Dog.bg Форуми : Намерен ягд териер ! София

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Намерен ягд териер ! София (ВЕЧЕ У ДОМА!)

#21 Потребителят е офлайн   grima Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2525
  • Регистрация: 12-March 09
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 22 March 2012 - 01:23 PM

Показване на мнениетоvatkov, в 22 March 2012 - 01:05 PM, написа:

опитах


Никой от тях ли няма връзка с нея? Много тъпо.... Ако кучето не е вече в тях, поне да ви кажат.
User's Signature

Качена снимка

#22 Потребителят е офлайн   marin4eto Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 395
  • Регистрация: 30-May 10
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 22 March 2012 - 02:00 PM

Никой ли няма координати на момичето? Помогнете на човека да си върне кучето, ако става въпрос за едно и също.. Много неприятна ситуация!

#23 Потребителят е офлайн   Rinusha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 888
  • Регистрация: 05-February 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 22 March 2012 - 02:04 PM

https://www.facebook...&type=1&theater
User's Signature

Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ

#24 Потребителят е офлайн   vatkov Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 20
  • Регистрация: 25-May 08
  • Gender:Male

Публикувано: 22 March 2012 - 08:18 PM

.....добре де ,ако някой толкова го кефи териера като куче ще му подаря.Подарявал съм хубави кучета НЛТ,НКБГ,НКБК.....-все качествени екземпляри,на които до днес се радвам как се развиват и ловуват.Минавали са ми доста кучета през очите и никога не съм си ги пожелавам като мои,тъй като те са селектирани и обучени (необучени)от друг и най вероятно просто не са за мен!!!Сега дала го е ,дала го е.То е ясно че няма да я гледа сред плюшените играчки тая бесовица .Но странно е че не ми го връща. Повтарям че то бе с тел .номер на врата и с чип във врата с номер данни.Предполагам повечето знаят че тва е основно.........Нали вече сме в европа ,дагоева.Пращах и мейли,фейсбуци,мейсбуци,телеграми,писма ,колети................явно вуйча и много си го е харесал палето.!! Знаете ли преди време ми откраднаха друго куче,от двора направо.Намерих го след 6 месеца по донос в едно монтанско село при месният полицай.За 6 месеца кучето беше претърпяло такава метаморфоза ,че го познах само по лая и по счупената опашка.Беше озлобено и олисяло по врата от некъв ръждав синджир ,микроспорийка,и беше станало поне 40 процента от теглото си по дебело от нормата,чрез попарки от хартисък!!!!!.Иначе много си го обичал!!!!Еба ви у природолюбителите изкривени!!!!!!...........

#25 Потребителят е офлайн   kai_tina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1199
  • Регистрация: 02-February 06
  • Gender:Female
  • Location:София. Долината на малините

Публикувано: 22 March 2012 - 09:14 PM

Не с лошо моля. От тук потребителите, които познавам и голяма част която не познавам с радост биха се зарадвали за всяко куче/коте. което е загубено и се върне при стопанина си. Незнам каква е предисторията и защо това момиче не се е обадило след като има телефон на кайшката на кучо. Но от един от постовете ви излиза, че ви е абсолютно безразлично дали ще си го върнете или не. Пожелавам от сърце да си върнете кучето.
User's Signature

"За величието на една нация, и моралния й прогрес може да се съди по отношението й към животните" - Махатма Ганди

http://forum.dog.bg/...0-%D1%82%D0%B8/

#26 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 23 March 2012 - 12:23 AM

Писа ли й във Фейсбук? От линка даден по-горе става ясно, че само 5 дена след намирането - кучето вече има нови стопани. Определено това не е нормално.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#27 Потребителят е офлайн   CaRrY Икона

  • Крадец на души
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1140
  • Регистрация: 18-September 08
  • Gender:Female
  • Location:софийско =)

Публикувано: 25 March 2012 - 07:18 PM

Силно се извинявам за хаоса, който моето отсъствие е причинил, но просто нямам навика да влизам вече във форума.Преди малко ми казаха, че vatkov е писал тук и е казал, че кученцето е негово, видях и лс-то, но дава някакъв проблем и не мога да видя Вашия телефонен номер, затова моля да ми го пратите пак. Хората, на които дадохме кученцето го взеха, с идеята ако се намерят стопаните да го върнат. Така че би било добре да се чуем, очаквам да ми пишете.

#28 Потребителят е офлайн   vatkov Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 20
  • Регистрация: 25-May 08
  • Gender:Male

Публикувано: 27 March 2012 - 12:41 AM

.....Днес получих обаждане от няква тинейджърка неуравновесена,която уж се обаждала от името на Кари и ме обеждаваше ,че кучето не е мое.Много била съжелявала.Мисля ,че неволно съм попаднал в некъв странен конглумерат от "псевдо любители"които просто отказват да ми върнат кучето.То не бяха проблеми с връзката,то не бе телефона сега чип пък нямало.Въобще секви простотии.Дал съм подробно описание на кучето на лични на въпросната където съм описал в подробности настоящата зъбна формула на кучето(изкъртен горен резец),половин ляво ухо,обелена брадичка.Знам всяка драскотина и белег по тва куче.Колко кучета мислите има които да отговарят на тва описание??Освен мен има и още един човек който знае всичко за тва кутре.Тва е д-р Веско Василев,който лично го е и чипирал.Сега дали е единна системата кой четец кво чете не разбирам,но винаги можем да направим обща среща при доктора и всичко да се изясни.Явно желание няма.Ако никой не ми бе прибирал кутрето,най вероятно то е щяло да се поскита малко,като всяко младо куче любопитно(тъй като е на година и половина ,а не както бе споменато на 4),и да си дойде.Но нейсе!Имало е късмета да го прибере "природолюбител",който да го изкъпе с шапмпоанче,и да го завие с юрганче!!!!Да го храни с кво и попадне от масата ,и да не изразходва и 5% от енергията му.Нема да се учудя ако вече има и дрешки и е скопено.Направо нямам думи!!!!!!!!!!!!...........

#29 Потребителят е офлайн   vatkov Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 20
  • Регистрация: 25-May 08
  • Gender:Male

Публикувано: 27 March 2012 - 12:41 AM

.............готов съм да заплатя и за информация

#30 Потребителят е офлайн   vatkov Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 20
  • Регистрация: 25-May 08
  • Gender:Male

Публикувано: 27 March 2012 - 01:02 AM

..........тва са три снимки на кучето правени на около година!!!!!!!можете всички които ви пука поне малко и сигурно не бихте искали да сте на мое място да сравните с публикуваната от Кари и да видите половин лявото ухо.Тук още не му бе обелена брадичката,но на снимките на Кари ясно се вижда като увеличите.Ако сравните и малките цънки пак ще намерите общите.Кари земи та си ми върни кучето.Този грозник просто ми трябва,тъй като е селектиран много специално.А именно в себеотрицание пред целта както личи и по белезите му.Тва не е йоркшир или джак ръсел ,а е немски ловен териер.Като заговорихме за джак ръсели в момента имам малки на 50 дена -мини ,късокосмести с родословие от ЮАР.,така ,че ако си добричка ще те огрее с куче за мнооооого пари!!. :ba_025:

Прикачени файлове



#31 Потребителят е офлайн   vatkov Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 20
  • Регистрация: 25-May 08
  • Gender:Male

Публикувано: 27 March 2012 - 01:14 AM

.......в този вид (с каишката с телефонния номер) бе изгубено кутрето!!!!........

Прикачени файлове



#32 Потребителят е офлайн   CaRrY Икона

  • Крадец на души
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1140
  • Регистрация: 18-September 08
  • Gender:Female
  • Location:софийско =)

Публикувано: 27 March 2012 - 08:19 PM

Още вчера по телефона ви казах, че можете да говорите малко по спокойно, не да ме наричате "кузъ" и да ми отправяте простовати предложения. Разбрах се с момичето, което ми звънна по-късно да се чуем с човекът, който гледа кученцето и да се уреди среща. Не мога да разбера в момента защо пишете тук.

#33 Потребителят е офлайн   vatkov Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 20
  • Регистрация: 25-May 08
  • Gender:Male

Публикувано: 27 March 2012 - 09:11 PM

....................защото е явно ,че не щеш да ми върнеш кучето.Чакам поредната простотия която ,ще измислиш за да не ми го върнеш.Интересно ми е докъде ще стигнеш с поведението си.Пари не искаш.Доказателствата ми не ги приемаш.Опитвам се да те разбера но не мога!

#34 Потребителят е офлайн   vatkov Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 20
  • Регистрация: 25-May 08
  • Gender:Male

Публикувано: 27 March 2012 - 09:19 PM

....а и можеше да ми се обадиш лично както правят нормалните хора, а не да ми звъни първо неква "кузъ"от твое име и с нахален тон под твой солфеж , после некъв млад дихател. Нали?!

#35 Потребителят е офлайн   Arha Икона

  • Pessi-Mystic
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1349
  • Регистрация: 30-November 08
  • Gender:Female
  • Location:Ненормалната София (Бояна)
  • Interests:Животни,природа,
    музика,книги,мотори,
    ветеринарна медицина.

Публикувано: 28 March 2012 - 12:11 PM

Може ли да попитам,защо кученцето е с толкова рани по главата и какво се е случило с ухото му?
User's Signature



Life Sucks,And Then You DIE!
We're spinning round on this ball of hate,there's no parole, there's no great escape.
It's such a brutal planet,it's such a living HELL!

#36 Потребителят е офлайн   ira67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 824
  • Регистрация: 16-June 10
  • Gender:Male

Публикувано: 28 March 2012 - 04:38 PM

Хора!!! Невиждате ли че куче ловно.Ако го подозирате в кучешки бойове ,не сте добре.Тези кучета исползват за лисици ,ако не грешим.И ако ловджийско,нямате представа как трудно се тренират и селекционират такива кучета.От дни следим тема.Наистина останах с впечетление че не искате да го врьщате.Дано да не попаднете и ви в такава ситуация.
Ако човек понякакьв начин ви намери ,има право и да ви осьди .По всичко розбирам че човек готов да плати.Сьс сигурность има и паспорт,снимки предостави.Не разбирам вашата позиция.Освен ако сами не искате да го щитнете след като разбрахте че кучето наистина има стойность и качества.

#37 Потребителят е офлайн   vatkov Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 20
  • Регистрация: 25-May 08
  • Gender:Male

Публикувано: 04 April 2012 - 12:26 AM

Искам да затворим темата ,която за моя радост завърши с щастлив финал за мен.Кучето си е пак при мен,било е в добри ръце и не е изпуснало сезона.Направило е и добри отзиви ,което ме ласкае като ,.....как беше ..........брийдър.!!!!!Изкам да изкажа благодарност на Кари която го е намерила и всеотдайно се е погрижила да попадне в ръце по предназначение!!!!!Искам да благодаря и на момичето което ме насочи към сайта,благодарности за модератори,за потребители ,и като цяло за хората които бяха съучастници ,или просто ги развълнува темата.Благодарностите на последния му собственик ,ще си му ги предам лично.Извинявам се ,ако емоцийките ,некаде са дошли малко отгоре,но ше ги пишем за консуматив. :md_064: .......................ушето на кученцето го изяде вуйчо му,....инцидент който изпуснах за секунди.Тва бе единственото което можа да направи,докато въпросното му прекъсваше дишането,ако ме разбираш.А може ли да те попитам каде са ушите на твоя питбул???Отряза му ги за красота????Недейте съжалява моето куче ,че има белези!Те са неговите медали и звезди!Тва е като да съжеляваш Христо Маринов ,че са му счупени ушите!Ми той е шампион!!!По важно няма!Нали? Още веднъж мерси на всички за тази история ,която завършва с HAPPY END.

#38 Потребителят е офлайн   krastonoseca Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 126
  • Регистрация: 11-March 12

Публикувано: 04 April 2012 - 01:35 AM

Показване на мнениетоvatkov, в 04 April 2012 - 12:26 AM, написа:

Изкам да изкажа благодарност на Кари която го е намерила и всеотдайно се е погрижила да попадне в ръце по предназначение!!!!!

евала човече много ме кефиш много си темпераментен храниш ги тука по телефона явно си ги хранил, наистина сдържай нервата понякога но ти си прав дал си душа и сърце да създадеш това куче като ловен преател и те разбирам а и сас сигурност си го обичаш така че радвам се много че си си го върнал :dog:

#39 Потребителят е офлайн   Arha Икона

  • Pessi-Mystic
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1349
  • Регистрация: 30-November 08
  • Gender:Female
  • Location:Ненормалната София (Бояна)
  • Interests:Животни,природа,
    музика,книги,мотори,
    ветеринарна медицина.

Публикувано: 04 April 2012 - 10:45 AM

Цитат


А може ли да те попитам каде са ушите на твоя питбул???Отряза му ги за красота????Недейте съжалява моето куче ,че има белези!Те са неговите медали и звезди!



Моята питбулка не е с отрязани уши,на снимката си ги е свила до главата и ако познаваше по-добре поведението на тези ку4ета,щеще да се сетиш,4е е вариант. Не бих отрязала каквато и да е 4аст от някое животно освен,ако не е медицински обосновано и жовотоспасяващо.


Колкото до белезите на ку4енцето,аз прибързани изводи не съм си правила,за разлика от теб,та за това и попитах от какво са. Грижила съм се за Ягдтериер и знам колко са луди.


Надявам се наистина да оби4аш животин4ето и то да е щастливо при теб.
User's Signature



Life Sucks,And Then You DIE!
We're spinning round on this ball of hate,there's no parole, there's no great escape.
It's such a brutal planet,it's such a living HELL!

#40 Потребителят е офлайн   vatkov Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 20
  • Регистрация: 25-May 08
  • Gender:Male

Публикувано: 04 April 2012 - 11:27 PM

мерси на всички отново!

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни