Dog.bg Форуми : Прикачени файлове и смяна на снимката

Към съдържанието

 
 
 

Напътсвия

Моля, за всяко питане или проблем, създавайте нова ТЕМА, за да може прегледно да се следи всяка нередност с форума. Преди това, погледнете, дали вече няма такава. Ако има, погледнете в нея. Ще сме благодарни, ако за един и същ проблем, не пише всички едновременно. Благодарим.

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Прикачени файлове и смяна на снимката

#1 Потребителят е офлайн   mimi8376 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 107
  • Регистрация: 05-July 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 17 August 2011 - 01:14 PM

1) Прикачайки файлове в ЛС, след като ги изпратих в края на съобщението видях, че се е прикачила снимка, която нито имам в моя компютър, нито съм виждала. Едва ли семейството, което е на снимката, ще се радва да го гледа цял форум!


2) Опитвах да си сменя личната снимка. Изтрих старата, прикачих новата, излиза старата. Единствено в настройките стои новата снимка - в профила ми се вижда старата. Ако изтрия от настройките новата, не се показва нито една от двете. И при следващо качване отново излиза старата.



Едит: току-що 2) се оправи

#2 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 17 August 2011 - 02:29 PM

Показване на мнениетоdog.bg, в 25 May 2010 - 12:13 PM, написа:

Показване на мнениетоAnuk, в 25 May 2010 - 09:52 AM, написа:

пак се прикачват снимки


Възможно. Опита ми да го оправя завърши с проблем в базата данни. Целия проблем идва от това, че снимките от лични съобщения са се прехвърлили в папката, където са всички снимки. Не зная дали идва от това, че в този вариант личните съобщения са като форум, но търся решение на въпроса.

http://forum.dog.bg/...E-%D0%BB%D1%81/

Забележи датата на цитата. Та едва ли някой ще ти обърне внимание, за оправяне не става дума.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни