Dog.bg Форуми : Есенна срещичка...

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Есенна срещичка... предложения

#1 Потребителят е офлайн   KARRINA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 70
  • Регистрация: 02-December 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 25 August 2011 - 11:46 AM

Здравейте приятели!От доста време в главата ми се върти тази,(за някой може би налудничева)идея.Чета редовно за срещи на другите породи и помислих защо пък и ние да не направим нещо подобно.Тъй като през септември се събират доста почивни дни ще е бъде подходящо според мен.Не знам колко сме в София,но не е и задължително да е тук.Хубаво е да могат да дойдат и маламутковци от други градове и селца.Дали е възможно да организираме и ние подобно мероприятие?Много ще се радвам да чуя и вашите коментари по темата .Мисля,че една такава срещичка,поне на мен би ми доставила страхотна емоция и красиви гледки за дълго време....е поне до следващата.Поздрави на всички от мен и Норд! :beer:
User's Signature

Ами това са те - силата на Севера,нежноста на Северното сияние,блясъкът на снега,гласът на тишината,топлината на привързаността,достойнството на водача и нашата голяма любов-Аляският маламут  !

#2 Потребителят е офлайн   milenskiii Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 56
  • Регистрация: 19-December 10
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив, Варна

Публикувано: 25 August 2011 - 02:08 PM

Аз съм много навитак да врътнем една хайка някъде из балкана да поизгоним от гората всички диви зверове Качена снимка
User's Signature

Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   isi_ar4i Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 961
  • Регистрация: 27-August 10
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:кучето ми, планинатаааа, ски, фотография, филми.......

Публикувано: 25 August 2011 - 02:11 PM

мнг хубаво предложение, макар за нас да е трудно, впредвид характера на Арчи, но нищо не пречи да опитаме :)
За тогава обаче аз вече правя планове за някоя хижа в Рила или Стара планина и няма да сме в Сф, освен ако времето не е хипер лошо. Ако пък се случи, че и срещата се организира някъде по планината, супер :)
User's Signature

Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   KARRINA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 70
  • Регистрация: 02-December 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 25 August 2011 - 02:22 PM

Иси, щом е играл с Фини,значи и с Норди няма да има проблеми.Мама живее в Троян и често сме там,така че Стара планина е добра идея,тъкмо е на средата и е удобно от всички краища на страната.Въпроса е къде....?Иначе с вас може да се видим и в София,ще ни бъде приятно:mg_062:

П.С Защо ли си мисля одавна,че кучетата ни може да се окажат роднини?
User's Signature

Ами това са те - силата на Севера,нежноста на Северното сияние,блясъкът на снега,гласът на тишината,топлината на привързаността,достойнството на водача и нашата голяма любов-Аляският маламут  !

#5 Потребителят е офлайн   isi_ar4i Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 961
  • Регистрация: 27-August 10
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:кучето ми, планинатаааа, ски, фотография, филми.......

Публикувано: 25 August 2011 - 06:18 PM

ми може ли ? Арчи е взет от улицата и не знаем нищо за него, така че.......
Но аз мнг искам да разбера нещо за него, защо е с такъв характер и защо е бил изоставен!!!!!!!!!! Преди година ме беше страх да пиша откъде е взет, за да не се появят собствениците и да ни го вземат, но вече съм обедена, че тези хора не го искат и не са се грижили за него......те дори не го потърсиха......а и знам, че ние сме хората за Арчи
User's Signature

Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   pch Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9
  • Регистрация: 06-April 10
  • Gender:Male
  • Location:Троян

Публикувано: 30 August 2011 - 07:36 PM

Здравейте, за около Троян съм с 2 ръце по обективни причини, малко ме притеснява събирането на мъжки маламути на едно място, пробвал съм с Арес и брат му Урс, но още на втората среща се отказах.Но с удоволствие бих пробвал макар и на повод :)

#7 Потребителят е офлайн   dimy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 496
  • Регистрация: 18-November 07
  • Gender:Male
  • Location:Самоков
  • Skype:

Публикувано: 30 August 2011 - 07:53 PM

И аз съм пас с Алекс , ще стане голям бой , и няма да ни текне срещата . ако са вързани ще ни надуят главите
User's Signature

Качена снимка

#8 Потребителят е офлайн   Diamond Mark Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 32
  • Регистрация: 26-August 10
  • Gender:Female

Публикувано: 30 August 2011 - 11:53 PM

И Марк изобщо не е толерантен с мъжките особено ако около него има женски... но ако се съберем много може и да опитаме да наминем за малко :)

#9 Потребителят е офлайн   KARRINA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 70
  • Регистрация: 02-December 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 31 August 2011 - 08:05 AM

Показване на мнениетоpch, в 30 August 2011 - 05:36 PM, написа:

Здравейте, за около Троян съм с 2 ръце по обективни причини, малко ме притеснява събирането на мъжки маламути на едно място, пробвал съм с Арес и брат му Урс, но още на втората среща се отказах.Но с удоволствие бих пробвал макар и на повод :)

Много се радвам,че сте писали тук!Арес и Урс са братя на нашия Норди.Иначе аз също се притеснявам от среща на мъжки маламути,защото Норд е хапан като по-малък от мъжко куче,но все се надявам на неутрален терен да не са толкова крайни нещата.

Pch,вие сте собственика на единствения черно-бял маламут от кучилото,нали?Поздрави!
User's Signature

Ами това са те - силата на Севера,нежноста на Северното сияние,блясъкът на снега,гласът на тишината,топлината на привързаността,достойнството на водача и нашата голяма любов-Аляският маламут  !

#10 Потребителят е офлайн   pch Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9
  • Регистрация: 06-April 10
  • Gender:Male
  • Location:Троян

Публикувано: 01 September 2011 - 07:36 PM

Точно така, дори мисля, че са се срещали с Норд само, че го е водил вуйчо ми.Арес също беше нахапан като беше на 6 месеца, макар че след това съм го извеждал с мъжка и женска средноазиатска овчарка и бяха проблемни първите 15 мин. докато моето хайванче не разбра, че не е в категорията на другите две кучета.Както и да е, ще се радвам да се видим макар и за малко :)

#11 Потребителят е офлайн   Vanya Karzhilova Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 213
  • Регистрация: 30-September 10

Публикувано: 07 September 2011 - 08:18 PM

пишете ни и нас за срещата. ще бъде страхотно.

#12 Потребителят е офлайн   magiart1 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 127
  • Регистрация: 03-January 10
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 12 September 2011 - 01:36 AM

Ами пишете и нас,къде кога,и на нас ни е любопитна срещата с глутница вълци:smile:до сега не сме се срещали с никого,играли сме с всякакви др животинки ,но не и с от нашите,така че сме навити
User's Signature

Качена снимка

#13 Потребителят е офлайн   isi_ar4i Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 961
  • Регистрация: 27-August 10
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:кучето ми, планинатаааа, ски, фотография, филми.......

Публикувано: 15 September 2011 - 07:24 PM

Здраейте,
Засега нашите планове се да посетим х.Дерменка от Беклемето на 22,09. Не знам дали е подходящо там за среща. Принципно Арчи едва ли ще го пуснем да тича свободно, след като прочетох за конете в района.........Но пък ако някой желае, нека се присъедини. Една разходка от 3 часа ще се отрази добре на взаимоотношенията на маламутите.
User's Signature

Качена снимка

#14 Потребителят е офлайн   magiart1 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 127
  • Регистрация: 03-January 10
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 17 September 2011 - 09:22 PM

Показване на мнениетоisi_ar4i, в 15 September 2011 - 07:24 PM, написа:

Здраейте,
Засега нашите планове се да посетим х.Дерменка от Беклемето на 22,09. Не знам дали е подходящо там за среща. Принципно Арчи едва ли ще го пуснем да тича свободно, след като прочетох за конете в района.........Но пък ако някой желае, нека се присъедини. Една разходка от 3 часа ще се отрази добре на взаимоотношенията на маламутите.


Ами ние сме навити,но знаете ли до къде можем да стигнем с кола,че май бил кофти пътя,а дали има вариант примерно да се срещнем някъде по пътя и от там да се водим заедно че ние незнаем как да стигнем,е сигурно ще се оправим но май ще е по добре да сме заедно ,примерно да кажете толкова часа да бъдем около Троян някъде и от там нататък заедно,:re_037:и с това което си направих не можах да го направя да се показва,има го в профила но не излиза след отговорите:dry:
User's Signature

Качена снимка

#15 Потребителят е офлайн   magiart1 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 127
  • Регистрация: 03-January 10
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 17 September 2011 - 09:32 PM

My link дано не вали
User's Signature

Качена снимка

#16 Потребителят е офлайн   magiart1 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 127
  • Регистрация: 03-January 10
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 17 September 2011 - 09:34 PM

My linkКачена снимка<a href="http://www.minidog.info">
User's Signature

Качена снимка

#17 Потребителят е офлайн   isi_ar4i Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 961
  • Регистрация: 27-August 10
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:кучето ми, планинатаааа, ски, фотография, филми.......

Публикувано: 19 September 2011 - 07:18 PM

Да дам пояснения, за тези, които решат да се присъединят към нашия преход Беклемето-х.Дерменка. Изходната точка е Беклемето, паметника, хващате пътя Троян-Кърнаре. Беклемето е на почти посредата. Ето малко инфо за хижата и тук. Ние сме група от 15 човека и сме си запазили вече места за 22,09(четвъртък) . Питах за кучето и с радост ми казаха, че "ние сме приятели на домашните любимци". Разбира се ние сме мнг народ, познати и няма да има проблеми кучето да спи в стаята. Стаите са по 8,10, 14 човека, така че ако се паднете с непознати, има риск да не пожелаят куче в стаята, разбираемо. Освен това ние все още се замисляме за палатка, за да не притесняваме компанията, но като гледам времето, в най-добрия случай само ще я мъкнем :). Освен туристическа част има и хотелска част с по 2, 3 легла, съответно 45лв, 60лв. Туристическата е 12лв. Със сигурност трябва да си запазите места, не тръгвайте без подсигурено спане, че......
И така сега за пътя. Ние не сме ходили, но е лек, понеже е само по билото. Като време е 3 часа, дори може с джип да се мине част, ако не и целия път. Но няма нищо по-прекрасно да ходиш по равното и да се любуваш на Балкана :). Уговорката ни с бандата е да тръгнат от Сф към 8 (което означава 8,30 часа). Ние ще тръгнем засега от гр.Тетевен и ще минем през Троян. Групата от Сф май ще минат през Кърнаре ( от другта част на прохода, южната). И ние съответно трябва да си сметнем времето, да се срещнем с тях на Беклемето. Мисля че към 10 часа ще е срещата, знам ли. Пътеката е маркирана, така че едва ли ще се загубим, а и предполагам ще има наплив от народ.
Това е засега, хайде ако някой се навие, нека пише :)
User's Signature

Качена снимка

#18 Потребителят е офлайн   magiart1 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 127
  • Регистрация: 03-January 10
  • Gender:Female
  • Location:Русе

Публикувано: 25 September 2011 - 07:39 PM

Здравейте,мн жалко че ние не успяхме да дойдем а така ни се искаше да се видим,я разкажете как мина всичко ,снимки има ли
User's Signature

Качена снимка

#19 Потребителят е офлайн   Vitaneli Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 25
  • Регистрация: 10-September 12
  • Gender:Male
  • Location:Павликени
  • Skype:

Публикувано: 17 February 2013 - 09:43 AM

Като гледам последният пост е преди повече от година!?Не е ли време за една среща и обмяна на опит?Моя Норд е на два и половина месеца.Ще ми се отрази добре на мен,а надявам се и на него среща и запознанство с други маламути.Тези които са го правили да кажат как може да се организира това.А за хората от София ще е лесно да си определим един ден от седмицата най-добре почивен и да се срещаме някъде,пък който дойде.....
User's Signature

the dog died

#20 Потребителят е офлайн   Atila_Black_Mist Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9
  • Регистрация: 17-February 13

Публикувано: 17 February 2013 - 11:24 AM

Аз от вчера съм регистриран във форума, обаче тази идея за среща ми звучи много добре. Ние също сме в София с моя маламут Атила, които въобще не е агресивен. От малък е свикнат да си играе с други кучета, било то мъжки и женски и няма никакви проблеми. :) Ще следя форума, ако има повече заинтересовани. :)

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни