Dog.bg Форуми : Кучкар-бутик, коткар-базар

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Кучкар-бутик, коткар-базар

#1 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 03 December 2011 - 09:11 PM

Имате интересни, запазени, но ненужни за вас вещи? Търсите нещо идейно или пък практично за подарък или за дома?
Смятате животните за свои приятели?


Участвайте в "Кучкар-бутик, коткар-базар"!

Базарът-разпродажба е чудесна възможност да съберем средства за кучета и котета в беда, като се отървем от вещите, които събират прах по лавиците и намерим нещо потребно или красиво, което да отнесем у дома. Всички средства от „покупко-продажбите” ще бъдат използвани за лечение, ваксиниране, чипиране, стационар или пътни разходи на бездомните животни в нужда от форума dailapa.dog.bg. Тук може да видите част от героите, които вече получиха помощ от приятелски ръце.

Какво може да ни донесете: книги, музика и филми, сувенири, бижута и украшения за дома, кучешки и котешки аксесоари, чанти, лампи, дрехи, дребна техника, ръчно правени неща и други запазени или пък нови предмети на благотворителни цени.

Дарените вещи може да оставите предварително до 16 декември, след като позвъните на тел. 0876 11 06 82 или на място в самия ден 1 час преди началото на разпродажбата. Неразпродадените вещи могат да бъдат върнати обратно или да останат в он лайн благотворителна разпродажба във форума dailapa.dog.bg

Ще ви чакаме на 17 декември, събота, от 11 до 19 ч. и 18 декември, неделя, от 11 до 15 ч., ул. „Иван Вазов”, №15, София – вход свободен!


Това е събитието във Фейсбук: https://www.facebook...30908800268414/
Можете да поканите много, много приятели.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#2 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 03 December 2011 - 09:49 PM

Не зная дали е тук мястото да попитам набраните средства ще минават ли през някое сдружение или фондация?Защо питам искаме група ентусиасти да организираме такова събитое ,но нямаме нито фондация,нито сдружение,т.е какво доказателство да представим на хората дарили или закупили нещо от базара,че реално парите се разходват за животно в беда,а не си ги прибирам аз в джоба?
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 03 December 2011 - 09:53 PM

Всеки лев, който постъпи в касичката от продажбите ще бъде описан от кого е.
След това ще публикуваме тук списъка с дарителите. Всеки, който е дарил сума, купувайки си нещо, ще може да види името и сумата си в този списък.

п.п. Прочетох въпроса ти отново. :ab_041:
Темата за финансова помощ е дадена в първия пост. До сега тя е била достатъчна за да се следи къде отиват дарените пари.
Именно там ще се опишат постъпленията и съответно - на кого са раздадени после. Както до сега.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#4 Потребителят е офлайн   fanfann Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 516
  • Регистрация: 21-April 09
  • Gender:Male

Публикувано: 03 December 2011 - 10:45 PM

предполагам само за хората от софия се отнася?

#5 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 03 December 2011 - 11:24 PM

Ами да, за съжаление, само в София.
При добре направена организация и ако имаме успех, може да направим повторение - в един ден, в няколко града.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#6 Потребителят е офлайн   Мърфи Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 776
  • Регистрация: 08-October 06
  • Location:София

Публикувано: 04 December 2011 - 12:01 AM

Ауууу, чудесна инициатива! С удоволствие ще участваме :ae_085: !

#7 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 04 December 2011 - 12:43 PM

Показване на мнениетоМърфи, в 04 December 2011 - 12:01 AM, написа:

Ауууу, чудесна инициатива! С удоволствие ще участваме :ae_085: !


Ще се радваме много! Скоро ще качим снимки и на някои от вещите, които ще се предлагат. Едни от тях ще бъдат ръчно шитите от нашата съфорумка Снежанка шарени и весели постелки за котета, а и не само, които ползвахме на двете Зооекспота. Държа да кажа, че те са заредени и направени с много положителна енергия, хъс, надежда и емоция. Платовете дадохме ние от домовете си, така че нищо не е случайно :ae_085: Всяка една от тях е един прекрасен спомен и съм убедена, че наистина носят много положително :ba_025:

Ще се радваме ако преровите лавиците и гардеробите си и ако намерите излишни, но запазени и красиви вещи, ги дарите за животините из форума.
User's Signature

Качена снимка

#8 Потребителят е офлайн   nellidi Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1139
  • Регистрация: 06-August 07
  • Gender:Female
  • Location:Burgas
  • Skype:

Публикувано: 04 December 2011 - 02:02 PM

Показване на мнениетоbushkata, в 03 December 2011 - 09:24 PM, написа:

Ами да, за съжаление, само в София.


Във Варна ще има по същото време, организаторите са други, но целта е същата Качена снимка

https://www.facebook...68294473215607/
User's Signature

Качена снимка


#9 Потребителят е офлайн   СНЕЖАНКА Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1045
  • Регистрация: 22-February 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 04 December 2011 - 02:35 PM

Цитат

Едни от тях ще бъдат ръчно шитите от нашата съфорумка Снежанка шарени и весели постелки за котета, а и не само, които ползвахме на двете Зооекспота.


Хах, Дени.... мислите ли ми четете :ab_041:
Точно си мислех да ви питам защо не предложим постелките за продан, ама и на вас ви е дошло същото на ум.
:ns22:

#10 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 09 December 2011 - 04:13 PM

Още седмица време, за да се огледате около себе си. Избършете праха от ненужните вещи, изтупайте дрехите, които седят в гардероба ви от години и все си казвате "няма да я облека точно сега". Всяка стара за вас вещ може да стане нова и да зарадва за някой друг. Донесете ги на базара.
Донесете си и списъка, в който вие сте в ролята на дядо Коледа - на символични цени може да успеете да напълните чувала и да зарадвате Още седмица време, за да се огледате около себе си. Избършете праха от ненужните вещи, изтупайте дрехите, които седят в гардероба ви от години и все си казвате "няма да я облека точно сега". Всяка стара за вас вещ може да стане нова и да зарадва за някой друг. Донесете ги на базара.
Донесете си и списъка, в който вие сте в ролята на дядо Коледа - на символични цени може да успеете да напълните чувала и да зарадвате близките си.
От всичко това ще спечелят четирикраките - всички приходи ще отидат за лечение, стационари, чипиране и пътуване на нуждаещите се от форума dailapa.dog.bg.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#11 Потребителят е офлайн   Nickey Икона

  • the BlueAngelicDevil
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7420
  • Регистрация: 25-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 10 December 2011 - 04:58 PM

Сигурна съм, че всеки би намерил нещо, което ще му хареса!

Съвсем минимална част от хубавинките, които ще можете да закупите на базара, можете да видите в това албумче във ФБ.

Ще има ВСЯКАКВИ неща, например:


уникални, ръчно изработени красоти
Качена снимка


скъпи, маркови неща
Качена снимка


разни джаджи
Качена снимка


различни филми на DVD
Качена снимка


интересни книги
Качена снимка


картички
Качена снимка


аксесоари за любимците ни
Качена снимка


полезни и красиви, подходящи за подаръци
Качена снимка


и много, много, много други!!!

Включете се и ВИЕ - дарете това, което не ви е необходимо, или пък не ви допада достатъчно, или просто искате да дадете за каузата.
Има вече по-малко от седмица!
User's Signature

Качена снимка

#12 Потребителят е офлайн   MechoPuh Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 8341
  • Регистрация: 30-March 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 11 December 2011 - 11:59 PM

Обичате да четете :smile:? Искате да си упражните английския докато се наслаждавате на изключително интересен трилър? Ако е така, заповядайте на базара и си купете някоя от книгите на Джеймс Патерсън на английски. Ето няколко от общо 24 заглавия.

Прикачена снимка

Прикачена снимка

Прикачена снимка

Прикачена снимка

Прикачена снимка

Ще има интересни и забавни книжки и на български език :smile:

Прикачена снимка

Прикачена снимка

Заповядайте на базара и зарадвайте близък човек с хубав подарък като същевременно подпомогнете една благородна кауза!

За книгите горещи благодарности на моята приятелка Антоанета Г. и нейния съпруг :rc_036:.

#13 Потребителят е офлайн   buddy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 807
  • Регистрация: 07-December 07

Публикувано: 12 December 2011 - 01:35 PM

Още малко книжки на английски и други нещица:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#14 Потребителят е офлайн   buddy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 807
  • Регистрация: 07-December 07

Публикувано: 12 December 2011 - 01:39 PM

И тези също

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#15 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 12 December 2011 - 08:58 PM

Чудни неща се събират! Днес Мърфи ми предаде свои неща. Благодарим сърдечно!
Имам заявка от моя колежка за резервация на всички стари фотоапарати. Тя ги колекционира. Така че, драги съфорумци, разровете и донесете! А ако някой има стар фотоапарат - да знае, че има кандидат :)
User's Signature

Качена снимка

#16 Потребителят е офлайн   MechoPuh Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 8341
  • Регистрация: 30-March 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 12 December 2011 - 09:14 PM

Ха! Истина ли е това за фотоапаратите?! Аз имам един такъв! Никога не бих се сетила да го донеса, но сега ме амбицира да се разровя и да го намеря :smile:.

#17 Потребителят е офлайн   butci Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 706
  • Регистрация: 08-November 06
  • Gender:Female

Публикувано: 12 December 2011 - 09:15 PM

Поздравления за страхотната инициатива! Съжалявам, че нямам достатъчно време, за да се организирам и включа с разни нещица.
Имам въпрос - тъй като няма как да присъстваме лично, а със съпруга ми се интересуваме от книги (криминалета, на български и други жанрове на английски и френски) - ще има ли някакъв списък със заглавията, за да можем да изберем нещо он-лайн?
User's Signature

" Величието на една нация, нейния нравствен прогрес, може да се определи според начина, по който тя се отнася към животните." Махатма Ганди

#18 Потребителят е офлайн   deni_avr Икона

  • Speechless
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7282
  • Регистрация: 18-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 12 December 2011 - 09:16 PM

Е, аз лъжа ли :ab_041:
Сериозно е наистина. Видяла е снимката, онази с четирите съединени която е и ми се обади специално да го резервирам. Не знам твоят какъв е, но ако като този на снимката - резервиран е вече!
User's Signature

Качена снимка

#19 Потребителят е офлайн   MechoPuh Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 8341
  • Регистрация: 30-March 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 12 December 2011 - 09:19 PM

Показване на мнениетоbutci, в 12 December 2011 - 07:15 PM, написа:

Имам въпрос - тъй като няма как да присъстваме лично, а със съпруга ми се интересуваме от книги (криминалета, на български и други жанрове на английски и френски) - ще има ли някакъв списък със заглавията, за да можем да изберем нещо он-лайн?


Ако книгите на Патерсън те интересуват, малко по-късно днес мога да пусна списъка :ae_085:.

#20 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 12 December 2011 - 09:20 PM

Ох, тази снимка е от нета взета, случайна. Много хора се подведоха по нея. За което се извинявам.
Идеята ми беше да подсетя хората какво биха могли да донесат... :dh_188:


butci, една малка част от нещата са качени в албума. Няма как да снимаме всичко предварително, а и се надявам, че много хора ще донесат още неща.
Каквото остане след събитието - ще бъде качено пак там.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

  • (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни