Dog.bg Форуми : КККБ с нов управителен съвет.

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

КККБ с нов управителен съвет.

#1 Потребителят е офлайн   boromir Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 16
  • Регистрация: 16-November 11

Публикувано: 26 February 2012 - 07:31 PM

Здравейте любители на породата Кане Кросо Италиано!

Разбрахме, че клуба се ръководи от нов управителен съвет, но не разбрахме кои са членовете му. Няма ли да се похвалите и представите?

#2 Потребителят е офлайн   elrisha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 587
  • Регистрация: 20-January 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 27 February 2012 - 02:22 PM

Новият УС на КККБ се състои от :

1. Председател - Владимир Миленков
2. Зам. председател - Диана Русева
3. ОРД - Димитър Джуров

#3 Потребителят е офлайн   boromir Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 16
  • Регистрация: 16-November 11

Публикувано: 02 March 2012 - 12:40 PM

elrisha благодаря за отговора. А дали може някой да ми каже, очертават ли се промени в правилата на клуба и то особено в раздела за развъдна дейност?

#4 Потребителят е офлайн   elrisha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 587
  • Регистрация: 20-January 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 02 March 2012 - 03:37 PM

Нямам представа какво ще реши новият УС, но не смятам,че Правилника за развъдна дейност има нужда от промени, особено след последните поправки.

#5 Потребителят е офлайн   terminatora123 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 44
  • Регистрация: 26-June 11

Публикувано: 27 April 2012 - 11:15 PM

Павлин Вълов
Нека някои хора да си направят изводи, за дейността и целите на истинските клубове !!!С поздрави !!! / Отговорник по развъдната дейност на Клуб Унгарска Визла– Павлин Вълов /
Кой е най-добрият приятел на човека?
btvnews.bg / 27.04.2012г. 17.00часа /
Деца от Плевен получиха необикновен урок в детската градина и то от четириноги

#6 Потребителят е офлайн   vlado zoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1818
  • Регистрация: 12-February 07
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 28 April 2012 - 12:08 AM

Какъв пример да вземем? За работа с деца или за нераглементирано развъждане?
User's Signature

Качена снимка

#7 Потребителят е офлайн   GOD OF TROY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 28-March 11
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 28 April 2012 - 09:21 AM

Ще повърна!! Нямам нищо против терминаторчето/ като изключим хилядите обещания за секс и тн..... :ab_041: /,и още не мога да се ориентирам ,това Вълов ли е или не,а това не чак толкова от значение . Но написаното по-горе е извращение .Какво общо имат децата и любовта им към кучетата .Това тук е форум на породата кане корсо италиано,за нейното развитие и запазване в България,не мога да повярвам ,че отговорник по развъдната дейност може да се занимава с издаване на фалшиви родословия и извършва заплоди между неизвестно куче/ собственост на Вълов / и родословно куче с куп недостатъци на породата ,като то е с една единствена експертна оценка от ФСИ изложба с оценка добър.Трябва да му се избие цената платена за него,това вече е факт. Успя да напомпа доста кучки,кои родословни ,кои не .Срамота ама той си знае :rc_036:

#8 Потребителят е офлайн   GOD OF TROY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 28-March 11
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 28 April 2012 - 09:35 AM

А и чак сега стоплих,човека хвали Вълов ,че попаднал в телевизионен репортаж,хей сбъдват се детски мечти. Така де ,трябва да се изфукаме ,браво Вълов за дейността ти с децата ,ама за другото с кане корсо трай си,че е ужас, не се излагай !! :flagbg: :flagbg: :flagbg:

#9 Потребителят е офлайн   vlado zoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1818
  • Регистрация: 12-February 07
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 06 May 2012 - 11:51 PM

Най-официално заявявам, че няма да се кандидатирам за никакъв пост в УС на КККБ. Не мога да рискуван доброто си име и съвестта си и да се ангажирам с този разкъсван от борби клуб. Не мога да съм солидарен с насоката да се плоди на кило и да се толерират довчерашни ферми. Не мога да работя в условия на потайност и на разцепление.

Последното събрание не взе легитимни решения, защото не беше редовно призовано. Кой е виновен за това едва ли е особено важно. Фактите са такива. От гледна точка на Закона, Съда и устава - УС се състои от Пламен Цветковски - Председател, Деси - Зам. Председател и Митко Джуров - ОРД.

Моля да си движат клуба в посока в която искат и могат. За сега оставам редови член.
User's Signature

Качена снимка

#10 Потребителят е офлайн   elrisha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 587
  • Регистрация: 20-January 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 07 May 2012 - 11:33 AM

Владо, и ти ли се предаде?.. На мен все още ми е мъгла аз В Клуба ли съм, не съм ли. Ако е да бъде представено кучето ми в официалният сайт , викат " НЕ СИ ЧЛЕН", ако е да се носи отговорност обаче била "СЪМ" член...Всеки си прави каквото иска ,аз лично съм отвратена! Причините са същите като написаните от теб! Цялото ми свободно време минава в борби с фермерството на кучета , а накрая си ги приютяваме в Клуба за да може необезпокоявано да си продават кучешки души! Сори, ама за мен кучетата НЕ СА стока и не искам да съм част от никакви далаверки на гърба на животните!

#11 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 07 May 2012 - 02:36 PM

Показване на мнениетоvlado zoo, в 06 May 2012 - 11:51 PM, написа:

Най-официално заявявам, че няма да се кандидатирам за никакъв пост в УС на КККБ. Не мога да рискуван доброто си име и съвестта си и да се ангажирам с този разкъсван от борби клуб...От гледна точка на Закона, Съда и устава - УС се състои от Пламен Цветковски - Председател, Деси - Зам. Председател и Митко Джуров - ОРД.


Абе, батко, ту си прецедател, ту не си ... каква стана тя в тоя вашия клуб...намирисва ми на ДядоМразовски подводници тая работа.

А и за какво ви беше цялата какафония, при положение, че си имате стойностни хора в лицето на досегашното УС?
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#12 Потребителят е офлайн   GOD OF TROY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 28-March 11
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 08 May 2012 - 03:42 PM

Показване на мнениетоKOKO_ko, в 07 May 2012 - 02:36 PM, написа:

Показване на мнениетоvlado zoo, в 06 May 2012 - 11:51 PM, написа:

Най-официално заявявам, че няма да се кандидатирам за никакъв пост в УС на КККБ. Не мога да рискуван доброто си име и съвестта си и да се ангажирам с този разкъсван от борби клуб...От гледна точка на Закона, Съда и устава - УС се състои от Пламен Цветковски - Председател, Деси - Зам. Председател и Митко Джуров - ОРД.


Абе, батко, ту си прецедател, ту не си ... каква стана тя в тоя вашия клуб...намирисва ми на ДядоМразовски подводници тая работа.

А и за какво ви беше цялата какафония, при положение, че си имате стойностни хора в лицето на досегашното УС?


Как няма да са стойностни
1. Не е изпълнена програмата за 2011 година за всички взети решения изключа проведените специализирани изложби на гърба на БРФК и клуб Дого Аржентино . Само да отбележим, че председателското семейство очакваше повече приходи в касичката си от руснаците на Албена ама не се получи, поне посетиха Варна на гърба на клуба ,същото се случи и в Пловдив ,който е само на 120 км от София .имаше хотелче ,нафтичка и тн ..,а глупаците - членове и ... :):)
2. Не присъстваха на нито едно събрание на БРФК или упълномощиха някой
3. Не направиха нито един отчет към БРФК за работата на клуба, неговото юридическо положение, не предоставиха племенната книга в БРФК и тн..........
4. Не направиха и отчет - финансов към клуба ни и членовете му
5.Не са изпълнили задължение да регистрират клуба в обществена полза

Мисля ,че доводите за отлично свършената работа стоят по-горе написани. Евала на този УС,евала. И ако някой негови членове не знаят какво се случва и роптаят тук ,то други казват ,че са в странство и се крият,
И знаеш ли какво КОКО -БОКО, не се опитвай да вмениш на хората колко са добри старият и настоящ УС ,само защото са взели страна и участват в някаква лайномет война с БРФК . Нас , и най-вече кръга около мен се интересуваме , какво ще се случва в този клуб и докога ще се въртят интрижки ,които и ти искаш да забъркаш или просто появата на семейство ангареви от няколко дни в София разбуди духа в лампата,много стари похвати и очаквани събития.

#13 Потребителят е офлайн   tiwok Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 16
  • Регистрация: 30-April 11

Публикувано: 10 May 2012 - 09:12 PM

Показване на мнениетоGOD OF TROY, в 08 May 2012 - 03:42 PM, написа:

Показване на мнениетоKOKO_ko, в 07 May 2012 - 02:36 PM, написа:

Показване на мнениетоvlado zoo, в 06 May 2012 - 11:51 PM, написа:

Най-официално заявявам, че няма да се кандидатирам за никакъв пост в УС на КККБ. Не мога да рискуван доброто си име и съвестта си и да се ангажирам с този разкъсван от борби клуб...От гледна точка на Закона, Съда и устава - УС се състои от Пламен Цветковски - Председател, Деси - Зам. Председател и Митко Джуров - ОРД.


Абе, батко, ту си прецедател, ту не си ... каква стана тя в тоя вашия клуб...намирисва ми на ДядоМразовски подводници тая работа.

А и за какво ви беше цялата какафония, при положение, че си имате стойностни хора в лицето на досегашното УС?


Как няма да са стойностни
1. Не е изпълнена програмата за 2011 година за всички взети решения изключа проведените специализирани изложби на гърба на БРФК и клуб Дого Аржентино . Само да отбележим, че председателското семейство очакваше повече приходи в касичката си от руснаците на Албена ама не се получи, поне посетиха Варна на гърба на клуба ,същото се случи и в Пловдив ,който е само на 120 км от София .имаше хотелче ,нафтичка и тн ..,а глупаците - членове и ... :):)
2


Е пък може и де е имало случайни свидетели на събитието :re_037: и за Пловдивската изложба това което е написано е ЛЪЖА, няма гръб имаше СПОНСОР,.

#14 Потребителят е офлайн   GOD OF TROY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 28-March 11
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 11 May 2012 - 08:07 AM

Под гръб имах предвид факта ,че използваха организацията / място ,ринг и тн... ,за което сме благодарни/ и съдията поканен от клуб Дого Аржентино,появи се и спонсор да оправи награден фонд и хоп изложба. Не е положено никакво усилие от страна на УС за това мероприятие.Един от 3 члена на УС дори не знаеше ,че ще се проведе подобно мероприятие. Същото не е включено в програмата за 2011 и се реши емоционално да се използва да се направи втора при тези условия предложени от ДА клуб.
Аз лично смятам постъпката на клуб ДА за отлична и приятелска.

#15 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 23 May 2012 - 02:05 PM

Показване на мнениетоGOD OF TROY, в 08 May 2012 - 03:42 PM, написа:

... И знаеш ли какво КОКО -БОКО, не се опитвай да вмениш на хората колко са добри старият и настоящ УС ,само защото са взели страна и участват в някаква лайномет война с БРФК . Нас , и най-вече кръга около мен се интересуваме , какво ще се случва в този клуб и докога ще се въртят интрижки ,които и ти искаш да забъркаш или просто появата на семейство ангареви от няколко дни в София разбуди духа в лампата,много стари похвати и очаквани събития.


А ти, ТРОЙКО-БОЙКО, Владо ли се казваш, че вместо него се чешеш? И знаеш ли, че от много концепции по отношение на непознати на теб хора, в крайна сметка в главата ти ще остане само един първичен бульон? Ако имаш сметки за оправяне със стар или настоящ ваш си УС, то това не ме касае. Владо познавам лично и от години, стария ви УС познавам бегло и нищо повече, не че ти дължа някакво обяснение, но като те гледам как си се разпищолил тук и колко насериозно си взел да се вземаш ... караш ме истински да се забавлявам със самочувствието ти на прохождащ експерт в развъждане и политика.

Още много лайняна попара има да изсърбаш, докато разбереш (а може и никога да не съзрееш дотам), че нито в едното, нито в другото можеш да бъдеш фактор по-дълго от един единствен миг. А иначе, както сем. Ангареви, които и да са те, така и ти самият, който и да си ти, сте ми еднакво непознати и безинтересни ...
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#16 Потребителят е офлайн   GOD OF TROY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 28-March 11
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 23 May 2012 - 04:21 PM

".................Моите кучета са онези заради които съм обичан или мразен - според моментното настроение или поза в живота на съответните „хейтъри", както напоследък ги наричам. Моите кучета са онези заради които често ставам по тъмно и заради които понякога не спя по цели нощи........"

.......................................................................................................................................................................


"...............Без да се впускам в подробности мога да кажа за себе си, че съм от пионерите на породата ротвайлер у нас и, че положих немалко усилия, развъдените от мен кучета да са на световно ниво по отношение на екстериор, характер и работни качества.............."


Ей фурнаджията, като драскаш толкова пред монитора,имам чувството ,че с дясната пишеш,а с лявата................Писал, писал ,а вярваш ли си????????????
Нямам претенции за НИЩОООО, ти си поредният вменяващ нещо тук на публиката. Имам малко време да се помотам в нета и хоп -маймуна пак се захванал с мен.Защо не си гледаш кучетата и охранителната дейност ,а ???
Хем не съм му интересен и не ме знае ,хемм..... не познавал тези другите ,а пише друго "........при положение, че си имате стойностни хора в лицето на досегашното УС?................"
Абе орлинчо,май пак изпълняваш задачките на новият ти екип ,но не намесвай този изстрадал клуб в лайнометната война дето водите ,смешно е .
Гледай си интереса и новото приятелство ,което си заформил след дълга конфронтация. Ако искаш да ми кажеш нещо лично ,а не зад монитора ,на следващата изложба ще се запознаем лично .Ще се опитам да те разпозная по описанието ,което получих. Мен може да ме разпознаеш лесно- грозен ,дебел,брутален ,нагъл, но едно готино гадже се върти винаги около мен с едни кучляци ,ще ме намериш лесно.

#17 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 25 May 2012 - 10:04 AM

Показване на мнениетоGOD OF TROY, в 23 May 2012 - 04:21 PM, написа:

Ей фурнаджията, като драскаш .. и хоп -маймуна пак ... охранителната дейност ,а ??? ...
Абе орлинчо... лайнометната война ... Гледай си интереса ... Мен може да ме разпознаеш лесно- грозен ,дебел,брутален ,нагъл...


Богато, съдържателно и някак ... типично ...:tb_195:
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#18 Потребителят е офлайн   GOD OF TROY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 28-March 11
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 25 May 2012 - 09:47 PM

Да ти е ясно муха,аз съм от дядомразовците. Няма да има подаръци за лошите деца, а само книжки с ужаси. Така ще е за всеки лигльо лайномет . Гледай докато четеш да не те удари някоя буква,ще убие единствената ти клетка.Чакам мига в който ще имаме среща .Весела коледа :ab_041: :ab_041: :ab_041: :ab_041:

#19 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 25 May 2012 - 09:49 PM

GOD OF TROY' timestamp='1337974935, в 25 May 2012 - 09:42 PM, написа:

................................................. болката минава ,срама остава, още отсега сега плачи на рамото на новите си приятели .


Спести си усилията и опитите за оргиналничене. Видях те и теб и багажа, дето си помъкнал ... :tb_195:
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#20 Потребителят е офлайн   GOD OF TROY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 28-March 11
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 26 May 2012 - 08:45 AM

НЕ СЕ КОСИ ,И АЗ ТЕБ ЩЕ СЕ НАПЪНА ДА ТЕ ЗАБЕЛЕЖА, ОБЕЗАТЕЛНО, ЗАЩОТО СИ МУХА ,А АЗ СЪМ СВИКНАЛ ОКОЛО МЕН ДА ИМА МНОГО ТАКИВА НЕИЗВЕСТНИ ГЕРОИ- ВРЕДИТЕЛИ ,САМО БРЪМЧАТ ,А КАТО МАХНЕШ С РЪКА БЪРЗАТ ДА ОТЛЕТЯТ ДА НЕ ГИ СМАЧКАШ И ЖУЖАТ ОТ ДИСТАНЦИЯ !!!!!! СТИГА ЧЕЛ ,СТИГА ЧЕЛ, ЩЕ ТЕ ЗАБОЛИ ГЛАВАТА ОТ ЧЕТЕНЕ МУХА, ТЕБ ТИ Е НАЙ-ДОБРЕ В ЛАЙНАТА ДА СИ КАЦАШ,ТАМ ИМА ДУХОВНА ХРАНА ЗА ТЕБ, ДРУГ ПЪТ КАЦНЕШ В ЧИНИЙКАТА НА НЯКОЙ ТВОЙ КУМИР И ВЗЕМЕШ ТА СЕ НАХРАНИШ НА АВАНТА, НЕ СЕ НАПЪВАЙ ТОЛКОВА ,НЕДЕЙ

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни