Dog.bg Форуми : Проблем с ЛС

Към съдържанието

 
 
 

Напътсвия

Моля, за всяко питане или проблем, създавайте нова ТЕМА, за да може прегледно да се следи всяка нередност с форума. Преди това, погледнете, дали вече няма такава. Ако има, погледнете в нея. Ще сме благодарни, ако за един и същ проблем, не пише всички едновременно. Благодарим.

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Проблем с ЛС

#21 Потребителят е офлайн   grigo009 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1036
  • Регистрация: 28-August 08
  • Gender:Female
  • Location:Italia

Публикувано: 17 September 2012 - 12:53 PM

Maggi...Аз също имам този проблем от дооооста време, но пък неволята нали учи и без да искам намерих бърз начин да влизам в лични, щото пък за известно време въобще не успявах.
Влизаш си в профила, цъкваш на първия приятел , който ти е в списъка или ти попадне пред погледа, после цъкаш на изпрати съобщение и ...ти се показват основните лични(т.е входящи, изходящи и т.н)...и така.Поне при мен действа и няма проблем.
В началото си мислех, че проблемът е при мен нещо и в моя телевизор(щото го смених), ама щом и други споделиха...поуспокоих се :smile:
Хубав ден от мен.
User's Signature

Успелият е винаги част от разрешението.
Губещият е винаги част от проблема.

Успелият сравнява постиженията с целите си.
Губещият сравнява постиженията си, с тези на другите.

#22 Потребителят е офлайн   Maggi Икона

  • супа за душата
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 917
  • Регистрация: 19-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Skype:

Публикувано: 17 September 2012 - 04:31 PM

Показване на мнениетоgrigo009, в 17 September 2012 - 12:53 PM, написа:

Maggi...Аз също имам този проблем от дооооста време, но пък неволята нали учи и без да искам намерих бърз начин да влизам в лични, щото пък за известно време въобще не успявах.
Влизаш си в профила, цъкваш на първия приятел , който ти е в списъка или ти попадне пред погледа, после цъкаш на изпрати съобщение и ...ти се показват основните лични(т.е входящи, изходящи и т.н)...и така.Поне при мен действа и няма проблем.
В началото си мислех, че проблемът е при мен нещо и в моя телевизор(щото го смених), ама щом и други споделиха...поуспокоих се :smile:
Хубав ден от мен.

grigo009, тенкс за идеята и помощта, но при мен горният вариант не сработи.
Пробвах с шифт + рефреш и някакси временно успях да влезна в съобщения /като ми се отвори паралелно нов прозорец пак с моя акаунт директно в съобщенията/.
Ама това не е решение, де.
Така че, ще се надявам скоро админ да вземе да оправи и този проблем, че станахме на маймуни :eg_033:
User's Signature

Качена снимка

Отделете малко време и вижте защо държим на кастрацията

#23 Потребителят е офлайн   grigo009 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1036
  • Регистрация: 28-August 08
  • Gender:Female
  • Location:Italia

Публикувано: 17 September 2012 - 04:50 PM

Аз имах в предвид да цъкнеш на профил на приятел(все едно ще го разглеждаш), после когато си там да цъкнеш на изпрати съобщение(на него приятеля)...и би трябвало да ти се появи там отстрани вляво ...входящи, изходящи или както там си ги нарекла(щото мисля имаше преди време някакъв проблем, не помня вече, ама май си ги наричахме както ни е кеф) :ba_025:

п.п.Аз се опитах да ти помогна, доколкото мога естествено до включване на администратор, който да вземе отношение по въпроса.И на мен ми е малко по така да влизам по този начин, ама вече свикнах и не ми прави впечатление.Е, вярно , че не е като да влизам всеки ден.
Дано наистина някой вземе отношение и оправи този проблем. :ae_085:

п.п.2.Maggi извини ме, но принципно хич не разбрах какво ми каза с това за шифт и т.н :bm_008: .Ако е било еднакво, с това което аз ти споделих, просто имах желание да ти споделя как съм си разрешила един проблем.Няма значение, важното е да се оправи. :ae_085:
User's Signature

Успелият е винаги част от разрешението.
Губещият е винаги част от проблема.

Успелият сравнява постиженията с целите си.
Губещият сравнява постиженията си, с тези на другите.

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни