 22-May 11

Публикувано: 09 August 2011 - 04:57 PM

ако се храни правилно до мн. големи размери аз имам мелез м/у нок и бок на 5 месеца е и тежи 17кила :db_046:
User's Signature

Качена снимка

#5 Потребителят е офлайн   dibabu Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 26
  • Регистрация: 27-June 11

Публикувано: 10 August 2011 - 05:37 PM

Показване на мнениетоmiro_kz, в 08 August 2011 - 12:53 PM, написа:

За размери незнам,но предвид визията на двете породи.....грозниче .Не знам кой и защо допуска такива кръстоски.

Ами експеримент си прави човека пък предишното поколение беше същото м/у кангал и бок и всички 12 кучета ги ивзеха на момента според вас муцуната на кучето "тъпа" ще е в смисъл не като на нок дълга и тънка

#6 Потребителят е офлайн   dibabu Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 26
  • Регистрация: 27-June 11

Публикувано: 14 August 2011 - 05:48 PM

Други мениния?

#7 Потребителят е офлайн   Letty Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1243
  • Регистрация: 27-May 08
  • Gender:Female
  • Location:Бяла Слатина -- > Варна

Публикувано: 03 September 2011 - 02:56 PM

Показване на мнениетоXion, в 09 August 2011 - 02:57 PM, написа:

ако се храни правилно до мн. големи размери аз имам мелез м/у нок и бок на 5 месеца е и тежи 17кила :db_046:

Хм, че то едно хъски /което се води средна порода/ тежи толкова на 5 месеца. Според мен твоето би трябвало да тежи повече, ако е такава кръстоска за каквато казваш... :dry:
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

15.03.1997 - 10.12.2011 - R.I.P. Rino! Always in my heart...

#8 Потребителят е офлайн   eonix Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 18
  • Регистрация: 06-November 10

Публикувано: 03 September 2011 - 08:59 PM

Даже 17кг. са много малко(нищо лично).

#9 Потребителят е офлайн   Xion Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 14
  • Регистрация: 22-May 11

Публикувано: 05 September 2011 - 07:32 AM

при вета кадето я водя казва че сие в нормата а м/у другото без значение каквото и да е кучето тряа си обичаш без значение дали е породисто или мелез :db_046:
User's Signature

Качена снимка

#10 Потребителят е офлайн   Дизел Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 975
  • Регистрация: 20-January 11

Публикувано: 31 December 2011 - 12:24 PM

Показване на мнениетоXion, в 05 September 2011 - 07:32 AM, написа:

при вета кадето я водя казва че сие в нормата а м/у другото без значение каквото и да е кучето тряа си обичаш без значение дали е породисто или мелез :db_046:

Егати изцепката... по кой параграф си е в нормата? Щото мъжки чист БОК на приятел на 5 месеца е над 22 килограма... не знам къф е тоя кангал и какъв бок дето са ти набутали хайвана...


Махни другото ами и Хъскито ми в момента тежи повече от кучето ти .. 20-22 килограма :ab_041:
User's Signature

Качена снимка

#11 Потребителят е офлайн   ARIMANN Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 23-December 11
  • Gender:Male

Публикувано: 31 December 2011 - 12:41 PM

Между БОК и Кангал кръстоската ще да е доста едричка....по мое скромно мение и наблюдение над тези едри породи на 60-65 дни ще си над 15 кг със сигурност ако родителите са качествени наистина..Ще потърся една снимка да я кача да видиш САО на 65 дни която е 18 кг ...потомство на мъжкия който мисля да използвам за моята хубавица догодина..Кзвам това защото кангала е по едър и от САО и от БОК и си представям какви мечки ще станат малките ..с оглед тежината на кангала и на БОК ако всичко е наред с малкото когато порасне няма да е под 60-70 кг да не казвам и ,,мало више" както казват сърбите : :mg_062:

#12 Потребителят е офлайн   Антон Филипов Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 527
  • Регистрация: 25-November 10

Публикувано: 31 December 2011 - 02:23 PM

Показване на мнениетоARIMANN, в 31 December 2011 - 12:41 PM, написа:

Между БОК и Кангал кръстоската ще да е доста едричка....по мое скромно мение и наблюдение над тези едри породи на 60-65 дни ще си над 15 кг със сигурност ако родителите са качествени наистина..Ще потърся една снимка да я кача да видиш САО на 65 дни която е 18 кг ...потомство на мъжкия който мисля да използвам за моята хубавица догодина..Кзвам това защото кангала е по едър и от САО и от БОК и си представям какви мечки ще станат малките ..с оглед тежината на кангала и на БОК ако всичко е наред с малкото когато порасне няма да е под 60-70 кг да не казвам и ,,мало више" както казват сърбите : :mg_062:

да не те обидя, ама си пълен лаик, ако знаеш какво значи това, и ии наистина ти е скромно мнението ,не пиши повече глупости ако искаш някой от тея дето отбират, поне малко на сериозно да те вземе :rc_036: :re_037:

#13 Потребителят е офлайн   Евтим Стамболов Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 865
  • Регистрация: 23-November 10
  • Gender:Male
  • Location:Велинград

Публикувано: 31 December 2011 - 02:35 PM

има бокове доста едри вождовете зоват за голями кучета трябва да стигнем руския сармат 100-150кг
User's Signature

НИЕ СЕ РОДИХМЕ В ТАЗИ НОЩ КОГАТО РАЖДАШЕ ВЪЛЧИЦАТА СУТРИНТА ПОД РЕВ НА ЛЪВ НИ ДАДОХА ИМЕНА

#14 Потребителят е офлайн   Антон Филипов Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 527
  • Регистрация: 25-November 10

Публикувано: 31 December 2011 - 02:40 PM

Показване на мнениетоЕвтим Стамболов, в 31 December 2011 - 02:35 PM, написа:

има бокове доста едри вождовете зоват за голями кучета трябва да стигнем руския сармат 100-150кг
ама те не са с кангал примешени само един знае какво им е съдаржанието да каже ако може но невярвам :rc_036:

#15 Потребителят е офлайн   Евтим Стамболов Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 865
  • Регистрация: 23-November 10
  • Gender:Male
  • Location:Велинград

Публикувано: 31 December 2011 - 02:52 PM

ААА мелези няма всичко само инбридинг 100 пъти беловски мурад 200 пъти мечо рахов и триста пъти караман къор
User's Signature

НИЕ СЕ РОДИХМЕ В ТАЗИ НОЩ КОГАТО РАЖДАШЕ ВЪЛЧИЦАТА СУТРИНТА ПОД РЕВ НА ЛЪВ НИ ДАДОХА ИМЕНА

#16 Потребителят е офлайн   siom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 739
  • Регистрация: 16-August 08
  • Gender:Male
  • Location:Варна
  • Skype:

Публикувано: 31 December 2011 - 05:21 PM

Ние бокаджии гледаме килата щот ги борим кучетата ни..Много добри борци извадихме главно с напластяване...Легне ли върху другото задушава го и....
User's Signature

"Патриот- това е нормалното ми агрегатно състояние!"-Николай Хайтов

#17 Потребителят е офлайн   ARIMANN Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 23-December 11
  • Gender:Male

Публикувано: 31 December 2011 - 06:49 PM

Показване на мнениетоАнтон Филипов, в 31 December 2011 - 02:23 PM, написа:

Показване на мнениетоARIMANN, в 31 December 2011 - 12:41 PM, написа:

Между БОК и Кангал кръстоската ще да е доста едричка....по мое скромно мение и наблюдение над тези едри породи на 60-65 дни ще си над 15 кг със сигурност ако родителите са качествени наистина..Ще потърся една снимка да я кача да видиш САО на 65 дни която е 18 кг ...потомство на мъжкия който мисля да използвам за моята хубавица догодина..Кзвам това защото кангала е по едър и от САО и от БОК и си представям какви мечки ще станат малките ..с оглед тежината на кангала и на БОК ако всичко е наред с малкото когато порасне няма да е под 60-70 кг да не казвам и ,,мало више" както казват сърбите : :mg_062:

да не те обидя, ама си пълен лаик, ако знаеш какво значи това, и ии наистина ти е скромно мнението ,не пиши повече глупости ако искаш някой от тея дето отбират, поне малко на сериозно да те вземе :rc_036: :re_037:

Я ОЩЕ ЕДИН РАБИРАЧ ПФФФФФХАХАХ.ТИ КАНГАЛ НА ЖИВО ВИЖДАЛ СИ ...АМА ИСТИНСКИ НЕ РАЗНИ МИНДИЛИ КОИТО ГИ ПРЕДСТАВЯТ ЗА ТАКИВА..АЕ ДА ТЕ ЗАМОЛЯ ДА НЕ МИ ГОВОРИШ ГЛУПОСТИ...ЛАИК Е ТОЧНО ТАКЪВ КАТО ТЕБЕ КОЙТО ВЗИМА ОТНОШЕНИЕ ПО ВЪПРОСИ ОТ КОИТО ГРАМ НЕ РАЗБИРА....И МОЖЕШЕ ДА СИ ИЗКАЖЕШ МНЕНИЕТО ПОНЕ ДА ВИДИМЕ КАКВО МИСЛИШ ПО ТЕМАТА АКО ВЪОБЩЕ ТИ СЕ ОТДАВА ТАЗИ ДЕЙНОСТ МАЙ САМО ТРОЛИШ...АМАН ОТ ТРОЛОВЕ ПО ФОРУМИТЕ :db_046:

#18 Потребителят е офлайн   Антон Филипов Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 527
  • Регистрация: 25-November 10

Публикувано: 31 December 2011 - 07:06 PM

нещо май ми се караш а

#19 Потребителят е офлайн   Антон Филипов Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 527
  • Регистрация: 25-November 10

Публикувано: 03 January 2012 - 09:45 PM

Показване на мнениетоARIMANN, в 31 December 2011 - 06:49 PM, написа:

Показване на мнениетоАнтон Филипов, в 31 December 2011 - 02:23 PM, написа:

Показване на мнениетоARIMANN, в 31 December 2011 - 12:41 PM, написа:

Между БОК и Кангал кръстоската ще да е доста едричка....по мое скромно мение и наблюдение над тези едри породи на 60-65 дни ще си над 15 кг със сигурност ако родителите са качествени наистина..Ще потърся една снимка да я кача да видиш САО на 65 дни която е 18 кг ...потомство на мъжкия който мисля да използвам за моята хубавица догодина..Кзвам това защото кангала е по едър и от САО и от БОК и си представям какви мечки ще станат малките ..с оглед тежината на кангала и на БОК ако всичко е наред с малкото когато порасне няма да е под 60-70 кг да не казвам и ,,мало више" както казват сърбите : :mg_062:

да не те обидя, ама си пълен лаик, ако знаеш какво значи това, и ии наистина ти е скромно мнението ,не пиши повече глупости ако искаш някой от тея дето отбират, поне малко на сериозно да те вземе :rc_036: :re_037:

Я ОЩЕ ЕДИН РАБИРАЧ ПФФФФФХАХАХ.ТИ КАНГАЛ НА ЖИВО ВИЖДАЛ СИ ...АМА ИСТИНСКИ НЕ РАЗНИ МИНДИЛИ КОИТО ГИ ПРЕДСТАВЯТ ЗА ТАКИВА..АЕ ДА ТЕ ЗАМОЛЯ ДА НЕ МИ ГОВОРИШ ГЛУПОСТИ...ЛАИК Е ТОЧНО ТАКЪВ КАТО ТЕБЕ КОЙТО ВЗИМА ОТНОШЕНИЕ ПО ВЪПРОСИ ОТ КОИТО ГРАМ НЕ РАЗБИРА....И МОЖЕШЕ ДА СИ ИЗКАЖЕШ МНЕНИЕТО ПОНЕ ДА ВИДИМЕ КАКВО МИСЛИШ ПО ТЕМАТА АКО ВЪОБЩЕ ТИ СЕ ОТДАВА ТАЗИ ДЕЙНОСТ МАЙ САМО ТРОЛИШ...АМАН ОТ ТРОЛОВЕ ПО ФОРУМИТЕ :db_046:

дипломиран инженер Ариман,пътя за кара тепе ще ти е заледен и лятно време Шматко :ab_041: :ab_041: :ab_041:

#20 Потребителят е офлайн   monity_1999 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 56
  • Регистрация: 23-May 12
  • Gender:Female

Публикувано: 06 June 2012 - 05:09 PM

Аз имам БОК НА 5 месеца-женска и тежи около 25 кг. Според вета е малко по-пълничка, но си се развива идеално според мен. А също така преди година имах друга БОК (тя почина :rf_011: ). На година и 3 месеца тежа около 50кг.
User's Signature

Живот!

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни