Dog.bg Форуми : Пари от кликане на реклами

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (9 Страници) +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Пари от кликане на реклами Ако отделите 10 минути дневно

#161 Потребителят е офлайн   GAG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1034
  • Регистрация: 11-May 09
  • Gender:Female
  • Location:VT

Публикувано: 17 February 2013 - 04:52 PM

А, нека си има пейпал. Ако се е регистрирала с посочените линкове, част от нейната сума отива за общото благо, но с пейпал натрупаното лично в нейната сметка може да си го изтегли, когато стигне разрешения лимит за теглене.

Между другото, lllsssbbb1, ако си регистрирана с линка на Мил в ImperialGetCash, провери все пак към кого са те писали, защото техният админ ми отговори, че понеже Мил вече няма ъпгрейд и надвишаващият брой рефърали са ни попродали на тоз-оня от сайта им. Аз понеже нямам пейпал, когато ми смениха upline-a и бях в настроение за риск, пробвах да ги изтегля с чужд и изгорях с едни ок. 25 долара щото взеха, че ме баннаха оттам :ab_041:
User's Signature

We make a Living by what we get... We make a Life by what we give...

#162 Потребителят е офлайн   mil_ Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 11311
  • Регистрация: 04-October 04
  • Gender:Male
  • Location:София, Борово

Публикувано: 17 February 2013 - 08:06 PM

За Imperial - бях много заета и са ми изтрили акаунта, уж следих да не стане. Но там промениха условията и вече ставаше много много бавно, почти никакви реферални не идваха, изтекоха ми ъпгрейдите, така че не е голяма беда. Изтеглих точно преди това. Може би заради това разместване на реферали да е станало, не знам, нямах възможност да се ровя.
Независимо от това вие можете да теглите вашите си заработки.

В Bux-matrix си продължавам, но нещо и там е много бавно. Но продължавам.
Би било добре да се започне някой друг сайт, но предлагам друг да се захване, ако има желание, на мен доста неща ми се струпаха и това остава на заден план.

#163 Потребителят е офлайн   GAG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1034
  • Регистрация: 11-May 09
  • Gender:Female
  • Location:VT

Публикувано: 17 February 2013 - 09:18 PM

Като каза Bux-matrix - сайтът дава опция на никаквите членове като мен да се ъпгрейднат срещу лична заработка май 4 долара беше. Аз така и така няма как да ги дръпна, та се поъпгрейднах. Сега вместо 4, на ден имам по около 9-10 реклами. Та кликнете на потребителското си име, за да видите заработките си и някъде там е казано какво да направите за ъпгрейд. То така или иначе и да имате пейпал пак не можете да теглите ако нямате ъпгрейд, просто хората не дават :)
User's Signature

We make a Living by what we get... We make a Life by what we give...

#164 Потребителят е офлайн   gabipap Икона

  • Непоправим оптимист
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2128
  • Регистрация: 03-August 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Животни, природа, истински хора, MLM. Здравословен и природосъобразен начин на живот. Хубави книги, нови знания - всичко, което ме провокира да мисля.

Публикувано: 17 February 2013 - 10:40 PM

От мойте сайтове остана само Jillsclickcorner. Другите спряха да плащат, спряха да казват какво става. В PTCBox имаме над $2, които не мога да изтегля.
User's Signature

Ако всеки от нас прави добре и отдадено това, което е негова работа, ако осъзнаем, кои са истинските ни желания и не пожелаваме това, от което нямаме нужда, ако помагаме на беззащитните - светът ще е едно прекрасно място!

#165 Потребителят е офлайн   mil_ Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 11311
  • Регистрация: 04-October 04
  • Gender:Male
  • Location:София, Борово

Публикувано: 18 February 2013 - 11:24 AM

Показване на мнениетоGAG, в 17 February 2013 - 09:18 PM, написа:

Като каза Bux-matrix - сайтът дава опция на никаквите членове като мен да се ъпгрейднат срещу лична заработка май 4 долара беше. Аз така и така няма как да ги дръпна, та се поъпгрейднах. Сега вместо 4, на ден имам по около 9-10 реклами. Та кликнете на потребителското си име, за да видите заработките си и някъде там е казано какво да направите за ъпгрейд. То така или иначе и да имате пейпал пак не можете да теглите ако нямате ъпгрейд, просто хората не дават :)

Да, това стана отдавна и го писах тогава, някои обърнаха внимание.

#166 Потребителят е офлайн   GAG Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1034
  • Регистрация: 11-May 09
  • Gender:Female
  • Location:VT

Публикувано: 02 March 2013 - 01:35 PM

В neobux има Mini jobs, в ClixSense има Tasks за решаване. За 5 дена в ClixSense имам изкаран 1 долар, от който 5% или 10% отиват в спонсора ни (в зависимост от ъпгрейда му). В neobux за 1 ден имам 32 цента, там е 12% за спонсора ни. Така че от тези задачи (когато ги има) се събират доста добри пари, когато ги правим. Трябва ви английски обаче.
User's Signature

We make a Living by what we get... We make a Life by what we give...

  • (9 Страници) +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни