Dog.bg Форуми : Да се представим :)

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (54 Страници) +
  • « Първа
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Да се представим :)

#761 Потребителят е офлайн   WhiteWolf Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 30-May 10

Публикувано: 30 May 2010 - 02:25 PM

Здравейте! От вчера и нашето семейство се увеличи :))))))))) :af_089: Казва се Хес и е на 43 дена ... :))) Прикачена снимка

#762 Потребителят е офлайн   DeskoO Икона

  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 29-May 10
  • Gender:Male

Публикувано: 01 June 2010 - 08:32 PM

Здравейте аз се казвам Десислав и сам на 11г. не знам много за хъскитата но много ми харесват и аз имам куче хъски казва се Макс :) и е много сладичак като вашите кучета надявам се за напред да се разбираме добре това е от мен.Между другото имам снимки на кучето във профила :ns22:
User's Signature

Качена снимка

#763 Потребителят е офлайн   Нара Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 344
  • Регистрация: 16-November 09

Публикувано: 01 June 2010 - 09:45 PM

Показване на мнениетоDeskoO, в 01 June 2010 - 08:37 PM, написа:

Здравейте аз се казвам Десислав и сам на 11г. не знам много за хъскитата но много ми харесват и аз имам куче хъски казва се Макс :) и е много сладичак като вашите кучета надявам се за напред да се разбираме добре това е от мен.Между другото имам снимки на кучето във профила :ns22:


Здравей, добре дошъл във форума на теб и твоят любимец. Освен да споделяш снимки и информация за твоето кученце, тук можеш да получиш много важна и полезна информация, която ще ти помогне да го възпиташ и отгледаш :) Успех!

#764 Потребителят е офлайн   gorgy_ski Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 17-April 10
  • Gender:Male
  • Location:Чепеларе

Публикувано: 01 June 2010 - 10:23 PM

здравейте, да се представим и ние:
казва се Аксел и тук е на 44 дена.
малко съм скаран с качването на снимки, та незнам дали може да се види :dh_188:
Прикачена снимка
тук вече е на 3 месеца
Прикачена снимка
сега е на 5 месеца и слуша когато си реши :)
User's Signature

Качена снимка

#765 Потребителят е офлайн   ralna Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 44
  • Регистрация: 11-January 09
  • Location:Пловдив

Публикувано: 02 June 2010 - 12:08 AM

Здравейте и от мен, казвам се Севдалина, а моя дзвер е Джеси, тя е на 55 дни. Досега съм отглеждала Ирландски сетер, Немска овчарка и Каракачанка, но Хъски за пръв път имам, казаха ми, че са доста трудни за отглеждане, затова се надявам, че с ваша помощ ще я отгледам по най-добрият възможен начин :af_089:

Качена снимка
User's Signature

Качена снимка

#766 Потребителят е офлайн   nushcho Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2087
  • Регистрация: 14-July 08
  • Gender:Female
  • Location:Varna
  • Interests:Животни, архитектура, изкуство, рисуване, фотография, история, музика, пътуване, забавление:)))
  • Skype:

Публикувано: 02 June 2010 - 09:20 AM

Добре дошли на всики, новодошли :)))) Тук се помага така че не се бойте да питате, аз в началото и сега даже много питам.
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#767 Потребителят е офлайн   Flawless Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2473
  • Регистрация: 14-March 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 02 June 2010 - 10:25 AM

Направо нямам думи . . . толкова са красиви и сладки всички! Да са ви живи и здрави и послушни малчуганите!!! Разкошни са!
User's Signature

Качена снимка

#768 Потребителят е офлайн   SaintLucifer Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 20
  • Регистрация: 12-November 09

Публикувано: 08 June 2010 - 09:20 PM

Здравейте! Аз съм Никола. Наскоро си взех хъски, чисто бял е, със сини очи и се казва Ерик. Видях тази тема малко късно, вече постнах няколко снимки в другата, но все пак, току-що го снимах, та и тук да го видите. :db_046: Той е на 4 месеца, висок е 41 см(при холката) според последните ми измервания, тежи почти 15 килограма. Това ми е първото куче. Аз съм от София, квартал Овча Купел, ако има някой наоколо нека ми пише да се видим, че да понауча нещо, понеже в момента от към възпитание е много зле. Не мога да го накарам да се връща, та за момента не го пускам от повода и едва преди седмица го научих да не става, след като е седнал, докато не си преместя ръката(карам го да седи с ръка). Наистина биха ми били полезни някои съвети.
Ето и двете снимки отпреди малко, съжалявам, че е легнал, ама в момента спи и просто не мога да го накарам да стане:
Качена снимка
Качена снимка

#769 Потребителят е офлайн   neznainata Икона

  • Just a dream
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1368
  • Регистрация: 11-July 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 08 June 2010 - 09:43 PM

Добре дошли на всички! Приятни мигове с вашите нови приятели и дано форума ви бъде от полза.
User's Signature

Качена снимка
Doesn't matter.

#770 Потребителят е офлайн   Katrin Gorinova Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 08-June 10
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 09 June 2010 - 02:08 PM

Здравейтее..ето ни и нас :re_037: Бебето се казва Хера на 45 дни :smile:
User's Signature

Качена снимка

#771 Потребителят е офлайн   Ариел Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1895
  • Регистрация: 20-August 09
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 13 June 2010 - 09:36 AM

[quote name='SaintLucifer' date='08 June 2010 - 09:25 PM' timestamp='1276024842' post='829298']
Здравейте! Аз съм Никола. Наскоро си взех хъски, чисто бял е, със сини очи и се казва Ерик. Видях тази тема малко късно, вече постнах няколко снимки в другата, но все пак, току-що го снимах, та и тук да го видите. :db_046: Той е на 4 месеца, висок е 41 см(при холката) според последните ми измервания, тежи почти 15 килограма. Това ми е първото куче. Аз съм от София, квартал Овча Купел, ако има някой наоколо нека ми пише да се видим, че да понауча нещо, понеже в момента от към възпитание е много зле. Не мога да го накарам да се връща, та за момента не го пускам от повода и едва преди седмица го научих да не става, след като е седнал, докато не си преместя ръката(карам го да седи с ръка). Наистина биха ми били полезни някои съвети.

Здравей,Никола.Имаш си мъжко хъски-ще се наложи да положиш доста труд във възпитанието му,доста четене и информиране.Тук ще намериш много полезни съвети за обучението на малкото куче.Навън го изкарвай преди хранене и с лакомство,което да получава,когато го повикваш.Занимавай го с някоя любима негова играчка-пак да знае,че го викаш,не за да го вържеш и прибереш,а само за негово удоволствие.Имай впредвид,че хъски са хитри,бързо ти скрояват шапката и трябва да го усещаш и да си с един ход пред него.Да разбереш характера му и какво го мотивира,когато ти самият нещо изискваш от него,понеже те са на принципа:"Няма безплатен обяд".Офф-откъде го имаш?Поне на снимките ушите му ми се труват доста дългички.Но само питам-дори да не е родословно,то си остава най-близко външно до хъски и повечето от кучетата в този подфорум са в тази категория-хъскиподобни.
User's Signature

....нито дъжд,нито смях,нито слънце....

#772 Потребителят е офлайн   Gan40 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 21-February 09
  • Gender:Male

Публикувано: 19 June 2010 - 07:43 PM

Бък на 10 месеца.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#773 Потребителят е офлайн   Meto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1531
  • Регистрация: 17-September 09
  • Gender:Male
  • Location:Момчилград
  • Skype:

Публикувано: 19 June 2010 - 08:30 PM

E, този път няма да си промълча. Тези неща по земята лайната ли му са?
User's Signature

Which is harder? To raise a child or train a dog? The child can talk and tell what he wants. Although this may not be displeased by what you do about him! The dog can not speak, to say what he wants. But this is not a barrier to retain his overwhelming love and respect to you! For a your dog you will be always best of best.

#774 Потребителят е офлайн   Gan40 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 21-February 09
  • Gender:Male

Публикувано: 20 June 2010 - 03:08 PM

Показване на мнениетоMeto, в 19 June 2010 - 08:35 PM, написа:

E, този път няма да си промълча. Тези неща по земята лайната ли му са?


Не сме му слагали памперс.Но съм убеден,че и ти да си вързан от вечерта до другия ден(на обяд) и ти се доходи по голяма нужда,ще се изтропаш там.
Приятен събеседник ще да си.Не си заядлив.
Сполай ти за добрите думи.

#775 Потребителят е офлайн   Meto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1531
  • Регистрация: 17-September 09
  • Gender:Male
  • Location:Момчилград
  • Skype:

Публикувано: 20 June 2010 - 03:18 PM

Какво ще да е това куче, което да изкара толкова ЛАЙНА за едно денонощие? Ти тук за балами ни ли взимаш. Моите като бяха малки дето се изхождат по често не искарваха толкова (двамата заедно). Тези едно денонощие ще ги разправяш на комшиите си. Знаеш ли също, че едно куче стиска до последно само и само да се изходи там където яде и спи? Взми си отпуска и си попълни болничния лист.
User's Signature

Which is harder? To raise a child or train a dog? The child can talk and tell what he wants. Although this may not be displeased by what you do about him! The dog can not speak, to say what he wants. But this is not a barrier to retain his overwhelming love and respect to you! For a your dog you will be always best of best.

#776 Потребителят е офлайн   Gan40 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 21-February 09
  • Gender:Male

Публикувано: 20 June 2010 - 07:45 PM

Показване на мнениетоMeto, в 20 June 2010 - 03:23 PM, написа:

Какво ще да е това куче, което да изкара толкова ЛАЙНА за едно денонощие? Ти тук за балами ни ли взимаш. Моите като бяха малки дето се изхождат по често не искарваха толкова (двамата заедно). Тези едно денонощие ще ги разправяш на комшиите си. Знаеш ли също, че едно куче стиска до последно само и само да се изходи там където яде и спи? Взми си отпуска и си попълни болничния лист.


Младежо,

Прекаляваш с нападките и обидите.
Желателно е някой модератор да ти припомни,за да не се налага,да се жалвам от "добрият" ти тон.Вместо да кажеш нещо за кучето(добро или лошо),ти тръгна за околната му среда да се заяждаш.Питай и защо не е излепено зад него.

ПП:Като не се храниш и до тоалетна не ходиш.Нормално е.А ако много те дразни,оплачи се,да махнат снимката.
Както беше казал на времето един борец(Осман Дуралиев): Рънътъ праи борбътъ! :rc_036:

#777 Потребителят е офлайн   bezmalvniq Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 94
  • Регистрация: 09-October 08
  • Gender:Male
  • Location:ruse

Публикувано: 20 June 2010 - 07:49 PM

Показване на мнениетоGan40, в 20 June 2010 - 05:50 PM, написа:

Показване на мнениетоMeto, в 20 June 2010 - 03:23 PM, написа:

Какво ще да е това куче, което да изкара толкова ЛАЙНА за едно денонощие? Ти тук за балами ни ли взимаш. Моите като бяха малки дето се изхождат по често не искарваха толкова (двамата заедно). Тези едно денонощие ще ги разправяш на комшиите си. Знаеш ли също, че едно куче стиска до последно само и само да се изходи там където яде и спи? Взми си отпуска и си попълни болничния лист.


Младежо,

Прекаляваш с нападките и обидите.
Желателно е някой модератор да ти припомни,за да не се налага,да се жалвам от "добрият" ти тон.Вместо да кажеш нещо за кучето(добро или лошо),ти тръгна за околната му среда да се заяждаш.Питай и защо не е излепено зад него.

ПП:Като не се храниш и до тоалетна не ходиш.Нормално е.А ако много те дразни,оплачи се,да махнат снимката.
Както беше казал на времето един борец(Осман Дуралиев): Рънътъ праи борбътъ! Качена снимка


Виждам,4е ти също се казваш ГАНЧО :) Какво съвпадение,и аз съм ти съименнник. :Качена снимка Кажи как е диването ти :)

#778 Потребителят е офлайн   Gan40 Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 21-February 09
  • Gender:Male

Публикувано: 20 June 2010 - 08:02 PM

Показване на мнениетоbezmalvniq, в 20 June 2010 - 07:54 PM, написа:



Виждам,4е ти също се казваш ГАНЧО :) Какво съвпадение,и аз съм ти съименнник. :Качена снимка Кажи как е диването ти :)


Ми как,слушаме се от време на време,като с всяко Хъски.Когато няма никой в къщи,на синджира.Ако има,тича из двора,а когато има повече време,правим разходки.
Май станах пишман,че качих една снимка.Можеше само да си чета(както до сега).

#779 Потребителят е офлайн   Мишка в мешка Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 33
  • Регистрация: 06-June 10
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:Animals, music, siberian husky
  • Skype:

Публикувано: 20 June 2010 - 10:27 PM

Това е моята Никол и от вчера е при нас :)

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#780 Потребителят е офлайн   bezmalvniq Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 94
  • Регистрация: 09-October 08
  • Gender:Male
  • Location:ruse

Публикувано: 20 June 2010 - 11:36 PM

Показване на мнениетоGan40, в 20 June 2010 - 06:07 PM, написа:

Показване на мнениетоbezmalvniq, в 20 June 2010 - 07:54 PM, написа:

Виждам,4е ти също се казваш ГАНЧО :) Какво съвпадение,и аз съм ти съименнник. :Качена снимка Кажи как е диването ти :)


Ми как,слушаме се от време на време,като с всяко Хъски.Когато няма никой в къщи,на синджира.Ако има,тича из двора,а когато има повече време,правим разходки.
Май станах пишман,че качих една снимка.Можеше само да си чета(както до сега).



Много се дразня когато дадено куче или хъски е вързано на синджир.......това е болна тема за менКачена снимка Например защо не си направиш огромно заграждение, където кучето ти да играе на воля, когато няма никой във Вас - да речем в двора ти Качена снимка На теб не ти ли е приятно да го стресираш така Качена снимка Опитай се да промениш ситуацията, така ще е по лесно за теб ,така и диването ти да сте щастливи Качена снимка

  • (54 Страници) +
  • « Първа
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни