Dog.bg Форуми : Фантастичната четворка, Светкавицата и Сребърния сърфист

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Фантастичната четворка, Светкавицата и Сребърния сърфист пет котета герои

#1 Потребителят е офлайн   Chupacabra Икона

  • animal lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1343
  • Регистрация: 24-July 07
  • Gender:Not Telling
  • Location:свят

Публикувано: 22 August 2011 - 05:55 PM

Е, дойде време да ви представя и тези шест диванета :)
Пет от тях живеят при местната коткарка-събирачка и са от котилото на
Ари, а шестото се появи случайно пред блока днес. Имам съмнения, че е братче на котето от тази тема, тъй като доста си приличат.
Всички малчугани са на възраст около 3-4 месеца. Фантастичната четворка и Светкавицата живеят навън и ежедневно са гонени от уличните кучета в района. Често сваляме по някое от близките дървета. Много са страхливи и затова не успях да ги снимам добре, но се надявам и от тези снимките да се убедите колко са чаровни :).

Първа е Невидимата или Сюзън :) От снимките ще ви стане ясно, че името й си идва съвсем на място х)).
Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка

Котето Факла или Джони :) Неговото име си пасна идеално с цвета на козинката му и лудото пламъче в погледа му х))).
Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка

Нещото
или Бен :) Това коте е много трудно да бъде снимано. Както виждате на снимките по-скоро може да се каже, че на тях има "нещо" отколкото коте х)).
Прикачена снимкаПрикачена снимка

г-н Фантастичен или Рийд :) Няма как да не го нарека фантастичен х)). Преди 2 седмици имаше ужасно налудничев вид, даже си мислех, че нещо му има. Сега е налял и се е превърнал в доста смело котараче х)).
Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка


Светкавицата или Бари :) Защо Светкавицата ли? Защото се придвижва точно като такава х)).
Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка

И най-накрая, но не последен по красота Сребърния сърфист или Норин :) Той е настанен в едно мазе, явно е гледан от хора, защото е все търси човешка ласка и внимание, а и доста бързо се ориентира към импровизираните легло и тоалетна.

Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка


Е, оставям на вас тежката задача да изкажете мнение и да стискате палци бързо да им намерим в приемен или постоянен дом х)).

#2 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 22 August 2011 - 06:16 PM

Не схващам откъде накъде триеш редакциите ми в твоето мнение, подписани като мод.
Това не са лс, това са забележки, валидни за всички и даващи насоки и на другите потребители.
Та моята беше - моля, не пиши с червено, това е цвета за редакции на модовете (нещо, споменавано в редакциите ми като мод, в мненията на други потребители). Също така прочети правилата за подписите и коригирай твоя - от към цвят и размер.
Щом ти харесва темата да е омазана с този ненужен пост - ок.
И моля, не ме засипвай с лс-та относно този пост.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#3 Потребителят е офлайн   Chupacabra Икона

  • animal lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1343
  • Регистрация: 24-July 07
  • Gender:Not Telling
  • Location:свят

Публикувано: 22 August 2011 - 06:26 PM

Благодаря ти, bushkata, че за пореден път прояви нрава си и нацапа моя тема х)). Нямаш грешка.

1.
До тази минута се занимавах с поста си, не съм трила нищо, което е написано от теб, тъй като не съм видяла такова.
2. Подписът ми е такъв от повече от половин година и е съобразен с параметрите, които системата позволява. Не смятам, че мястото да го обсъждаме е точно тук, но ти така обичаш да правиш, нали?
3. Няма как да ти изпратя молба за сменяне на заглавието на темата, ако не ти изпратя ЛС. Ако системата ти изпраща ново съобщение всеки път, а не го пуска в целия набор от съобщения, които си разменяме с теб, аз няма как да го знам, нали се сещаш ?

Така че те моля да не ми държиш такъв тон, а да се замислиш че ние с теб сме двама души, които стоят на два различни компютъра и ползваме система, която както всяка друга дава бъгове.


Надявам се останалите потребители да игнорират тези два поста и да съсредоточат вниманието си върху малчуганите :).

#4 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 22 August 2011 - 06:33 PM

1. Изтри две мои редакции. Ако не ги беше трила - щеше да има само два реда в твоя пост.
2. Подписът ти не е по правилата - прочети ги отново. Това, че админ не си върши работата е друг въпрос.
3.Нямах предвид лс за нужни поправки, а вечните лс-та, които се започват щом бъдеш принудена да спазваш правилата, за които другите не протестират.
4. Нямам особено желание да омазвам ничия тема, но се наложи. Очевидно.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#5 Потребителят е офлайн   Chupacabra Икона

  • animal lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1343
  • Регистрация: 24-July 07
  • Gender:Not Telling
  • Location:свят

Публикувано: 22 August 2011 - 06:42 PM

1. Аз не съм натискала бутона "backspace" на нищо, което не е написано от мен.
2. Не ме изкарвай вечният протестиращ, смятам че именно на ЛС с теб сме стигали до разговори доста над нивото на този, който водим тук. Това, че аз си позволявам да коментирам някои не добре измислени правила, а останалите си мълчат и свеждат виновно глава е друг въпрос.

Погледни се отстрани, понякога и ти правиш грешки. Жалко, че няма модератор, който да ти го напомня.


#6 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 22 August 2011 - 06:44 PM

Ще се радвам да ми се казва, когато греша.
Ще се радвам да оправиш подписа си, който дразни с големината си, цветовете, шрифтовете, картинките и не отговаря на правилата (не ти ли прави впечатление, че няма други такива подписи?).
Тия простотии ще ги махна малко по-късно.
п.п. Има раздел за проблеми с форума - там можеш да пишеш на воля, ако мислиш, че моите действия имат нужда от надзор и корекция.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#7 Потребителят е офлайн   Chupacabra Икона

  • animal lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1343
  • Регистрация: 24-July 07
  • Gender:Not Telling
  • Location:свят

Публикувано: 22 August 2011 - 06:47 PM

Не, bushkata, не ги махай. Нека стоят, нали така е по правилата ? Аз нямам желание да те натопавям пред главния админ, не взимам този форум толкова насериозно. Смятам, че с теб можем да разговаряме като големи хора и да стигнем до консенсус, стига ти да го пожелаеш.
Подписа си ще променя, след като погледна "правилата". Сега нямам време за това.

#8 Потребителят е офлайн   netware5 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 540
  • Регистрация: 19-May 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 23 August 2011 - 11:00 AM

Показване на мнениетоChupacabra, в 22 August 2011 - 06:47 PM, написа:

Не, bushkata, не ги махай. Нека стоят, нали така е по правилата ? Аз нямам желание да те натопавям пред главния админ, не взимам този форум толкова насериозно. Смятам, че с теб можем да разговаряме като големи хора и да стигнем до консенсус, стига ти да го пожелаеш.
Подписа си ще променя, след като погледна "правилата". Сега нямам време за това.


Какво значи "нямам време"? Точно 5 минути ми отне да проверя какви са правилата за подписите и да видя, че твоят е в явно нарушение. При това го правя за първи път (проверката на правилата за подписи), тъй като не ползвам подпис и никога не съм се интересувал от това. Но затова пък мога да споделя впечатленията си като читател на твоите постове - ами дразнещо е да четеш мнения, в които по-голямата част е подпис. Дразнещо и изморително, и затруднява възприемането на написаното.
User's Signature

Качена снимка

#9 Потребителят е офлайн   DDG Икона

  • Попътен вятър
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1959
  • Регистрация: 10-January 11
  • Gender:Female
  • Location:София, с. Кладница

Публикувано: 23 August 2011 - 11:08 AM

Бе влизам аз да видя какво става с котетата, че толкова много наведнъж трудно се задомяват, пък то темата не била за котета, ами за подписи, шрифтове, правила и т.н.
Та нещо по основния въпрос? :beer:
User's Signature

I can't stop the war, shelter homeless, feed the poor
Can't walk on water, I can't save your sons and daughters
I can't change the world and make things fair
The least that I can do is Care.

#10 Потребителят е офлайн   MechoPuh Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 8341
  • Регистрация: 30-March 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 23 August 2011 - 11:16 AM

Показване на мнениетоDDG, в 23 August 2011 - 09:08 AM, написа:

Та нещо по основния въпрос? :beer:


Амиии ... Бен е момиче :ab_041:.

#11 Потребителят е офлайн   Chupacabra Икона

  • animal lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1343
  • Регистрация: 24-July 07
  • Gender:Not Telling
  • Location:свят

Публикувано: 23 August 2011 - 11:25 AM

netware5, а по темата имаш ли нещо да кажеш ? Щото, нали.. все пак :) Ако благоволиш, де..

DDG
, по основния въпрос нищо засега. Благодаря, че питаш. Сребърния сърфист днес е бил на разходка в парка, доста се е шашнал от средата, което затвърждава наблюденията ми, че явно е живял в домашна обстановка.
Да не говорим, че като го оставяме в мазето самичък се започва едно мяукане.. Нещо от сорта на "мяу! мяу! мяу! МЯУ! мяу! ...... мяу! мяу! мяу!..... мяу! МЯУ! мяу! мяу!.... мяу!..... мяу"

MechoPuh, ъъъъъ.. защото е трицветно ли ?? Жената, която ги гледа твърди, че само 1 от тях е момиче. Пък Нещото е най-страхливо от всичките, съмнявам се да успея да проверя.

#12 Потребителят е офлайн   Chupacabra Икона

  • animal lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1343
  • Регистрация: 24-July 07
  • Gender:Not Telling
  • Location:свят

Публикувано: 25 August 2011 - 11:56 AM

Добрата новина е, че имаме кандидат-осиновител за Сребърния :)))
Момичето е от Благоевград и мислим лично да заведем котьо до там при първа възможност. Предполагам, че с клетка в автобуса няма да е сложно :).
Невидимата също я поискаха, но за подарък, така че търсенето на дом за нея продължава.




#13 Потребителят е офлайн   parrot_66 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 372
  • Регистрация: 16-June 09
  • Gender:Male

Публикувано: 25 August 2011 - 04:27 PM

Показване на мнениетоMechoPuh, в 23 August 2011 - 11:16 AM, написа:

Показване на мнениетоDDG, в 23 August 2011 - 09:08 AM, написа:

Та нещо по основния въпрос? :beer:


Амиии ... Бен е момиче :ab_041:.

Този отговор оправи настроението на темата. :ab_041: Аз лично се усмихнах...

#14 Потребителят е офлайн   DDG Икона

  • Попътен вятър
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1959
  • Регистрация: 10-January 11
  • Gender:Female
  • Location:София, с. Кладница

Публикувано: 25 August 2011 - 04:29 PM

Показване на мнениетоparrot_66, в 25 August 2011 - 04:27 PM, написа:

Този отговор оправи настроението на темата. :ab_041: Аз лично се усмихнах...


Да бе, нещо накуцо тръгна тази тема, ама дано с това да се свършат кутсузите на котанчетата. Ето на, едното вече си имало кандидати. Ха дано повлече крак, пък да разведри още малко темата:-)
User's Signature

I can't stop the war, shelter homeless, feed the poor
Can't walk on water, I can't save your sons and daughters
I can't change the world and make things fair
The least that I can do is Care.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни