Dog.bg Форуми : безпомощен шар-пей в Банско

Към съдържанието

 
 
 

БКК Китайски Шар-Пей


Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

безпомощен шар-пей в Банско

#1 Потребителят е офлайн   Nickey Икона

  • the BlueAngelicDevil
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7420
  • Регистрация: 25-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 07 December 2011 - 12:16 AM

цитат от ФБ:
"Вчера бях в Банско и видях безпомощно мъжко куче порода Шарпей, беше залостено на втория етаж на изоставена сграда и почти сляпо и много слабо, ние го освободихме и му дадохме храна, но не знам колко може да издържи в това състояние..... Кучето се намира в близост до х-л Флоримонт."

Издирихме момичето, пуснало съобщението и засега единствената допълнителна информация е:
"за съжаление не помня името на улицата, но къщата се намираше до хотел Флоримонт /по-малкия т.к, те са два един срещу друг/. Къщата е втора или трета от хотела по посока центъра на Банско и представлява недовършена триетажна сграда. Направи ми впечатление, че кученцето седеше на прозореца на втория етаж."

"ние го осободихме, т.к, беше се затворило в една стая на втория етаж и според мен бе престояло там с дни, т.к., ребрата му се брояха и се бе обезводнило....., едвам ходеше.... Както и да е, на следващия ден си тръгвахме и минахме от там и то седеше на същото място на втория етаж, може би там се крие и е защитено, личи се, че е било домашно, т.к., имаше синя каишка....За съжаление не съм от Банско, ние бяхме там за два дни, но съм сигурна, че кученцето е на същото място...."

Това е било в неделя
Поискала съм координати на това момиче, но засега имам само ФБ профила й

Едно момиче чрез познат на познат май намери човек в Банско, който утре може би ще потърси кучето.

Дали няма друг там, който да може да съдейства?

Също така, има ли кой да помогне за куч - транспорт, преглед и евентуално лечение, вероятно и търсене на дом???
Може би знаете колко ми е трудно...
User's Signature

Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   Nickey Икона

  • the BlueAngelicDevil
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7420
  • Регистрация: 25-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 07 December 2011 - 10:54 AM

Намериха се няколко човека, които днес ще го търсят.
Едното момиче (което по принцип е от Бургас, но сега е в Банско) дори може би ще предложи временен дом.
User's Signature

Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни