Dog.bg Форуми : НАМЕРЕНИ кучета/котки

Към съдържанието

 
 
 
  • (52 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

НАМЕРЕНИ кучета/котки

#61 Потребителят е офлайн   Anelia Икона

  • опитваща се да помага
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 975
  • Регистрация: 11-May 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:непородисти кучета

Публикувано: 12 July 2006 - 11:29 AM

Я вижте какво намерих в обявите на focus.bg:

Цитат

изгубена е черно-бяла подстригана болонка в центъра на софия. отговаря на името рекси. , e-mail: nadya.genova@dskbank.bg, тел.:0889235040, град София, Център (22:21 часа на 10.7.2006 г.)

(нямаше снимка s) )
Дали не е същата, Яворе?
User's Signature

0897/878 298 Анелия
......
http://spasijivot.dog.bg/

#62 Потребителят е офлайн   yavor50 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1148
  • Регистрация: 02-January 06

Публикувано: 12 July 2006 - 12:03 PM

Е, откъде да знам? Онзи като че ли не беше подстриган. И беше адски мърляв.
User's Signature

Качена снимка

#63 Guest_toni_730103_*

  • Група: Гости

Публикувано: 13 July 2006 - 10:18 PM

Черен доберман на 5 години, много дружелюбен и контактен, не е агресивен към хора. Моля, помогнете ми да намеря нов дом за моя доберман. cпешно заминаваме за Англия и не можем да го вземем с нас. Хората, които го искаха, се отказаха в последния момент и сега не знаем какво да правим с него... Животното е много красиво и чаровно. Обича всички, които му обръщат внимание и постоянно го търси. Игрив и много забавен. Израстна заедно с нашето дете и е гледан като член на семейството. Моля, помогнете ни, защото много го обичаме и не искаме да свърши в кучкарника. Благодарим Ви предварително. За контакт: toni_730103@abv.bg

#64 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 14 July 2006 - 05:26 PM

Подарява се болонка: Мъжки, бял, на 12 години, любвеобилен. Подарява се, защото жената е бременна.
0896/820-463 Велика.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#65 Потребителят е офлайн   Vabank Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1492
  • Регистрация: 09-August 04
  • Location:София

Публикувано: 14 July 2006 - 05:58 PM

Аре поредния луд с номера си, с извинение... n)
Да си подариш кучето на ДВАНАЙСЕТ години, защото си забременяла... е... неам думи. BEER
Особено като се имат предвид някои умни хора, които се пребориха със 101 трудности, за да си ЗАПАЗЯТ кучето, въпреки бременността...
User's Signature

Качена снимка Почивайте в мир, мили ангели!

#66 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 14 July 2006 - 06:03 PM

Цитат

Аре поредния луд с номера си, с извинение... n)
Да си подариш кучето на ДВАНАЙСЕТ години, защото си забременяла... е... неам думи. BEER
Особено като се имат предвид някои умни хора, които се пребориха със 101 трудности, за да си ЗАПАЗЯТ кучето, въпреки бременността...

Дам, като плюс на кучето беше посочено, че е всеядно...
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#67 Guest_mumitrol_*

  • Група: Гости

Публикувано: 16 July 2006 - 10:40 AM

Ето този красавец си търси дом:
http://mumitroll.hit...gy/HPIM6335.JPG

от една седмица се навърта пред нас, уви не мога да го прибера - имам вече 4 кучета а и ме е страх, че може да се бие с момчето когато то порасне.

умен е и контактен, мисля, че е бил нечий - изпълнява ела, седни, научил ми е колата и припка след нея из квартала. спокоен е - дава на децата пред блока да го галят. от друга страна става умерено агресивен, ако съм с бебоците и се приближи друго мъжко куче.

не знам дали е живял в апартамент, но не го е страх - опитва се да се намъкне вкъщи.

помогнете да му намерим дом.

addyto@abv.bg

#68 Потребителят е офлайн   mitaksi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1155
  • Регистрация: 17-June 05
  • Location:София

Публикувано: 19 July 2006 - 11:20 AM

Подарява се малко кученце бебе, може би на около 40 дни безпородно! Човека, който го е намерил и полага грижи за него, но няма възможнбост да продължи да го прави!Ако някой се интересува моля на ЛС.
ако някой иска снимки ще кача!

#69 Потребителят е офлайн   agalina Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 6537
  • Регистрация: 22-October 05
  • Gender:Female

Публикувано: 19 July 2006 - 12:19 PM

Цитат

Подарява се малко кученце бебе, може би на около 40 дни безпородно! Човека, който го е намерил и полага грижи за него, но няма възможнбост да продължи да го прави!Ако някой се интересува моля на ЛС.
ако някой иска снимки ще кача!

Трябва снимка.
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

#70 Guest_валентина_*

  • Група: Гости

Публикувано: 21 July 2006 - 01:27 PM

Ако някой търси позачи за двор смело звънете на нас.Опра и Оскар чакат своите стопане. super best тел.02/8553314

#71 Guest_melani_*

  • Група: Гости

Публикувано: 25 July 2006 - 09:44 AM

zdraveite, ako nqkoi iska da si priuti ku4e moje da mi pishe tuk blizo do 520bl ima maika s 2 malki majko i jensko bqha pove4e no gi izma4iha ako imah vazmojnost bih gi vzela no nqmam i az imam ku4e koeto shte gi napadne moliavi ne pozvolqvaite da se slu4i s tqh tova koeto se slu4i i na tqhhnite brat4eta i sestri4eta za informacia pishete na email-m88888@abv.bg




te vi o4akvat! nok d) rungrey

#72 Потребителят е офлайн   Blink Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 91
  • Регистрация: 25-July 06

Публикувано: 26 July 2006 - 05:21 PM

Търся добри стопани за това мило куче от снимката. Гледам го 2 години на вилата на двор в къщичка. Женско е и миналата година го кастрирахме. Ваксинирано е и го обезпаразитяваме редовно. Миналата седмица зли съседи се опитаха да го отровят и едва го спасихме /с помощта на ветеринар разбира се/. Сега сме на вилата но скоро се прибираме в София и не можем да го вземем за постоянно по ред лични причини. Много ни е мъчно за нея и не можем да я оставим сама. Много обича деца, дружелюбна е и лесно се адаптира.
Би свикнала да живее в апартамент. Който проявява интерес моля да ми се обади на телефон 0887614284 или да ми пиша на e-mail jenystoi@yahoo.cm

Качена снимка


Качена снимка

#73 Потребителят е офлайн   mitaksi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1155
  • Регистрация: 17-June 05
  • Location:София

Публикувано: 26 July 2006 - 10:09 PM

Все още се подарява бяло-кафявото кученце, ако някой иска домашен любимец на ЛС

#74 Потребителят е офлайн   Lutchezar Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1705
  • Регистрация: 02-January 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 31 July 2006 - 11:18 AM

Преди 15 дни намерен черен подстриган пудел, осиновен и върнат, спешно търси дом, невъзможно е да бъде задържан, 8570774, 0897895937 осигурена храна
User's Signature

,,Работата по общественополезни каузи е бавна, уморителна, неблагодарна, а ползите ще се видят най-рано от следващото поколение. Освен това всички, които имат някакъв пряк търговски интерес от тези каузи, се вбесяват, като видят, че ти нямаш такъв и постоянно ти вменяват мисли, постъпки и чувства, които и при най-голямо желание ти не можеш да си спомниш да си помислил, направил или изпитал..."

#75 Потребителят е офлайн   yavor50 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1148
  • Регистрация: 02-January 06

Публикувано: 31 July 2006 - 11:23 AM

Цитат

Преди 15 дни намерен черен подстриган пудел, осиновен и върнат, спешно търси дом, невъзможно е да бъде задържан, 8570774, 0897895937 осигурена храна

Възрастен ли е пудела - преди време имаше обява за изгубен пудел.
User's Signature

Качена снимка

#76 Потребителят е офлайн   Lutchezar Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1705
  • Регистрация: 02-January 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 31 July 2006 - 11:52 AM

и идея си нямам - получих обявата в 6-7 СМС-а които ме убеждаваха да взема кучето..........
User's Signature

,,Работата по общественополезни каузи е бавна, уморителна, неблагодарна, а ползите ще се видят най-рано от следващото поколение. Освен това всички, които имат някакъв пряк търговски интерес от тези каузи, се вбесяват, като видят, че ти нямаш такъв и постоянно ти вменяват мисли, постъпки и чувства, които и при най-голямо желание ти не можеш да си спомниш да си помислил, направил или изпитал..."

#77 Потребителят е офлайн   yavor50 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1148
  • Регистрация: 02-January 06

Публикувано: 31 July 2006 - 12:00 PM

Цитат

Моля, помогнете да намерим нашия любимец - черен пудел - мъжки, 15 годишен, който изчезна незнайно как за секунди от кв. Левски /ул.Велбъжд и ул. Селимица/, когато беше изведен на разходка. Той не чува от старостта си, без зъбки е и трудно се гледа - не става за продажба. Затова моля, ако някой го е виждал или намирал, моля да ни се обади. Собственичката му е сляпо момиче и много тъгува за него! За информация ни търсете на 0899144196 - Рени.


Това е от средата на юни...
User's Signature

Качена снимка

#78 Потребителят е офлайн   milenka_bs Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 253
  • Регистрация: 05-May 06

Публикувано: 02 August 2006 - 08:38 AM

Цитат

Намерено куче порода тигров боксер на 21.07.2006 в град Пловдив.
Кучето е в добро здраве.Нека собствениците да се обадят на телефон:
0888 81 30 67.

Подател: Весела Петкова


#79 Потребителят е офлайн   MechoPuh Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 8341
  • Регистрация: 30-March 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 04 August 2006 - 11:50 PM

Не знам дали това съобщение е за тук, но да си кажа болката пък ако мода прецени да го премести или изтрие. Днес около 19 часа в градинката на църквата Свети Седмочисленици на Графа, се луташе дребна немска овчарка - без нашийник. Явно беше прясно изгубена или захвърлена. Изглеждаше объркана и се оглеждаше. Зная, че това не е особено ценна информация, но все пак ако някой си го търси, както беше в случая с шелтито Бери .... абе дано да съм поне мъничко от полза.

#80 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 09 August 2006 - 12:54 PM

Цитат

nameren jenski dakel R.Pavlova   

Na 08.08.2006 na krustovi6teto na Simeonovsko 6ose i aleia Javorov e nameren vuzrasten jenski dakel s tunka kojena kai6ka.
za kontakti:0889905004,0899966572

User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

  • (52 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни