Dog.bg Форуми : НАМЕРЕНИ кучета/котки

Към съдържанието

 
 
 
  • (52 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

НАМЕРЕНИ кучета/котки

#21 Потребителят е офлайн   yavor50 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1148
  • Регистрация: 02-January 06

Публикувано: 16 March 2006 - 01:00 PM

Преди около месец в кв. Хаджи Димитър, около старото 42-ро училище се e появила млада мъжка немска овчарка. Кучето е било в много добро състояние, но животът на улицата вече му се отразява. Кучето е питомно - общително е и не се страхува от хора. За повече информация - 02 840 13 80, Невяна.
User's Signature

Качена снимка

#22 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 23 March 2006 - 11:53 AM

Цитат

ПОДАРЯВА се куче:
Майката на кучето е доберман, бащата е немска овчарка. Ако не се лъжа ушите му не бяха одрязани а опашката е. Прилича си на доберман, с къс косъм е. Доста е мършаво на пръв поглед, но е много здраво и злобно идеално за охрана. Гледано е в двор, не може да живее в апартамент. Кучето е на 6 години. Не е мое, на комшиите ми е, но те го подаряват тъй като двора в който го гледаха в момента се продава и няма да имат къде да го гледат, а животното си има нужда от пространство.
Ако има желаещи нека звъннат на посочения телефон.
Човека дава и наморник към него също и каишка.
Моля само сериозни хора да се обаждат.

GSM: 0887 54 73 86
Дом: 02 983 47 75

Търсете Яно!
п.п. Кучето се казва Ричи

копирано от друг форум
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#23 Guest_Gery_*

  • Група: Гости

Публикувано: 03 April 2006 - 03:48 PM

Вчера сутринта в София, Люлин 3, е намерено мъжко куче.
Тигрово е, породата е малко под въпрос.. нещо подобно на боксер, но не точно.
С кафява кожена каишка е, нерязани уши и опашка.
Сигурно е загубено скоро, защото е съвсем чисто...
Според мен е на не повече от 5 години.
Не мога да го взема вкъщи, засега е пред блока ми, но не се знае докога...

Снимка за жалост не мога да приложа.
Ако някой разпознае в описанието изгубеното си куче, да се обади на тел. 827 44 43 или да пише на rave_@abv.bg.

#24 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 27 April 2006 - 11:44 AM

Скитащ мъжки Англииски сетер на около 1 год. търси добър стопанин и дом. Кучето е с добър нрав и не хапе. Снимката е правена преди месец и кучето в момента е по-добре, раната е зарастнала, и вече не куца.

Качена снимка

От тук
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#25 Guest_Guest_*

  • Група: Гости

Публикувано: 02 May 2006 - 10:04 PM

забелязано е: златно куче,с остри уши,женско,на врата има метална каишка...за последно е видяно в квартал "Хаджи Димитър",до блок 87...гладно е и е много доверчиво(дори прекалено). Ако е ващо куче...приберете го вазможно най-барзо...аз ви моля! nok ... rungrey

аз се казвам Дияна и наистина се надявам да помогна

#26 Guest_Guest_MechoPuh_*

  • Група: Гости

Публикувано: 06 May 2006 - 10:46 PM

намерено е мъжко куче японски хин или пекинез(не мога точно да определя).кафяво на цвят.намерено е района на Люлин-10 срещу Западния парк.
за повече информация тел:8277119

#27 Потребителят е офлайн   bubole4e-me4e Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 292
  • Регистрация: 18-February 06
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 11 May 2006 - 09:34 PM

Аз пьк днес кьм 19.00 забелязах едно куче- фигура на пит ,кьсокосмест,с леко издьлжена муцуна и цвят на НОК/сиво -черно/ сьс наскоро зашит заден крак /отвьтре доста шевове имаше и дупка.Крака беше гладко избрьснат/ и черна нова каишка.Имаше и обрьснато петно на гьрба до опашката.Дружелюбно дотолкова че доиде пи вода и изчезна по посока на канала. / Деиствието се развива на "Милин Камьк".А той май от там дойде/Собственик не забелязах да вьрви след него.

#28 Потребителят е офлайн   milenka_bs Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 253
  • Регистрация: 05-May 06

Публикувано: 22 May 2006 - 12:54 PM

Днес сутринта в контейнер за разделно събиране на отпадъци на ул."Г.С.Раковски" е извадена мъжка бяла булонка много стара според мен на около 12-13г. с перде на едното око, подстригана и със сив гръб. Надявам се да е изгубена, но мястото на намиране почти изключва тази вероятност a) .
Поради невъзможност да я приберем у нас я нахранихме и оставихме в двора на кооперацията в която живеем. Надявам се и довечера да е там. Всякаква информация за стопаните ще ни е от полза.

п.п.Малкият нещастник си е бил камшика малко след като се е поокопитил (според съседи) сега само се надявам наистина да е добре. Извиняваите, че ви загубих времето.

#29 Потребителят е офлайн   Ина Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 240
  • Регистрация: 06-January 06
  • Location:гр.София

Публикувано: 02 June 2006 - 11:17 AM

На 31.05. е намерен мъжки голдън ретривър в района на Западен парк, София. Млад, игрив и добре обучен е. Засега давам мои данни, но кучето не е при мен.
Тел. 0897663716 и мейл goldi2006@abv.bg.
User's Signature

Неуспехът не означава,че си пропилял времето си,а че имаш причина да започнеш отначало.

#30 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 03 June 2006 - 09:17 PM

Цитат

Подарява се овчарка - помиярска превъзходна, около 9 месечна. Досега е живяла в двор, игрива. За контакти - 988 26 55

User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#31 Потребителят е офлайн   yavor50 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1148
  • Регистрация: 02-January 06

Публикувано: 10 June 2006 - 10:42 AM

А ето и една странна обява - от Докторската градина:
Намерено куче - тел. 0887 833 608
User's Signature

Качена снимка

#32 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 12 June 2006 - 09:30 PM

Намерих изгубена овчарка
Търся моята а намерих друга изгубена овчарка !

0888 455 722 Васко

Някой я търси ...
Качена снимка
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#33 Потребителят е офлайн   mihaella77 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 320
  • Регистрация: 07-June 06
  • Location:София

Публикувано: 14 June 2006 - 02:30 PM

Днес в изолатора в с. Сеславци са докарани 2 немски овчарки - черно-бежови, добре гледани - вероятно домашни и старонемска мъжка овчарка на 3-4 месеца.

#34 Потребителят е офлайн   metlichina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 84
  • Регистрация: 23-March 06
  • Gender:Female
  • Location:Русе
  • Skype:

Публикувано: 15 June 2006 - 03:40 PM

Тази обява е от iwns.org:

"Тигров боксер търси дом
Ако някой е загубил тигров боксер на около 10-12 години, или би желал да се погрижи за него, обадете се. Кучето е с прекрасен характер - доверчиво, спокойно, изпълнително и много гальовно.
Tel. за контакт: 0889/293803
Контакт:
Ася
София

Променена на: Юни 15, 2006 01:56"

#35 Guest_Стопанка_*

  • Група: Гости

Публикувано: 16 June 2006 - 01:18 AM

Вчера, 15 юни, около 8:30 сутринта на спирката на Окръжна болница от страната на магазин "Мосю Бриколаж" е намерено куче с предполагаема порода източноевропейска овчарка, чернокафяво, мъжко, вероятно на около 1 година. Собствениците му могат да го потърсят на тел. 876-15-62 и 088/8210573.

П. п. Извинявам се за отделното съобщение по-долу, пиша за първи път в този сайт и не се ориентирах веднага.

#36 Потребителят е офлайн   Alb Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 144
  • Регистрация: 10-March 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 16 June 2006 - 06:43 PM

Видях следната обява, разлепена в нашия квартал:

Намерена женска болонка на 15.06. пред магазин "Бонжур" на Орлов мост.
GSM за контакт: 0899507544 или Ксерокса на бул. "Цар Освободител" 29.


#37 Guest_Guest_Рени_*

  • Група: Гости

Публикувано: 17 June 2006 - 08:46 AM

Цитат

А ето и една странна обява - от Докторската градина:
Намерено куче - тел. 0887 833 608

Какво е намереното куче? Аз загубих моя сладък пудел на 9.6.2006 г. в кв. Левски, но предполагам че просто е откраднат. Той е много стар - на 15 години, но не му личи на външен вид. А иначе не чува, но е доста жизнен. Дано някой го е пуснал към Докторската градина. Ще позвъня още днес, но за съжаление чак сега открих този сайт и се зарових в него. Благодаря Ви, че го има. Тук ми е шанса!!! Все пак моят телефон е 0899144196.

#38 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 17 June 2006 - 08:48 AM

Цитат

Цитат

А ето и една странна обява - от Докторската градина:
Намерено куче - тел. 0887 833 608

Какво е намереното куче? Аз загубих моя сладък пудел на 9.6.2006 г. в кв. Левски, но предполагам че просто е откраднат. Той е много стар - на 15 години, но не му личи на външен вид. А иначе не чува, но е доста жизнен. Дано някой го е пуснал към Докторската градина. Ще позвъня още днес, но за съжаление чак сега открих този сайт и се зарових в него. Благодаря Ви, че го има. Тук ми е шанса!!! Все пак моят телефон е 0899144196.

Опишете кучето - пол, цвят? Още по-добре -снимка.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#39 Потребителят е офлайн   yavor50 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1148
  • Регистрация: 02-January 06

Публикувано: 17 June 2006 - 02:10 PM

Цитат

Цитат

А ето и една странна обява - от Докторската градина:
Намерено куче - тел. 0887 833 608

Какво е намереното куче? Аз загубих моя сладък пудел на 9.6.2006 г. в кв. Левски, но предполагам че просто е откраднат. Той е много стар - на 15 години, но не му личи на външен вид. А иначе не чува, но е доста жизнен. Дано някой го е пуснал към Докторската градина. Ще позвъня още днес, но за съжаление чак сега открих този сайт и се зарових в него. Благодаря Ви, че го има. Тук ми е шанса!!! Все пак моят телефон е 0899144196.

Няма никакви подробности - затова съм писал, че е, меко казано, странна. Обадете се и разпитайте. Може би хората не разбират нищо от кучета и не искат да подават объркваща информация...
User's Signature

Качена снимка

#40 Потребителят е офлайн   danny Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 939
  • Регистрация: 25-June 05

Публикувано: 22 June 2006 - 12:42 PM

Съвсем случайно преди два дни на факса в офиса ни дойде следната обява (с талон за безплатни обяви във вестник, пратена погрешка на нашия факс):
Подарявам куче - женско, кастрирано, баща - канадски вълк.
Има име, адрес телефон 868 10 10.
Ако случайно обявата е на някой от форума - извинете, опитвам се да помогна, колкото мога.
User's Signature

Моето куче (лабрадор) има дисплазия - наследство от баща си Баркли Блондфел, който е куче на iglika (от този форум) и Мартин.

  • (52 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни