Dog.bg Форуми : Benita Elegido De La Suerte

Към съдържанието

 
 
 

Dogo Argentino



Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Benita Elegido De La Suerte

#41 Потребителят е офлайн   crazyspawn Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 35
  • Регистрация: 18-February 12
  • Gender:Female

Публикувано: 12 March 2012 - 09:40 PM

То чуждото винаги е по-сладко...:))
User's Signature

Качена снимка

#42 Потребителят е офлайн   B&B Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 109
  • Регистрация: 01-January 12
  • Gender:Male
  • Location:софия

Публикувано: 13 March 2012 - 07:38 AM

:dh_188: деня още не е започнал, дори кафето ми не е готово, а вече ми откраднаха вафлите........

#43 Потребителят е офлайн   mimi8376 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 107
  • Регистрация: 05-July 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 13 March 2012 - 08:51 AM

Определено сте забавна картинка. Качена снимка




Показване на мнениетоB&B, в 12 March 2012 - 08:10 PM, написа:

Еххх защо ли днес си мислих, че ще е един различен ден някак си малко по добър.Към 5 ам подремвайки сладко чух едни талъсъмски стъпки на нокти няколко секунди след това усетих, буквално, че някой ми диша във врата, реших, че ще се престоря на заспал, както казват хората като те подгони мечката лягай и се прави на умрял :ab_041:
Та докато се правих на заспал талъсъма взе да си тръгва, ама не застана в др край на леглото и седна да ме гледа дали ще се надигна, а аз лежа и не мърдам ни гък ни стон, тръгна отново към мен, а аз пак се правя на заспал обаче ме хвана, че не спя, както трябва, щот почна да ме ближе :ud_009: , а аз това не го очаквах.Голямата бяла мишка почна леко да се намърдва до мен и то отиде......


И при мен не помага правенето на заспала, но моя поне не си позволява да се качи на леглото. Първо почва да мрънка... после почва да обикаля леглото и да си поставя главата по мен... и, като и това не му помогне, почва да ме бута с нос, при което цялото легло се поклаща. Качена снимка

#44 Потребителят е офлайн   B&B Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 109
  • Регистрация: 01-January 12
  • Gender:Male
  • Location:софия

Публикувано: 13 March 2012 - 08:28 PM

Мими, когато аз съм на леглото тя стои и чака команда "Хоп" и се качва, а когато не и обръщам внимание или съм зает идва при мен и се опитва да се качи през лаптопа на леглото :ab_041: и мн често го ползва да си подпира главата докато пиша ........

#45 Потребителят е офлайн   B&B Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 109
  • Регистрация: 01-January 12
  • Gender:Male
  • Location:софия

Публикувано: 14 March 2012 - 06:08 PM

:eg_033: прибирам се аз преди малко и гледам и не вярвам на очите си моята принцеса решила да си игра е на камериерка и ми взела възглавницата, завивката и одеялото и си ги прибрала при нея + анцуга, а колко списания беше унищожила......... поне не е опикала завивките ми ..... :wb_052: колко малко му трябва на човек да е щастлив, когато се прибере у дома когато го чака "АНГЕЛЧЕ" като моето :ab_041:

#46 Потребителят е офлайн   He3aBuCuM Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 10
  • Регистрация: 23-January 12

Публикувано: 14 March 2012 - 10:24 PM

А аз си мислих, че моята прави бели... :D
Само искам да попитам, когато я оставяш сама, квичи ли? Лае ли?

#47 Потребителят е офлайн   galin_f Икона

  • ЛУД ЗА ВРЪЗВАНЕ!!! :D
  • Икона
  • Група: Dogo Group
  • Мнения: 1142
  • Регистрация: 30-May 06
  • Gender:Male
  • Location:СТАРА ЗАГОРА
  • Skype:

Публикувано: 15 March 2012 - 10:04 AM

Мен не ме питат ама да си кажа :ab_041:

При мен за около два - три месеца самостоятелен живот не протестираше звуково където и да съм я оставял :smile: Естествено винаги се е пробвала, но от първата забележка се отказваше :smile: Дори и от упорития ми певец (Артуро) не прехвана лоши навици :ab_041: На две - три различни места съм я оставял, дори и сама (без близка компания от други кучета) и винаги навън. Без лоши спомени съм от тази хитруша :wub:

В апартамент привилегиите за които може да претендира са повече и от там и по-честите поводи за мрънкане и бели, изпитано лично :dry:

Сега ще видим как е, ама царски си живее като знам какви развлечения си устройва подмолната лисица :ab_041: Май ще я взимам за двуседмичен опреснителен курс :ab_041:

#48 Потребителят е офлайн   B&B Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 109
  • Регистрация: 01-January 12
  • Gender:Male
  • Location:софия

Публикувано: 15 March 2012 - 06:12 PM

Хаахахаха Галине може да е полезно :ba_025: .
Бенита не квичи и не лае като я оставя , рядко мрънка само когато иска да се качи на леглото при мен (по-често лае). Като я оставя сама скача и почва да отваря вратите - по силовите неща е :md_064: затискам вратата на балкона с един телевизор дето не ползвам ама пак я отваря...... започвам да се замислям за резе от външната страна.

#49 Потребителят е офлайн   B&B Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 109
  • Регистрация: 01-January 12
  • Gender:Male
  • Location:софия

Публикувано: 15 March 2012 - 06:25 PM

[quote name='galin_f' date='15 March 2012 - 10:04 AM' timestamp='1331798664' post='1030238']
Мен не ме питат ама да си кажа :ab_041:

. Без лоши спомени съм от тази хитруша :wub:

То щом родителите ми вече като се обаждат питат първо за нея как е, що е, какво прави, дори майка ми, която се прости с едни ботуши и чифт маратонките преди да ни изгонят да си ходим :ab_041:

#50 Потребителят е офлайн   B&B Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 109
  • Регистрация: 01-January 12
  • Gender:Male
  • Location:софия

Публикувано: 15 March 2012 - 06:31 PM

Показване на мнениетоgalin_f, в 15 March 2012 - 10:04 AM, написа:

Мен не ме питат ама да си кажа :ab_041:

При мен за около два - три месеца самостоятелен живот не протестираше звуково където и да съм я оставял :smile: Естествено винаги се е пробвала, но от първата забележка се отказваше :smile: Дори и от упорития ми певец (Артуро) не прехвана лоши навици :ab_041: На две - три различни места съм я оставял, дори и сама (без близка компания от други кучета) и винаги навън. Без лоши спомени съм от тази хитруша :wub:

В апартамент привилегиите за които може да претендира са повече и от там и по-честите поводи за мрънкане и бели, изпитано лично :dry:

Сега ще видим как е, ама царски си живее като знам какви развлечения си устройва подмолната лисица :ab_041: Май ще я взимам за двуседмичен опреснителен курс :ab_041:




То щом родителите ми вече като се обаждат питат първо за нея как е, що е, какво прави, дори майка ми, която се прости с едни ботуши и чифт маратонките преди да ни изгонят да си ходим :ab_041:

#51 Потребителят е офлайн   B&B Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 109
  • Регистрация: 01-January 12
  • Gender:Male
  • Location:софия

Публикувано: 16 March 2012 - 08:22 PM

Преди малко докато се връщах от магазина си мислих колко "гениално" днес надхитрих "ЛИСИЦАТА", като затиснах вратата с телевизора, 2х10л бутилки с вода и масата, а като се прибрах едва си промушваше главата, т.е. не е успяла да излезе (ама това е щото не знае още че има и др врата към балкона :ab_041: ). Влизам и гледам анцуга горнище и долнище при нея а тая ме гледа виновно със свити уши и върти опашка :dry: брех чудно ми стана, нали си има пръчка за гризане плеснах я с анцуга през дупето та да не го пипа повече и взимам да извадя наградите от горнището.................... те на трохи в пакетчето........ :ud_009: бъркам да извадя от долнището наградите НЯМААААА..........

Извод не оставяй неща, които миришат на храна при куче след разходка! а най-добре никога!

#52 Потребителят е офлайн   B&B Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 109
  • Регистрация: 01-January 12
  • Gender:Male
  • Location:софия

Публикувано: 17 March 2012 - 05:31 PM

Днес направихме няколко снимки пред блока леко неглиже :md_064: 7 дни преди навършване на 9 месеца

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#53 Потребителят е офлайн   B&B Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 109
  • Регистрация: 01-January 12
  • Gender:Male
  • Location:софия

Публикувано: 18 March 2012 - 09:12 PM

Оххххх тая моята "камериерка" аз хвърлям дрехите за пране тя ги взима при нея и .... косми и лиги :dh_188:

#54 Потребителят е офлайн   B&B Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 109
  • Регистрация: 01-January 12
  • Gender:Male
  • Location:софия

Публикувано: 21 March 2012 - 08:58 PM

Днес бе почти идеалният ден, докато Бенита не открадна един картоф и почнала да си го ближе и стърже...... :ab_041: а как разбрахххх??? Ами беше прекалено тихо :ab_041: тишината ни е непозната освен ако не спим, а като спим хъркаме и пръцкаме.

ПС
Отработваме една нова команда, която включва обръщение и заповед :
" Бенита"! "Всички пиленца при Батко " :fh_083: има променлив успех понякога ми носи и кокошки, ще поработим как да различава пиленцата от кокошките :zz_223:

#55 Потребителят е офлайн   B&B Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 109
  • Регистрация: 01-January 12
  • Gender:Male
  • Location:софия

Публикувано: 26 March 2012 - 08:10 AM

Тези почивни дни пробвах дали кучето яде зелена салата, краставици и домати оказа се че яде и репички :dry: до есента салатата ми вечер не е в безопасност вече. :ab_041:

#56 Потребителят е офлайн   mimi8376 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 107
  • Регистрация: 05-July 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 26 March 2012 - 11:05 AM

Домати и лук, до колкото знам, не е хубаво да яде.

#57 Потребителят е офлайн   mikivt Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 346
  • Регистрация: 11-August 09
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 26 March 2012 - 02:13 PM

Показване на мнениетоB&B, в 26 March 2012 - 08:10 AM, написа:

Тези почивни дни пробвах дали кучето яде зелена салата, краставици и домати оказа се че яде и репички :dry: до есента салатата ми вечер не е в безопасност вече. :ab_041:

Глей се не научи да пие ракия, че тогава ше го закъсаш :ab_041:

#58 Потребителят е офлайн   tedito Икона

  • Dogo lover
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1544
  • Регистрация: 28-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Ветеринарна медицина!

Публикувано: 26 March 2012 - 05:40 PM

Няма лошо да си хапва по малко плодове и зеленчуци, но трябва да знаеш че има и забранени такива.
Ето една полезна тема My link
Но да знеш че лук, чесън, грозде и зеле са от абсолютно забранените продукти и внимавай :smile:

#59 Потребителят е офлайн   galin_f Икона

  • ЛУД ЗА ВРЪЗВАНЕ!!! :D
  • Икона
  • Група: Dogo Group
  • Мнения: 1142
  • Регистрация: 30-May 06
  • Gender:Male
  • Location:СТАРА ЗАГОРА
  • Skype:

Публикувано: 26 March 2012 - 08:54 PM

И моркови сигурно яде :md_064: :ab_041:

#60 Потребителят е офлайн   B&B Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 109
  • Регистрация: 01-January 12
  • Gender:Male
  • Location:софия

Публикувано: 26 March 2012 - 09:04 PM

Лук и чесън и картоф не и давам макар, че тършува кофата.... щото нали гладна я държа... а зеле 1 и дадох от сърцевината хрупкавото (колкото орех).....е просто нямаше такова пърдене :ab_041: Днес си хапна 2 листа маруля, а тези дни ще я пробвам дали кълве на банан (портокали и мандарини яде по2-3 парченца, че.... да не стане пръццц уф как мирише) :ab_041:
Морковите трябва да я пробвам дали ще ги яде със зеленото :ab_041:
Както яде плодове,зеленчуци и месо ако така ядеше и гранули......

ПС
Като казвам, че и давам не си мислете, че това вечеря давам й от плодовете и зеленчуците, които предизвикват дразнене на стомаха при язваджиите и тези с гастрит по мн малко примерно 1/5 домат 1 седмично салата 1 седмично , 1 ябълка седмично и т.н.

  • (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни