Dog.bg Форуми : като за начало..

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

като за начало..

#61 Потребителят е офлайн   confidence Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 18-August 11

Публикувано: 26 August 2011 - 03:03 PM

дададада на всички съм ви виновна.. напрегни си очите некъде другаде.. мен ми писна да се занимавам с вас.. нито ще влизам нито ще пиша в този форум повече.. нито има смисъл да си късам нервите с вас нито нищо.. и това,че съм по.млада от вас не означава ,че може да си ме обиждате.. радвам се ,че ви разнообразих иначе така сивото ежедневие.. с моите глупости.. хахаха :af_089: айде много ви здраве на вас и на вашите кученца с паспорти ваксини чипове хубави козини родословие.. и всичко там дет има значение :ae_085:

#62 Потребителят е офлайн   FANFAN Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 313
  • Регистрация: 12-May 11
  • Gender:Male
  • Location:Пазарджик-Пловдив

Публикувано: 26 August 2011 - 03:26 PM

Нямам намерение да влизам в тъп спор,преследвайки някаква истина. Взех страната на детето,и не съжалявам за това. Мога да различа добронамерената ирония от грубите и явни нападки,но на едно 17 г хлапе му е трудничкоКачена снимка А такива нападки,смея да твърдя ,тук имаше,и първоизточника не е confidence. Жалкото е,че хора,които твърдят че имат деца на възрастта на това момиче,се държат като сбирщина от комплексирани суетници,които няма с какво друго да изпъкнат и да се почустват достойни и са си взели по едно куче да им придаде тежест. Ами да,прави сте да благодарите на бога,ако както твърдите,интелектуалното равнище на вашето отроче е толкова високо. Дайте му да прочете,как наричате негова връстничка недорасляче,как ни в клин ни в ръкав намесвате социалния статус,превозното средство на таткото и модните предпочитания на майкатаКачена снимка ,и ми дайте обратна връзка. Съмнявам се момчето да каже"Евала,маме,гордея се с теб". Макар че крушата не пада по далеч от дървото..Но пък във вашият случай нали устанавихме божественна намеса,та знам лиКачена снимка Оставете хлапето на мира най сетне бе,хора! Явно нямате спирачки,а уж такива липсваха при децата. Прояви тогава ти повече разум,confidence,като те не могат, и спри да се връзваш. Ясно е че Трейси ще стане голяма красавица,дреме ти голям ли шпиц ще е,малък ли и дали въобще ще е шпиц. Качвай снимчици от време на време да й се радваме и това е. Толкова е просто и лесно да бъдем добри.Правете го!Качена снимка
User's Signature

Качена снимка

#63 Потребителят е офлайн   parrot_66 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 372
  • Регистрация: 16-June 09
  • Gender:Male

Публикувано: 26 August 2011 - 03:59 PM

FANFAN да разбирам ли че трябва да покрепяме купуването на не родословни животни???Браво ,нека ръкопляскаме на confidence с "шпица" ,на "различната ветеринарка" с 50 кучета от малки породи ,на думите "е*****e в г**а......омаши!!!Мисля да не се кастрират бездомните животни,че нали може да продадем малките за хъски,мопсове...и всякакви елитни породи може и нови да създадем.

#64 Потребителят е офлайн   parrot_66 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 372
  • Регистрация: 16-June 09
  • Gender:Male

Публикувано: 26 August 2011 - 04:16 PM

FANFAN Аз с гордост мога да кажа,че съм син на iveta2.Видях какво е написала майка ми,както и това което написа моята връсничка.Никога не бих си позволил да използвам тези думи в обществен форум!Комплексирани суетници ще наричате вашите родители!Не познавате майка ми,за да говорите по неин адрес.Мисля ,че вие също може да се наречете "недорасляче" при положение ,че подкрепяте confidence.Аз съм на 16. :rc_036:

#65 Потребителят е офлайн   valnata Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 28-January 10
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 26 August 2011 - 04:23 PM

Показване на мнениетоconfidence, в 26 August 2011 - 01:58 PM, написа:

хахахах valnata казваш,че и ти имаш мелез.. а ти беше тази дето иронична ме покани на изложба да вида истински шпиц.. ехх боже.. хора :re_037:


еххх я :ab_041: Аз за разлика от теб знам какво гледам, знам какво представлява истински Пинчер. Усещаш ли разликата,а? :ab_041: поканихте на изложбата за да видиш хубави Шпицове и да осъзнаеш, че не трябва да се купуват кучета от хора като по-различната ветеринарка. Ела и лесно ще откриеш 10-те разлики. Пак казвам гледай си кучето, защото то вина няма. Не е виновно, че са го създали и че пазара кипи, защото хората тук искат нещо еФтинко и марково..

#66 Потребителят е офлайн   FANFAN Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 313
  • Регистрация: 12-May 11
  • Gender:Male
  • Location:Пазарджик-Пловдив

Публикувано: 26 August 2011 - 04:40 PM

Идеята на моето включване бе единственно да подкрепя едно дете,което смятам,че вие обидихте. Относно въпросите за кастрацията,развъждането на неродословни животни и прочее си има теми,в които,ако пожелая,ще си дам мнението .Но агресивният начин,с чиято помощ вие се опитвате да налагате това,в което вярвате,води само до обидени потребители , и напуснали за дълго форума. Върху това предлагам да работите. Подхода е изключително важен,ако желаете да привлечето повече хора за каузата си. А вашият е изначално и коренно сбъркан. Ако от 10 нови потребители един сподели идеите ви,останалите са готови просто да ви теглят една майна,с извинение,а някои и го правят,но това вече опира до етика и възпитание. Parrot_66,вашите крехки 16 г са единственното ви извинение за това,че си позволявате да ме обиждате,с много съм ви батко,занапред ви моля да не го правите. Аз директно не съм нападал и обиждал никой,далеч съм от подобни прояви,показващи единственно безсилие и липса на други аргументиКачена снимка


User's Signature

Качена снимка

#67 Потребителят е офлайн   parrot_66 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 372
  • Регистрация: 16-June 09
  • Gender:Male

Публикувано: 26 August 2011 - 04:53 PM

Да прав сте вие по заобиколен начин нарекохте майка ми комплексиран суетник.Уважаемата confidence влезна във форума пита,казахме и дадохме и да прочете тя отказа и си взе подобието на шпиц.Виждам,че имате хъски-пишете в раздела за хъскита.На confidence и беше показан нейния раздел,но тя е много обидена,за да отвори дори страницата.Лек ден! :rc_036:

#68 Потребителят е офлайн   confidence Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 18-August 11

Публикувано: 26 August 2011 - 06:19 PM

Добър вечер . Първо искам да кажа и да поясня, че аз съм приятеля на confidence аз закупих нашата красива пикла трейси. И така..... аз имам по - голям брат от мене и той беше доста тъп преди около 1 година и 6 месеца си взехме пит булл и той четеше доста тъпи теми каквато е и тази и вярваше на доста прости и ограничени комплексари като вас но все пак той се отказа от кретените като вас и кучето ни стана един от най - красивите пит були в шибаните за мен кретенски форуми и съм сигурен че 80 % от този форум не са това за което се представят. Също така наскоро си взехме Дого пресо канарио може би вие не сте чували за точно тази рядка порода но може да напишете в google.bg и да разберете повече и кучето струва много повече от вашите псевдо породисти кучета.Във вашите доста изкривени мисления и престарели завехнали главици има само комплекси и омраза към по-заможните и успели хора от вас защото съм сигурен , че или никога или доста рядко влизате по нашите молове за да обиждате кой от къде и по какъв начин се обличат другите хора , защото ако бяхте хора на това положение на което претендирате че сте изобщо нямаше да се занимавате с този сайт защото вие щяхте само да си носите кутрето на ляво и на дясно а когато трябваше някой да се погрижи за него това нямаше да сте вие а специално за тази цел нает човек! Не искам да ви обиждам . Но все пак колкото и да не ми се иска няма как да не ви еба майката проста на всички палячовци в тоя прокажен сайт душете кура всичките мизерници тука !!!!!! само без FANFAN щото е истински пич :)

#69 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 26 August 2011 - 07:37 PM

Мод няма ли да заключи тази тема видяхме на кой колко му е умствения багаж и възпитанието ?
Колкото до дого канариото да не започваме и то откъде е купено и има ли родословие именно ,защото породата е не толкова често срещана.И тук въпроса е не в това дали кучето е красиво или-всяко куче е красиво по свой си начин.В клубните форуми въпроса опира до РОДОСЛОВИЕ така,че няма място за сръдни и обиди когато става въпрос за това.
Дано проумеете какво се опитваме да Ви кажем тук :ba_025:
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#70 Потребителят е офлайн   Цвети Милева Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 272
  • Регистрация: 02-October 09
  • Gender:Female
  • Location:Асеновград
  • Skype:

Публикувано: 26 August 2011 - 07:42 PM

Господи, ама вие сте болни главиКачена снимка Качена снимка Качена снимка .
Първо:
Не знам дали сте си взели пит и кой ви го е оценил като "най-красив", дали сте си взели дого канарио и още сур бюлюк кучета, обаче знам, че момичето пишеше неграмотно, а вие 100 пъти повече.То няма пунктуация, то няма смислено изречение...А многоточието се слага в случаи, когато имаш какво още да кажеш!
Второ:
Колкото и пари да имаш, винаги има някой с ПОВЕЧЕ.Така че, моля, не се хвалете толкова.Не това е най-важното, за да се сдобиеш с куче от която и да е порода.Пък и в живота не това е НАЙ.
Трето:
Човек си взима куче, за да се грижи за него, а не за да го разнася чат-пат из МОЛ-а под мишница или в чантичка(за да се изфука) и после да го остави на грижите на някой "специален човек".Това е пълен абсурд!
Четвърто:
Псевдо породисти кучета?Кое куче визирате?Кучето или е малък шпиц или е псевдо породисто(цитирам тази порода, защото в този подфорум дискутираме).Това се разбира най- вече от ....?Вие кажете кое!
И последно....псувате ужасно.И вие и гаджето ви, а с това, предполагам нищо не постигате.

И така, темата "като за начало" според мен е В КРАЯ и най-добре да се заключи, защото освен с псувни, не виждам с какво друго може да обогати нечии знанияКачена снимка
User's Signature

Kleinspitz kennel
●THE SMALL STEP●
www.thesmallstep.com

#71 Потребителят е офлайн   valnata Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 28-January 10
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 26 August 2011 - 08:50 PM

Ейй те и двамата на един акъл били.. Иначе знаят какво е МОЛ.. Браво! Един ден и вас ще пуснат! :ba_025:

Ти имаш толкова Пит-Б-улл колкото и малАк Шпиц.. Разбра ли мойто момченце?! Съмнява ме, че ще разбереш :ab_041: И това ми били милите деца, които ние така жестоко обидихме като им казахме, че кучето, което им набутаха не е Шпиц. Милите ми те, душички мамини.. :mg_062:

Ако "Дого пресо канарио-то" е като "шпица" хич не трябва да споменаваш на полянката какво са ти продали, че много ще ти смеят. :wb_052: И двамата оня горе ви е събрал толкова ограничени(прости), че няма накъде повече. :ab_041:

И утре да не се регистрираш пак и да питаш "що толко високо тва куче". :ea_103:

#72 Потребителят е офлайн   confidence Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 18-August 11

Публикувано: 26 August 2011 - 08:55 PM

Охх добре , че всички сте учители по Български език и Литература страшни разбирачи сте палячовцииииии !!!!!

#73 Потребителят е офлайн   parrot_66 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 372
  • Регистрация: 16-June 09
  • Gender:Male

Публикувано: 26 August 2011 - 08:57 PM

Показване на мнениетоЦвети Милева, в 26 August 2011 - 07:42 PM, написа:

Господи, ама вие сте болни главиКачена снимка Качена снимка Качена снимка .
Първо:
Не знам дали сте си взели пит и кой ви го е оценил като "най-красив", дали сте си взели дого канарио и още сур бюлюк кучета, обаче знам, че момичето пишеше неграмотно, а вие 100 пъти повече.То няма пунктуация, то няма смислено изречение...А многоточието се слага в случаи, когато имаш какво още да кажеш!
Второ:
Колкото и пари да имаш, винаги има някой с ПОВЕЧЕ.Така че, моля, не се хвалете толкова.Не това е най-важното, за да се сдобиеш с куче от която и да е порода.Пък и в живота не това е НАЙ.
Трето:
Човек си взима куче, за да се грижи за него, а не за да го разнася чат-пат из МОЛ-а под мишница или в чантичка(за да се изфука) и после да го остави на грижите на някой "специален човек".Това е пълен абсурд!
Четвърто:
Псевдо породисти кучета?Кое куче визирате?Кучето или е малък шпиц или е псевдо породисто(цитирам тази порода, защото в този подфорум дискутираме).Това се разбира най- вече от ....?Вие кажете кое!
И последно....псувате ужасно.И вие и гаджето ви, а с това, предполагам нищо не постигате.

И така, темата "като за начало" според мен е В КРАЯ и най-добре да се заключи, защото освен с псувни, не виждам с какво друго може да обогати нечии знанияКачена снимка

Те милите са се с извинение осрали от злоба. :ab_041: А пък това ,че са ограничени умствено всички го видяха.Кои са "вашите" молове?Филмирате се нещо,няма лошо,само дето прецаканите сте вие!Много сме трогнати от псувните,смешни сте меко казано. :ba_025:

#74 Потребителят е офлайн   confidence Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 18-August 11

Публикувано: 26 August 2011 - 08:57 PM

Охххх лелката с мелеза между пинчер и немска овчарка ли се намесва моля те замълчи :)))

#75 Потребителят е офлайн   parrot_66 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 372
  • Регистрация: 16-June 09
  • Gender:Male

Публикувано: 26 August 2011 - 09:00 PM

Показване на мнениетоconfidence, в 26 August 2011 - 08:57 PM, написа:

Охххх лелката с мелеза между пинчер и немска овчарка ли се намесва моля те замълчи :)))

Продължаваш с ограничените отговори,като не може да кажеш нещо смислено по-добре замълчи. :ba_025:

#76 Потребителят е офлайн   Lenard Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 197
  • Регистрация: 22-July 10
  • Gender:Female

Публикувано: 26 August 2011 - 09:03 PM

confidence
През ден някой като теб/вас... досадно е :zz_020:

#77 Потребителят е офлайн   valnata Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 28-January 10
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 26 August 2011 - 09:11 PM

Показване на мнениетоconfidence, в 26 August 2011 - 08:57 PM, написа:

Охххх лелката с мелеза между пинчер и немска овчарка ли се намесва моля те замълчи :)))


Ти 'лелката" не я мисли. Тя не купува мелези. Тя знае какво гледа в момента и какво ще гледа. Има достатъчно акъл, за разлика от тебе. Ти му мисли, че те набутаха жестоко и нямаш акъл да се усетиш. Че не ви е за първи път. Веднъж с "питбула", после с "канарио" и накрая с "малък шпиц".. Казах ти аз, че цял живот едни по-различни хора ще те "клатят" :ab_041:
Сега иди да научите с приятелчето някоя нова псувня и ела пак да излееш мъката. :re_037:

Трудно ще преживееш, че ти продадоха едно бездомно кученце. Аз да ти кажа съжалявам кученцето, защото при толкова прости стопани не го очаква нищо добро. Дано остане дребно, иначе 100% ще го захвърлите :zz_020:

И да знаеш, че развъдниците не продават кучета на Идиоти като вас.. Така че Вие никога няма да имате Истинско породисто куче. :ab_041:

Дано някой ден видиш куче от породата, която харесваш и да имаш късмет да посетиш голям град с МОЛ :ab_041:

#78 Потребителят е офлайн   seska Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3952
  • Регистрация: 27-September 04
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 26 August 2011 - 09:13 PM

Модератор: Заключвам темата, смятам я за изчерпана, кой каквото разбрал - разбрал, който не иска да разбере, то по-зле за него. Във форума на малкият шпиц никога не имало скандали до сега, потресена съм от простотията, ако някой иска да дискутира нещо полезно и смислено да заповяда, а който не иска, както вече казах, не е добре дошъл!
User's Signature

Kennel "Foxy nose" - kleinspitz & pomeranian
http://www.foxynose.com/

  • (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни