Dog.bg Форуми : Общо събрание на БРФК - 22.12.2011 г.

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (44 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Общо събрание на БРФК - 22.12.2011 г. Оцени темата: ****- 17 Гласове

#41 Потребителят е офлайн   Adonis of Angel`s staff Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 716
  • Регистрация: 15-March 07
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 15 October 2011 - 12:20 PM

Някой има ли идея , какво се случва с приходите
/ от 40 000 до 100 000 лева от всяка една изложба / от провежданите CAC изложби на БРФК в чужбина - Черна Гора , Македония , Грузия , Молдова , Русия , Беларус и др. ?

Тези приходи как се отразяват в касата на БРФК ?
Кой отговаря и носи отговорност за достоверноста на събраните такси от участие и такси от издадените Шампионски сертификати ?
Парите как се придвижват до България - банков път или в брой през границата ?
Има ли отчетност на тези финансови средства в предишните календарни отчети на БРФК ?

Точен отчет и за приходяване на средствата към ЛИЧНИ получава явно само дедО Мраз . :r_181:



Управителен съвет на БРФК със своето бездействие , страх и малодушие също са съучастници в това което върши дедО Мраз Има Устав на БРФК , но нямат дупе , доблест и воля за да спрат злоупотребите. Дребни душици , страхуващи се да не изгубят още някой допълнително недеклариран припечелен лев :

Иван Димитров
Антоан Хлебаров - Поп Кръстьо от 2004 год.,
Георги Христозов,
Радослав Стойнов,
Стефан Попов.




:tb_195:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Ели Баранова - Sari4ka, в момента собственик на Adonis Of Angel's Staff
и свидетел на всичко в т.нар. "българска кинология" от 2005-та година насам.

#42 Потребителят е офлайн   Assassinrott Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 141
  • Регистрация: 25-February 10
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 15 October 2011 - 04:51 PM

Влезте в положението на дедо Мраз,човека има големи разходи.
Издържа царски цял клуб - БОГОК
Охолен живот за него и царицата.
Двете принцеси живеят в чужбина,едната в Рим а другата в Колумбия,дет се вика по близо до извора,да не си помислите че там са се счупили от работа.
Нова къща на снежанка и две банкови сметки които се зареждат редовно.
Луксозни кучкарници от дялан камък и алуминиева дограма с двеста кучета.
Всеки месец нови и скъпи телефони,а всяка година нови автомобили.
Ако успеете да влезете в двореца на дядо Мраз ще ви увисне чинето от лукса който ще видите.
За съжаление не успя да си довърши басейна пред двореца.
Вдигна и нова зграда за обслужващия персонал от 6 човечета.
На знайните и не знайни бойци от тихия фронт против дедо Мраз ще им кажа,че докато вие драскахте анонимни по форумите,ние поне събрахме уличаващи материали и ги предадохме където трябва.
Като сте такива смелчаци поне си пишете имената,за да знаем кои са новите и кои стари к.....ви.
Георги Ефтимов

#43 Потребителят е офлайн   bonboni Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5760
  • Регистрация: 19-June 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 15 October 2011 - 05:19 PM

Поздравления!!

Българската кинология има нужда от прозрачност,хора за които кинологията е хоби,а не да се изхранват с нея.

Абсолютно нормални и адекватни са исканията Ви като членове на тази Федерация!!
User's Signature

"Някои хора са като 1 стотинка - двулицеви и не струват нищо!! "

Качена снимка MASTERPIECE OF BALKAN-NEWFOUNDLAND KENNELКачена снимка

#44 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 15 October 2011 - 09:00 PM

Цитат

Ако успеете да влезете в двореца на дядо Мраз ще ви увисне чинето от лукса който ще видите.


Добре де, дай да ги видим тези замъци. На мен лично ще ми е интересно да видя поне къде са отивали всичките ми "дарения" за участия в изложби и за сертификати ... :dry:

Не по-малко интересно ми е било винаги, с какви огризки или заплахи са били мотивирани да гласуват "разумно" всички уж нормални и трезвомислещи председатели на клубове по породи!?

Нас (Национален Клуб Голдън Ретривър) заплашваше със "замразяване на дейността" и успешно изпълни заканата си като не ни допусна до участие в ОС, последвано от логичното служебно приемане на "нов и по-добър ПОСЛУШЕН клуб" в редиците на БРФК. Съвсем отделна тема е, че го бяхме изключили от клуба, щото отказа да си плати годишния членски внос. (Е ТОВА ВЕЧЕ Е БЕЗОБРАЗИЕ ГОСПОДА!) :ab_041:

Същата трагикомедия се разиграва от години и в НКР (Национален Клуб Ротвайлер), където без благословия от Батюшката не се предприемат промени в ръководния състав на клуба, щото "ЩЕ НИ ЗАКРИЕ" ... видите ли ...

Тя сега каква излиза работата...тия мизерници по клубовете да се карат и дърпат помежду си, а аз да си зидам дуварите и да си карам кефа с техните парици... хитро измислено, признавам му го.

И най - лошото в цялата история е, че много хора като мен отдавна - отдавна са се отвратили от родната псевдокинология и вместо да радеем за хобито си, го поддържаме от немай - къде, ако не за друго, то поне за да не ходят нахалос десетките ни години бъхтане за някоя порода ...
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#45 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 15 October 2011 - 09:19 PM

Показване на мнениетоbonboni, в 15 October 2011 - 05:19 PM, написа:

Поздравления!!

Българската кинология има нужда от прозрачност,хора за които кинологията е хоби,а не да се изхранват с нея.

Абсолютно нормални и адекватни са исканията Ви като членове на тази Федерация!!


Добре де, Бонке!

Това твоето някаква шизофрения ли е, или ти не членуваш в "тази Федерация"? Ти като някой международен наблюдател на избори ли се изживяваш или се опитваш да ни кажеш, че и на теб ти е писнало да те правят на идиот? Ако е така си го кажи в прав текст, няма какво да увърташ ... или пък, май се сещам: шубе те е да не ти спре родословията на нюфчетата ... мдаам, дълга е ръката на Добрия Дядо ...
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#46 Потребителят е офлайн   bonboni Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5760
  • Регистрация: 19-June 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 15 October 2011 - 10:18 PM

Показване на мнениетоAssassinrott, в 14 October 2011 - 02:29 PM, написа:

На 29 няма да да се случи нищо особенно,дядо Мраз и Снежанка са подсигурили по една копаня за послушните джудженца да папкат,ще ги галят по главичките и ще показват колко са добрички,ще обещават мед и масло за всички,само до преизбирането а после всичко по старата процедура - куче влачи диря няма.На вратата ще има зли тролове които няма да пускат непослушните жуженца да развалят рахатя на добрия дядо и снежуранка.



От известно време съм член на друга Федерация в друга държава точно поради изброените по горе причини!!
User's Signature

"Някои хора са като 1 стотинка - двулицеви и не струват нищо!! "

Качена снимка MASTERPIECE OF BALKAN-NEWFOUNDLAND KENNELКачена снимка

#47 Потребителят е офлайн   bagatur Икона

  • евелско мъско
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1440
  • Регистрация: 26-April 07
  • Gender:Male
  • Location:РОДОПА

Публикувано: 16 October 2011 - 12:48 AM

Показване на мнениетоKOKO_ko, в 15 October 2011 - 09:00 PM, написа:

.....................
И най - лошото в цялата история е, че много хора като мен отдавна - отдавна са се отвратили от родната псевдокинология и вместо да радеем за хобито си, го поддържаме от немай - къде, ако не за друго, то поне за да не ходят нахалос десетките ни години бъхтане за някоя порода ...

:ba_025:
Това е реалността! :rc_036:
User's Signature

Качена снимка

#48 Потребителят е офлайн   twoofo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 2572
  • Регистрация: 28-April 06
  • Location:София

Публикувано: 16 October 2011 - 12:14 PM

Показване на мнениетоBritish, в 14 October 2011 - 10:58 PM, написа:

Нека dog.bg, insult и цялата армия от модератори прочетат това:
Преди години вие ни гонехте, а ние се завръщахме по-амбицирани и по-мотивирани. Наказвахте ни, само затова, че сме дръзнали да споменем името на Камен Литов. Защо?
Сега е друго време.
Какво се промени?


Зад кулисите на дог.бг вече ги няма тези модератори, точно защото и тогава не са били слепи и глухи, нито безхарактерни, но опитите този форум да се модерира без оглед на 'БРФК статут' оставаха наказани или най-малкото безплодни. Е, бихме си шута . В крайна сметка и Дон Кихот в един момент пуска брада. Защото лапландските чудесии ходят все на глутници, а Дон Китотите са все сами. Щото там изгода няма.

Показване на мнениетоinsult, в 14 October 2011 - 12:41 PM, написа:

Преди години много ми се искаше да вярвам, че има достатъчно хора, на които им пука за кучетата, за качественото и здравословно развъждане, за да се случи промяна. Един вид демократичен преход и в тази област. Въобразявах си, че с няколко човека, на които им пука за кучетата (макар и да сме от кол и въже) ще можем да променим нещо. Отне ми дълго време, за да установя, че съм била наивна глупачка.
За мен лично и кинологията ни е такава, каквато и всичко друго в България - корумпирано, печалбарско, зле изпълнено начинание.


+1
Изборът е прост - или играеш мръсните игрички, или се чупиш. Пък като си лош клуб, неспазващ правилата МУ така и така ще те чупят. Смятам, че е по-добре без клуб, отколкото с вмешателства от тоя сорт в клубното управление.
Лошото е, че се чупим доброволно баш тия с ентусиазма, наивните глупаци, а остават скачащите според тоягата. Аз изборът си го направих. Исках да се занимавам с кучета, а не с фъшкии.

Цитат

За шибаната кинология трябва сърце, а не секира. Хората тръгват да се занимават не за да веят байраци и да водят войни, а за да се отдадат на нещо любимо и като попаднат в шитнята, просто се чупят.


Трудно е, когато вложеното сърце получава секира перманентно. Ако тия абдикирали от помийната яма намерят смисъл да се групират, като другата банда може да има някакво раздвижване, дано не съм пак наивна глупачка.
:rc_036: за осмелилите се!
Интересни документи, дано стигнат където трябва и мерките са адекватни на провинението, че аз и в това вяра нямам. А за успеха трябва да се вярва.
User's Signature

Качена снимка


"Money will buy you a pretty dog, but it won't buy the wag of his tail"

#49 Потребителят е офлайн   agalina Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 6537
  • Регистрация: 22-October 05
  • Gender:Female

Публикувано: 16 October 2011 - 01:12 PM

Показване на мнениетоVesela_5, в 14 October 2011 - 05:54 PM, написа:


Наритан като другите непослушни джуджета - ..........., Христо Тотев... който не слушка, няма подаръци.

ОFF/
Некак не е редно ,Весела ,да използваш така лежерно имена на хора, които даже и не познаваш .Само ще ти кажа, че първо- Христо никога не е бил джудже и второ- не него го наритаха .Той ги нарита. /
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

#50 Потребителят е офлайн   Vesela_5 Икона

  • Afrodita of Angel's staff
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2664
  • Регистрация: 28-April 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:American Staffordshire Terrier
  • Skype:

Публикувано: 16 October 2011 - 02:55 PM

Агалина, това е метафора, то е ясно, че г-н Тотев не е джудже, с цялото ми уважение. Но и Камен Литов не е Дедо Мраз, нямаш ли чувство за хумор?

Нека не се измества темата в словесни борби, наистина ми е много интересно дали ще се случи нещо на това Общо събрание на БРФК или отново ще си лаем по форумите. Ще си потърси ли някой клуб "дарението", или паричките ще се налеят в нова сграда до кучкарника на Литов и неговата възлюбена, която раздава правосъдие под формата на юмруци по изложбите.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#51 Потребителят е офлайн   agalina Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 6537
  • Регистрация: 22-October 05
  • Gender:Female

Публикувано: 16 October 2011 - 03:22 PM

Показване на мнениетоVesela_5, в 16 October 2011 - 12:55 PM, написа:

Агалина, това е метафора, то е ясно, че г-н Тотев не е джудже, с цялото ми уважение. Но и Камен Литов не е Дедо Мраз, нямаш ли чувство за хумор?
Нека не се измества темата в словесни борби, наистина ми е много интересно дали ще се случи нещо на това Общо събрание на БРФК или отново ще си лаем по форумите.е.
Ми нямам чуства за хумор и за литературни похвати в случая.
А дали щяло нещо си на ОС на БРФК да се случи е проблем не за теб и мен, а за членовете им.
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

#52 Потребителят е офлайн   Danidi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 629
  • Регистрация: 06-May 10
  • Gender:Male
  • Location:София
  • Interests:лов риболов и ловни кучета

Публикувано: 16 October 2011 - 03:55 PM

Показване на мнениетоKOKO_ko, в 15 October 2011 - 09:00 PM, написа:

Цитат

Ако успеете да влезете в двореца на дядо Мраз ще ви увисне чинето от лукса който ще видите.


Добре де, дай да ги видим тези замъци. На мен лично ще ми е интересно да видя поне къде са отивали всичките ми "дарения" за участия в изложби и за сертификати ... :dry:

Не по-малко интересно ми е било винаги, с какви огризки или заплахи са били мотивирани да гласуват "разумно" всички уж нормални и трезвомислещи председатели на клубове по породи!?

Нас (Национален Клуб Голдън Ретривър) заплашваше със "замразяване на дейността" и успешно изпълни заканата си като не ни допусна до участие в ОС, последвано от логичното служебно приемане на "нов и по-добър ПОСЛУШЕН клуб" в редиците на БРФК. Съвсем отделна тема е, че го бяхме изключили от клуба, щото отказа да си плати годишния членски внос. (Е ТОВА ВЕЧЕ Е БЕЗОБРАЗИЕ ГОСПОДА!) :ab_041:

Същата трагикомедия се разиграва от години и в НКР (Национален Клуб Ротвайлер), където без благословия от Батюшката не се предприемат промени в ръководния състав на клуба, щото "ЩЕ НИ ЗАКРИЕ" ... видите ли ...

Тя сега каква излиза работата...тия мизерници по клубовете да се карат и дърпат помежду си, а аз да си зидам дуварите и да си карам кефа с техните парици... хитро измислено, признавам му го.

И най - лошото в цялата история е, че много хора като мен отдавна - отдавна са се отвратили от родната псевдокинология и вместо да радеем за хобито си, го поддържаме от немай - къде, ако не за друго, то поне за да не ходят нахалос десетките ни години бъхтане за някоя порода ...

:rc_036:
User's Signature

Качена снимка
Дани 0888-514135 .0878-514136
http://www.wix.com/buldog69/buldogfood

#53 Потребителят е офлайн   alexy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 965
  • Регистрация: 03-October 06
  • Gender:Male

Публикувано: 16 October 2011 - 04:49 PM

И кучетата си лаят а кервана си върви,върви......
User's Signature

"Гробарю,когато копаеш гроба ми,нека бъде плитък,за да усещам дъжда."

#54 Потребителят е офлайн   Петя Кръстева Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2223
  • Регистрация: 11-July 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 17 October 2011 - 10:23 AM

Прикачена снимка

Качена снимка ха,ха,ха ..... като стараничен наблюдател искам да ви кажа, че точно така изглежда БРФК отстани, като всички знаем с какъв пълнеж е дюнера на Камен Литов - пари от злоупотреби, млади жени и деца! Станали сме за смях пред целия свят..... Зададохте ли си въпроса обаче защо темата не е изтрита?!?!?!

Браво на всички усмелили се да изразят мнението си! Качена снимка
User's Signature

Akita Bagatur Ken
за връзка тел.088 7 982 645, 088 8 982 645

"АКО ВЕДНЪЖ ВЛЕЗНЕШ ВЪВ ФОРУМ ЗА КУЧЕТА, НЯМА КАК ДА НЕ СЕ НАУЧИШ ДА ХАПЕШ"
Петя Кръстева

#55 Потребителят е офлайн   Waikikii Икона

  • Free the мушмул :)
  • PipPipPip
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 2201
  • Регистрация: 04-December 05
  • Gender:Female
  • Location:гр. София

Публикувано: 17 October 2011 - 10:46 AM

Мненията извън темата бяха преместени тук:
Мнения за БРФК

Ако имате да кажете нещо за БРФК, пишете там, тази тук е за ОС на БРФК и нередностите там. Моля, придържайте се към темата и личните взаимоотношения обсъждайте на ЛС!

#56 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 17 October 2011 - 10:53 AM

Показване на мнениетоWaikikii, в 17 October 2011 - 10:46 AM, написа:

Мненията извън темата бяха преместени тук:
Мнения за БРФК

Ако имате да кажете нещо за БРФК, пишете там, тази тук е за ОС на БРФК и нередностите там. Моля, придържайте се към темата и личните взаимоотношения обсъждайте на ЛС!



Крайно време беше! Благодарности! :rc_036:
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#57 Потребителят е офлайн   insult Икона

  • свободен радикал
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3974
  • Регистрация: 04-November 05
  • Gender:Female

Публикувано: 17 October 2011 - 11:19 AM

Показване на мнениетоmil_, в 15 October 2011 - 07:32 AM, написа:

Глупости на търкалета.
"Армията" от модератори се състоеше от трима човека, които се опитваха да направят това място нормално. И таман да успеят, самият дог с разтреперани гащи вървеше след тях, мажеше и утрепваше всеки шанс да се получи някаква обективност. Пред размахалите му пръст си измиваше ръцете със същите хора. "Аз не знам, те модераторите решават" "Форумът е ваш, само лекинко така позатрих петнайсе-двайсе теми"
Те затва никой от тази "армия" не стои зад дог от години.
Донякъде го разбирам, защото току го привикваха да дава обяснения. Но само донякъде.
А подлогите на Динчев не бяха с нищо по-добри от тези на Литов.

+1, mil_!
Мда, звъняха по телефоните и крещяха - това да изтриеш, онова да махнеш, ще ви съсипя, ще ви побъркам, ще ви скъся живота... Беше филм, но поне беше забавен. За известно време наистина бяхме превърнали това място в кипящо средище на киноложка култура, пък ние тримата с теб и Фейс - между чука и наковалнята. Спомени, спомени... Същите сега примазващи се, дето се имат за големи борци за правда (непостигнали нищо вече десетилетие) - и те звъняха и заплашваха. Те още по-агресивно - мръсни думи по телефона през нощта... пародии някакви. Бре, бре, върти се палачинката.
Но да не бъдем съвсем несправедливи към личността зад dog.bg - ето, тази тема си стои. Хората имат право да се променят и той явно вече е изяснил своята позиция сред цялата тази мерзост.



Показване на мнениетоKOKO_ko, в 15 October 2011 - 09:00 PM, написа:

Нас (Национален Клуб Голдън Ретривър) заплашваше със "замразяване на дейността" и успешно изпълни заканата си като не ни допусна до участие в ОС, последвано от логичното служебно приемане на "нов и по-добър ПОСЛУШЕН клуб" в редиците на БРФК. Съвсем отделна тема е, че го бяхме изключили от клуба, щото отказа да си плати годишния членски внос. (Е ТОВА ВЕЧЕ Е БЕЗОБРАЗИЕ ГОСПОДА!) :ab_041:

Мдам... И ние - глупаците, отиваме на ОС на БРФК с покана в ръчички, пък там стоят едни големи момчета и казват - не може да влезете. Че как да не можем, имаме право, бля, бля... Не-е-е, бяха се погрижили тогава за сигурността си. Изключиха ни като стой та гледай. Защо - защото се видя, че няма да вдигаме послушно ръчичка, а си бяха набавили хората, които да гласуват "както трябва" на свой ред... Срам, срам.
>>> На теб едва ли ти трябва такъв съвет, Жоро, но се приготви отсега с адвокат и няколко по-яки човечета като се засилиш към това ОС. Да не стане да го изпуснеш и ти...

Ето го списъка с имената на председатели на клубове: http://www.brfk.org/members
Хората, които година след година избират да слушкат и да приемат и "избират" всичко, което пожелае Камен Литов и УС на БРФК.

Благодаря на Ели, че цитира имената и на целия УС на федерацията. Редно е да се знае, че и тези хора участват в процеса на крадене и унищожаване на българската кинология пълноценно. За жалост нещата вероятно стоят така и с хората в офиса на федерацията, с някои от които ме свързват топли отношения. Крайно време е обаче това безобразие да спре. Надявам се, че това е пътят.

Както и се надявам, Жоро, че си видял и чул достатъчно, за да се отвратиш и да разбереш, че нещата за които се карахме преди години са точно така, както ти бяха описвани.
Знам, че не го правиш за парите - ако мога да ти призная едно нещо, то е че в крайна сметка винаги кучетата са били най-важни за теб.
Но също така ми е адски криво защо не пое този път преди десетина години, когато нямаше да е съсипано толкова много?
Как ще ми помогнеш да си спомня какъв беше преди да започнеш да работиш с Камен? Защо му помогна тогава, вместо да ни помогнеш да го махнем?
Много вода изтече...
Дано го доведеш това до край - време е вече за чистоплътна и прозрачна кинология със строги правила, ако искаме да спасим и малкото останало от качественото чистопородно развъждане в България.


А иначе - ще ми се да кажа: "Гледам и не вярвам на ушите си", но не виждам нищо невероятно в описаното тук. Предполагам и се надявам, че ще видим още много. Хубаво е да се цитират и имената на клубовете/дружествата, техните председатели и членове на УС, които са участвали в тази безобразна кражба. Говорите все едно Камен Литов е бил сам във всичко това - той е само върха на един корумпиран, продажен айзберг. Кликата от крадящи и фалшифициращи е навсякъде в структурите на родната ни кинология. Време е да се изхвърли боклука, кофата прелива.
User's Signature

Качена снимка

#58 Потребителят е офлайн   deneva Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 860
  • Регистрация: 08-January 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 17 October 2011 - 12:15 PM

Insult, въпреки че темата е вече кастрирана и разделена,поста ти е респектиращ :rc_036:
На всички,които са доволни или не от родната кинология ще припомня една любима моя поговорка: "Водата дълбае камъка с постоянството си" и ще добавя от себе си и това,че тя е жива и се движи. Когато има възможност за действие има шанс за успех.Пожелавам го на всички,които ще присъстват на това ОС!

#59 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 17 October 2011 - 12:38 PM

Показване на мнениетоdeneva, в 17 October 2011 - 12:15 PM, написа:

Пожелавам го на всички,които ще присъстват на това ОС!



Добре де, клубът на Бернското куче няма ли да каже в прав текст какво му е отношението към драмата "позиция и гласуване на ОС на БРФК"?
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#60 Потребителят е офлайн   insult Икона

  • свободен радикал
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3974
  • Регистрация: 04-November 05
  • Gender:Female

Публикувано: 17 October 2011 - 01:00 PM

Този въпрос е за клуба на Бернското куче, а г-жа Денева е нежелан развъдчик там. Ех, класиката на жанра - половината качествени кучета в България се подвизават със сръбски и македонски документи.
User's Signature

Качена снимка

  • (44 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни