Dog.bg Форуми : забелязан НОК-подобен

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

забелязан НОК-подобен жк Стрелбище, София

#1 Потребителят е офлайн   Nickey Икона

  • the BlueAngelicDevil
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7420
  • Регистрация: 25-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 09 January 2012 - 01:14 AM

На сутрешната ни разходка днес рещнахме един много много мил и кротък куч - на вид леко наподобява НОК (или поне общоприетата представа за НОК).
Може да е изгубен или изхвърлен, но нямаше нашийник, както и ушна маркировка за кастрация. Възможно е и да е просто заблуден бездомчо, появил се в района.

Много, ама много гальовен и спокоен. Харесаха се с мойта темерутка, тя ги обича такива спокойни (тя да е щурата). Той се подушка и закачи с нея, но после предпочиташе основно човешко внимание. Ходеше залепен до мен, като спра - спира и той до мен и сяда! Наистина или е голяма лепка и му идва отвърте, или просто е домашен и някой го е учил?
Така ни се залепи, че едва го спрях после да не се мушне през входната врата в блока.

Почти веднага след като си прибрах кучето, слезнах пак долу - лежеше точно на метър пред вратата на входа и ме чакаше, миличкия.
Привиках го настрани и му дадох на похапне, но друго наистина не мога да направя...

Нямаше ме почти целия ден и като се прибрах (5-6 часа след срещата ни) пообиколих малко, но не го намерих.
За съжаление, в нашия квартал често се случва да се появи ново куче, да го видя веднъж и повече дори да не чуя за него... дано този не е так или пък да е бил изгубен и да са си го намерили, знам ли.

Измислих му кодово име - Джейкъб. Просто ей-така, с надежда към съдбата, че или е домашен и си е вкъщи, или пък ще се видим и радваме взаимно пак.

Снимките и клипчетата не са блестящи, но с телефона - толкова.

Качена снимка
Качена снимка


http://www.youtube.c...h?v=Ypu09dDxCw0


http://www.youtube.c...h?v=6nG6XQgZy7Y
User's Signature

Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   Nickey Икона

  • the BlueAngelicDevil
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 7420
  • Регистрация: 25-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 25 January 2012 - 12:44 PM

Само да кажа, че поне до момента така и не съм го видяла повече :dh_188:

Освен това по спомен ми се струва, че на снимките и клипа цветовете изглеждат по-тъмни - в действителност беше малко по-светъл и не приличаше чак толкова на НОК.
User's Signature

Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни