Dog.bg Форуми : АМЕРИКАНСКИ СТАРДФОРДШИР

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

АМЕРИКАНСКИ СТАРДФОРДШИР

#1 Потребителят е офлайн   Jivko95 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 22-September 11
  • Gender:Male
  • Skype:

Публикувано: 22 September 2011 - 10:09 PM

Здравеите аз живея в блок на 4-тия етаж има един 4ерен питбулл днес разкарвах моя тои е на 1 година и ония каза даи да се подушат приближиха се моя не с1м го пускал на ку4ета да се дави и се приближиха и аз мислех 4е варвят нещата на добре и изведнаж питбула се обарна и захапа моя за дяснохо ухо и ги разтарвахме неговия е 4исто 4ерен и е на 2 години мисля 4е каза и незнам какво да правя даите някакви савети еисега се регистрирах гледам тои и моя се дарпа ще му взема строг нашииник на снимката се вижда кажете ми моя има голяма козина а неговия е целия в мускули искам моя да го нау4а да се бие не само да хапе хора а да се бие с ку4ета все пак това не е путбулл а стардфордшир 100 пати по хубав от питбула а какво го правят моляви помогнете пишете искам да го нау4а тои много много не ме слуша но искам да го направя и искам и на него мускулите да се виждат гледах едни снимки в този форум олелееее няма 1 метар а какво е нахакано ку4ето помагаите кои с каквото може аз с1м на 17 много благодаря предварително ..
http://prikachi.com/...41/3848841l.jpg tova e to

Това мнение е редактирано от Jivko95: 22 September 2011 - 10:14 PM


#2 Потребителят е офлайн   LilTed Икона

  • Играчът е мъж, макар да е малко момиче...
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1534
  • Регистрация: 28-August 08
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 22 September 2011 - 10:32 PM

Ъ,ъ? :ud_009:
Какво искаш да кажеш с тоя пост? Нещо не разбрах.Много неграмотно написано,несвързани мисли,да не говорим за препинателни знаци...
И какво точно искаш?
Ако разбирам правилно искаш да научеш стафа си да се бие,така ли? И мислиш,че тук ще ти кажем,така ли? Забавник. :wink:

Явно искаш да избиваш комплекси момче . :eb_068: Не знам откъде си,но хората в Надежда,Люлин,Обеля и т.н. да се пазят. :wc_055:
User's Signature

В памет на убитото момче Ангел от с. Катуница
Обявяваме Траур !!! НИЩО НЕ Е ЗАБРАВЕНО, НИЩО НЕ Е ПРОСТЕНО!!! ........... Почивай в мир!


"Модераторите са готини пичове" Lauta

#3 Потребителят е офлайн   desi79 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1592
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Испания

Публикувано: 22 September 2011 - 11:54 PM

Показване на мнениетоLilTed, в 22 September 2011 - 09:32 PM, написа:

Ъ,ъ? :ud_009:
Какво искаш да кажеш с тоя пост? Нещо не разбрах.Много неграмотно написано,несвързани мисли,да не говорим за препинателни знаци...
И какво точно искаш?
Ако разбирам правилно искаш да научеш стафа си да се бие,така ли? И мислиш,че тук ще ти кажем,така ли? Забавник. :wink:

Явно искаш да избиваш комплекси момче . :eb_068: Не знам откъде си,но хората в Надежда,Люлин,Обеля и т.н. да се пазят. :wc_055:


По -добре да научим момчето как правилно да си гледа кучето,че кой знае какви ще ги натвори.
Jivko95,давай му хубава храна и много разходки,тичане,по-нататък като почне да те слуша може и с колело.Хубаво е и да плува.
Трябва да го научиш да те слуша-седни, легни,до мен.Погледни темите за обучение във форумът.
Да хапе хора и кучета не ти трябва.Нали си гледал по новините починали дечица,нахапани от кучета?Не ти трябва,това е за глупаци.Като стане грешка ще е жалко за пострадалият,за тебе и за кучето ти.Агресивните кучета се приспиват.
А с тези от четвъртият етаж не се занимавай,дръж по-далеч кучето си от тях,за да не пострада.Все пак,ако имаш проблем отново,сподели с родителите си и те ще могат да подадът жалба.
User's Signature


Никой не може да те накара да се чувстваш посредствен без твоето съгласие.
Елинор Рузвелт

#4 Потребителят е офлайн   Vesela_5 Икона

  • Afrodita of Angel's staff
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2664
  • Регистрация: 28-April 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:American Staffordshire Terrier
  • Skype:

Публикувано: 23 September 2011 - 12:16 AM

Стафордширите са дружелюбни и интелигентни кучета, принципно не проявяват агресия към себеподобни. Не можеш да го научиш да се бие, първо защото е много опасно и второ - какъв е смисъла изобщо?! Питбулите често са агресивни към други кучета, все пак за това са селекционирани, затова имат нужда от съвестен стопанин, който да осъзнава тяхната експлозивна натура и да може да я овладява. Ако едно куче не е контролирано на 100% от стопаните си, то представлява опасност за околните...

И един съвет, с това чатене на 17 години е много тъжно да не може да сглобиш едно свястно изречение, на къде отива тази младеж?

#5 Потребителят е офлайн   Jivko95 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 22-September 11
  • Gender:Male
  • Skype:

Публикувано: 23 September 2011 - 10:32 AM

Мерси много еми да си схванал какво да ти направя момичатата ме разбраха и ми отгогвориха ти не си разбрал..
един ден карах колело и гледам един го завързал за седалката тои кара и кучето бяга ама от моето ме е страх защото тои само дърпа и ако карам и наи много да ме събори но мисля да взема колелото то си има наморник да го сложа и да бутам само колелото и то да свикни с колелото и д ане се дърпа мерси все пак деси и весела a за хора тои недава един да доиде до мен пази ме а за кучета е налли видя уж да се подушат ония го захапа зза ухото еми да го науча да се пази то да не е за мен за негово добро е и снощи ми беше много жал отзаде ухото зачервено а вътре като погледнах маи имаше кръв.Много хубаво куче а и да питам как така си правите кучетата корави видях питбула му целия черен и в мускули ходи там скача по дърветата искам и моя да го направя такъв целия в мускули по вратът по корема искам всичко да е така някои може ли да помогне на 1 година минимум 25 кила е

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#6 Потребителят е офлайн   Vesela_5 Икона

  • Afrodita of Angel's staff
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2664
  • Регистрация: 28-April 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:American Staffordshire Terrier
  • Skype:

Публикувано: 23 September 2011 - 12:16 PM

На 1 година кучето се води още бебе, като стане на 3 години ще е целият в мускули при подходящо хранене и умерени тренировки. Тичането с колело е много рисково, ако те дръпне рязко ще гризнеш някой асфалт.. Всяка вече бягане (джогинг), но трябва да се спре преди кучето да се измори и да започне да има нестабилна походка. Това бягане се използва и като загрявка преди спринт. Спинт е когато хвърлиш предмет далеч и кучето с максимална скорост дотича до него и ти го донесе. Това не трябва да се практикува върху асфалт, защото при рязкото спиране кучето може буквално да си отсече някоя възглавничка на лапите. Спринт само върху трева. Храненето трябва да е пълноценно, с много качествен протеин - телешко, пилешко, варено яйце, извара. Да не се дава хляб и изобщо много въглехидрати, защото само замазняват кучето, нямат кой знае каква хранителна стойност и му раздуват стомаха и ака двойно. 25кила за 1годишен стафордшир ми се струва малко, аз имах мъжко куче на 6 месеца тежеше 22кг. Може би просто кучето ти е слабо, и няма никаква мускулна маса.

#7 Потребителят е офлайн   Jivko95 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 22-September 11
  • Gender:Male
  • Skype:

Публикувано: 23 September 2011 - 02:11 PM

Показване на мнениетоVesela_5, в 23 September 2011 - 12:16 PM, написа:

На 1 година кучето се води още бебе, като стане на 3 години ще е целият в мускули при подходящо хранене и умерени тренировки. Тичането с колело е много рисково, ако те дръпне рязко ще гризнеш някой асфалт.. Всяка вече бягане (джогинг), но трябва да се спре преди кучето да се измори и да започне да има нестабилна походка. Това бягане се използва и като загрявка преди спринт. Спинт е когато хвърлиш предмет далеч и кучето с максимална скорост дотича до него и ти го донесе. Това не трябва да се практикува върху асфалт, защото при рязкото спиране кучето може буквално да си отсече някоя възглавничка на лапите. Спринт само върху трева. Храненето трябва да е пълноценно, с много качествен протеин - телешко, пилешко, варено яйце, извара. Да не се дава хляб и изобщо много въглехидрати, защото само замазняват кучето, нямат кой знае каква хранителна стойност и му раздуват стомаха и ака двойно. 25кила за 1годишен стафордшир ми се струва малко, аз имах мъжко куче на 6 месеца тежеше 22кг. Може би просто кучето ти е слабо, и няма никаква мускулна маса.

Да сега ще ти кажа вземаме от лидл 10 кг храна за 12 лв и тя е CLEVER ПЪЛНОЦЕННО МЕНИУ ВСЕКИ ДЕН ДА давам му тази храна + = някакви хап4ета 5 ст е едното за паразити ли там какви бяха и в храната му слагам взехме 2 вида протеин единият е на квадрат4ета другия краг4ета и ок щом казваш ще вземем 2 4увала единия телещко другия пилешко само гранули и вода да му давам така ли днес бягаше на стадиона хварлям му камани :Д трябва да намеря някоя топка за тенис тя поне се таркаля и отива по надале4е да маи наистина е рисковано с колелото мерси много че ми помагаш

#8 Потребителят е офлайн   Vesela_5 Икона

  • Afrodita of Angel's staff
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2664
  • Регистрация: 28-April 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:American Staffordshire Terrier
  • Skype:

Публикувано: 23 September 2011 - 03:56 PM

Кучешките храни, които се продават в Лидъл, Метро, Кауфланд, Била са изцяло направени от царевица, и в тях има около 4% месо. Т.е. те за изключително непълноценни и дори вредни за подрастващо куче от тази порода. Стафордшира е атлет и като всеки атлет трябва да хапва много белтъчини - месо, кисело мляко, извара, за да изгради качествена мускулатура и за да има здрава храносмилателна система и органи. От царевицата кучето само ака тройно и организма му гладува. Отиди в някой зоомагазин, където се продават специализирани храни за кучета и вземи среден премиум клас, или висок супер премиум клас храна за ПОДРАСТВАЩИ КУЧЕТА ОТ ЕДРА ПОРОДА. Или отиди в някой зоомагазин и си запиши какви храни продават там и аз ще те посъветвам коя храна е най-подходяща за кучето. Ако се интересуваш от предимствата на натуралното хранене, ми пиши лично съобщение. Натурално хранене е храненето със сурови продукти и има много предимства. Ако ме послушаш за по-малко от месец ще видиш драматична промяна в кучето си, единственото което ти липсва за да го гледаш правилно е информацията. Но с времето ще се научиш, радвам се че питаш и проявяваш интерес. Имам голяма слабост към стафовете, самата аз в момента имам 3 кучета, така че ще се радвам да помогна на теб и кучето ти.

П.С.: Не му хвърляй камъни, ако ги носи с уста има опасност да си счупи зъб а ветеринарните лекари не прощават при такива ситуации, няма смисъл да се вкарваш в разходи. По-добре му хвърлял големи пръчки или някоя спукана футболна топка.

#9 Потребителят е офлайн   dimo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1045
  • Регистрация: 13-November 06
  • Gender:Male
  • Location:Казанлък
  • Skype:

Публикувано: 23 September 2011 - 04:39 PM

Извиявай Весела, ама с това малограмотното си чатите за стафове в раздела "Кучета, пазачи на стада". :db_046:
User's Signature


Good blood doesn't lie !
Dimanovs Kennel

#10 Потребителят е офлайн   Vesela_5 Икона

  • Afrodita of Angel's staff
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2664
  • Регистрация: 28-April 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:American Staffordshire Terrier
  • Skype:

Публикувано: 23 September 2011 - 06:01 PM

Да, виждам, но какво да се прави, или някой трябва да премести темата или ще си продължим тук, защото смятам че той и кучето му имат нужда от помощ.

#11 Потребителят е офлайн   Jivko95 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 22-September 11
  • Gender:Male
  • Skype:

Публикувано: 23 September 2011 - 06:08 PM

Показване на мнениетоVesela_5, в 23 September 2011 - 03:56 PM, написа:

Кучешките храни, които се продават в Лидъл, Метро, Кауфланд, Била са изцяло направени от царевица, и в тях има около 4% месо. Т.е. те за изключително непълноценни и дори вредни за подрастващо куче от тази порода. Стафордшира е атлет и като всеки атлет трябва да хапва много белтъчини - месо, кисело мляко, извара, за да изгради качествена мускулатура и за да има здрава храносмилателна система и органи. От царевицата кучето само ака тройно и организма му гладува. Отиди в някой зоомагазин, където се продават специализирани храни за кучета и вземи среден премиум клас, или висок супер премиум клас храна за ПОДРАСТВАЩИ КУЧЕТА ОТ ЕДРА ПОРОДА. Или отиди в някой зоомагазин и си запиши какви храни продават там и аз ще те посъветвам коя храна е най-подходяща за кучето. Ако се интересуваш от предимствата на натуралното хранене, ми пиши лично съобщение. Натурално хранене е храненето със сурови продукти и има много предимства. Ако ме послушаш за по-малко от месец ще видиш драматична промяна в кучето си, единственото което ти липсва за да го гледаш правилно е информацията. Но с времето ще се научиш, радвам се че питаш и проявяваш интерес. Имам голяма слабост към стафовете, самата аз в момента имам 3 кучета, така че ще се радвам да помогна на теб и кучето ти.

П.С.: Не му хвърляй камъни, ако ги носи с уста има опасност да си счупи зъб а ветеринарните лекари не прощават при такива ситуации, няма смисъл да се вкарваш в разходи. По-добре му хвърлял големи пръчки или някоя спукана футболна топка.

Ок когато съм свободен ще отско4а до магазина с колелото ще взема лист и химикал и ще си запиша средния клас и високия клас храни мерси много ако ме приемеш в скаипа там да пишем 4е като гледам ГОСПОДИНА има нещо напротив...

#12 Потребителят е офлайн   desi79 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1592
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Испания

Публикувано: 23 September 2011 - 10:23 PM

Vesela_5, :rc_036:
User's Signature


Никой не може да те накара да се чувстваш посредствен без твоето съгласие.
Елинор Рузвелт

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни