Dog.bg Форуми : Handling

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Handling Оцени темата: -----

#61 Потребителят е офлайн   Хлебаров Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1531
  • Регистрация: 01-September 04

Публикувано: 08 September 2004 - 09:31 PM

Цитат

Нали ви казах - всичките ни съдии са такива !

Хайде сега кажи къде Хлебаров е оценил куче не както трябва срещу почерпка или заплащане. А ако не можеш (в което съм убеден) си вземи думите обратно.

#62 Guest_Huskypower_*

  • Група: Гости

Публикувано: 08 September 2004 - 11:03 PM

Освен това като говорим за български съдии, колко от тях имат шанс да съдят през годината? Има достатъчно изложби, но съдят все едни и същи ... Така много от тях не могат да се изявят. Далеч съм от мисълта че всички са кадърни, но много от тях си разбират от породите много по добре от all round съдиите, които просто имат повече опит ...

#63 Потребителят е офлайн   Blazy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 855
  • Регистрация: 09-August 04

Публикувано: 09 September 2004 - 10:06 AM

Цитат

Освен това като говорим за български съдии, колко от тях имат шанс да съдят през годината? Има достатъчно изложби, но съдят все едни и същи ... Така много от тях не могат да се изявят. Далеч съм от мисълта че всички са кадърни, но много от тях си разбират от породите много по добре от all round съдиите, които просто имат повече опит ...

Не съм много съгласна с теб. Майка ми е all round съдя да си я видяла да съди някъде в България но аз пък мога да ти кажа къде съди извън страната независимо от ранга на изложбите .....май за тази година друг български съдия не може да се похвали с толкова съдения в чужбина. Разбира се мен така най ме устройва щото хем си съди, създава си контакти хем не пречи на развъдника да си ходим на които си поискаме изложби. А пък съвсем друг е въпроса, че за София на CACIB-а я бяхя поканили да съди ДАКЕЛИ хе-хе по скоро да се подиграят с нея но тя категорично им отказа ега за 3 дакела ще спре целия равъдник от изложба!!!
Всъщност и аз съм за така наречените " тесни специалисти на няколко породи " Но според мен тук играят парите .....повече съдии, повече средства !

#64 Потребителят е офлайн   Хлебаров Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1531
  • Регистрация: 01-September 04

Публикувано: 09 September 2004 - 12:59 PM

Посъветвах те веднъж преди да публикуваш нещо поне да го прочетеш. Не смяташ ли, че правиш много лоша услуга на майка си ?

#65 Потребителят е офлайн   Blazy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 855
  • Регистрация: 09-August 04

Публикувано: 09 September 2004 - 02:11 PM

Прочетох много ясно всичко а това,че пиша неща които не изнасят на всеки вече изобщо не ми пука!!! Писна ми да се съобразявам със всичко а всеки въпреки това да ми играе хоро на главата.
Майка ми е в течение на всичко и ме подкрепя нали се сещаш,че няма да спрат да я канят да съди но не и тук !!!!
Ние не пасем трева сори:-(((

#66 Потребителят е офлайн   Face Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2238
  • Регистрация: 13-July 04
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 09 September 2004 - 02:23 PM

Цитат

Прочетох много ясно всичко а това,че пиша неща които не изнасят на всеки вече изобщо не ми пука!!! Писна ми да се съобразявам със всичко а всеки въпреки това да ми играе хоро на главата.
Майка ми е в течение на всичко и ме подкрепя нали се сещаш,че няма да спрат да я канят да съди но не и тук !!!!
Ние не пасем трева сори:-(((

Това ми хареса.:) И съм напълно съгласен с това, че нещата трябва да се казват и толкова. Истината си е истина. Винаги да един му изнася на друг не. Колкото и да се съобразяваш все тая, хорото си го има.

Както казва един мой приятел - Нещата трябва да се наричат с истинските им имена.

#67 Потребителят е офлайн   Хлебаров Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1531
  • Регистрация: 01-September 04

Публикувано: 09 September 2004 - 02:51 PM

Цитат

Прочетох много ясно всичко а това,че пиша неща които не изнасят на всеки вече изобщо не ми пука!!! Писна ми да се съобразявам със всичко а всеки въпреки това да ми играе хоро на главата.
Майка ми е в течение на всичко и ме подкрепя нали се сещаш,че няма да спрат да я канят да съди но не и тук !!!!
Ние не пасем трева сори:-(((

А нали се сещаш, че всяко нейно съдийстване навън трябва да получи одобрение от БРФК ?
С писанията си само създаваш настроения срещу нея.

#68 Потребителят е офлайн   Blazy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 855
  • Регистрация: 09-August 04

Публикувано: 09 September 2004 - 07:19 PM

О ти да не би да заплашваш??? Всяко действие си има противодействие а настроенията трябва да идват от качествата на човека а не от приказките на тоя ония. Защото някой само много приказват ама делата трябва да говорят повече
Ние много добре знаеме с/у какво сме се изправили..... или по скоро ти ще се опиташ да създадеш такива настроения защото те е яд на мен но ще си го изкараш на нея.

#69 Потребителят е офлайн   Хлебаров Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1531
  • Регистрация: 01-September 04

Публикувано: 09 September 2004 - 08:44 PM

Казах ти да четеш това, което публикуваш. Айде да си идва по-бързо майка ти, че да ти отпори ушите ...

  • (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни