Dog.bg Форуми : Изложба на ФИФе в Атина, Гърция 21-22.01.2012

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Изложба на ФИФе в Атина, Гърция 21-22.01.2012

#1 Потребителят е офлайн   top-secret Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 12-December 10
  • Gender:Female

Публикувано: 24 January 2012 - 12:40 PM

През изминалия уикенд в Атина се проведоха поредните две фелиноложки изложби под знака на ФИФе, на които котките от България господстваха на BIS-а и двата дни. Въпреки малките пропуски в организацията, изложбата премина добре, в приятна зала и с много спонсори. Според мен с всяка следваща година гръцките изложби стават все по-добри, но още има какво да се учат от нас Wink
Ако някой има снимки нека ги сподели с всички читатели на форума. :mg_062:
Нека и който има с какво да се похвали да го направи. :md_064:
Аз ще започна първа - моето съкровище StarNight's Top Secret и двата дни си взе сертификатите за шампион - САС и номинации за BIS. Той беше номиниран и предпочетен на фона на много голяма конкуренция, но хубавото си е хубаво. :db_046:

#2 Потребителят е офлайн   manus Икона

  • Claymore
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1299
  • Регистрация: 28-February 05
  • Gender:Male
  • Location:София, България

Публикувано: 24 January 2012 - 09:38 PM

Наистина това беше най-добрата гръцка изложба до момента, и с темповете с които се развиват южните ни съседи вярвам че следващата ще бъде на още по-високо ниво. Конкуренцията между котките беше много силна и съм изключително доволен да обявя резултатите на моите котки

1. IC BG*Came true Claymore from Velvet D'amour, JW - взе своите оценки за Гранд шампион и Номинация за БИС.
2. BG* Jewel for Velvet D'amour - двата дни стана най добро коте 3-6 месеца в първа категория. Първия ден с пълно единодушие успя да стане и най-добро коте на цялата изложба. Така той от 4 изложби има 4 БИС-а и винаги с всички гласове на съдиите.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни