Dog.bg Форуми : Общо събрание на БРФК - 22.12.2011 г.

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (44 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Общо събрание на БРФК - 22.12.2011 г. Оцени темата: ****- 17 Гласове

#21 Потребителят е офлайн   Vesela_5 Икона

  • Afrodita of Angel's staff
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2664
  • Регистрация: 28-April 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:American Staffordshire Terrier
  • Skype:

Публикувано: 14 October 2011 - 02:28 PM

Виж какво Коко, явно си дърта генерация и не можеш да проумееш, че бях наивно 21годишно момиче, навлизащо в "кинологията" и беше ясно, че трябва да имам ментори. Които да ме научат как стават нещата, за кво се борим и как се развива и пази дадена порода. Примерно..
След това, за около година и половина се ориентирах в обстановката и разбрах за какво всъщност става въпрос.. За крехката ми възраст доста бързо се осъзнах, не мислиш ли? Има хора, на които им трябват години и години, за да стигнат до моите "прозрения". Така че да, това са МОИТЕ убеждения, платила съм за тях с кръв и пот, с много нерви и разочарования.
Ти имаш ли развъдник, регистриран в БРФК, ходят ли твои кучета по изложби на БРФК, участваш ли в тази система, снасяйки парички на Дядо Мраз? Аз ли съм фурнаджийската лопата или такива като теб? На моя сайт ли стои логото на БРФК бе *** такъв?!!!! - http://bgrott.com/

Мод: Моля, без обиди!

#22 Потребителят е офлайн   Assassinrott Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 141
  • Регистрация: 25-February 10
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 14 October 2011 - 02:36 PM

Леле Коко,това може да се каже и за мене с пълна сила,и с право.Но не съм папкал и слушкал,а даже съм давал да папкат уж за БГ кинологията.Не искам да папкам от моето хоби.Посипвам си главата с пепел,и ще помогна с каквото мога да вържем еленчетата на дядо Мраз пред бул.Геме Димитров а шейничката заедно с белобрадия дядо -да бъде паркирана на ул.Генерал Н.Столетов 21.Само че ще трябват още непослушковци ,а материалец има достатъчно.

#23 Потребителят е офлайн   Assassinrott Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 141
  • Регистрация: 25-February 10
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 14 October 2011 - 02:39 PM

Логото на БРФК не е лого на частна фирма,май не е най доброто решение да се караме.

#24 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 14 October 2011 - 02:49 PM

Показване на мнениетоVesela_5, в 14 October 2011 - 02:28 PM, написа:

Виж какво Коко, явно си дърта генерация и не можеш да проумееш, че бях наивно 21годишно момиче...
Ти имаш ли развъдник, регистриран в БРФК, ходят ли твои кучета по изложби на БРФК, участваш ли в тази система, снасяйки парички на Дядо Мраз? - http://bgrott.com/


Така е, дърта генерация съм и затова съм видял много фурнаджийски лопати като теб. И да имам развъдник, регистриран в БРФК, а оттам и във FCI, с което безпричинно се гордея, ходя понякога на изложби и волю-неволю участвам в тази система - просто друга няма, поради такива "бързо осъзнали се като теб" ... по повод това, че си със слаби нерви и, че не можеш да сдържаш диарията си във вид на

Цитат

"На моя сайт ли стои логото на БРФК бе малоумник такъв?!!!! - http://bgrott.com/"

ще ти припомня една стара приказка от едни други дърти генерации: "Желанието непременно да бъдеш прав поражда страдание. Когато се изправиш пред избора да бъдеш прав или да бъдеш любезен, бъди любезен и ще видиш, как страданието ти изчезва. Единственият отговор на омразата е любовта. Всичко друго ще те съкруши ..."

Ако и сега не разбра, темата е за Великата Доброта и за Бялата Магия, правещи МОИТЕ пари на НЕГОВИ пари ...

искаш ли и теб да науча как да станеш магьосница с вълшебна пръчица в ... ръка? :tb_195:
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#25 Потребителят е офлайн   Vesela_5 Икона

  • Afrodita of Angel's staff
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2664
  • Регистрация: 28-April 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:American Staffordshire Terrier
  • Skype:

Публикувано: 14 October 2011 - 02:51 PM

Е, не може г-н Орлин Миланов да нарича Камен Литов - Дядо Мраз, а Попантонова - Добрата руса фея, това е голяма обида за тях, едва ли би им го казал наживо, лице в лице.

А същия този г-н Миланов да носи гордо Логото на БРФК, защото БРФК е сдружение - собственост на Камен Литов. Литов не е "избран" да управлява това сдружение, той го Управлява и Представлява, както се процедира с всяка частна фирма. И БРФК е "СДРУЖЕНИЕ", а не фондация за набиране на дарения. Защото ако е фондация, даренията й са в ЧАСТНА ПОЛЗА.


В отговор на това

Цитат

Когато се изправиш пред избора да бъдеш прав или да бъдеш любезен, бъди любезен и ще видиш, как страданието ти изчезва.


Инсулт го каза по-добре..

Цитат

А умните кучета знаят да не хапят ръката, която ги храни. Подвили опашки те стоят и чакат наградка, обучават се вече 15-та (колко станаха!?) година на това послушание, вече си знаят урока.


#26 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 14 October 2011 - 02:55 PM

Показване на мнениетоAssassinrott, в 14 October 2011 - 02:36 PM, написа:

Леле Коко,това може да се каже и за мене с пълна сила,и с право.Но не съм папкал и слушкал,а даже съм давал да папкат уж за БГ кинологията.Не искам да папкам от моето хоби.Посипвам си главата с пепел,и ще помогна с каквото мога да вържем еленчетата на дядо Мраз пред бул.Геме Димитров а шейничката заедно с белобрадия дядо -да бъде паркирана на ул.Генерал Н.Столетов 21.Само че ще трябват още непослушковци ,а материалец има достатъчно.


Да бе, да ... той Добрият Дядо с Добрата Усмивка обича винаги последен да се усмихва ... предлагам всичко да е любов и да го помолим от сърце и нас да надари с Великата си Доброта ... :dh_188:
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#27 Потребителят е офлайн   DessyD Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4080
  • Регистрация: 25-February 06
  • Gender:Male
  • Location:PLOVDIV, BG

Публикувано: 14 October 2011 - 04:01 PM

Показване на мнениетоKOKO_ko, в 14 October 2011 - 02:55 PM, написа:

... предлагам всичко да е любов и да го помолим от сърце и нас да надари с Великата си Доброта ... :dh_188:


Е, има още време! Не е късно .... дет' се вика .... его де е 29-ти ! :md_064: :ab_041: :ab_041: :ab_041: :ab_041:
User's Signature

Това, което ни тревожи не е това, което НЕ ЗНАЕМ, а това, което ЗНАЕМ, ЧЕ НЕ Е ВЯРНО.
"Животът е трагедия за този, който чувства и комедия за този, който мисли" Фрасоа дьо Ларошфуко
"Можеш да победиш другите със собствените си доводи. Но да ги убедиш можеш само с техните."
Жозеф Жобер, "Мисли, максими и есета"
God says: Animals are my quite beings. Now they remain silent to cruelty but the day of reckoning they will talk!.." Mevlana Celaleddin Rumi

#28 Потребителят е офлайн   Assassinrott Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 141
  • Регистрация: 25-February 10
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 14 October 2011 - 04:29 PM

На 29 няма да да се случи нищо особенно,дядо Мраз и Снежанка са подсигурили по една копаня за послушните джудженца да папкат,ще ги галят по главичките и ще показват колко са добрички,ще обещават мед и масло за всички,само до преизбирането а после всичко по старата процедура - куче влачи диря няма.На вратата ще има зли тролове които няма да пускат непослушните жуженца да развалят рахатя на добрия дядо и снежуранка.

#29 Потребителят е офлайн   Adonis of Angel`s staff Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 716
  • Регистрация: 15-March 07
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 14 October 2011 - 07:30 PM

Опит да се внесе творчество в ИЗМАМАТА за присвояване на парите на БРФК от Камен Литов след проверката на НАП на изложбите в Албена през месец август 2011 год. и доказани приходи
за над 930 000 лева от 10 те изложби в Албена , е ДОГОВОР ЗА ДАРЕНИЕ от страна на БРФК към Клубовете .

Идеята на дедо Мраз е да се стопят стоящите - запри ходените пари по касата на БРФК ,
А ИМЕННО ТЕ ДА БЪДАТ ДАРЕНИ но само на хартия НА КЛУБОВЕТЕ .

Подписваш договор и че си получил парите НО ПАРИ НЕ ПОЛУЧАВАШ , и готово .............. но и това няма да мине пред НАП .
Говори се за Клуб подписал договор , че е получил сумата от 10 000 евро за строеж на гатер , ГРУБА ГРЕШКА !!! , Поправете я докато има време !

Същото се случва с ДМА закупени за сметка на БРФК - коли закупени на двойни цени от предлаганите на пазара за употребявани автомобили .


:ea_103:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Ели Баранова - Sari4ka, в момента собственик на Adonis Of Angel's Staff
и свидетел на всичко в т.нар. "българска кинология" от 2005-та година насам.

#30 Потребителят е офлайн   Vesela_5 Икона

  • Afrodita of Angel's staff
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2664
  • Регистрация: 28-April 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:American Staffordshire Terrier
  • Skype:

Публикувано: 14 October 2011 - 07:54 PM

Егати интересните информации, които изникват постоянно!

Навярно някои от вас помнят един мой пост преди да се проведе WORLD DOG SHOW 2011 в Париж? Където бях написала точно кой амстаф какво ще вземе като наградка от Дядо Мраз. Тогава подадох информация за един млад сръбски амстаф, който ще стане новия Млад Световен Шампион. И той стана! О чудо! И ако все още не сте убедени в гадателските ми способности, тогава ви казах също, че едно малко амстафче (българско, черно-бяло) ще вземе първо място в Клас Puppy, защото съдията в този клас беше г-н Денис Кузел.

Г-н Кузел беше номиниран за съдия на трета група, и специално на АСТ лично от г-жа Пенкова (бивша Попантонова), и той винаги съдеше стафовете по българските изложби след надлежно проведен разговор по телефона с въпросната, изясняване на участващите кучета и подреждане на класацията.

Кариерата в кинологията ЗОВЕШЕ г-н Кузел, но той също без да иска направи фатална грешка. Класира черно-бялото амстафче на 4то място в класа. Какво последва се чудите може би? Ами погледнете тук - http://brfk.org/judges Да виждате този човек в списъка?

Ами няма да го видите, беше безславно наритан от Снежната кралица, защото не е следвал заръките й...

Наритан като другите непослушни джуджета - Давидовска, Андон Тодоров, Христо Тотев... който не слушка, няма подаръци.

И още нещо, ало клубоветеееее, щом са ви направили "дарения" ами потърсете си ги тия пари, може с тия средства да сформирате 1-2 специалки, да поканите качествени съдии, защото видях в една друга тема, че се оплаквате, че по изложбите се въртят по 2-3ма едни и същи...

#31 Потребителят е офлайн   Assassinrott Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 141
  • Регистрация: 25-February 10
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 14 October 2011 - 08:11 PM

Aз пък имам инфо,че снегурачка чак сега прочела какво се пише тук,и яко се заканила :ab_041: само да внимава от напинЯне да не и се скИне некой шев.Ако случайно тез писания изчезнат може да се преместат и в друг кучкарски сайт,там снегурачка не преде. :flagbg:

#32 Потребителят е офлайн   kaloqn Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 540
  • Регистрация: 19-May 07

Публикувано: 14 October 2011 - 08:18 PM

Малко странно ми се вижда: част от противниците на УС на БРФК днес, довчера да са му били първи поддръжници!
Дано да причината да е, че имат визия за промяна към по-добро, а не че са загубили нещо, или са им го отнели....

Отстрани цялата работа изглежда като : " на си ти куклите, дай си ми парцалките"


Възрастта не е порок или пък оправдание - 21 или 61 са си доста далече от детската наивност...

#33 Потребителят е офлайн   КАСТРО Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 303
  • Регистрация: 02-November 05

Публикувано: 14 October 2011 - 08:23 PM

Показване на мнениетоkaloqn, в 14 October 2011 - 06:18 PM, написа:

Малко странно ми се вижда: част от противниците на УС на БРФК днес, довчера да са му били първи поддръжници!
Дано да причината да е, че имат визия за промяна към по-добро, а не че са загубили нещо, или са им го отнели....

Отсрани цялата изглежда като : " на си ти куклите, дай си ми парцалките"


Възрастта не е порок или пък оправдание - 21 или 61 са си доста далече от детската наивност...


Той и Бойко Борисов беше дупе и гащи с Царя, Костов и тнт. ама не съм те видял да го пишеш из форумите :md_064: :md_064: :md_064:

Порок е кражбата, глупостта, примирението, незаинтересоваността ..... и тн.

#34 Потребителят е офлайн   British Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 09-October 04

Публикувано: 14 October 2011 - 10:58 PM

Чета и се чудя... и се мая...ама много!
Колко годинки трябваше да се изтърколят, колко бана и наказания трябваше да се отнесат затова, че няколко човека преди години се опитвахме тук ,в този форум да открехнем вратата на позора.
Започна се от темите в "Немското овчарско куче"...спомняте ли си?
Изтипосвахме ФАКТИ - за Камен, за БОГОК, за изложбите и лобизма.За спонсорствата, за храните и дистрибуторите.За принудата. Изнасяхме истината за прогнилата от корупция, курвал*к и разврат БРФК. За българките в чужбина, за съдийските права и измами. И всичко това се триеше със светкавична бързина.

Нека dog.bg, insult и цялата армия от модератори прочетат това:
Преди години вие ни гонехте, а ние се завръщахме по-амбицирани и по-мотивирани. Наказвахте ни, само затова, че сме дръзнали да споменем името на Камен Литов. Защо?
Сега е друго време.
Какво се промени? Прогледнахте ли...или най после и вие видяхте и осъзнахте очевадното?
Сега ми е някак си странно. Как от яростни защитници на неправдата,се превърнахте в закрилници на правдата?
Няма лошо, казваше дедо. По добре късно отколкото никога.А и признат грях, не е грях, нали!
Затова ви приветствам с Добре дошли в отбора. В редиците на гордо изправените, на виждащите и мислещи хора. В отбора на тези които не желаят да търпят наглоста и самозабравата на един или друг овластен дерибей.

Някога се подписвах(ме) с друг никове:
"banan4o" бе един от тях...но dog го екзекутира, защото banan4о виждаше това, за което dog, а и много от пишещите в тази тема все още нямаха очи.
-------
Засега толкова.
Очаквайте включване!

#35 Потребителят е офлайн   mil_ Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 11311
  • Регистрация: 04-October 04
  • Gender:Male
  • Location:София, Борово

Публикувано: 15 October 2011 - 07:32 AM

Глупости на търкалета.
"Армията" от модератори се състоеше от трима човека, които се опитваха да направят това място нормално. И таман да успеят, самият дог с разтреперани гащи вървеше след тях, мажеше и утрепваше всеки шанс да се получи някаква обективност. Пред размахалите му пръст си измиваше ръцете със същите хора. "Аз не знам, те модераторите решават" "Форумът е ваш, само лекинко така позатрих петнайсе-двайсе теми"
Те затва никой от тази "армия" не стои зад дог от години.
Донякъде го разбирам, защото току го привикваха да дава обяснения. Но само донякъде.
А подлогите на Динчев не бяха с нищо по-добри от тези на Литов.
Какво ако се смени трън с глог? Какво става в алтернативите, някой може ли да ми каже, че аз изгубих интерес отдавна, има ли там кинология?

За шибаната кинология трябва сърце, а не секира. Хората тръгват да се занимават не за да веят байраци и да водят войни, а за да се отдадат на нещо любимо и като попаднат в шитнята, просто се чупят. Това нещо трябва да знаят следващите водачи, за да се случи някаква промяна.

#36 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 15 October 2011 - 09:17 AM

Показване на мнениетоBritish, в 14 October 2011 - 10:58 PM, написа:

Чета и се чудя... и се мая...ама много!
Колко годинки трябваше да се изтърколят, колко бана и наказания трябваше да се отнесат затова, че няколко човека преди години се опитвахме тук ,в този форум да открехнем вратата на позора. Засега толкова.
Очаквайте включване!


Ти, включилия се НАЙ-ПРЪВ апологет на морала като какъв се пръкна тук да обясняваш колко някога си бил прогледнал и колко другите заслепени. И поради що търсиш изява на изтърканата писта "АЗ ПРЪВ КАЗВАХ, ЧЕ ЦАРЯТ Е ГОЛ!" Кой мислиш, че ти вярва, че си част от някакъв отбор? И ти си същия като онези, които уж разобличваш. Целият ви антураж нищо, ама нищичко не направи с годините, освен да предизвика Добрата усмивка и всеизвестното преместване отляво - вдясно или обратно, съобразно наклона на крачола. С много малко изключения типажите, въртящи се около Венелин драпат за пари и далавера. Знам го от горчив личен опит. Дори и сега се криеш зад гръмките "много от пишещите в тази тема все още нямаха очи. Засега толкова." Кажи си поне кой си, може утре да те посочат като "някой от най-първите" ...

Засега или за после: никой не се интересува от анонимното ти включване и реване тип В. Сидеров...ако искаш нещо да направиш - направи го, само не се изкарвай репресиран и отрано прогледнал на гърба на "бившите" слепи ... ако искаш паметник сега не му е времето ...
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#37 Потребителят е офлайн   British Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 09-October 04

Публикувано: 15 October 2011 - 10:52 AM

Гузен негонен бягал, е казал народа.
Това си е ваша война. Как ще се справите с чудовището, което до вчера захранвахте, това също си е ваш проблем.
А и не е зле да се знае, че нов бардак със стари курви не ставал.
Докато цялата измет от бивши и настоящи поклонници, мижитурки и тарикати не се измете от кинологията няма да станат нещата, не ви ли е ясно.
Въпросът е къде са новите?
Появи се едно младо момиче Vesela_5(поздравления Весела), което не се страхува да казва нещата такива каквито са, и старите кур*и, имащи претенции да строят нов бардак ще я разкъсат.Тънкообидни и раними го играят, ай сиктир бе!
Айде молим ви се...до вчера гъзолизци, днес-критици.
Само ще си говорите и пишете, а подобия на Дядо мраз, Снежанка и Венделин-дин ще ви се хилят и подхилват.

Дерзайте!


П.С. Нали сте умни и осъзнати главици , айде открийте разликите :

ПРЕДИ

http://www.vbox7.com/play:d85d15fa

СЕГА след скромни инвестиции от около 300 000 лв

Качена снимка

Айде и едно договорче за наемане на нов терен

Качена снимка

#38 Потребителят е офлайн   Adonis of Angel`s staff Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 716
  • Регистрация: 15-March 07
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 15 October 2011 - 11:04 AM

Показване на мнениетоAssassinrott, в 14 October 2011 - 01:13 PM, написа:

На общото събрание на БРФК за 2009г. бяха отчетени общо 45000лв приходи,и 50000лв. разходи.Който може да смята да смята. :ab_041: Дареннията са успешно усвоени на бул.Климент Охридски 132 бивш Институт по пчеларство.


Показване на мнениетоBritish, в 15 October 2011 - 11:52 AM, написа:

Само ще си говорите и пишете, а подобия на Дядо мраз, Снежанка и Венделин-дин ще ви се хилят и подхилват.
Дерзайте!
П.С. Нали сте умни и осъзнати главици , айде открийте разликите :
ПРЕДИ
СЕГА след скромни инвестиции от около 300 000 лв
Айде и едно договорче за наемане на нов терен





Интересен АНЕКС към ДОГОВОР за наем на терен .
С така направената инвестиция БОГОК , явно е най-богатия клуб финансиран от БРФК и дедО Мраз . :dh_188:
Интересно е финансирането на това строителство ?
От къде са тези приблизително 300 000 лева дошли в касата на БОГОК ?
Тези средства декларирани ли са в Годишните данъчна декларации за 2008 , 2009 и 2010 на БОГОК ?
От къде са постъпили тези средства в касата на БОГОК ?
Ако има издавани разрешения за строителството , то там трябва да има решение но ОС на БОГОК за изграждането на кучкарника
Ако парите са Дарени от БРФК защо не е Уведомено ОС на БРФК за направеното Дарение и къде са отразени в Годишните отчети на сдружението пред НАП ?
От приложения отчет за 2009 год на БРФК е видно , че НЯМА ТАКИВА ПАРИ ДАДЕНИ НА БОГОК .
Кой е Бенефициента на издадените строителни разрешения - дедО Мраз или БОГОК ?

Интересна теза би била - АКО ВСИЧКО Е НЕЗАКОННО , това означава ,че придобити пари по незаконен начин са хвърлени в незаконно строителство на обсебен чужд имот .

Пари изкарани с труд не се пилеят по този начин .Надявам се някой ден Правдата ако ходи по земята да навести кучкарника на дедО Мраз и БОГОК .

Хубав подарък си е направил дедО Мраз , с нашите пари - парите на БРФК .


:rc_036:

Качена снимка

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Ели Баранова - Sari4ka, в момента собственик на Adonis Of Angel's Staff
и свидетел на всичко в т.нар. "българска кинология" от 2005-та година насам.

#39 Потребителят е офлайн   P Chi Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 09-September 11

Публикувано: 15 October 2011 - 11:49 AM

Показване на мнениетоBritish, в 14 October 2011 - 10:58 PM, написа:

Чета и се чудя... и се мая...ама много!
Колко годинки трябваше да се изтърколят, колко бана и наказания трябваше да се отнесат затова, че няколко човека преди години се опитвахме тук ,в този форум да открехнем вратата на позора.
Започна се от темите в "Немското овчарско куче"...спомняте ли си?
Изтипосвахме ФАКТИ - за Камен, за БОГОК, за изложбите и лобизма.За спонсорствата, за храните и дистрибуторите.За принудата. Изнасяхме истината за прогнилата от корупция, курвал*к и разврат БРФК. За българките в чужбина, за съдийските права и измами. И всичко това се триеше със светкавична бързина.

Нека dog.bg, insult и цялата армия от модератори прочетат това:
Преди години вие ни гонехте, а ние се завръщахме по-амбицирани и по-мотивирани. Наказвахте ни, само затова, че сме дръзнали да споменем името на Камен Литов. Защо?
Сега е друго време.
Какво се промени? Прогледнахте ли...или най после и вие видяхте и осъзнахте очевадното?
Сега ми е някак си странно. Как от яростни защитници на неправдата,се превърнахте в закрилници на правдата?
Няма лошо, казваше дедо. По добре късно отколкото никога.А и признат грях, не е грях, нали!
Затова ви приветствам с Добре дошли в отбора. В редиците на гордо изправените, на виждащите и мислещи хора. В отбора на тези които не желаят да търпят наглоста и самозабравата на един или друг овластен дерибей.

Някога се подписвах(ме) с друг никове:
"banan4o" бе един от тях...но dog го екзекутира, защото banan4о виждаше това, за което dog, а и много от пишещите в тази тема все още нямаха очи.
-------
Засега толкова.
Очаквайте включване!


Ти пък за какво ревеш.
Опита да лижеш за…ка на Камен, не ти се отвори парашута и си подложи твоя на Динчев. След като и Динчев ти се насити те пусна по течението и сега се пишеш на загрижен.
Грижата ти е една – да отмъщаваш за това, което си ти самия. Е, няма да станеш президент на ОНОК – не ти ли стана ясно.

#40 Потребителят е офлайн   Adonis of Angel`s staff Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 716
  • Регистрация: 15-March 07
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 15 October 2011 - 11:53 AM

P Chi ново регистриран - стар потребител , темата е ОС на БРФК нека се придържаме съм нея. , не е нужно спам
User's Signature

Ели Баранова - Sari4ka, в момента собственик на Adonis Of Angel's Staff
и свидетел на всичко в т.нар. "българска кинология" от 2005-та година насам.

  • (44 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни