Dog.bg Форуми : Английски булдог - говорилня

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (147 Страници) +
  • « Първа
  • 144
  • 145
  • 146
  • 147
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Английски булдог - говорилня

#2901 Потребителят е офлайн   mihaela_mi Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 30-June 11

Публикувано: 18 February 2012 - 10:14 AM

.......още малко снимки от партито на DON VITO GENOVESE :zz_227:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#2902 Потребителят е офлайн   LucaB Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 356
  • Регистрация: 24-December 09
  • Gender:Female
  • Location:VELINGRAD

Публикувано: 27 February 2012 - 12:17 PM

Показване на мнениетоmihaela_mi, в 18 February 2012 - 10:14 AM, написа:

.......още малко снимки от партито на DON VITO GENOVESE :zz_227:


Прекрасен е станал Desire For Touch DON VITO GENOVESE! Да ви е жив и здрав, и много-много радости с него! :ae_085:
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА АНГЛИЙСКИ БУЛДОГ И АМЕРИКАНСКИ СТАФОРДШИР ТЕРИЕР www.desirefortouch.com
FACEBOOK

#2903 Guest_Vegi_*

  • Група: Гости

Публикувано: 09 March 2012 - 08:30 PM

купувам английско булдочи до 800 лв. обещавам че ще си го гледам с много любов като едно бебе
Gsm; 089 58 42 444

#2904 Guest_evita_*

  • Група: Гости

Публикувано: 12 March 2012 - 05:09 PM

mnogo iskam da znam dali o6te ima nqkade v sofia sedmi4ni sre6ti na angliiski buldoci

#2905 Потребителят е офлайн   Venkova Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 25-March 12

Публикувано: 25 March 2012 - 02:51 PM

Здравейте на всички които четат този форум. Влизала сам често тук защото това е породата от която се интересувам, и исках да бъда запозната със възможно най-много преди да се реша да си взема кученце. Ето и защо пиша сега тук. Бях излагана и то не от кой да е а от г-н Иван Иванов ( StyleBulet ). След месеци кореспонденция, след телефонни разговори ние избрахме нашето кученце, малко женско булдоче. Първото писмо което получих от него беше на 09.02. 2012 към тази дата кучето беше на 46 дена. Видяхме животното, харесахме го, съгласихме се с цената, приехме препоръките му във всяко едно отношение, защото той е лицето на този клуб все пак. На кучето трябваше да му бъде поставена ваксина против бяс на 23.03.2012 и ние да го вземем след това. Това бяха финалните ни уговорки, и така допреди 10 дена, когато реших да се свържа отново с господина за да доуточним подробностите. Не отговаря на писмата ми не вдига телефона си. Пиша това не само защото сам безкрайно разочерована от постъпката, пиша за да може всички които са се насочили към тази порода да бъдат наясно с това, че не може да разчитат на този човек и на развъдника в които той работи. Надявам се това което написах да бъде от полза на такива като мен и ако спестя разочерованието на поне един човек, аз ще съм доволна.

#2906 Потребителят е офлайн   StyleBullet Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1556
  • Регистрация: 12-October 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 25 March 2012 - 10:06 PM

Показване на мнениетоVenkova, в 25 March 2012 - 12:51 PM, написа:

Здравейте на всички които четат този форум. Влизала сам често тук защото това е породата от която се интересувам, и исках да бъда запозната със възможно най-много преди да се реша да си взема кученце. Ето и защо пиша сега тук. Бях излагана и то не от кой да е а от г-н Иван Иванов ( StyleBulet ). След месеци кореспонденция, след телефонни разговори ние избрахме нашето кученце, малко женско булдоче. Първото писмо което получих от него беше на 09.02. 2012 към тази дата кучето беше на 46 дена. Видяхме животното, харесахме го, съгласихме се с цената, приехме препоръките му във всяко едно отношение, защото той е лицето на този клуб все пак. На кучето трябваше да му бъде поставена ваксина против бяс на 23.03.2012 и ние да го вземем след това. Това бяха финалните ни уговорки, и така допреди 10 дена, когато реших да се свържа отново с господина за да доуточним подробностите. Не отговаря на писмата ми не вдига телефона си. Пиша това не само защото сам безкрайно разочерована от постъпката, пиша за да може всички които са се насочили към тази порода да бъдат наясно с това, че не може да разчитат на този човек и на развъдника в които той работи. Надявам се това което написах да бъде от полза на такива като мен и ако спестя разочерованието на поне един човек, аз ще съм доволна.


Г-жо, безкрайно ми е неприятно да прочета написаното от Вас, както и да намесвате името на развъдник Style Bullet, във Вашата история!
Много моля, когато изнасяте имена на хора и на развъдници, първо да се запознаете с фактите, т.е. кой кой е, кой на кой развъдник е собственик и от кой в крайна сметка сте разочаровани!!!
Как Ви хрумна, че г-н Иван Иванов работи за развъдник Style Bullet!?!
Освен това...не съм запозната с Вашият случай, но да Ви попитам: когато сте ходили да видите кученцето и сте си го харесали, съгласили сте се с цената му, Вие запазихте ли си го, т.е. капарирахте ли го? Ако сте го капарирали и кученцето не Ви е запазено, тогава ОК, съгласна съм с Вашето възмущение, но ако не сте го капарирали, тогава не разбирам, защо пишете всичко това тук, от какво и кого сте разочаровани, защо се оплаквате и кого за какво предупреждавате!?!
Елена Йорданова - собственик на развъдник Style Bullet

#2907 Потребителят е офлайн   Venkova Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 25-March 12

Публикувано: 26 March 2012 - 06:42 AM

Отговарям само за да се извиня за намесването на клуба, да този човек е председател на клуб Булдог България. Информация за всички развъдници намерих в интернет. Свързах се с много от тях (отново по интернет, тъй като не живея в България). Грешката за намесването на клуба ви е моя и пак се извинявам, понеже копирах името от е-мейл си. Отговора на този господин идва от моето запитване към bulldogfeelind . Както сами разбирате, не съм отишла на място за да видя кучето. Бяха ми пратени снимки. Да съгласих се с цената, нея въобще не сме я коментирали. Капаро не ми беше поискано, а ако беше щях да го дам и най-вероятно щях да сажелявам, заради така стеклите се неща. Нямала сам и представа че се изисква капаро като условие за запазване на кучето, такова нещо не ми е било казано. Отново безкрайно се извинявам и пак повтарям отговора идва от запитването ми към bulldogfeeling.

#2908 Потребителят е офлайн   StyleBullet Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1556
  • Регистрация: 12-October 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 26 March 2012 - 10:26 AM

Показване на мнениетоVenkova, в 26 March 2012 - 04:42 AM, написа:

Отговарям само за да се извиня за намесването на клуба, да този човек е председател на клуб Булдог България. Информация за всички развъдници намерих в интернет. Свързах се с много от тях (отново по интернет, тъй като не живея в България). Грешката за намесването на клуба ви е моя и пак се извинявам, понеже копирах името от е-мейл си. Отговора на този господин идва от моето запитване към bulldogfeelind . Както сами разбирате, не съм отишла на място за да видя кучето. Бяха ми пратени снимки. Да съгласих се с цената, нея въобще не сме я коментирали. Капаро не ми беше поискано, а ако беше щях да го дам и най-вероятно щях да сажелявам, заради така стеклите се неща. Нямала сам и представа че се изисква капаро като условие за запазване на кучето, такова нещо не ми е било казано. Отново безкрайно се извинявам и пак повтарям отговора идва от запитването ми към bulldogfeeling.


Г-жо,
първо, Вие намесихте името на развъдник Style Bullet..., но както и да е, надявам се за в бъдеще, преди да пишете първо да проверявате...
второ- ако Вие бяхте попитали г-н Иванов, как може да сте сигурна, че кученцето ще бъде запазено за Вас, щяхте да получите отговор.
трето:

Цитат

Капаро не ми беше поискано, а ако беше щях да го дам и най-вероятно щях да сажелявам, заради така стеклите се неща.
- не г-жо, нямаше да съжалявате, защото тогава кученцето щеше да е резервирано от Вас и щяхте да си го получите в посоченият срок!
Надявам се, да съм Ви била полезна и от тук нататък да знаете, как се процедира при закупуване на кученце и да нямате такива разочарования.

#2909 Потребителят е офлайн   Venkova Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 25-March 12

Публикувано: 26 March 2012 - 11:47 AM

Отново се извинявам за намесата на името на вашия развъдник, най-вероятно сам се обърнала към вас преди или веднага след като сам писала и на Иван Иванов, и при копирането е попаднало вашето име. Сажелявам за което. Попитала сам г-н Иванов дали кученцето ще ми бъде продадено, дали той има възможност да направи противобясната ваксина и дали може да поеме грижите за животното докато то бъде в състояние да напусне страната. На всичките си въпроси получих утвърдителни отговори. Каква е процедурата няма как да знам, както и предполагам много хора като мен, насочили се към тази порода и обръщащи се към развъдници. Смятам че е задължение на продавача да уведоми куповача за условията. Благодаря ви много и да бяхте полезна предполагам не само на мен, за това как се осъществява продажбата.

#2910 Guest_Venkova_*

  • Група: Гости

Публикувано: 05 May 2012 - 07:26 AM

И така, 62 дена след последния ни разговор и 30 дена след края на опитите ми да се свържа с имаила и телефона с които контактувах, получих друг имеил в които пишеше че кучето е вече готово да бъде взето. Незнам каква е била причината за всичко което се случи и не ме интересува, факт е че от днес животното е в моя дом. Кучето е гледано с много грижа и много любов. Искам и да допълня, че при предаването на кучето няма нещо за което да не беше помислено от страна на Иван Иванов

#2911 Потребителят е офлайн   Persona Grata Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1089
  • Регистрация: 02-July 09
  • Location:Sofia

Публикувано: 05 May 2012 - 09:38 AM

Показване на мнениетоVenkova, в 05 May 2012 - 07:26 AM, написа:

Кучето е гледано с много грижа и много любов. Искам и да допълня, че при предаването на кучето няма нещо за което да не беше помислено от страна на Иван Иванов


:ba_025:

Да Ви е честито кученцето, да е живо и аздрво и много да Ви радва ! :ba_025:
User's Signature

Усмивката на Булдог е способна да разтопи камък
Style Bullet Prince

Качена снимка

#2912 Потребителят е офлайн   sosy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 149
  • Регистрация: 09-June 12

Публикувано: 11 June 2012 - 07:13 PM

За съжаление в нашата родина нещата стават винаги по трудният начин . Аз също се сблъсках с доста проблеми докато си взема кученце До сега винаги съм си взимала кученца от чужди държави но реших че този път мога да се доверя на някой развъдник , но уви .Няма да влизам в подробности и да оттегчавам но ще кажа че съм възмутена от поведението и арогантността на хората . Следващият ми булдог също ще е от чужбина .Желая ви VENKOVA много щастие , безгрижно детство на булдочето ви и щастливи мигове !!!

#2913 Потребителят е офлайн   kle500 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 54
  • Регистрация: 18-August 09

Публикувано: 12 June 2012 - 12:39 PM

Здравейте и от мен.
Реших и аз да драсна ред по темата...
Аз лично съм доволен от развъдника от където взех моето куче. Преди да се насоча към него съм имал контакти и с други развъдници. Насочих се към този заради устройващата ме цена и наличието на кученца с пол и окраска която търся...
Имах среща и оглед, поговорихме си за това което е чака с новата придобивка..Качена снимка Капарирах избраното, отидох на море и след месец си го взех.
До ден днешен поддържаме връзка, помагат ми със съвети относно развитието на животинчето..

#2914 Потребителят е офлайн   sosy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 149
  • Регистрация: 09-June 12

Публикувано: 22 June 2012 - 10:48 AM

Здравейте ! Искам да попитам как давате калция при 3 месечно бебче ? Ветеринарят ни посъветва да правим почивка от близо една седмица , но в упътването не е посочено това , а че не може да се предозира .Притеснявам се че сега расте и ставите им са в най интензивня растеж .Също и искам да попитам с какви храни ги храните , защото не харесваме на ROYAL .

#2915 Потребителят е офлайн   British_Knight Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 06-August 12

Публикувано: 07 August 2012 - 05:38 PM

Здравейте! Бих искал да попитам какво мислите за тази храна а и за марката като цяло? Във Варна марката доста се купува като цяло:)
Прикачена снимка

#2916 Guest_георги събчев_*

  • Група: Гости

Публикувано: 22 October 2012 - 10:22 PM

ето и моята прекрасна Бела от Унгариа

#2917 Потребителят е офлайн   StyleBullet Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1556
  • Регистрация: 12-October 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 26 October 2012 - 11:54 AM

Искам да ви представя Dylan Rock Idol Of Jumbobulls на 4.5 месеца в момента.
Майка на Dylan е: Style Bullet Ramona
Бащата: Multi CH Mystyle Cadillac Jack at MerrivinBrook - внесен в Кипър от Англия, директно от развъдник Mystyle!
На този етап кученцето се развива много добре и според мен е много перспективно за изложби и развъждане. Производителят на Dylan е нашият добър приятел Antonios Papantoniou от Кипър.
Желанието на Антонис е бъдещият собственик на кученцето да го води на изложби.
Който има желание да притежава хубав булдог и сериозни намерения да го представя на изложби, моля да се свърже с мен, за повече информация.

Прикачена снимка - бащата на Dylan: Multi CH Mystyle Cadillac Jack

Прикачена снимка - майката: Style Bullet Ramona

Прикачена снимка - дядото по майчина линия: CH. Sotakal Patrik

Прикачена снимка - бабата по майчина линия: JCH.; CL. Winner 2010 Style Bullet Lovely

Прикачена снимка- Dylan Rock Idol Of Jumbobulls

Прикачена снимка - Dylan

Прикачена снимка - Dylan

Прикачена снимка - Dylan

Прикачена снимка - Dylan

Прикачена снимка - Dylan

#2918 Потребителят е офлайн   Tan4eto_bg Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 17-November 12

Публикувано: 17 November 2012 - 09:15 PM

Здравейте :dog:


Не знам дали тук трябва да задам въпроса си(ако не, моля за извинение). Имам булдоче на 3м и малко, след посещение на ветеринаря, ми беше заявено да давам на кучето калции. Моля да споделите вашия опит и да ме посъветвате, защото прочетох доста страшни неща за предозиране с калции.


Поздрави,

#2919 Потребителят е офлайн   LucaB Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 356
  • Регистрация: 24-December 09
  • Gender:Female
  • Location:VELINGRAD

Публикувано: 18 November 2012 - 09:52 AM

Калций се дава само след направен калциево-фосфорен анализ; ако изследването покаже, че калция не е в норма (има недостиг)- тогава давате, иначе така на сляпо си е доста рисковано- още повече, ако подрастващото кученце се храни с хубава храна, то в повечето случаи няма нужда от добавки!
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА АНГЛИЙСКИ БУЛДОГ И АМЕРИКАНСКИ СТАФОРДШИР ТЕРИЕР www.desirefortouch.com
FACEBOOK

#2920 Потребителят е офлайн   Tan4eto_bg Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 17-November 12

Публикувано: 18 November 2012 - 05:57 PM

Много ви благодаря LucaB :)

Според вас има ли нужда да подлагам кучето на такъв анализ или при евентуален недостиг ще има и външни следи, че кучето не се развива както трябва ?

Поздрави,

  • (147 Страници) +
  • « Първа
  • 144
  • 145
  • 146
  • 147
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни