Dog.bg Форуми : Chris Christensen

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Chris Christensen The best in the world! Оцени темата: -----

#1 Потребителят е офлайн   fiori Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 511
  • Регистрация: 05-March 07

Публикувано: 08 October 2011 - 01:46 PM

След отличното представяне на Grooming.bg и на Pet Biz 2011, си позволявам тук да поместя тема и за най-добрата козметика, която аз с удоволствие използвам от момента, в който вече я има и на Българският пазар :flagbg:
Благодаря на Петя и целия екип за добрата работа и за желанието, с което работят и лично мен Вдъхновяват :flagbg:
Чакам с нетърпение новите продукти на любимите марки и моля всички, които имат опит с козметиката да представят любимите си продукти :af_089:
Аз съм много пристрастна и затова няма да изброявам...просто по-лесно ще ми бъде да копирам и поставя тук всичко от листата с продукти и по-важното е, че ги ползвам и за себе си :af_089: :af_089: :af_089:
Що се отнася до кучетата ( НЮФАУНДЛЕНД ), по-добра козметика от Chris Christensen и голяма част от Bio-Groom - НЯМА :flagbg: :flagbg: :flagbg:

#2 Потребителят е офлайн   evelina_pom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 275
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female

Публикувано: 11 October 2011 - 03:54 PM

Съгласна съм с всичко написано преди мен. Продуктите им са невероятни и за померан. Скоро реших да пробвам с друга известна марка,но за съжаление на моето куче не му подейства добре,кожата започна да се разранява. Твърдо заявявам,че Грууминг.бг имат най-добрите продукти. Нямам търпение да пуснат новите продукти и да си поръчаме отново-вече няма да правя експерименти!

#3 Потребителят е офлайн   nadety90 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 550
  • Регистрация: 19-October 09
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 11 October 2011 - 05:08 PM

Имам проблем с намирането на някой от продуктите :dh_188: От един сайт ми отговориха, че доставка в България скоро не е идвала .. Гледах в грууминг.бг и зоомагазин.еу и в двата ги няма .. Някой, ако може да ми препоръча откъде да поръчам ..?
User's Signature

www.luckydogs.alle.bg

#4 Потребителят е офлайн   evelina_pom Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 275
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female

Публикувано: 11 October 2011 - 05:19 PM

Тези дни всички продукти ще са в наличност,дори ще има нови. Всички ги чакаме с нетърпение,следи сайта грууминг.бг.

#5 Потребителят е офлайн   nadety90 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 550
  • Регистрация: 19-October 09
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 11 October 2011 - 11:35 PM

Ох най-после .. Сега минах на алл систем също съм доволна, но си искам Chris Christensen ..
User's Signature

www.luckydogs.alle.bg

#6 Потребителят е офлайн   Marinka7 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 263
  • Регистрация: 26-May 13
  • Gender:Female

Публикувано: 17 September 2014 - 12:35 AM

Спрея е много добър но моето куче се плаши като го пръскам :dh_188: Иначе придава обем и е супер за шпицове и не само а като цяло за породите с двоен подкосъм пухчетата с дълги козинки :wub: Ако някой има съвет да дисквалифицирам този страх ? :zz_219:

#7 Потребителят е офлайн   jenni1989 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 164
  • Регистрация: 09-June 06
  • Location:Varna

Публикувано: 14 November 2014 - 10:27 AM

Здравейте имам бебе Кане Корсо на 2,5м. гледаме я вътре и не е мръсна, но има малко специфична миризма на мокро кученце, която се усешта в цялата стая, както и където се допре. Къпахме я с шампоан Essential 6 Shampoo for dogs след което си миришеше на свежо горе долу, но на следващия ден пак същата работа. Ще съм благодарна да ми препоръчате добър шампоан, който да чисти и дезодорира добре и същевременно да е щадящ? Ако има и добри лосиончета за подхранване на кожата и без да вредят, моля споделете. :smile: Дали серията Biogroom GROOM ‘N FRESH е подходяща за нея и ще има ли ефект, или да взема бебешкият шампоан на същата марка? Благодаря предварително :smile:

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни