Dog.bg Форуми : Общо събрание на БРФК - 22.12.2011 г.

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (44 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Общо събрание на БРФК - 22.12.2011 г. Оцени темата: ****- 17 Гласове

#1 Потребителят е офлайн   Assassinrott Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 141
  • Регистрация: 25-February 10
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 13 October 2011 - 02:31 PM

По стара традиция всяко събрание на БРФК е обвито в тайнства и манипулации,затова нашият клуб и още няколко официално искаме ето тези материали да стоят на официалния сайт на БРФК,както и да ги получим в книжен вид преди събранието. Същото писмо ще бъде депозирано и в канцеларията на БРФК.



До УС на БРФК
До Председателят на БРФК


Г-н Председател, във връзка с насроченото от УС на БРФК редовно, годишно, отчетно Общо събрание на 29.10.2011 г.моля да бъдат предоставени писмените материали, които ще се обсъждат и гласуват, свързани с дневния ред на Общото събрание.
Според сега действащият Устав те трябва да бъдат на разположение на членовете в седалището на сдружението най-късно до датата на публикуване или изпращане на поканата за свикване на Общото събрание. При поискване те се
Предоставят на всеки член от Общото събрание безплатно.




Председател на Български Клуб Кокери

Георги Ефтимов

13.10.2011

#2 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 14 October 2011 - 08:36 AM

Дано ви последват и други и успеете да се преборите за повече откритост и морал в българската кинология !

Успех ! Качена снимка

Качена снимка



#3 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 14 October 2011 - 09:08 AM

През годините колко такива писма са изписани до БРФК и какво от това? ... по стара традиция ще последва местене от единия крачол в другия, съпътствано с хитрата усмивка на Дядо Мраз ... " подаръци ще има за всички от сърце ..." , помните ли тази песничка?
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#4 Потребителят е офлайн   mikivt Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 346
  • Регистрация: 11-August 09
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 14 October 2011 - 09:49 AM

Показване на мнениетоKOKO_ko, в 14 October 2011 - 09:08 AM, написа:

...съпътствано с хитрата усмивка на Дядо Мраз ... " подаръци ще има за всички от сърце ..." , помните ли тази песничка?

Летял си Дядо Мраз над Африка. Минал и над Сомалия,видял кльощавите дечица долу и казал : "А-а-а,за който не е папкал-няма подаръци! "

#5 Потребителят е офлайн   Adonis of Angel`s staff Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 716
  • Регистрация: 15-March 07
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 14 October 2011 - 10:17 AM

При свикването на ОС на БРФК е нарушен закона

- датата е обявена в 30 дневния законов срок но не и
- мястото на провеждането му , то е обявено на 07.10.2011 год. вместо както е по закон на 29.09.2011 год ,
- не са предоставени отчетите за 2010 год. в офиса на Сдружението ,
- липсва надлежно уведомяване на Клубовете ! - 30 дни преди провеждането му с получена надлежно покана .

Законността на ОС на БРФК не е съобразена със Закона - не легитимно събрание - по съдебен път .

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Ели Баранова - Sari4ka, в момента собственик на Adonis Of Angel's Staff
и свидетел на всичко в т.нар. "българска кинология" от 2005-та година насам.

#6 Потребителят е офлайн   Adonis of Angel`s staff Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 716
  • Регистрация: 15-March 07
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 14 October 2011 - 11:18 AM

От години , ние всички плащаме такси за участие на изложби , а в отчетите за Годишната данъчна декларация подавана от Ръководството на БРФК в НАП се записват приходи от ДАРЕНИЯ !

Както и в момента в официялния сайт на БРФК , чужденците плащат такси за участие , а българите правят дарения .

На никой дал дарение не е даден договор за дарение , размерът на дарението не е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН.

Това се прави с цел укриване на доходи и тяхното присвояване , за сметка на всички членове на Федерацията .

Приблизителните приходи за 2010 год са в размер на 1 500 000 лева
Очакваните приходи за 2011 год. са в размер на 2 000 000 лева.
А колко са декларираните приходи пред Нас и НАП ???

ТОВА Е ИЗМАМА !!!

Линк - ЦАЦИБ БАНСКО Х .2011

Цитат – “Дарения за провеждане на изложбите:
Възрастни кучета - 45 лева за изложба, за едно куче. 40 лева за второ куче на същия собственик.Бебета подрастващи и ветерани - 35 лева за куче, за изложба. 30 лева за второ куче на същия собственик, в същия клас. Плащане: на изложбата или по банков път “

В УСТАВА на СДРУЖЕНИЕТО БРФК

ГЛАВА VI

ИМУЩЕСТВО, СРЕДСТВА И ФОНДОВЕ

Чл. 11. /2/. Имуществото на БРФК се набира от:
ж/ дарения и завещания в полза на сдружението, като редът и условията за извършването и приемането им се определя от УС;
Чл. 11. /З/. Средствата на сдружението могат да се използват само за
целите и задачите, предвидени в Устава на БРФК и нейната издръжка, като изразходването им става по реда предвиден в този Устав.
Чл. 11. /4/. Извършените разходи с оправдателни документи се
утвърждават от Управителният съвет, а за суми над 150 000 лева от Общото събрание.

В БРФК не са приемани и не са обявявани правила за управление на дареният

.Примерно - за реда за получаване и управление на дарения

І. Общи положения
ІІ. Дарители, дарения и бенефициенти
ІІІ. Условия за дарителите и дарителството
ІV. Приемане на даренията
V. Управление на даренията. Контрол.
VІ. Регистър на даренията
VІІ. Популяризиране на дарителството

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Ели Баранова - Sari4ka, в момента собственик на Adonis Of Angel's Staff
и свидетел на всичко в т.нар. "българска кинология" от 2005-та година насам.

#7 Потребителят е офлайн   КАСТРО Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 303
  • Регистрация: 02-November 05

Публикувано: 14 October 2011 - 11:53 AM

Ами докато се държим като овце, овчаря ще размахва гагата :md_064: :flagbg:

#8 Потребителят е офлайн   Assassinrott Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 141
  • Регистрация: 25-February 10
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 14 October 2011 - 12:13 PM

На общото събрание на БРФК за 2009г. бяха отчетени общо 45000лв приходи,и 50000лв. разходи.Който може да смята да смята. :ab_041: Дареннията са успешно усвоени на бул.Климент Охридски 132 бивш Институт по пчеларство.

#9 Потребителят е офлайн   КАСТРО Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 303
  • Регистрация: 02-November 05

Публикувано: 14 October 2011 - 12:18 PM

Брей много сомалийци в тази БГ кинология бе :) :) ама богати сомалийци - дарения чак правят :flagbg: :ba_025:

#10 Потребителят е офлайн   insult Икона

  • свободен радикал
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3974
  • Регистрация: 04-November 05
  • Gender:Female

Публикувано: 14 October 2011 - 12:41 PM

Не знам, хора. Не сте от вчера в тази помия, сега решихте да действате?
Има ли алтернатива Камен Литов & Co., когато по клубовете практиките са абсолютно същите, но на по-дребно?
Не виждам шанс за кинология в България, докато повечето "развъдчици" го правят за пари и без правила.
Не виждам шанс, когато свестни хора търпят безобразията страхливо и с наведена главичка в ужас да не ги лишат случайно от някой измислен шампионски сертификат.

Преди десетина години много ми се искаше да вярвам, че има достатъчно хора, на които им пука за кучетата, за качественото и здравословно развъждане, за да се случи промяна. Един вид демократичен преход и в тази област. Въобразявах си, че с няколко човека, на които им пука за кучетата (макар и да сме от кол и въже) ще можем да променим нещо. Отне ми дълго време, за да установя, че съм била наивна глупачка.
За мен лично и кинологията ни е такава, каквато и всичко друго в България - корумпирано, печалбарско, зле изпълнено начинание.

Кастрирала съм си всички кучета, да, на мама мегашампиончетата. Писна ми да развъждам през Сърбия, да се разправям за тъпотии, да се ядосвам на безобразията, на които ставам свидетел в киноложките среди всеки път, когато вляза в контакт. Да се занимаваш с кинология в България се оказа толкова омерзителна дейност, че даже луд ентусиаст и смея да кажа кадърен кучкар като мен, не издържа и тегли майна. Защото кинология тук е мръсна дума.

Подсещам се за един стар испански виц: "Когато арестуваха комунистите мълчах, защото не съм комунист. Когато арестуваха анархистите мълчах, защото не съм анархист. Когато арестуваха евреите мълчах, защото не съм евреин. Сега тропат на моята врата и няма кой да ме защити." Е, не е ли така и при нас? Когато Христо Тотев съдеше БРФК, когато бяха проблемите около БККАСТ, когато беше драмата на Андон Тодоров, че и себе си ще включа като ОРД на НГРК...
Не, не виждам шанс.
Не и докато няма хора, които наистина да са готови да си плюят на своето, за да тръгнат на всички нещата нагоре.

Пък дано стане. Надеждата умира последна, както се казва.
А и впрочем... Ако едно нещо е дарение, то пак трябва да има дарителки сертификат, ако БРФК не е фондация в общенствена полза, пак се дължи данък и т.н... :md_064:
User's Signature

Качена снимка

#11 Потребителят е офлайн   Waikikii Икона

  • Free the мушмул :)
  • PipPipPip
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 2201
  • Регистрация: 04-December 05
  • Gender:Female
  • Location:гр. София

Публикувано: 14 October 2011 - 01:10 PM

Показване на мнениетоinsult, в 14 October 2011 - 12:41 PM, написа:

Не знам, хора. Не сте от вчера в тази помия, сега решихте да действате?
Има ли алтернатива Камен Литов & Co., когато по клубовете практиките са абсолютно същите, но на по-дребно?
Не виждам шанс за кинология в България, докато повечето "развъдчици" го правят за пари и без правила.
Не виждам шанс, когато свестни хора търпят безобразията страхливо и с наведена главичка в ужас да не ги лишат случайно от някой измислен шампионски сертификат.

Преди десетина години много ми се искаше да вярвам, че има достатъчно хора, на които им пука за кучетата, за качественото и здравословно развъждане, за да се случи промяна. Един вид демократичен преход и в тази област. Въобразявах си, че с няколко човека, на които им пука за кучетата (макар и да сме от кол и въже) ще можем да променим нещо. Отне ми дълго време, за да установя, че съм била наивна глупачка.
За мен лично и кинологията ни е такава, каквато и всичко друго в България - корумпирано, печалбарско, зле изпълнено начинание.

Кастрирала съм си всички кучета, да, на мама мегашампиончетата. Писна ми да развъждам през Сърбия, да се разправям за тъпотии, да се ядосвам на безобразията, на които ставам свидетел в киноложките среди всеки път, когато вляза в контакт. Да се занимаваш с кинология в България се оказа толкова омерзителна дейност, че даже луд ентусиаст и смея да кажа кадърен кучкар като мен, не издържа и тегли майна. Защото кинология тук е мръсна дума.

Подсещам се за един стар испански виц: "Когато арестуваха комунистите мълчах, защото не съм комунист. Когато арестуваха анархистите мълчах, защото не съм анархист. Когато арестуваха евреите мълчах, защото не съм евреин. Сега тропат на моята врата и няма кой да ме защити." Е, не е ли така и при нас? Когато Христо Тотев съдеше БРФК, когато бяха проблемите около БККАСТ, когато беше драмата на Андон Тодоров, че и себе си ще включа като ОРД на НГРК...
Не, не виждам шанс.
Не и докато няма хора, които наистина да са готови да си плюят на своето, за да тръгнат на всички нещата нагоре.

Пък дано стане. Надеждата умира последна, както се казва.
А и впрочем... Ако едно нещо е дарение, то пак трябва да има дарителки сертификат, ако БРФК не е фондация в общенствена полза, пак се дължи данък и т.н... :md_064:


:rc_036: +1

#12 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 14 October 2011 - 01:29 PM

Показване на мнениетоinsult, в 14 October 2011 - 12:41 PM, написа:

Когато Христо Тотев съдеше БРФК ... Качена снимка



Е какво "когато" ? Тогава осъдихме БРФК, съдът постанови , че всички решения на ОС са невалидни и какво от това? Помня само, че Дядо Мраз закачливо се усмихна под мустак и раздаде нашите подаръци в нечии набързо и бързо протегнати ръчички ... и сега навярно всичко ще си е по-старому: джудженцата ще тичкат наоколо притеснени и трескаво ще измислят спасителен план основан на дарения и и безброй доброволни добри дела в полза на общото дело ... а после ще има: КРАЛЯТ умря! Да живее КРАЛЯТ!Качена снимка
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#13 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 14 October 2011 - 01:34 PM

Показване на мнениетоAssassinrott, в 14 October 2011 - 12:13 PM, написа:

На общото събрание на БРФК за 2009г. бяха отчетени общо 45000лв приходи,и 50000лв. разходи.Който може да смята да смята. Качена снимка Дареннията са успешно усвоени на бул.Климент Охридски 132 бивш Институт по пчеларство.



Аз нямам спомен да са ми издавали документ за дарение, както и нямам спомен да съм спонсорирал някой пчеловъд през годините ходене по дебело платените изложби, на които думата "КУПА" е нещо срамно и не е прието да се изговаря на висок глас ... абе БРФК да не е завъдила и кошери вече?Качена снимка
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#14 Потребителят е офлайн   insult Икона

  • свободен радикал
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3974
  • Регистрация: 04-November 05
  • Gender:Female

Публикувано: 14 October 2011 - 01:46 PM

Цитат

Е какво "когато" ? Тогава осъдихме БРФК, съдът постанови , че всички решения на ОС са невалидни и какво от това?


Това точно казвам: НИЩО. И не забелязах тогава на председателите на клубовете да им пукаше за очебийните нередности, нито приетите на въпросното ОС решения и т.нар. "отчет" да бъдат отменени като невалидни, въпреки съдебното решение.

Кервана си върви, а кучетата се плодят на поразия - на кой му пука тук от някакви си автентични родословия, дисплазии, епилепсии или други бози за тъпаци. Важното е парите да се въртят. И те се въртят. Въртят се и все на едно място се завъртат. А умните кучета знаят да не хапят ръката, която ги храни. Подвили опашки те стоят и чакат наградка, обучават се вече 15-та (колко станаха!?) година на това послушание, вече си знаят урока.

Рибата уж се вмирисва откъм главата, пък нашата смърди от край до край. На мен ми е най-криво за хората, които ЗНАЯТ какво е БРФК и как се случват нещата в нея и въпреки това мълчат именно от страх да не пропуснат подаръчето за Коледа. Срам ме вместо тях, защото тях явно не ги е срам достатъчно, че да се вземат в ръце и да започнат да правят нещата както трябва.

Пък на пудела-пенсионер му остава само да се забавлява със тоя сеир. Макар, че по-скоро ми се реве за напразно похабените години занимания в тази област. Току-виж нещо се променило, току-виж федерацията се превърне в общност, на която наистина и пука за живота и качественото развъждане на кучетата. Ето това ще е една приятна и неочаквана изненада.
User's Signature

Качена снимка

#15 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 14 October 2011 - 01:55 PM

Показване на мнениетоinsult, в 14 October 2011 - 01:46 PM, написа:

...Важното е парите да се въртят. И те се въртят. Въртят се и все на едно място се завъртат. А умните кучета знаят да не хапят ръката, която ги храни. Подвили опашки те стоят и чакат наградка, обучават се вече 15-та (колко станаха!?) година на това послушание, вече си знаят урока.

Рибата уж се вмирисва откъм главата, пък нашата смърди от край до край. На мен ми е най-криво за хората, които ЗНАЯТ какво е БРФК и как се случват нещата в нея и въпреки това мълчат именно от страх да не пропуснат подаръчето за Коледа...


Ти да внимаваш какви ги дрънкаш тука Качена снимка , че ако се ядоса добрата руса фея с вълшебната господарска пръчица ... АЛЕ - ХОП ... и всички писани глупости ще бъдат погълнати от ПУСТОТАТА ...
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#16 Потребителят е офлайн   DessyD Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4080
  • Регистрация: 25-February 06
  • Gender:Male
  • Location:PLOVDIV, BG

Публикувано: 14 October 2011 - 01:55 PM

Показване на мнениетоKOKO_ko, в 14 October 2011 - 01:55 PM, написа:

Показване на мнениетоinsult, в 14 October 2011 - 01:46 PM, написа:

...Важното е парите да се въртят. И те се въртят. Въртят се и все на едно място се завъртат. А умните кучета знаят да не хапят ръката, която ги храни. Подвили опашки те стоят и чакат наградка, обучават се вече 15-та (колко станаха!?) година на това послушание, вече си знаят урока.

Рибата уж се вмирисва откъм главата, пък нашата смърди от край до край. На мен ми е най-криво за хората, които ЗНАЯТ какво е БРФК и как се случват нещата в нея и въпреки това мълчат именно от страх да не пропуснат подаръчето за Коледа...


Ти да внимаваш какви ги дрънкаш тука Качена снимка , че ако се ядоса добрата руса фея с вълшебната господарска пръчица ... АЛЕ - ХОП ... и всички писани глупости ще бъдат погълнати от ПУСТОТАТА ...


:ba_025: малииииии .... бяс.... :ab_041: :ab_041: :ab_041:

п.п. - сега отивам тутакси да подам една жалба срещу всички тук! :md_064: :ab_041: :ab_041: :ab_041: Ще видите вие "але-хоп"! :ab_041: :ab_041: :ab_041:
User's Signature

Това, което ни тревожи не е това, което НЕ ЗНАЕМ, а това, което ЗНАЕМ, ЧЕ НЕ Е ВЯРНО.
"Животът е трагедия за този, който чувства и комедия за този, който мисли" Фрасоа дьо Ларошфуко
"Можеш да победиш другите със собствените си доводи. Но да ги убедиш можеш само с техните."
Жозеф Жобер, "Мисли, максими и есета"
God says: Animals are my quite beings. Now they remain silent to cruelty but the day of reckoning they will talk!.." Mevlana Celaleddin Rumi

#17 Потребителят е офлайн   insult Икона

  • свободен радикал
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3974
  • Регистрация: 04-November 05
  • Gender:Female

Публикувано: 14 October 2011 - 01:59 PM

Неее, не жалба, а разпечатка от форума - така се правят нещата, пак не си в час! :mg_062:
User's Signature

Качена снимка

#18 Потребителят е офлайн   DessyD Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4080
  • Регистрация: 25-February 06
  • Gender:Male
  • Location:PLOVDIV, BG

Публикувано: 14 October 2011 - 02:01 PM

Показване на мнениетоinsult, в 14 October 2011 - 01:59 PM, написа:

Неее, не жалба, а разпечатка от форума - така се правят нещата, пак не си в час! :mg_062:


:ba_025: Вярно, бе!! Забравих !!! :ab_041:(Това е от боята за коса. :ab_041: )
User's Signature

Това, което ни тревожи не е това, което НЕ ЗНАЕМ, а това, което ЗНАЕМ, ЧЕ НЕ Е ВЯРНО.
"Животът е трагедия за този, който чувства и комедия за този, който мисли" Фрасоа дьо Ларошфуко
"Можеш да победиш другите със собствените си доводи. Но да ги убедиш можеш само с техните."
Жозеф Жобер, "Мисли, максими и есета"
God says: Animals are my quite beings. Now they remain silent to cruelty but the day of reckoning they will talk!.." Mevlana Celaleddin Rumi

#19 Потребителят е офлайн   Vesela_5 Икона

  • Afrodita of Angel's staff
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2664
  • Регистрация: 28-April 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:American Staffordshire Terrier
  • Skype:

Публикувано: 14 October 2011 - 02:06 PM

Не мога да повярвам, че има толкова много хора споделящи моите убеждения! Направо се чудя къде сте се покривали досега! Когато през 2009 духах супата на едни изложби и мигах на парцали, чудейки се какво става и защо има такава несправедливост, тогава изобщо не осъзнавах че в БРФК трябва лапаш п****** на някой или да му целуваш насрания задник, за да може посредственото ти куче да стане гранд и балкански "шампион". Спускаше ми се отгоре на кои изложби да отида, защото ще съм първа, и на кои да не ходя щото там вече е договорена класацията. Тогава казвах: "Дайте ми един каталог от изложбата предварително и ще ви подредя кучетата по места." О, плащала съм на изложби и като "чужденка", нищо че съм чистокръвна българка и кучето ми е българско производство. Но тогава не знаех, че е толкова лесно, достатъчно е да се превърнеш в мижава отрепка, боклук и прислуга и тогава ще процъфтиш в КИНОЛОГИЯТА!

#20 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 14 October 2011 - 02:13 PM

Показване на мнениетоVesela_5, в 14 October 2011 - 02:06 PM, написа:

Не мога да повярвам, че има толкова много хора споделящи моите убеждения! Направо се чудя къде сте се покривали досега!



ТВОИТЕ убеждения??? Струва ми се, че се вземаш прекалено насериозно. Фурнаджийски лопати като теб с лопата да ги рине човек ... нали не си дотам арогантна да смяташ, че хората са забравили чий насран задник си близала довчера? Както и да е: тук си говорим за Дядо Мраз, за Добрата руса фея и за верните им джудженца с провиснали гушленца ...
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

  • (44 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни