Dog.bg Форуми : Безумно прасташко отношение от модератор!

Към съдържанието

 
 
 

Напътсвия

Моля, за всяко питане или проблем, създавайте нова ТЕМА, за да може прегледно да се следи всяка нередност с форума. Преди това, погледнете, дали вече няма такава. Ако има, погледнете в нея. Ще сме благодарни, ако за един и същ проблем, не пише всички едновременно. Благодарим.

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Безумно прасташко отношение от модератор!

#1 Потребителят е офлайн   кикита Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1508
  • Регистрация: 17-August 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 31 October 2011 - 01:02 PM

Прикачена снимка
Прикачена снимка
Прикачена снимка
Прикачена снимка
Прикачена снимка
Прикачена снимка
Прикачена снимка
Прикачена снимка

Потребителката ewa_iwanowa беше блокирана във форума, защото културно зададе въпрос, защо се трият коментарите, които виждате тук!
Моля, dog.bg и другите модератори да се намесят!

#2 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 31 October 2011 - 01:27 PM

Не зная защо се е стигнало до там ... чета и по това, което виждам едва ли не го обвинявате, че това са клубни кучета в изолаторите .. и мода не е съгласен и става скандал ...

Иначе форума е клубен и там си има модератор, който си отговаря за форума. В неговите права е и да изтрива мнения, ако е преценил.

#3 Потребителят е офлайн   valnata Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 28-January 10
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 31 October 2011 - 01:32 PM

Точно там няма как да зададе въпрос. Модератора трие всяко мнение, което не му изнася и си пише сам. Преди време пак беше трил така, то и затова малко хора пишат там. Иначе не пропуска да поиска бан за хора, чиито мнения не му изнасят, но не може да модерира, защото са в друг раздел.. :ab_041:

#4 Потребителят е офлайн   кикита Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1508
  • Регистрация: 17-August 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 31 October 2011 - 01:39 PM

Ами прочетете пак. Във втория си пост уточнявам към кой се обръщам, ясно съм написала, че не се обръщам към клуба, и нямам никакво намерение да нападам клубът им, напротив, очаквах да са на същото мнение, все пак би трябвало най-вече те да са против безконтролното размножаване. Написала съм, че пиша поста си в техния форум, с идеята, че хората интересуващи се от тази порода четат там, а не в темите за приютите.

Що се отнася до модерирането. Ако е по правилата на форума, да се държи такъв тон на потребителите му от модератори, само защото не са на същото мнение, то срам за форума! Вие смятате ли, че е адекватна реакция от модератор да пише "затваряй си устата", "месечния цикъл бил отминавал" и т.н. както вече се изразих - тиражийска простотия ?!
Искам някой да модерира него!

#5 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 31 October 2011 - 02:07 PM

Те, имам предвид клуба са против безконтролното развъждане. От една страна на барикадата сте, а в същото време не можете да се разберете ...

Как да стане и някой да ви "разбере" или "модерира" ?

Ще пиша на модератора с молба и настояване за повече внимание към потребителите и техните въпроси. Също мисля, че обидите не решават един проблем, а го задълбочават.



#6 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 31 October 2011 - 02:25 PM

Показване на мнениетокикита, в 31 October 2011 - 01:02 PM, написа:

Потребителката ewa_iwanowa беше блокирана във форума, защото културно зададе въпрос, защо се трият коментарите, които виждате тук!
Моля, dog.bg и другите модератори да се намесят!


Въпросната потребителка не е задавала въпрос, а си е направила констатацията, че клуба са виновни за наличието на ротвайлери в Сеславци.

ewa_iwanowa
Това,че кучетата не си носят документите(родословията) в джоба,съвсем не означава,че са мелези. Кой знае на кой шампион са отрочета.

Това е причината, доколкото разбирам.

#7 Потребителят е офлайн   prodidji1 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 31-October 11

Публикувано: 31 October 2011 - 02:32 PM

Здравейте отново,аз съм потребителката ewa iwanowa,
това мнение което цитирате беше изказано от друг потребител и аз го копирах,тъй като беше изтрито и призовах мод-а да не трие коментари просто защото не му отърват ,за което бях блокирана без нито едно предупреждение.
"Моля модератора да си овладее гнева и да спре да трие коментари"-това е коментара ми!

#8 Потребителят е офлайн   Players Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 143
  • Регистрация: 17-December 10
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 31 October 2011 - 03:20 PM

dog.bg и коко ти ко са пили сигурно на една маса..... така, че не очаквайте да направи нещо. :flagbg: :flagbg:

Това,че кучетата не си носят документите(родословията) в джоба,съвсем не означава,че са мелези. Кой знае на кой шампион са отрочета.

Това аз си го казах! :ba_025:

#9 Потребителят е офлайн   MechoPuh Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 8341
  • Регистрация: 30-March 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 31 October 2011 - 03:22 PM

Показване на мнениетоdog.bg, в 31 October 2011 - 11:27 AM, написа:

Не зная защо се е стигнало до там ... ... В неговите права е и да изтрива мнения, ако е преценил.


Моля?! Значи е в неговите права да трие всяко мнение, което не му допада?! Нищо, че в мнението липсват обиди и иронизиране от сорта на "умнице", "затваряй си устата", "месечни цикли" и т.н.?! Ако е така недейте да се чудите защо обикновените любители на животните не ви симпатизират. Сами си го правите да попадате под един знаменател с развъждачите на съседски начала. С единствената разлика, че сигурно някои от тях са по-човечни (към хората) и общуват със себеподобните си по-умело.

PS: Единия от двамата май е и дрогиран или си мисли, че насреща си има идиоти ако намира обясненията за тия своеволия за задоволителни :zz_020: !

#10 Потребителят е офлайн   blueocean Икона

  • Терористка
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7895
  • Регистрация: 17-December 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 31 October 2011 - 03:42 PM

Показване на мнениетоdog.bg, в 31 October 2011 - 02:25 PM, написа:

Показване на мнениетокикита, в 31 October 2011 - 01:02 PM, написа:

Потребителката ewa_iwanowa беше блокирана във форума, защото културно зададе въпрос, защо се трият коментарите, които виждате тук!
Моля, dog.bg и другите модератори да се намесят!


Въпросната потребителка не е задавала въпрос, а си е направила констатацията, че клуба са виновни за наличието на ротвайлери в Сеславци.

ewa_iwanowa
Това,че кучетата не си носят документите(родословията) в джоба,съвсем не означава,че са мелези. Кой знае на кой шампион са отрочета.

Това е причината, доколкото разбирам.


От кога се позволява блокиране просто ей така?! Как подобно мнение би било предпоставка, че и достатъчно основание за блокиране от форума?! Правилата на форума не важат ли за всички или само когато на който модератор му изнася?! Аз бих поискала незабавен бан за модератора, позволил си подобно своеволие! Да си модератор е както свобода, така и отговорност, с която не е позволено да се злоупотребява, нали?!
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

Качена снимка

#11 Потребителят е офлайн   valnata Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 28-January 10
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 31 October 2011 - 04:54 PM

Показване на мнениетоblueocean, в 31 October 2011 - 03:42 PM, написа:

От кога се позволява блокиране просто ей така?! Как подобно мнение би било предпоставка, че и достатъчно основание за блокиране от форума?! Правилата на форума не важат ли за всички или само когато на който модератор му изнася?! Аз бих поискала незабавен бан за модератора, позволил си подобно своеволие! Да си модератор е както свобода, така и отговорност, с която не е позволено да се злоупотребява, нали?!


:ba_025: Точно така!

#12 Потребителят е офлайн   prodidji1 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 31-October 11

Публикувано: 31 October 2011 - 07:01 PM

dog.bg ,
аз ewa_iwanowa все още съм блокирана.Не смятате ли,че е вече много некоректно от Ваша страна,да ме държите блокирана без основателна причина?
Players потвърди,че "констатацията"заради която съм блокирана,не е от мен!

#13 Потребителят е офлайн   Снуупи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 485
  • Регистрация: 18-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:Кучета,Дизайн,Туризъм,Фотография
  • Skype:

Публикувано: 31 October 2011 - 07:18 PM

Знаете ли, доста хора се отказаха да посещават сайта, именно заради толерирането на грубият език, негативното отношение към бездомните животни и др. и то от самият dog.bg. Жалко наистина, тук има изключително свестни и полезни със знанията си хора.
User's Signature

Липсваш ми момченце, никога няма да те забравя....спи спокойно и ме чакай...там някъде пак ще се срещнем. Чарли - (27.06.1995г - 26.12.2009г)
* АЗ ПОДКРЕПЯМ *
Качена снимка

#14 Потребителят е офлайн   Players Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 143
  • Регистрация: 17-December 10
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 31 October 2011 - 07:26 PM

На всичкото отгоре продължава да си трие - преди малко пак изтри поста на Кикита съдържащ линк към тази тема. Явно нарушава правилата... :af_089:
В този подфорум (може би и в други) отдавна не можеш да изразиш мнение - всичко се трие или те надраскват с червено... само за снимчиците няма проблем, нищо, че по едно време беше забранено да се качват снимки на кучета с еди какъв си вид нашийник....... било сатанинско... :md_064:

#15 Потребителят е офлайн   vlado zoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1818
  • Регистрация: 12-February 07
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 31 October 2011 - 07:43 PM

Доста обидно е за един развъждач да се каже, че е виновен за бездомните животни. А и обръщение "глупако" публично към модератор е грубо погазване на правилата на форума и нетикет.
User's Signature

Качена снимка

#16 Потребителят е офлайн   valnata Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 28-January 10
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 31 October 2011 - 08:02 PM

Просто няма контрол.. Не може един човек да трие коментари без причина и така да ги "модерира", че на него да му е изгодно. Този човек прекалява и не му е за пръв път, но потребителя е принуден да търпи всичко, защото бил модератор.. Добре че сам си пише там и модерира форума а не е админ и няма права над другите раздели, защото тогава нямаше да остане никой . :ab_041:

Той е обиден от всяко мнение, което се различава от неговото. И от почти всяка снимка-клипче.. :ab_041: Най-честа практика е да изтрие мнение, да обиди някой и да не позволи повече отговор от засегнатия потребител. И мои мнения е трил и на много други, които имат различно мнение по дадена тема. :zz_020:

#17 Потребителят е офлайн   Galiadogs Икона

  • оптимист-рецидивист
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 2923
  • Регистрация: 01-March 08
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив/Съединение

Публикувано: 31 October 2011 - 08:20 PM

Показване на мнениетоvlado zoo, в 31 October 2011 - 05:43 PM, написа:

Доста обидно е за един развъждач да се каже, че е виновен за бездомните животни. А и обръщение "глупако" публично към модератор е грубо погазване на правилата на форума и нетикет.

Така е,но Кикита поясни ,че няма в предвид развъждащите.Неволната й грешка беше ,че обърка развъждане с плодене и множене.Дори и да е сгрешила ,не е редно да има толкова груба реакция.
User's Signature

Качена снимка

#18 Потребителят е офлайн   dmm Икона

  • Rott Group
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4360
  • Регистрация: 02-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 31 October 2011 - 08:33 PM

Кики, разбирам те, но разбирам и реакцията на КЛУБЕН модератор.
Много добре разбирам отчаяния зов за помощ /четящ се в очите на "ония" затворници/, пред липсата на възможности да спасиш страдалците в Сеславци - Знаеш, че с теб се знаем именно от там и ти свалям шапка, че ежеседмично си изправена пред гледката на умиращо животно /аз точно затова спрях да ходя там/ и как не можеш да помогнеш, защото вече си на МАХ с приютени вкъщи, но не обвинявай грешния човек. Този клуб е смея ОТГОВОРНО да заявя, че е един от малкото, които спазват всички норми в чистопородното развъждане на МАХ, и както виждаш сама, продължава плодене на ротоподобни и по-късно изоставени от стопаните си. Грешна ти е посоката, че затова е виновен клуба. Ако има по-стриктен клуб от ротвайлерския, то ела и ме заплюй, щото дотук аз друг освен неговите драконови мерки, не съм видяла в нито един друг. Моля те, не плюй по Коко, защото обяснимо, ти не знаеш какво прави клуба, но виждаш една необяснима за теб реакция на модератор, зад която и аз заставам. Груба беше темата ти - не клуба е виновен, а тези, които смятат, че техния рот е единствен, неповторим и трябва да роди, а какво ще стане с плодовете, не поемат отговорност, но после ти и аз и още много други, в това число и Коко, се чудят къде да наместят.
User's Signature

Не са ме е хапали кучета, ... само хора! - М. Монро

#19 Потребителят е офлайн   Galiadogs Икона

  • оптимист-рецидивист
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 2923
  • Регистрация: 01-March 08
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив/Съединение

Публикувано: 31 October 2011 - 08:58 PM

Показване на мнениетоdmm, в 31 October 2011 - 06:33 PM, написа:

Кики, разбирам те, но разбирам и реакцията на КЛУБЕН модератор.
Много добре разбирам отчаяния зов за помощ /четящ се в очите на "ония" затворници/, пред липсата на възможности да спасиш страдалците в Сеславци - Знаеш, че с теб се знаем именно от там и ти свалям шапка, че ежеседмично си изправена пред гледката на умиращо животно /аз точно затова спрях да ходя там/ и как не можеш да помогнеш, защото вече си на МАХ с приютени вкъщи, но не обвинявай грешния човек. Този клуб е смея ОТГОВОРНО да заявя, че е един от малкото, които спазват всички норми в чистопородното развъждане на МАХ, и както виждаш сама, продължава плодене на ротоподобни и по-късно изоставени от стопаните си. Грешна ти е посоката, че затова е виновен клуба. Ако има по-стриктен клуб от ротвайлерския, то ела и ме заплюй, щото дотук аз друг освен неговите драконови мерки, не съм видяла в нито един друг. Моля те, не плюй по Коко, защото обяснимо, ти не знаеш какво прави клуба, но виждаш една необяснима за теб реакция на модератор, зад която и аз заставам. Груба беше темата ти - не клуба е виновен, а тези, които смятат, че техния рот е единствен, неповторим и трябва да роди, а какво ще стане с плодовете, не поемат отговорност, но после ти и аз и още много други, в това число и Коко, се чудят къде да наместят.

Мисля,че това беше отговорът,който Кикита трябваше да получи.Ако сме от една страна на барикадата,нека не се държим като врагове.
User's Signature

Качена снимка

#20 Потребителят е офлайн   кикита Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1508
  • Регистрация: 17-August 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 31 October 2011 - 09:15 PM

Показване на мнениетоvlado zoo, в 31 October 2011 - 05:43 PM, написа:

Доста обидно е за един развъждач да се каже, че е виновен за бездомните животни.

Къде прочетохте да съм написала
"KOKO_ko,Вие и Вашия клуб сте виновни за бездомните животни и за ротовете в Сеславци"?

Това ли съм написала или съм написала,че се обръщам към всички, които се занимават с ротвайлери? Струва ми се,че някъде между редовете сте пропуснали ето това:
"Уточнявам, че нямам предвид клуба, а всеки занимаващ се с ротвайлери. Пиша тук, защото силно се съмнявам развъждачи да четат темите за приютите. А е очевидно, че "мелезите" (както ги нарече любезният господин по горе) произлизат от други ротове, не от булонки..."

Цитат

"А и обръщение "глупако" публично към модератор е грубо погазване на правилата на форума и нетикет."

А обръщението от модератор към потребител с думите "умнице" , "затваряй си устата или дрънкай, когато......", и целият втори пост, в който говори за цикли... не е ли според вас грубо нарушение на правилата на форума и не само. Откъде накъде ще толерирам такова отношение. Ако ще папата да беше не бих позволила на никой да ми държи тон, разбрал, не разбрал, прав, крив и т.н.

Съвсем отделно. Не знам защо не разбраха някои хора, че въобще не говоря за клубове, родословия, селекция и т.н. Как да го напиша, че да стане ясно, че през цялото време се говори на хората, които са си купили ротвайлер (от селекционер или Иван от втория етаж, или който и да притежава майката), влизат във форума, търсят раздел в който да се пише за тази порода, решени да намерят партньор за своето безценно куче, защото "искат да се порадват на малките" или "трябва да роди за здраве", без да помислят какво се случва с поколението.
Форума мисля, че не е само за кинолози...


blueocean, го е написала много точно:

Цитат

Тази година на мода е да се изхвърлят ротове (породоподобни или не), както миналата бяха хъскитата. Който обича породата би обърнал внимание, а не да напада като ощипана мома!


Цялата реакция е безумна, но тона на "батко ми" KOKO_ko никога не бих толерирала...

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни