Dog.bg Форуми : ОПАШКАТА НА РОТВАЙЛЕРА

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (19 Страници) +
  • « Първа
  • 17
  • 18
  • 19
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

ОПАШКАТА НА РОТВАЙЛЕРА

#361 Потребителят е офлайн   dmm Икона

  • Rott Group
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4360
  • Регистрация: 02-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 25 April 2014 - 07:42 PM

Да ви имам проблема ...
Отделено от майка си на 25 дни е много по-сериозен проблем, отколкото наличие на нещо естествено като опашката.
Но щом за вас е по-голям проблем, че не е отрязана, пред една бъдеща объркана психика на кутрака, да ви отговоря: не, не е проблем. Можете да я отрежете и на 30тия ден и на 3 годишна възраст.
Имате време да дерзаете!


П.п. И мен така 12та година поред ме питат хората по селата, кога сме на туризъм : що не е рязана опашката?
Ми тъй де!!! Някои от тях нямат интернет, не следят новите стандарти, пък какво преживява песа даже не го и мислят. Кво толкоз? Важна е фацата! Колко по урезана, толкоа по-Убава. Па песа колко го боли - дреме ти ....
П.п./2 Много моля, ако смятате да продължите участието тук, то да е на нашенски език. Кирилица!
User's Signature

Не са ме е хапали кучета, ... само хора! - М. Монро

#362 Потребителят е офлайн   Layla89 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 104
  • Регистрация: 05-February 14
  • Gender:Female
  • Location:Varna

Публикувано: 26 April 2014 - 09:53 AM

Луда работа защо трябва да се реже въобще те са толкова симпатични с опашки...като една идиотка тука дето отряза на питчето си ушите щото било по-красиво..ужас :zz_208: То на 25 дена не знае къде се намира ти искаш травма да му нанесеш....оставете животинката пак е ротвайлер какво като си е с опашка... :zz_209:

Закон за защита на животните:
Чл. 7. (1) Забранява се проявата на жестокост към животните.
(2) За жестокост се смятат:
19. купиране на ушите и опашките с цел промяна на външния вид на животните;

User's Signature

I must not fear...Fear is the mind-killer... Fear is the little-death that brings total obliteration...
I will face my fear... I will permit it to pass over me and through me... And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path...Where the fear has gone there will be nothing...Only I will remain.


Качена снимка

  • (19 Страници) +
  • « Първа
  • 17
  • 18
  • 19
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни