Dog.bg Форуми : Безумно прасташко отношение от модератор!

Към съдържанието

 
 
 

Напътсвия

Моля, за всяко питане или проблем, създавайте нова ТЕМА, за да може прегледно да се следи всяка нередност с форума. Преди това, погледнете, дали вече няма такава. Ако има, погледнете в нея. Ще сме благодарни, ако за един и същ проблем, не пише всички едновременно. Благодарим.

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Безумно прасташко отношение от модератор!

#21 Потребителят е офлайн   кикита Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1508
  • Регистрация: 17-August 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 31 October 2011 - 09:23 PM

Показване на мнениетоdmm, в 31 October 2011 - 06:33 PM, написа:

... а тези, които смятат, че техния рот е единствен, неповторим и трябва да роди, а какво ще стане с плодовете, не поемат отговорност, но после ти и аз и още много други, в това число и Коко, се чудят къде да наместят.


Аз точно за това говоря. И не нападам KOKO_ko заради мнението му (въпреки, че мнение нямаше, а само глупости), а заради тона. Това ми е проблема с него.

#22 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 31 October 2011 - 09:23 PM

Показване на мнениетокикита, в 30 October 2011 - 08:33 PM, написа:

Очевидно контрола над осиновяванията и развъждането е най-слаб при тази порода и изключително много ме е яд, че продължават да се развъждат ли развъждат и плодовете на това развъждане умират по клетките на приюта!
Не искам да ви нападам, надявам се да не ме разберете така! Искам да ви призова да внимавате на кой давате плодовете на вашето развъждане и да следите какво се случва с кучетата ви след това. Да не говорим, че възпитанието на някои от тях е под всякаква критика.


Пиша от името на шизофреничния глупак - модератор. Целият горен цитат намирам за обидно и безпочвено обвинение към труда на хората от НКР. Невежите обобщавания някъде другаде. Без значение кой какво искал да каже. Толкоз.

Троловете не са добре дошли във форума ни. Потребителят иванова над десет пъти написа едни и същи съобщения тук. Следващата с БАН ще е кикита. Последно предупреждение. Така сме преценили модовете.

Потребителят плейърс, който дълго време беше също с БАН и с много уговорки бе оставен да дращи тук, също може да се смята за предупреден. @blueocean - не се опитвай да адвокатстваш на групата вегани и борци за права, темата е съвсем другаде. Бъди предупредена и ти. Така сме решили модовете.

Та така: НКР никога не е имал нещо общо с изоставените псевдоротвайлери и прочее жълто-черни мелези, плодени и продавани от мизерни търгаши. Намерете си друго място за водене на вегански и природозащитни битки. Това тук не е вашата трибуна.
Така сме решили модовете.

И да не забравя да цитирам едно от многото писма до мен:

ххххххх' timestamp='1320094572, в 31 October 2011 - 10:56 PM, написа:


Целият форум е нападнат от Без дом-ците. Радвам се да видя, че има и хора, които отстояват истината и доброто си име. Форум "котки " на практика прекрати съществуванието си заради защитниците на бездомните котки.
Поздрави за Вас, прекрасните Ви кучета и успехи.

хххххххх



С уважение
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#23 Потребителят е офлайн   кикита Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1508
  • Регистрация: 17-August 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 31 October 2011 - 09:42 PM

В заключение.
Ясно, разбрахме всичко.
- Форума е само за клубни кучета.
- В разделите за определени породи могат да пишат само кинолози.
- Няма значение кой какво искал да каже, има значение само душевното състояние на модератора.
- Всеки с различно мнение ще бъде блокиран.

Така ви разбрахме потребителите!

Аз бях дотук. Лека вечер.

#24 Потребителят е офлайн   Players Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 143
  • Регистрация: 17-December 10
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 31 October 2011 - 09:48 PM

Показване на мнениетоKOKO_ko, в 31 October 2011 - 10:23 PM, написа:

Потребителят плейърс, който дълго време беше също с БАН и с много уговорки бе оставен да дращи тук, също може да се смята за предупреден.


Why always me ? :smile:
Както и да е, лека вечер и от менЙе.

#25 Потребителят е офлайн   Galiadogs Икона

  • оптимист-рецидивист
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 2923
  • Регистрация: 01-March 08
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив/Съединение

Публикувано: 01 November 2011 - 07:43 AM

Показване на мнениетоKOKO_ko, в 31 October 2011 - 07:23 PM, написа:





[/color][/font]

ххххххх' timestamp='1320094572, в 31 October 2011 - 10:56 PM, написа:


Целият форум е нападнат от Без дом-ците. Радвам се да видя, че има и хора, които отстояват истината и доброто си име. Форум "котки " на практика прекрати съществуванието си заради защитниците на бездомните котки.
Поздрави за Вас, прекрасните Ви кучета и успехи.

хххххххх



С уважение

Toва е доста провокативно,тенденциозно и нямащо нищо общо с темата!
User's Signature

Качена снимка

#26 Потребителят е офлайн   blueocean Икона

  • Терористка
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7895
  • Регистрация: 17-December 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 01 November 2011 - 11:37 AM

Показване на мнениетоKOKO_ko, в 31 October 2011 - 09:14 PM, написа:

@blueocean - не се опитвай да адвокатстваш на групата вегани и борци за права, темата е съвсем другаде. Бъди предупредена и ти.


Не съм веган, не съм и вегетарианец, но както и ти се боря за правата на животните. От това няма кой да ме спре, а са се опитвали и с оръжие! Дори и да са мелези или чистопородни, животните са си животни. Както и ти се боря за чистопородни животни и да няма търгаши! Разликите помежду ни не са толкова много.

Моля за уточнение за какво съм предупредена (т.е. какво следва) и на база какво.
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

Качена снимка

#27 Потребителят е офлайн   blueocean Икона

  • Терористка
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7895
  • Регистрация: 17-December 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 01 November 2011 - 02:50 PM

Показване на мнениетоKOKO_ko, в 01 November 2011 - 01:46 PM, написа:

Показване на мнениетоblueocean, в 01 November 2011 - 11:37 AM, написа:

Показване на мнениетоKOKO_ko, в 31 October 2011 - 09:14 PM, написа:

@blueocean - не се опитвай да адвокатстваш на групата вегани и борци за права, темата е съвсем другаде. Бъди предупредена и ти.


Не съм веган, не съм и вегетарианец, но както и ти се боря за правата на животните. От това няма кой да ме спре, а са се опитвали и с оръжие! Дори и да са мелези или чистопородни, животните са си животни. Както и ти се боря за чистопородни животни и да няма търгаши! Разликите помежду ни не са толкова много.

Моля за уточнение за какво съм предупредена (т.е. какво следва) и на база какво.


Дали си веган или не, не ме интересува. Само те предупреждавам да не им адвокатстваш тук в този форум. Ако не вземеш под внимание написаното от мен, съвсем скоро ще разбереш какво имам предвид и "какво следва от това" . Приеми го като второ предупреждение. Трето няма да има.

Всичко останало го разказвай другаде, не съм ти искал обясненията. От друга страна, от същите тези редове излиза , че си нормален човек. Адмирации за което ...:re_037:


Заради молбата ми за уточнение (щото май не е заради борбата ми за животните или... нито пък съм продължила да адвокатствам на някой, а си изразявам позицията, че дори модератора няма да ме спре да се боря за животните...) получавам второ предупреждение за нещо, което не знам всъщност какво означава. Т.к. явно в онзи подфорум отговор за какво съм предупредена няма да получа, моля ОТНОВО за отговор тук. Предупреждение за бан от форума като цяло, само от подфорума... За какво точно ме предупреждават? И точно обяснение защо съм предупредена. Особено втория път!
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

Качена снимка

#28 Потребителят е офлайн   blueocean Икона

  • Терористка
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7895
  • Регистрация: 17-December 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 07 November 2011 - 02:25 PM

:za_127:
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

Качена снимка

#29 Потребителят е офлайн   marin4eto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 395
  • Регистрация: 30-May 10
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 09 March 2012 - 08:36 AM

Що за отношение и своеволие от страна на модератори...?Блокират се и се предупреждават потребители без никакво основание, не се дават никакви обяснения и уточнения...Как може да не се вземат каквито и да било мерки? Тук има грубо погазване на правата на потребителите. Пълен потрес :ud_009:

#30 Потребителят е офлайн   Waikikii Икона

  • Free the мушмул :)
  • PipPipPip
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 2201
  • Регистрация: 04-December 05
  • Gender:Female
  • Location:гр. София

Публикувано: 09 March 2012 - 04:05 PM

Показване на мнениетоmarin4eto, в 09 March 2012 - 08:36 AM, написа:

Що за отношение и своеволие от страна на модератори...?Блокират се и се предупреждават потребители без никакво основание, не се дават никакви обяснения и уточнения...Как може да не се вземат каквито и да било мерки? Тук има грубо погазване на правата на потребителите. Пълен потрес :ud_009:

Ни в клин, ни в ръкав повдигате стара тема. Бихте ли обяснили към кого и какво е насочена критиката ви?

#31 Потребителят е офлайн   marin4eto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 395
  • Регистрация: 30-May 10
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 09 March 2012 - 11:50 PM

Темата може да е стара, но в нея има доста неизяснени неща. Постъпва се некоректно и не прави чест на хората, разполагащи с някакви по-големи права от останалите.И не, не бих обяснила. Смятам, че като потребител имам правото да изкажа мнение. Това, че на някой не му харесва, не е мой проблем. Благодаря за вниманието :)

#32 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 09 March 2012 - 11:56 PM

Из правилата на форума:
Забранява се:повдигането на теми, излизащи от рамките на добрия морал и възпитание
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#33 Потребителят е офлайн   marin4eto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 395
  • Регистрация: 30-May 10
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 10 March 2012 - 12:01 AM

Хм..явно все пак потребителите нямаме право на глас. Ами добре, изтрийте коментарите ми, или там каквото правите. Те хората четат и добиват представа. Със или без моите постове, няма значение. Нека всеки сам си направи изводите.

#34 Потребителят е офлайн   owl Икона

  • Adopt! - Don't buy!
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 610
  • Регистрация: 13-January 12
  • Gender:Not Telling
  • Skype:

Публикувано: 10 March 2012 - 08:50 AM

Маринчето, идеята според мен е, че отдавна този случай е разрешен и няма смисъл да се обсъждат стари спорове!
User's Signature

Качена снимка


Качена снимка

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни